logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
171 online
55 330 533

TWOJA OMEGA 3 TiB bez transów i metali ciężkich

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 12 domowych sposobów na pozbycie się zatrzymanej wody z buzi

  5ec61260f35da16b7f453d1d22082d14

  12 domowych sposobów na pozbycie się zatrzymanej wody, zrób to

  Gwiazdy filmowe starzeją się yyy … różnie.

  Jedne zatrzymały się jak odlewy (z formy) na bliżej nieokreślonej trzydziestce piątce, inne poszły w naturalizm Emila Zoli. No i jest jeszcze Brigitte Bardot. Pozornie nic z twarzą nie zrobiła, a jedynie miało jej zaszkodzić słońce San Tropez. Tymczasem słońce słońcem, ale przede wszystkim BB ma twarz napompowaną zatrzymaną wodą. Być może z powodu yyy … zbyt dużej ilości dobrego wina?

  Każda z nas obudziła się kiedyś gruba.

  Tu Kupisz moją rewolucyjną książkę z autografem "Leczenie dobrą dietą"
  TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem
  „LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”

  Nie jest to miłe uczucie, gdy w lustrze łazienkowym z rana widzisz czarno na białym, że pobliskie jezioro zmieniło lokalizację i akurat siedzi na Twojej twarzy, szczególnie w worach pod oczami, a nawet na nosie, tworząc coś na kształt estetyki pontonu.

  Zatrzymanie wody, lub obrzęk, jest to stan, który powoduje pęcznienie ciała, w szczególności stóp, nóg, rąk, ramion, ale także twarzy. Gdy system limfatyczny nie może wypłukać nadmiaru płynów, zostają uwięzione w tkankach rąk, nóg, stóp, lub kostek, powodując obrzęk.

  Zmiany hormonalne wywołane różnymi powodami, jak menstruacja, menopauza, niedoczynność tarczycy, powodują nadmierne zatrzymywanie wody w organizmie. Może to być cykl powtarzalny, a może to być sytuacja ciągła. Ciągłe zatrzymanie wody w ciele. Zatrzymanie wody wiąże się też z pracą serca, i powoduje zmiany ciśnienia krwi.

  Brigitte-Bardotportrai

  Oto 12 sposobów na domowe i co najważniejsze skuteczne obniżenie retencji wody w ciele

  1.
  Jak zwykle nic ciekawego, zmniejsz spożycie cukru, jeżeli zamierzasz jeść tłuszcze

  Cukier jest źródłem trwałego zwiększenia poziomu insuliny w organizmie, w sytuacji, gdy jemy więcej niż 10% tłuszczu w diecie. Z drugiej strony cukier jest główną przyczyną umniejszania zdolności organizmu do pozbywania się soli (sodowej). Faktem jest, że nadmierna ilość soli tworzy przeszkodę w przepływie płynów. Oznacza to, że jest to jedna z głównych przyczyn retencji wody.

  Douglas Graham „The Diet 80/10/10” i inni

  2.
  Zmniejsz spożycie soli

  Zaraz podniosą się głosy, że Bołotow każe solić język po posiłku tuż i za godzinę, a generalnie chodzi o zakwaszenie żołądka (który jest totalnie u większości z nas niekwaśny). No i sama pisałaś Pepsi o soli w kontekście błogosławionego jodu.

  Owszem, bowiem niewielkie ilości soli szarej, czy himalajskiej zawierającej ponad 90 minerałów, w tym jod pierwiastkowy należy traktować jako suplement diety. Jednak ludzie jedzą tak ogromne ilości soli (oczyszczonej, bezwartościowej, szkodliwej) w swojej codziennej diecie, że wystarczy, że przez 2, czy 3 dni nie będą jej spożywać, wówczas z zaskoczeniem stwierdzą jak bardzo sól miała wpływ na retencję wody w organizmie.

  Na diecie 811 nie używamy praktycznie soli. Zastępujemy ją dla smaku sokiem z cytryny. Dieta 811 jest dietą wysoko węglowodanową, nisko tłuszczową (normalnie/wystarczająco białkową), wysoko potasową i nisko sodową. Leczy cukrzycę typu 2 w 30 dni.

  Tu Kupisz Serwatka 100% Izolat CFM TiB bez cukru, laktozy i kazeiny (słodzony stewią)

  TU KUPISZ SZEJK BIAŁKOWY SHAPE SHAKE 100% Izolat serwatki CFM TiB bez cukru, laktozy i kazeiny 

  3.
  Szejk białkowy Shape Shake

  Ponieważ jedną z głównych przyczyn zatrzymania wody w organizmie jest brak białka, zwiększenie ilości idealnego białka (serwatka CFM) w diecie może automatycznie pomóc wyeliminować problem z zatrzymywaniem wody. Dla innych rozwiązaniem może być chudy, jogurt, gdyż obok białka zawiera też potas.

  W przypadku chorób nerek należy skrupulatnie liczyć całodzienną zawartość białka w diecie, aby nie przekraczać niezbędnego najniższego zapotrzebowania. W tej sprawie należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, ale uznaje się ilość białka 0,8 g do 1 g na kilogram ciała za niską. Przy czym jest to tak naprawdę dawka całkowicie wystarczająca dla dorosłego. Nie dla dzieci, starców i kulturystów, oni potrzebują trochę więcej białka.

  4.
  Pietruszka

  Podobnie jak mniszek lekarski, pietruszka jest również skutecznym środkiem moczopędnym. Dwie łyżeczki suszonej pietruszki doprowadzonej do wrzenia ze szklanką wody jest potężnym lekiem na retencję wody. Ale też środkiem przeciwbólowym. Możesz pić tego ile chcesz.

  szejk truskawkowy po treningowy

  Pyszny zielony szejk/super śniadanie

  3-5 bananów
  Kubek truskawek (niepryskanych)
  Pęczek zielonej pietruszki
  Woda do uzyskania ulubionej konsystencji

  Zmiksuj i smacznego

  5.
  Czosnek

  Czosnek ma działanie moczopędne. Pomaga uwolnić się od nadmiaru wody i wypłukać toksyny z organizmu. Pomaga także schudnąć zbijając tkankę tłuszczową.

  Gdy nie jesteś witarianką na 811 (nie jemy czosnku, bo nie ma powodu) używaj czosnku do woli, w sałatkach, zupach, kaszach, rybach, winegretach i takie tam.

  rp_mniszek1-1024x768.jpg

  6.
  Mniszek lekarski, czyli dmuchawce, latawce i wiatr

  Mniszek lekarski ma wiele walorów leczniczych, o czym pisałam niedawno. Leczy wątrobę, nerki, zgagę i problemy trawienne. Jest naturalnym środkiem działającym moczopędne i pomaga przemywać nerki z toksyn i wypłukiwać obok nadmiaru płynów, również nadmiar soli. Jest bogaty w wapń, potas, żelazo, magnez i mangan, a te minerały odgrywają istotną rolę w retencji wody w organizmie.

  Pij herbatki z mniszka lekarskiego, dodawaj liście do zielonych szejków (szkoda, że czas na świeże liście w tym roku minął)

  szpa

  7.
  Szparagi, czyli królewskie warzywo (właśnie zaraz zaczniue sezon!)

  Wspaniałe w smaku, bardzo sezonowe, przez co elitarne, odporne na pestycydy, czyli niekoniecznie muszą być jedzone tylko w formie bio, bardzo niskokaloryczne, do tego silnie moczopędne.

  Szparagi mogą być jedzone na surowo, oczywiście po dokładnym umyciu i obraniu końcówek, ale wspaniale smakują przy 3-4 minutowym parowaniu – robią się chrupiące. Nie dłużej.

  Nie zdziw się, bo nawet po zjedzeniu małego kawałeczka szparaga za parę godzin Twój mocz zmieni zapach. Jest to zjawisko normalne i nie ma powodu wpadać w histerię. Po prostu skojarz fakty.

  8.
  Unikaj alkoholu

  Jakbyś miała jakieś wolty, zaraz pomyśl o BB. Alkohol chociaż początkowo bardzo moczopędny, właśnie z tego powodu wkrótce staje się silną przyczyną odwodnienia. To zmusza organizm do zatrzymania wody w organizmie.

  psiaki

  Zamiast butelki wina wybierz kieliszek świetnego czerwonego i pełnego resweratrolu, a resztę wieczoru spędź popijając herbatkę z pokrzywy, pietruszki, czy mniszka lekarskiego.

  9.
  Ćwicz regularnie, biegaj i/albo podskakuj (skakanka, trampolinka, łodewer)

  Ćwiczenia, co zostało naukowo udowodnione zmniejszają retencję wody poprzez pozbycie się nadmiaru soli i wody w organizmie. Więcej potu, więcej przepływu moczu, więcej głębokiego oddychania. Regularne ćwiczenia poprawiają także krążenie krwi i wzmacniają naczynia krwionośne.

  pani_skacze1

  Podskoki zmuszają limfę do szybszego przepływu. Toksyny zostają wyprowadzone, ciało się oczyszcza, woda zastana wyprowadzona. Git.

  10.
  Witamina B6 i inne dobrodziejstwa

  B6 jest bardzo skutecznym lekarstwem na retencję wody. Szczególnie, gdy zatrzymanie wody ma podłoże związane z terapią hormonalną, lub zaburzeniami hormonalnymi.

  Oczywiście w Twojej diecie nie może zabraknąć witaminy D3+K2, najlepiej słońca i K2, tłuszczu Omega 3, no i witaminy C, nie mówiąc o magnezie. A selen, a cynk, a potas, a prowitamina A? No i najlepiej cały B complex. Wszystko jak zwykle szalenie ważne, również do prawidłowej gospodarki wody.

  11.
  Kurkuma

  Aż dziwne byłoby, gdybyśmy w pewnym momencie nie musieli wspomnieć o kurkumie. Okazuje się, że kurkuma jest w stanie rozbić nawet tkankę cellulitu. Zawiera wiele świetnych składników prozdrowotnych, w tym witaminę C i B3, co również przyczynia się do lepszej gospodarki wodą.

  Tu kupisz Kurkuma 100% Organic This is Bio

  TU KUPISZ KURKUMA 100% ORGANIC This is Bio

  12.
  Pij wodę

  Może wydawać się idiotyczne zalecenie picia dużej ilości wody w sytuacji, gdy wodę nasz organizm zatrzymuje. Ale właśnie odwodnienie jest największym bodźcem dla ciała, aby wodę zatrzymywać w celach podtrzymania życia.

  Na diecie 811 wskazane jest picie takiej ilości wody, aby oddawać biały mocz 10 razy dziennie.

  psipsi

  To się w głowie nie mieści dochtore, ale jest to najlepsza metoda na obniżenie poziomu kwasu moczowego, do najbardziej zdrowych zakresów.

  UWAGA: kwasu moczowego nie może też być za mało, gdyż jest to nasz naturalny antyoksydant (przykładowo obok glutationu). Jednak w praktyce ludzie mają najczęściej zbyt wysoki poziom kwasu moczowego.

  Dajmy na to, taki skład rosołu, to bardzo dużo kwasu moczowego, zgoła mocz. Dobra, koniec pastwienia się nad wielbicielami niedzielnych, polskich obiadków.

  Dodatkowe źródła tu

  banan,jak zarobic pierwszy milion

  Owocek:)


  reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


  (Visited 16 284 times, 2 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. Lili 27 maja 2016 o 11:18

   …żeby skakanie na skakance przyniosło jakieś widoczne efekty i korzyści, ile minut powinno się skakać codziennie? 🙂

   1. pepsieliot 27 maja 2016 o 12:03

    15, to odpowiada bieganiu 40 minut

    1. Lili 27 maja 2016 o 16:03

     Dzięki Pepsi, to do dzieła – idę poskakać. 😀 Miłego weekendu. 🙂

  2. Mystique 27 maja 2016 o 11:40

   Pepsi, kochana jesteś! Pisałam do Ciebie na fb z prośbą o poradę w sprawie zatrzymywania wody w organizmie i oto wpis! Dzięki 🙂

   1. pepsieliot 27 maja 2016 o 12:03

    🙂

  3. Iza1213 27 maja 2016 o 11:54

   Jak zwykle – super tekst. BTW czytam Twoją książkę na zmianę z Wylecz sie sam. Mam inne spojrzenie, mimo ze dużo do tej pory przeglądałam i czytałam. Dzieki.

  4. maszka 27 maja 2016 o 12:12

   Dotarła przesyłka z książką. Trzeba przyznać, że zacne dzieło o wadze ponad 2 kg 🙂

  5. grzegorzadam 27 maja 2016 o 12:34

   ==10.
   Witamina B6 i inne dobrodziejstwa
   B6 jest bardzo skutecznym lekarstwem na retencję wody. Szczególnie, gdy zatrzymanie wody ma podłoże związane z terapią hormonalną, lub zaburzeniami hormonalnymi. ==

   Polecam artykuł W. LAsta- ”PYROLURIA i CANDIDA” :
   http://www.health-science-spirit.com/pyroluria.htm

   1. waga 27 maja 2016 o 21:09

    Grzegorzadam, polecasz Jaks konkretna wit B6 ?

    1. grzegorzadam 28 maja 2016 o 13:22

     Witamina B6 (ATC: A 11 HA 02) – grupa 6 organicznych związków chemicznych, pochodnych pirydyny: pirydoksyny, pirydoksalu i pirydoksaminy oraz ich 5′-fosforanów. Formą aktywną biologicznie jest fosforan pirydoksalu, do którego pozostałe formy są przekształcane enzymatycznie, w wyniku działania kinaz i oksydaz[1].==

     I taką aktywną poleca dr Last.

     ==Od 1942 r. znane są także inne czynne biologicznie formy witaminy B6 jak pirydoksal i pirydoksamina (adermina). W kolejnych latach za najbardziej aktywne w przemianach ustrojowych uznano fosforowe pochodne witaminy B6 to znaczy fosforan pirydoksalu, a szczególnie jego 5-fosforanową postać (PLP) (2). Witamina B6 jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego rozwoju człowieka. Dostarczona powinna być z pożywieniem (…) ==
     Z: czytelnia medyczna.

     Tak, tylko przy pyrolurii nie jest..

     Z linku wyżej:
     ==In susceptible individuals stress may be the main trigger for bringing a latent energy deficiency into the open by disrupting the synthesis of haem in the liver, possibly by interfering with the conversion of normal vitamin B6/pyridoxine into its activated form P5P. Activated B6, in addition to zinc, is essential for most enzymatic steps of haem formation. In the presence of ample activated B6 and zinc there is no clinical pyroluria activity, although problems due to weak connective tissue, clogged blood vessels and other waste accumulations still remain.
     A main biochemical effect of stress is a greatly increased requirement of the adrenal glands for pantothenate or vitamin B5. This is also the key vitamin to produce coenzyme A and further acetyl coenzyme A or acetyl-CoA. Acetyl-CoA is needed in many biochemical reactions as it feeds the breakdown products from carbohydrates and fats into the citric acid cycle for oxidative energy production. Therefore acetyl-CoA is sometimes called the „Hub of Metabolism”. It also assists in transferring fatty acids from the cytoplasm of cells to mitochondria and, important for this discussion, acetyl-CoA and with this vitamin B5 are essential for normal liver functions and the synthesis of haem. ==

     ==Zwykła dawka początkowa może być pół tabletki 50mg P5P i około 20 mg cynku z śniadaniem; jeśli nie ma niekorzystna reakcja następnie po kilku dniach podwójne tych dawkach biorąc je na początku śniadanie i obiad, a później także na kolację. Stopniowo, w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, zwiększają zarówno P5P i cynku do optymalnej dawki, przy której objawy zacząć poprawę lub zanika. W łagodnych warunkach może być niemal natychmiast, nawet przy względnie niskiej dawce w ciężkich przypadkach może być konieczne znacznie wyższe dawki przez kilka miesięcy przed postęp jest.==

  6. shakti 27 maja 2016 o 12:38

   a w kwestii białka kefir tez zadziała? 🙂

   1. pepsieliot 27 maja 2016 o 20:58

    nie wiem ile ma białka

  7. Wanda 27 maja 2016 o 13:28

   Super!!! dziękuje mnie też to było potrzebne. Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂 <3

  8. Terry 27 maja 2016 o 15:36

   Pepsi Droga,odbegam od tematu ,acz zależy mi na info. Jak długo mogę pić zakupiony u Ciebie colagen ? Dodam,że jestem na 4 op. w połączeniu z sokiem cyt. Uściski z Podlasia 😉

   1. pepsieliot 27 maja 2016 o 20:56

    Ile chcesz, to jest w sumie pokarm, ale ja robię przerwę 3 tygodnie i znowu biorę. A widziałaś ten nowy kolagen, który mamy? jest już w formie proszku i ma ciekawe dodatki

  9. waga 27 maja 2016 o 21:03

   Pepsi, zakupilam wit. B12 w plynie Swansona, teraz jednak czytam, ze zawiera ona naturalny dodatek smakowy truskawke & wanilie. Czy to nie zaszkodzi przy zaburzeniu z cukrem / insulina ?

   1. pepsieliot 28 maja 2016 o 12:54

    Trzeba było kupić tę http://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/71-vitamin-b12-100tabl-tib-254475917329.html , w płynie zawsze muszą być jakieś stabilizatory

  10. Niki 27 maja 2016 o 21:57

   hejka 🙂 Zaglądam co tam u Pepsi świeżego, ciekawego, a rzadko teraz mam taką wolną chwilę, nawet na przebieżkę orzeźwiającą poranną nie wykroję już ani pół godziny, i o! sól. W żadnym razie nic mi się w organizmie nie zatrzymuje, a wręcz zapieprza czas i ja razem z nim.
   A przyglądam się ostatnio tej soli – każdy ma inny organizm, niektórzy nie muszą się jej przyglądać i zastanawiać czy i ile mogą skonsumować – po tym jak mi spływał po ściance gardła śluz o wyraźnym smaku soli… czy to dlatego, że miałam jej nadmiar w sobie i w ten sposób się pozbywałam regulując czy przez to powstał niedobór i muszę uzupełniać, nie wiem, intuicyjnie odstawiłam, praktycznie teraz nie solę potraw, czasami wezmę kilka maleńkich kryształków, może potrzebuję tylko tyle. Bo to, że coś jest korzystne i super zdrowe, to nie znaczy że musimy się tym obżerać bez opamiętania, c’nie 🙂 O. I zjadam teraz więcej bananów niż 1 dziennie. I też jest git 🙂

   1. pepsieliot 28 maja 2016 o 12:51

    Hejka Niki miło Cię widzieć 🙂

  11. Zbych 27 maja 2016 o 23:20

   Droga Pepsi, od pewnego czasu czytam Twoje art. i gratuluje Ci ich.
   Mieszkam w Niemczech i od lat cwicze na trampoline z programem Vital-Transmiter z Bioenergioochrona.
   Jest tu 36 cwiczen, ktore uruchamiaja tzw. meridiany. Po kazdym takim cwiczeniu czuje, ze poziom endorfin
   b. wzrasta. Mam oczywiscie trampoline profesionalna – dobrej jakosci. Cwicze rowniez tzw. Rytualy tybetanskie.
   Mysle, ze powinnas je tez rozpropagowac.
   Jestem tworca Zegara Slonecznego – Wit. D3 – otrzymalem z Patentamtu tzw. Wzor Uzytkowy – Maly Patent.
   Ten moj zegar pokazuje, kiedy wystepuje Promieniowanie Sloneczne UV-B, bo tylko ono syntetyzuje wit. D3
   w organizmie. Mysle, ze wiesz, ze to nie jest zadna witamina a hormon Sekosteroid, ktorego braki powoduja
   dziesiatki powaznych chorob az do smierci wlacznie.
   Jestem gotowy do wspolpracy z Toba.
   Pozdrawiam
   zbych

   1. Niki 28 maja 2016 o 15:45

    Pepsi wie 🙂 czytaliśmy. Ale ten zegar Zbychu może się stać hitem, jak on wygląda, jak duży, jak działa, co w nim wyłapuje promienie UVB? można tu wklejać zdjęcia?

   2. martusiaar 29 maja 2016 o 11:09

    ooo Zbychu napisz coś więcej o tym zegarze 🙂

   3. grzegorzadam 29 maja 2016 o 14:25

    -”Ten moj zegar pokazuje, kiedy wystepuje Promieniowanie Sloneczne UV-B, bo tylko ono syntetyzuje wit. D3
    w organizmie. ==

    Ciekawe.

    1. pepsieliot 29 maja 2016 o 14:28

     pewnie około południa, bo kiedyś czytałam, że właśnie wtedy trzeba na trochę wyjść na słońce (jak wszyscy schodzą 🙂

  12. Terry 28 maja 2016 o 02:12

   Super ,dzięki ! 🙂

  13. grzegorzadam 29 maja 2016 o 14:31

   Właśnie wtedy chociaż 30-45 min., później to już tylko przyjemnośc.. 😉
   Sam pomiar też ciekawy, po południu może być słabszy, ale czy całkiem to promieniowanie nieskuteczne? 😉

  14. Janett 3 czerwca 2016 o 14:25

   to coz robic? solic (uzywam himalajskiej) czy jesc banany? oto jest pytanie 😉 mam problem z nadnerczami (chroniczny stres + kawa + Paleo/dukan w przeszlosci), teraz od lutego jem przewaznie 80/10/10 lub rt4, ale wlasnie po dniach kiedy jest wiecej bananow czuje ze puchne… mysle ze problem moze lezec w aldosteronie…tylko nie wiem jak sie za niego zabrac, zeby bylo all right. buziaki z Wroclove! 🙂

   1. pepsieliot 3 czerwca 2016 o 16:37

    rt4 nie jest dobrą dietą

    1. Janett 4 czerwca 2016 o 10:54

     tzn przez caly dzien jem owoce i warzywa a wieczorem dodaje kilka ziemniakow albo jakis makaron z amarantusa czy ryz… a ktory element diety rt4 jest zly?

    2. Janett 4 czerwca 2016 o 11:56

     a Kochana juz widze czemu rt4 nie jest dobre! przez ta „proliferację białych komórek krwi, która powstaje w wyniku jedzenia gotowanej żywności”. Czesto mam tez dni 100% raw, po prostu wole zjesc ziemniaka czy ryz jak jestem glodna niz cos innego 😉 a bywam glodna jak spuche po bananach i na kilka dni je odstawiam… ciezko jest sie wtedy najesc samymi owocami o niskim IG 🙁

     1. pepsieliot 4 czerwca 2016 o 21:38

      nie jedz bananów jak po nich puchniesz, nie wolno jeść pokarmów, które nam szkodzą

   2. grzegorzadam 3 czerwca 2016 o 16:40

    Robiłaś 4 testy domowe, jakiś biorezonans?

    1. Janett 4 czerwca 2016 o 11:02

     co jakis czas bola mnie plecy na wysokosci nerek, wszytskie objawy o ktorych pisala Pepsi tez sie niestety zgadzaja 🙁 kawa mnie nie pobudza jak kiedys, w dodatku mialam kiedyś lęki, ktore oswoilam przez joge i wit B complex i zmiane nastawiania do wielu rzeczy 🙂

     1. grzegorzadam 5 czerwca 2016 o 08:43

      Wcieraj DMSO z MSM, bóle powinny przejść.
      Pilnuj pH organizmu, popijaj lemoniadki sodowe.
      Włącz kwas nikotynowy do B-50.
      Jaki stosujesz B complex?

      Stosujesz jakieś suplementy magnezu?
      Choćby kapiele z płatkami Mg, oliwę magnezową?

      Robiłaś 4 testy domowe, jakiś biorezonans?
      Możesz miec drożdżycę i dysbakteriozę jak 90% populacji?
      ZAkwaszenie żoładka?

  15. A. 13 kwietnia 2017 o 12:37

   Czy te lemoniadki sodowe mogą być ze zwykłej sody oczyszczonej ze sklepu?

   1. Pepsi Eliot 13 kwietnia 2017 o 13:05

    ze sklepu ze zdrową żywnością

   2. grzegorzadam 13 kwietnia 2017 o 13:08

    Sklepowe nie są dobre, mają dodatki zbyteczne, antyzbrylacze itp.

  16. ewa18 13 kwietnia 2017 o 13:10

   Grzegorzuadamie,pomocy od2 tygodni postanowilam cos w swoim zyciu,zmienic odstawilam mieso,glownie jem warzywa i owoce plus 2jajka no i zaczelam pic na czczo wode z sodą i wu,paski są caly czas na najnizszym poziomie ph,nawet popoludniu niewiele lepiej a od dwoch dni po wypiciu na czczo w/w szl wody mam okropne dolegliwosci ze str ukl moczowego,zaraz po wypiciu bolsne parcie i tak przez 3 ,4 godziny.Co robię niee tak?biorę wit d3 k2,b comp,duze ilosci chlorelli,robilam bad kropli krwi wyszlo mi tylko duze zagrzybienie.będę wdziczna za uwagi

   1. grzegorzadam 13 kwietnia 2017 o 13:40

    i zaczelam pic na czczo wode z sodą i wu”

    jak to robisz dokładnie? Razem? Osobno?
    Soda ma wpływ na jelita, ale z taka reakcją pęcherza się nie spotkałem.

  17. Flo 14 kwietnia 2017 o 01:32

   Pepsi, natrafiłam na ten już starszy post i naszła mnie jedna myśl… nikt mnie nie kusił nigdy tak jak Ty kusisz witarianizmem 811 😀

   1. Pepsi Eliot 14 kwietnia 2017 o 08:14

    wszystko zależy od tego na jakiej jesteś diecie, bo witarianizm 811 to głęboka woda, trochę trzeba już umieć pływać

    1. Flo 14 kwietnia 2017 o 11:57

     niestety jeszcze na niezdrowej. słodycze, gluten, mięso… czuję się na niej źle i zbieram się, żeby się ogarnąć. czyli jak już przechodzić to etapami?

  18. ewa18 14 kwietnia 2017 o 11:58

   pije razem bo tak chyba zalecales?,dzisiaj wypilam tylko wu i nie bylo tej reakcji

   1. grzegorzadam 14 kwietnia 2017 o 17:59

    Nie, zawsze mówię, że WU tylko solo, soda najwcześniej po kwadransie.
    Są metody łączenia, ale nie w prostej suplementacji.

  19. ewa18 17 kwietnia 2017 o 22:46

   ok,widocznie cos zl zrozumialam,dzięki za odpowiedz

  Dodaj komentarz