Czy intensywne bieganie leczy poważne choroby, w tym raka?

Czy intensywne bieganie leczy poważne choroby, w tym raka?

Historia przypadku Janette Murray-Wakelin i nie tylko

 Siedzą w necie i gadają:

– Ale przecież to całe odkwaszanie i dotlenianie to nic pewnego.
– Czytam (bo umiem), a tu same sprzeczności, jedni każą rzuć wątrobę kaczki, inni gotować kurze łapki, a jeszcze inni popijać marchew z jabłkami, czy ssać te śmierdzące brokuły.
–  A kto mi da gwarancję?
–  Przecież od tego wszystkiego robię się smutna w święta, jak pozbawiona weny, czyli bicia masochistka. 

W didaskaliach

Priorytet kiełbasy, fantazyjnych girland płatów salcesonu (to przecież sam kolagen), rzeźbione łabądki z masła (na oczy zdrowego), i brakuje tylko serwisanta z naręczem papieskich kremówek prosto z Wadowic.

Tych kremówek z Tych Wadowic

teraz pepsi:

Stanę na skrzynce w hyde park i będę mówić. Będę mówić po polsku, ale wszyscy mnie zrozumieją, w tym Rumuni, Kirgizi i Nowozelandczycy, bo będę mówić powoli. Mam poręczne ściągawki (karteluszki sklejone skoczem), więc zaczynam:

– Proszę skończyć nawijać makaron na uszy. Mam rzucać nazwiskami? Proszę bardzo:

Niejaka Janette Murray-Wakelin z rozpoznaniem w 2000 roku raka piersi Etap 3, rokowania alopatów? 6 miesięcy. To bardzo niedługo.

Oferta alopatyczna: chemia i radioterapia.

Trochę mało czasu, aby rozkminiać mądrości, czy aby na pewno dotlenianie komórek ma sens?, czy odkwaszanie komórek jest w ogóle możliwe?, bo liczyło się tylko jedno.

Chemia NIE, bo zabija, tak czy siak. Radioterapia na pewno NIE.

Panna tuż po pięćdziesiątce stwierdziła, że spoko, dotleni i odkwasi, a to jedno i to samo, więc nie czuła żadnego dyskomfortu, żeby to po prostu zrobić.

Przeszła na witarianizm umiarkowany, najpierw sparowane warzywa brokuły, buraki, brukselkę, a potem 100% surówki, wprowadziła soki z marchwi i zielonych jabłek bio, oraz trawę pszeniczną.

Ale moim zdaniem to było przede wszystkim paliwo. Dostarczyła sobie energii 

Prawdziwe dotlenienie każdej komórki nastąpiło, gdy zaczęła biegać jak szalona 

Dosłownie 

Lekarze kazali się oszczędzać, wypoczywać, na to panna zaczęła biegać, gonić, zaiwaniać. Poszła w galop, kłus.

Wyzdrowiała

Doszło do tego, że trzynaście lat później pobiła, wraz ze swoim lojalnym i wiernym mężem rekord świata, przebiegając 365 maratonów w 365 kolejnych dni (sic!). Pisałam o tym tutaj – Biegacze wyzwanie

Czy radzę w takim razie aż taki wysiłek aerobowy w chorobie nowotworowej?

Jestem nikim jeżeli chodzi o radzenie w kwestiach zdrowotnych, nie wolno mi tego robić, więc nie radzę, tylko mówię powoli. Mówię po polsku:

The Washington Post w zakładce Zdrowie i Nauka, w lipcu 2012 roku ogłosił wyniki najnowszych badań, że biegacze żyją dłużej i mają mniej problemów z sercem.

Tymczasem jest o wiele więcej pozytywnych wpływów biegania i ćwiczeń aerobowych, jak właśnie dotlenienie każdej komórki ciała.

Gdy wtłoczysz tlen do komórki, zabijesz raka. Musisz uprawiać aeroby jak najbardziej intensywnie

Na ile Cię stać

Sceptycy powiedzą, że przecież Ania Przybylska biegała, nawet gdy była już chora.

Odpowiadam: 

Rak trzustki jest trudnym rakiem i trzeba go traktować wielką ilością chlorofilu, spiruliną, selerem naciowym, gorzkim melonem i generalnie mieć wielkiego farta, albo wielkie porozumienie ze swoim ciałem, żeby z niego wyjść, patrząc na światowe statystyki. Pisałam sporo o tym, między innymi tutaj –  Jak to działa, czyli nowotwór trzustki 

Ale skąd możemy wiedzieć, że gdy Ania biegała po plaży, doradcy nie straszyli jej przemęczeniem, kazali odpoczywać, spowolnić, położyć się. Nie wiemy tego, ale możemy tak zakładać, tym bardziej, że kilku jej cicerone objawiło się później, jako bardzo przeciętni ludzie.

Może coraz mniej dawkowała sobie aerobów, zamiast coraz więcej​?

purple corn, fioletowa kukurydza, antyoksydanty, This is Bio, szejk

TU KUPISZ Fioletowa kukurydza PURPLE CORN 100 % ORGANIC This is BIO, ORAC 10 800  – SUPERANTYOKSYDANT

Wielki aerobowy wysiłek fizyczny jest w stanie wyciągnąć ludzi z fatalnych raków.
Dodatkowo wielkie ilości antyoksydantów. Taki duet.

Stoję na taborecie i mówię to po polsku, ale mówię powoli.

Lovciam:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.