4 łatwe do zaobserwowania objawy zakwaszenia Twojego ciała

maxresdefaultmm

4 łatwe do zaobserwowania objawy zakwaszenia Twojego ciała

Oraz przepis  jak zrobić wodę alkaliczną

Witarianie w teorii, including myself, każdego dnia piją zaraz po przebudzeniu 1,5 litra wody mineralnej z wyciśniętym sokiem z całej cytryny organicznej. Jednak nie wszyscy potrafią się do tego zmusić, nie mówiąc o witarianach.

Co do picia słonej wody, czyli z dodatkiem soli pełnej minerałów zdania są bardzo podzielone.

Witarianie nie piją takiej wody, powołując się na logikę, że nie pije się wody morskiej. Jednak wielu ludzi na konwencjonalnych dietach, w tym wegańskich ma niedobory minerałów i mogą cierpieć na zakwaszenie ciała, pomimo alkalicznej diety.

Jest to pewien paradoks.

Super Antyoksydant - raw Purple Corn 100% Organic This is Bio
TU KUPISZ Super Antyoksydant fioletową kukurydzę Purple Corn 100% Organic This is Bio

I jak to powiedział do mnie ostatnio pewien mądry lekarz, czas okaże, kto miał rację. Jedno jest pewne, szukajmyż dla siebie indywidualnych dróg, którymi będziemy w stanie sprawnie maszerować.

A co do uzdrawiającej wody z Lourdes, podobno jest to właśnie naturalna woda alkaliczna, o czym dzisiaj piszę.

A więc:

Pewien Niemiec dr. Otto Warburg laureat Nagrody Nobla w 1931, odkrył, że przyczyną 95% wszystkich nowotworów jest kwaśne środowisko. Udowodnił też coś bardzo istotnego, mianowicie, że nowotwory nie mogą rozwijać się w środowisku zasadowym, w którym poziom pH wynosi 7,36 lub więcej.

Już prawie 100 lat temu stwierdził, że kwasica mleczanowa (nadmiar kwasowości) nie tylko jest związana z rozwojem raka, a może również powodować inne choroby, takie jak osteoporoza, cukrzyca, choroby serca i prawie wszystkie inne choroby przewlekłe, zwane też cywilizacyjnymi.

Wprawdzie sceptycy powołują się na pewne badania in vitro, gdzie komórki rakowe same zakwaszają sobie środowisko, aby móc przetrwać, to jednak jest to zawsze istotne utrudnienie, gdy muszą walczyć o przetrwanie.

Jedno jest pewne, to co jemy ma wielki wpływ na łatwość z jaką ciało będzie utrzymywać idealne pH krwi, w bardzo wąskim, życiowym zakresie.

Czyli, że  jedzenie, wbrew temu co sądzi wielu alopatów, zawsze będzie miało wpływ na poziom pH naszego ciała.

Phelps 2

A więc 4 łatwe do zaobserwowania objawy zakwaszenia ciała:

1. Ból mięśni i skurcze już po przejściu krótkich dystansów
2. Ciągłe uczucie zmęczenia
3. Łatwa zadyszka
4. Uczucie, że nie możesz zaczerpnąć wystarczająco dużo powietrza

Przy okazji są to również pewne z oznak niedoborów magnezu. I nie mylisz się. Ludzie z problemami z sercem, czy cukrzycą także znają takie objawy. Nie ma się czemu dziwić, gdyż są to naczynia połączone.

Co to jest woda alkaliczna?

Zasadowość i kwasowość mierzona jest w skali pH od 0 do 14 i jest to stężenie jonów wodoru w związkach. Poziom neutralny wynosi 7,0, z kolei pH niższe oznacza kwasy, a pH wyższe od 7,0 oznacza zasady.

Woda alkaliczna to jest taka woda, której kwasowość jest zawsze powyżej 7,0 pH

Przepis na wodę alkaliczną:

Składniki:

1 łyżka soli himalajskiej
1 cytryna organiczna
2 litry wody oczyszczonej (dobrze jest mieć filtr osmozy)
1 duży słoik (ze szkła nie z plastiku)

Sposób przygotowania DIY:

Wlać wodę do słoja. Dorzucić pokrojoną w plastry cytrynę, oraz sól himalajską. Przykryć słoik i pozostawić w temperaturze pokojowej na 12 – 24 godzin.

Jak z tego korzystać?

Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze wyniki z tej domowej roboty alkalicznej wody, trzeba pić ją na czczo zaraz po przebudzeniu. Generalnie należy pić co najmniej 3 szklanki wody alkalicznej dziennie, zawsze na pusty żołądek.

Dodatkowe źródła 123, 4


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.