4 kroki jak usunąć metale ciężkie za pomocą chlorelli

chlorella

4 kroki jak usunąć metale ciężkie za pomocą chlorelli

Chlorella nie potrafi usunąć wszystkich zanieczyszczeń metalami ciężkimi z naszego organizmu, ale usuwa znacznie więcej niż jakakolwiek inna żywność znana nauce

Chlorella 100% Organik This is Bio

TU KUPISZ CHLORELLA 100% ORGANIK THIS is Bio ( bardzo mało feoforbidu, który zawiera KAŻDA chlorella!)

Obok fatalnego promieniowania, toksyczność metali ciężkich jest jednym z najbardziej palących problemów zdrowotnych naszych czasów. Środowisko w którym egzystujemy jest intensywnie nasycone rtęcią, aluminium, ołowiem i innymi metalami nieustannie wchodzącymi w nasze gumofilce. Za pomocą jadła i tego co na nas spada z nieba. To fatalnie wpływa na naszą kondycję i jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia psychicznego i fizjologicznego.

Trzeba jakoś usuwać te toksyny z gumofilców.

Na szczęście, istnieje żywność, taka jak pietruszka, kolendra i spirulina, czy truskawki, o których pisałam tutaj, zawierająca naturalne środki chelatujące, pomagające usunąć wiele z tych metali ciężkich.

Jednak najsilniejszym i najbardziej skutecznym naturalnym chelatorem ze wszystkich jest Chlorella.

Ten zielony, jednokomórkowy glon wiąże się z cząstkami metali ciężkich i innymi zanieczyszczeniami w naszym organizmie, co pozwala na ich wydalanie.

Chlorella nie potrafi usunąć wszystkich zanieczyszczeń metalami ciężkimi z naszego organizmu, ale usuwa znacznie więcej niż jakakolwiek inna żywność znana nauce.

Poniżej podaję instrukcję step baj step w jaki sposób za pomocą naszej Chlorelli 100% Organik This is Bio chelatować metale ciężkie.

Ale wcześniej parę słów w temacie tego akurat produktu.

Chlorella pochłania wszystko, co jest w jej bezpośrednim otoczeniu, również zanieczyszczenia, dlatego należy wiedzieć co się wprowadza do trzewi.

W produkcie This is Bio użyliśmy organicznej chlorelli z wyspy Hajnan. Dlaczego zdecydowano się akurat na chińską chlorellę, skoro można było kupić komponent w każdym innym miejscu świata? Dajmy na to organiczna trawa jęczmienna i pszeniczna w This is Bio pochodzi z Nowej Zelandii.

Z kilku powodów.

Pierwszy i bardzo ważny, to taki, że skutki Fukushimy ominęły Chiny. Natomiast zatrucie środowiska poszło w kierunku zachodniego wybrzeża USA. Osławiona dotychczas hawajska chlorella, czy spirulina była naszym zdaniem najgorszym na ten moment wyborem.

Drugim równie ważnym, o ile nie najważniejszym elementem, który przeważył szalę, było zapoznanie się z wyspą Hajnan. Wyspa Hajnan, jest znana na całym świecie i pomimo, że to chińska wyspa jest całkowicie odizolowaną enklawą od przemysłu. Takie są ścisłe priorytety. Teren jest mocno zalesiony i dziewiczo czysty.

Wszystkie farmy ekologiczne, które działają na tym terenie są małe. I z założenia mają wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Jednak nie oznacza to, że na wyspie Hajnan wszyscy muszą w taki sam sposób korzystać z dostępnych atrakcji, które dla niektórych oznaczałyby rezygnację z pewnych wygód.

Na wyspie Hajnan działa na przykład 5-cio gwiazdkowy hotel, gdzie spragnieni eko czystości ludzie z całego świata przyjeżdżają do tej enklawy dziewictwa natury, aby zapoznać się z filozofią. Życia w zgodzie z  pierwotnością.

Wyspa Hajnan jest unikatem na skalę światową. Dlatego nie powinno się podciągać wszystkiego co chińskie pod wspólny mianownik. Należałoby przecież wrzucić również medycynę chińską do tego tygla. Ci, którzy piszą do mnie w tej sprawie, mam nadzieję, że zostali usatysfakcjonowani.

Trzecim bardzo ważnym czynnikiem, który wzięto pod uwagę w kwestii doboru tej chlorelli, a nie innej jest bardzo niska zawartość alergenu, który znajduje się w każdej chlorelli. Zawartość feoforbidów (alergenu) jest mniejsza niż 10,2mg. Przy czym norma dopuszcza maksymalnie 60mg.

Wracam do meritum.

Czyli jak krok po kroku usunąć metale ciężkie za pomocą  Chlorelli 100% Organic This is Bio  

Krok pierwszy

Około 30% ludzi na świecie nie będzie mogło przyjmować chlorelli. Wielu z nich mogłoby jednak przyzwyczaić organizm do jej spożywania. Jeżeli nigdy nie zetknąłeś się z chlorellą radzę zaczynać powoli, gdyż objawy mogłyby być niepokojące, jak wymioty, mdłości, czy migreny.

Idealnie byłoby zacząć od pół pastylki (0,25 g) dziennie i tak przez tydzień. Najlepiej przyjmuj ją z jedzeniem.

(Ja zaczęłam od pół grama, czyli jednej pastylki, ale nie przeczytałam jeszcze wtedy porad Michaela)

Krok drugi

Po tygodniu, gdy nic się złego nie zadziało, zwiększ dawkę pomiędzy 0,5 g, a 1g dziennie (czyli od 1 do 2 tabletek). Obserwuj bacznie swój organizm w kontakcie z tym glonem. Chociaż łagodne bóle głowy mogłyby być dopuszczalne, gdyż chlorella już detoksykuje organizm, to jednak bez przesady, gdyby dołączyły się zaparcia i skurcze żołądka byłoby to raczej reakcją alergiczną i dlatego należy być ostrożnym.

Krok trzeci

Jeżeli nie masz żadnych objawów alergicznych na chlorellę po trzech tygodniach zażywania tych małych dawek, najprawdopodobniej jesteś w grupie 70% ludzi, którzy mogą cieszyć się oczyszczającymi skutkami chlorelli.

Możesz więc rozpocząć zwiększanie dawki o dodatkowy 1 gram, czy 2 gramy. W tym czasie wiele osób może mieć objawy uczucia mdłości, czy zawrotów głowy. To oznacza, że chlorella oczyszcza metale ciężkie z komórek.

Podaję za Michaelem Ravensthorpem, którego już niejednokrotnie cytowałam, twórcą popularnej strony internetowej Spiritfoods.

W tym momencie masz dwie opcje.

Albo dalej stopniowo zwiększać dawkę chlorelli co tydzień, albo gwałtownie zwiększyć dzienną dawkę chlorelli tak, że to zmobilizuje organizm do wyeliminowania metali ciężkich w jak najszybszym możliwym czasie.

Większość ekspertów detoksykacji poleca tę drugą opcję i na tym etapie to raczej jest już bezpieczne, aby wybrać tę opcję.

Ja zwiększyłam w tym czasie gwałtownie do 6 gramów dziennie (12 tabletek w porcjach podzielonych po 6 tabletek).

Krok czwarty

Codzienne spożywanie dużych ilości chlorelli należy kontynuować przez co najmniej kolejne sześć miesięcy, aby zapewnić sobie, że usuniemy najbardziej zasiedziałe metale ciężkie.

Później najlepiej nadal kontynuować przyjmowanie chlorelli w dawkach podtrzymujących około 3 gramy dziennie, czyli 6 tabletek na czas nieokreślony. Po to, aby upewnić, się, że codzienne toksyny środowiskowe są usuwane w tym samym dniu kiedy weszły w nasze ciała.

Ponadto, chlorella zawiera unikalny kompleks o nazwie czynnik wzrostu chlorelli CGF, co sprawia, że oprócz wyprowadzenia metali ciężkich faktycznie pomaga komórkom naprawę szkód spowodowanych przez te toksyny.

Dodatkowe źródła  tutu

reklamablog


Blog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep 


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.