7 kwestii, o jedzeniu, samoleczeniu i budzeniu się śpiącej, do śpiącej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7 kwestii, o jedzeniu, samoleczeniu i budzeniu się śpiącej, do śpiącej

Dlaczego wampiry są takie szykowne, skoro nie widzą swojego odbicia w lustrze?

Odpowiem na kilka pytań, a następnie będę milczeć do jutra.

laska w bluzie tył

1. Nie zimno ci Pepsi na tym witarianizmie w zimie?

Medycyna chińska w kwestii ciepła nie sprawdza się, gdyż to o czym mówi medycyna chińska dotyczy stanu równowagi w 3D.

Oczywiście mieszkasz na Ziemi i zdobywasz doświadczenia w 3D, i będzie to trwało dotąd, aż pojmiesz, że nie jesteś własnym ego. Że wszystko co się dzieje wokół Ciebie jest Twoją projekcją. Że jedyną osobą, która może Ci pomóc, od której zależy sens życia jesteś Ty sama. Czy chore dziecko też może być czyjąś projekcją? Tak, projekcji strachu jego matki, opinii społecznej, doświadczenia, jednym słowem projekcją matrixu, czyli programu.

De Mello twierdzi, że małpa, która gra na saksofonie nie jest muzykiem, co miało stanowić metaforę do przebudzenia. Czyli, że to tak nie działa. Nie da się zmusić, przydusić, sprasować, przyszpilić do przebudzenia. To nie świat ma się zmienić, to Ty musisz się przebudzić, ale bez przymusu.

img_0633

img_0065

TU KUPISZ ZIELONY DETOX 4 GREENS 100% ORGANIC 

To Ty sprawiasz jaki pokarm Cię rozgrzewa

Surowa żywność roślinna jest wysoce energetyczna. Po pewnym czasie przestajesz odczuwać zimno, i nie musisz jeść w zimie rozgrzewającego gaspaccio, ani imbiru. To Ty słuchasz swojego ciała, i dajesz mu to co ono potrzebuje. Nikt nie wie więcej o Twoim ciele niż Ty. Nikt z zewnątrz nie może Ci ostatecznie dobrze doradzić. Wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2. Czy muszę się bać?

Podstawowym znakiem nieprzebudzenia jest fakt, że wciąż jesteś wystraszona, nieszczęśliwa, oczekująca, niezadowolona. Że utożsamiasz się z matrixem.

Gdy naprawdę zaprzestaniemy dialogu z ego w tym samym momencie przeniesiemy się do wymiaru 5D, który dzieje się równolegle, tu i teraz. To jest mocno niełatwe, ale w tych czasach może łatwiejsze?

Niewiadomo jaki jest ten 5D wymiar, bo nasze umysły pracują tylko w 3D, nie potrafimy sobie tego wyobrazić, miłości, bezgranicznej miłości, ale ostateczne przebudzenie wyrzuca jak z katapulty do wymiaru 5D.

Zero cierpienia, zero zadawania szpanu, zero obowiązków reprezentacyjnych, zero Pudelka. Ożesz.

img_0063

3. Dlaczego jesz jak najmniej przetworzone pokarmy nawet w zimie, czyli surowe?

Do tego wbrew zaleceniom medycyny chińskiej.

Największą krzywdę robimy sobie, gdy marnotrawimy energię. Mnich buddyjski na pół roku przed śmiercią czuje spadek energii i ma jasność.

Jedząc pokarm surowy, roślinny, zmielony zamiast w zębach, to w mocnym mikserze (super rzecz prosto z matrixu) dostarczam sobie ogromnej energii. Każde położenie się spać z pełnym żołądkiem sprawia, że zabierasz sobie zdrowie, tracąc energię na kolosalną pracę trawienną, zamiast nocnej regeneracji.

Właściwie każdy posiłek powinien być ostrożny, ale mów mi Ziuta. Lubię dużo jeść, więc póki co muszę długo pościć.

Pokarm przetworzony, w tym również gotowany jest „zaśluzowujący”, co oznacza, że ciało wydziela w nadmiarze przeróżne wydzieliny z gardła, nosa, jelit, pochwy, czy penisa.

Surowy pokarm roślinny działa odśluzowująco

Medycyna chińska za nadmierne wydzielanie śluzu obwinia głównie pokarmy mleczne (kazeina), ale w rzeczywistości każdy przetworzony pokarm zaśluzowuje.

Kasza jaglana też?  Tak, chociaż mało.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. Czy koniecznie musimy jeść żywność organiczną?

Chemia nie nadaje się do jedzenia, ale świrowanie na ten temat, drżączka w temacie, słuchanie wielkich guru organicznego jedzenia (w tym mnie kiedyś) jest równie szkodliwe i zupełnie niepotrzebne pro zdrowotnie.

Po prostu dokonuj na każdym kroku świadomych wyborów bez strachu. Niech inni za Ciebie tego nie robią. Tylko Ty wiesz co jest Ci naprawdę potrzebne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5. A mocz i kupa?

Zaledwie po 3 tygodniach diety organicznej w moczu nie ma śladów pestycydów, dlatego trzeba mieć to na uwadze, gdy chcesz chorobę przewlekłą leczyć własnym moczem.

Nie korzystaj z moczu, jako lekarstwa (tak, mocz leczy; tak to niejako – sprzężenie zwrotne – leczy; tak), gdy wcześniej nie odstawiłeś wszelkich lekarstw, oraz gdy nie jadłeś organicznie przez 3 tygodnie. I tej zasady bym się trzymała.

Furorę na  tym blogu zrobił post o kupie, ale tak naprawdę zachęcam do oddawania kup witariańskich, łatwych, bezzapachowych, i zielonych.

books

Ostatnio asystowałam przy yyy … kupie dziecka przyjaciółki. Z nocniczka IKEA ulotnił się miazmat (pomimo szczerej radości na twarzy 2,5 latka), który o mało mnie nie zamroczył. Nie dał się też wywietrzyć. Przy okazji, to miłe i uprzejme (i nieszkodliwe), gdy ktoś może wejść do ubikacji tuż po Tobie.

rp_6-1024x768.jpg

6. Dlaczego nie jesz zwierząt?

Kiedyś to była tylko intuicja, a teraz jestem pewna, że jedząc ssaki (jem Omega 3 z ryb i kolagen morski), jadłabym niskie wibracje.

Wiem, że zdarza się, że pewien pokarm jest na danym etapie zdrowia potrzebny, bo ludzie nie umieją w inny sposób oszczędzać energii, więc dostarczają ją (pal sześć) z niskimi wibracjami.

Ale jak masz chęć oddalić się od emocji przy jedzeniu, zamienić się w świadome jedzenie, to wówczas szybko sama odkryjesz tę prawdę. Natura ma dla nas pokarm, i jest to pokarm roślinny i nieprzetworzony. Nie musisz go solić szarą solą, aby być bardzo zdrowym. Pokarm sam w sobie jest taka samo idealny jak Ty. Zdrowie, a raczej choroba jest konstruktem Twojego umysłu.

Twoje ciało ma naturalny pęd do zdrowia, dlatego posłuchaj swojego ciała. A wszystko zaczyna się od: taaaaaak. Nie zaczynaj niczego od: nieeeeee.

img_0066

7. Ślęczę w matrixie Pepsi i szlak mnie trafia: po co to wszystko?

Jesteśmy w szkole zwaną matrix i to jest potrzebne doświadczenie. Musimy przejść przez szkołę matrixu, właśnie po to, aby doświadczyć. Nie ma sensu ucieczka. Ale nie ma też poco włazić w matrix, podpinać się do pasożytów.

Poprzyglądaj się jak to działa, naucz się, i rusz w swoją drogę. Idąc jako obserwator prawdopodobnie w końcu się przebudzisz.

Mimowolnie, nienachalnie, bez szpanowania.


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.