4 powody, że inaczej chorujemy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 powody, że inaczej chorujemy

 

Chlorella 100% Organic This is Bio

TU KUPISZ CHLORELLA 100% ORGANIC This is Bio

Gutentag Możnym,

Żyjemy w czasach, w których choroba jest uważana za coś normalnego.

Za coś nierozerwalnie związanego z dniem dzisiejszym. Coraz trudniej jest przypomnieć sobie dzień, kiedy absolutnie nic nam nie dolegało. Chyba, że pod wieczór po 3/4 butelki czerwonego wina.

Alergie, migreny, zaburzenia trawienia, zły sen, brak energii, nieuzasadnione niepokoje, łupanie w krzyżu, oraz bóle mięśni i stawów są przez nas uważane za normalną część życia i nie świadczącą o jakiejkolwiek poważnej chorobie. Postrzeganie nienormalności jako standardu doprowadziło do tego, że straciliśmy czujność i akceptujemy coś co nie powinno mieć miejsca. Akceptujemy świat postawiony na głowie.

Choroba może się przytrafić, jako przerywnik zdrowia, a nie odwrotnie

Każdego dnia otaczamy się okropnymi rzeczami, a cztery z nich szczególnie sprawiają, że chorujemy:

Pierwsza okropna rzecz – Metale ciężkie

Z jednej strony metale ciężkie, takie jak arsen, ołów, rtęć, kadm, aluminium, nikiel nie powinny być w żadnym wypadku poważnym problemem obywateli porozrzucanych po świecie. Jednak okazuje się, że właśnie metale ciężkie jak najbardziej są naszym problemem, bo chcąc nie chcąc stale się na nie nadziewamy. A chroniczna ekspozycja na metale ciężkie jest wiodącą przyczyną wszystkich naszych dolegliwości.

– Zatruwa się nas rtęcią podczas obowiązkowych szczepień i w amalgamatach dentystycznych
– Arsenem, którym skażone jest mięso kurcząt
– Ołowiem znajdującym się w farbach w gospodarstwach domowych, w domach wybudowanych przed 1978 rokiem, a także w wielu produktach z yyy … ryżu (nawet brązowy i nawet bio? łi)
– Aluminium w naczyniach do gotowania, oraz produktach do higieny osobistej, takich ja dezodoranty. Uwaga nawet na tak zwany eko ałun.
– Kadmem w dymie z papierosów i fabryk, a także w wielu produktach z yyy … ryżu
– Innymi metalami ciężkimi zawartymi w pestycydach i herbicydach, które zalęgły się w naszym powietrzu, żywności i wodzie.

Jest oczywiste, że prawie wszyscy z nas mają do czynienia z tym ciężkim, toksycznym obciążeniem

heavy1

 Druga okropna rzecz – Antybiotyki

Nadużywanie antybiotyków, a wiedzmy, że ich okropnie nadużywamy stworzyło między innymi szereg problemów trawiennych, które doprowadziły do ​​wielu bolesnych objawów.

Po nadużyciu antybiotyków mamy zapewnione wiele lat cierpień

Niemowlęta, które dostały antybiotyki mają niestety duże szanse na astmę

Antybiotyki jak na razie są bardzo skuteczne w unicestwianiu złych bakterii (lub były skuteczne, bo bakterie cwanie mutują). Jednak antybiotyki są również skuteczne w unicestwianiu dobrych bakterii. Nasze jelita są ściśle związane z naszą odpornością. Nasz podstawowy system obronny zależy od ilości przyjaznych bakterii w jelitach. Antybiotyki upośledzają delikatną równowagę flory jelitowej i wtedy stajemy się podatni na wszelkie rodzaje infekcji. Co w końcu prowadzi do przewlekłych i ostrych chorób, w tym alergii i raka.

anti2

Trzecia okropna rzecz – Degradacja gleby, a co za tym idzie naszego pożywienia

Nasze pożywienie, ze względu na to, że ziemia jest ograbiana z naturalnych składników i traktowana bez umiaru chemią zostało zdegradowane do tego stopnia, że niektóre z naszych pokarmów mają nawet 50% mniej składników odżywczych niż to miało miejsce zaledwie 50 lat temu.

Jeżeli połączymy ten fakt, że ludzie nie jedzą nawet tak okaleczonej żywności, a jeszcze zaczynają ją przetwarzać i taka im najbardziej smakuje z półek hipermarketów, doszło do tego, że w pokarmach nie ma właściwie istotnych składników odżywczych.

Jednak ten prowiant nie zatrzymał się po prostu na neutralności, ale niesie ze sobą chemiczną truciznę

To zawsze skutkuje kaskadą chorób i bólu. Nie ma innej opcji. Jesz, ale się nie odżywiasz.

degr5

Czwarta okropna rzecz – Xenoestrogens

Być może jednym z najczęstszych zanieczyszczeń, które wprowadzamy do naszych organizmów jest xenoestrogens, znany również jako sztuczny estrogen naśladujący ten prawdziwy.

Z Xenoestrogensem kontaktujemy się przy wielu okazjach. Ale najczęściej siedzi w plastikowych pojemnikach, w wewnętrznych wyściółkach konserw, w styropianowych kubkach ęą z kawusią i innych pojemnikach. A także w kosmetykach i artykułach toaletowych i środkach chemicznych w rolnictwie.

xeno3

Powiedz szczerze, czy człowiek jest normalny, czy raczej uderzony w czaszkę metalowym prętem?

war

Wszystkie te substancje, nie wymieniłam nawet  promieniowania, jedzenia słodzików (naprawdę przy takiej opcji nawet cukier zwykły jest lepszy, oczywiście bez tłuszczu), glutaminianu sodu (jest dosłownie dodawany do wszystkiego co przetworzone, w tym do ciasteczek) więc te okropne rzeczy sprawiają, że następuje zaburzenie równowagi hormonalnej w naszych ciałach. Hormony rządzą w kosmosie ciała, a nierównowaga doprowadza do osłabienie systemu. Tak było od zawsze, nawet gdy jeszcze cesarze chińscy nie mieli pojęcia o TCM

Osłabienie systemu, to:
– Bezsenność
– Zestresowanie i niepokój
– Słaba energia, brak sił witalnych
– Przyrosty masy ciała, albo niepożądane spadki mięśni
– Suchość skóry, włosów i paznokci
– Brak chęci do robienia coitus
– Słaba koncentracja

Te zaburzenia w przyszłości stają się podwalinami poważnych chorób

Stajemy się coraz bardziej ospali i leniwi, nie chce nam się zadziałać, jakoś odwołać się do zaleceń, zmusić organizm do zmian, co ponownie nasila toksyczne dociążenia organizmu.

A następnie tego strupa przekazujemy dalej, z pokolenia na pokolenie

Po dziadku odziedziczyłem turpizm

Supcio

Czy w ogóle jesteśmy w stanie podnieść się z tej degrengolady i zabrać się za siebie? A co z ohydnymi rzeczami, na które nie mamy wpływu?

W rzeczywistości na wszystko mamy jakiś wpływ. Trzeba tylko zawinąć kiecę. I polecieć.

Owocek


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.