12 korzyści, które przekonają Cię do konopi (spożywczych:) and sklep już ruszył!

Nasz firmowy sklepik This is Bio na Bohaterów Września 82 (Kraków NH) właśnie nieśmiało ruszył:)

12 korzyści, które przekonają Cię do konopi (spożywczych:) and sklep już ruszył!

Nieśmiało

Nasiona konopi są jednymi z najlepszych superfoods na tej planecie. Mają wszystko. Są niskowęglowodanowe, są źródłem doskonale zbilansowanych kwasów tłuszczowych, białka i błonnika, a do tego są jednym z lepszych źródeł minerałów na całej planecie.

Nasiona konopi nie są po prostu pełne minerałów, one zawierają minerały w super bio-przyswajalnej formie. Twoje ciało przyswaja składniki odżywcze odpowiednio z kwasami, białkami, witaminami, minerałami. Konopie mają wszystkie te substancje i choćby z tego powodu biją na głowę mnóstwo pokarmów, które zawierają minerały, ale co z tego, skoro te nawet się nie przyswoją.

Konopie mają niezwykłe właściwości zdrowotne. Osoby, które chcą uzupełnić swoją dietę w białko, kwasy tłuszczowe i minerały i poczuć się lepiej, powinny jeść 5 łyżek dziennie (jako dodatek do sałatek, koktajli, soków, kanapek, etc). Taka ilość zapewnia 20g białka i wystarczająco kwasów Omega-3 żeby czuć się doskonale, a do tego reguluje poziom minerałów i poprawia pracę jelit.

TU KUPISZ  odżywcze białko ROŚLINNE HEMP PROTEIN This is Bio (konopie spożywcze) o wielkich zasobach Omegi -3 

 

1. Nasiona konopi mają 20 aminokwasów, łącznie z 9 najważniejszymi, czyli więcej niż mleko, mięso lub jajka. Do tego łatwo się wchłaniają i trawią.

2. Nasiona konopi są pełnowartościowym białkiem, zrównoważonym i lekkostrawnym (w porównaniu do mięsa, soi, etc).

3. 86% ich zawartości stanowi kwas Omega-3 co oznacza, że jest go więcej niż w rybie.

4. Nasiona konopi zawierają żelazo, wapń, witaminy E i C, witaminy z grupy B, witaminę D i A, a także potas i fosfor.

5. Nasiona konopi nie zawierają glutenu i nie uczulają osób z alergią na orzechy i nabiał.

6. Nasiona konopi nie mają kwasu fitynowego, który zawarty jest w soi i produktach mącznych i który jest roślinnym składnikiem anty-odżywczym blokującym wchłanianie zdrowych witamin i minerałów.

7. Nasiona konopi są naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych – zawierają ich więcej niż len i jakiekolwiek orzechy.

8. Nasiona konopi zawierają składniki odżywcze, które podkręcają układ odpornościowy.

9. Nasiona konopi zwiększają wchłanialność wielu substancji odżywczych.

Na drogich klientów firmowego sklepiku This is Bio czeka już Jagoda w ślicznym fartuszku:)

10. Dzięki konopiom będziesz mogła w naturalny sposób zgubić zbędne kilogramy.

Porcja konopi sprawi, że będziesz czuła się pełna przez długi czas i nie będziesz podjadać, a Twoja przemiana materii znacząco się poprawi dzięki zawartemu w konopiach błonnikowi.

11. Konopie poprawiają zdrowie układu pokarmowego. Wierzy się, że to kombinacja cudownie zdrowych kwasów tłuszczowych, minerałów i naturalnych składników odżywczych, które wpływają na uczucie pełności w żołądku bez obciążania go.
Do tego konopie zawierają naturalny roślinny błonnik, który wspomaga i reguluje pracę jelit.

Jarmuż, pietruszka, rzodkiewka, szpinak (z certyfikatami organic ma się rozumieć), no i bio chleb żytni na bio zakwasie pieczony specjalnie dla nas, książka Pepsi z autografem, świetne suple, i masa innych fajnych rzeczy

12. Nasiona konopi mogą znacznie obniżyć szansę zawału serca.

Udowodniono naukowo, że wszystko zależy od zoptymalizowania stosunku Omega 6 do Omega 3.

Generalnie poleca się aby wynosił on 3:1. Zgadnij co ma ich idealny stosunek i stanowi najczystsze źródło Omega 6 i Omega 3? Tak jest, konopie.

Źródła: 1,2

Hemp Protein This is Bio w apetycznej scenerii

Owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.