3 ważne odpowiedzi i 5 tajemnych rytuałów tybetańskich, które odmłodzą Cię do pacholęcia

je się owocka

3 ważne odpowiedzi i 5 tajemnych rytuałów tybetańskich, które odmłodzą Cię do pacholęcia

Motto: Eko, nie ego

Yyy … było tak fajnie, człowiek (pepsi) pławił się we własnym finezyjnym ego, i sądził, że zjadł wszystkie rozumy. Potem nastąpiła wielka przemiana, a więc weryfikuję.

Psychika ludzka potrzebuje poczucia pewności. Gdy wciąż masz pod nogami wydmy, grzęźniesz w piasku, życie staje się trudne. Chcesz mieć pewność, chcesz, aby Twój przywódca, Twój guru, mówił pewnym głosem. Nie powinien mieć wątpliwości.

Nawet jak je ma, nigdy nie powinien ich ujawnić. Bo Ciebie to wnerwi, a jak jesteś bardziej świadoma, pewnie chociaż rozczaruje. Ty, jak każdy chcielibyśmy czarno na białym.

Chrześcijanin w otoczeniu chrześcijan czuje się jak u siebie. Nie chce słyszeć o innych opcjach. W razie czego będzie się złościł. Żaden weganin nie wybaczy swojemu guru wyników badań nie po jego myśli. A co dopiero trollowi. Zresztą żaden wegański guru nie przytoczy takich badań, bo by mu uschła rączka.

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem "Leczenie dobrą dietą"
TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem 
„LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”

Ludzie na diecie Paleo nienawidzą usłyszeć czegoś niepochlebnego o wątróbce cielęcej. Swego czasu odrzuciłam nauczania jednego z Buddów (mówią, że największego) Jezusa, tylko dlatego, że gość jadł jagnięcinę. Nawet nie baraninę, tylko dziecko owcy. Chrześcijanie nie chcą o mnie słyszeć.

Adolf Hitler miał zwolenników nawet wśród bardzo mądrych ludzi (na przykład Martin  Heidegger) tylko dlatego ponieważ usuwał niepewność, która jest jak rana. W swej autobiografii Adolf Hitler mówi, że nie jest ważne to co mówisz, czy to jest słuszne, czy nie, czy to jest prawda, czy fałsz. Po prostu powtarzaj to z przekonaniem.

Wegetarianie nie znoszą wieści, że Adolf Hitler był wegetarianinem. Jednak był.

Z kolei mistyk dżainów Mahawira tylko dlatego nie mógł zebrać w Indiach wielu zwolenników, ponieważ każde stwierdzenie zaczynał od „może”.

Ludzie nie chcą mieć wątpliwości. Każdy chce być pewny swojej drogi i swoich wyborów. I to działa.

Trolle są znienawidzone także z tych powodów.

TU KUPISZ 100% IZOLAT SERWATKI CFM TiB bez cukru, laktozy i kazeiny (słodzony stewią), o dużej zawartości glutaminy, oraz BCAA

3 ważne pytania

1. Czy kiedykolwiek obserwowałaś to co robisz?

Jeżeli będziesz robiła coś świadomie, wszystko co będziesz robiła będzie właściwe. Tylko czy w takim razie świadomie włączysz telewizor? Czy świadomie zjadłabyś makkurczaka? W pełni świadomie, ze świadomością co w nim jest, co będzie się działo w Twoich jelitach po zjedzeniu jakiegoś makczikena, czy twistera?

Wystarczy świadomość, rób co chcesz, ale rób to świadomie.

Świadomie myj podłogę, świadomie rób seks z mężem, czy z kim tam chcesz. Po prostu bądź świadomą.

Od dziecka hamowano Twój rozwój. Przedstawiano Ci gotowe rozwiązania. Mówiono co jest właściwe a co nie. Co jest w dobrym tonie, co jest dobrze widziane. Coś tam się buntowałeś, ale generalnie dzisiaj jesteś taki jaki miałeś być. Identyczny.

schodki z Pepsi

Chcesz być błyskotliwa, bystra, dosadnie na czas odpowiedzieć, żadne tam na schodach rozmyślanie o ciętych ripostach. Chcesz być bystra jak woda w kiblu? Akuratna? Na czas? Żeby społeczeństwo fajnych Cię kochało?

Odpowiedź może być płaska i tępa jak cep. Najważniejsze żeby była Twoja. Nieważne kiedy wymyślisz odpowiedź. Nieważne czy dla innych ona będzie głupia. Gdy będzie Twoja, będzie inteligentna.

Nie ma innej opcji dla inteligencji.

baby-215301_640

2. Nie radzisz sobie z wieloma sytuacjami społecznymi w których się znajdujesz?

Nie chcesz żyć wśród ludzi, którzy mówią, że lekarstwem na raka jest chemioterapia i naświetlania? Nie chcesz chodzić do sklepów, w których nie ma ekologicznej surowej żywności? Nie chcesz się zgodzić na zatrucie środowiska? Nie uważasz że istnieje jakaś dopuszczalna ilość toksyn?

Nie chcesz trujących kosmetyków i środków z filtrem 50 przeciwko słońcu. Tym bardziej, gdy poziom witaminy 25(OH)D populacji oscyluje w granicach 6 do 12. Nie chcesz antybiotyków na alergie swoich dzieci. Nie chcesz się pogodzić z tym, że Twoje jelita nie trawią dzisiejszej pszenicy. Czy z Twoim umysłem jest wszystko w porządku?

Jedynie słuszne co możesz zrobić, to się na to n i e  g o d z i ć. Całkowicie olewając co inni o tym sądzą.

alphagamma-what-investment-managers-dont-want-you-to-know

Inteligencja jest niezdecydowana. Inteligentna osoba na pewno będzie się nieco wahała. Wszystkie drogi wyglądają prawie tak samo ale trzeba wybierać i jest to wybór hazardzisty. Takie jest życie. 99% procent pewności siebie to głupota. Zwykle głupcy mają zawsze więcej pewności siebie niż ludzie inteligentni.

Trzymaj się siebie i tego co wiesz, oprzyj się na na swojej prawdzie i nie musisz nikogo unikać.

rp_20-1024x768.jpg

idę

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kucam

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

zanurzam

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Faktycznie terme (di saturnia:)

3. Unikasz ludzi?

Generalnie zasada jest inna. Nie unikaj ludzi. Nie żądaj absolutnego dobra, ani nie wypatruj absolutnego zła. W życiu nie ma niczego takiego. Życie nie jest podzielone jak dwa bieguny na dobro i zło. Między dobrem i złem są niezliczone sytuacje.

Agnieszka pomimo nieregularnych czerwonych plam na szyi raz grzecznie, innym razem opryskliwie odpowiadała na wścibstwo rodziny i znajomych. W końcu stało się jasne, że Agnieszka nikogo nie urodzi, bo nie chce. Chociaż krążyły pogłoski, że po prostu już nie może. Były to tylko pogłoski, gdyż Agnieszka każdego roku jakby młodniała.

06815b747587744a0e55f31b5c6c9aa2_0

W rzeczywistości zamiast do gorących źródeł Terme di Saturnia resort spa & golf (wsjo eco)Agnieszka udała się też do Włoch, tyle że do Tyrolu do Vigilius Moutain Resort (też wsjo eco), gdzie poznała 5 rytuałów tybetańskich.

Wrzucam więc film nakręcony w tym hotelu właśnie (a propos hotel ma zajebiste hasło własne: „Eko, nie ego”), który doskonale obrazuje wszystkie 5 tajemnych rytuałów tybetańskich odmładzających i wydłużających życie.

5-tibetan-rights-2

Oto wszystkie 5 rytuałów tybetańskich:

Źródła: „100 sposobów na lepsze życie” Pepsi Eliot, „Inteligencja” Osho

Owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.