Czy wiesz coś o czwartym wymiarze 4D?

To raczej nie wyglądało w ten sposób, ale spoczko

Czy wiesz coś o czwartym wymiarze 4D?

Często piszę o wychodzeniu z niskich wibracji matrixu 3D, o niedokarmianiu pasożyta energo-informacyjnego własną energią, o niepozbywaniu się życiowej mocy, czyli o świadomym wchodzeniu w wysokie wibracje, czyli zerowanie do „tu i teraz”.

5 wymiar, ten buddowy, jezusowy, oświecony, tollowy, świadomy, czyli przebudzony na maksa jest energią miłości do wszystkiego.

TU KUPISZ LIPOSOMALNY GLUTATION TiB

Mistycy twierdzą, że 4 wymiar jest wymiarem przejściowym

Ale

Inni (w tym David Icke) zapewniają, że z tego wymiaru pochodzą Reptilianie podszyci pod największych władców współczesnego świata, spokrewnieni ze sobą jak jeden mąż, o gadziej grupie krwi zero.

To może być któryś koleżka ze światowej sceny? Jednak z tego nie żartujmy raczej

Słynni Iluminaci rządzący na Ziemi, jednakowoż spokrewnieni z cywilizacjami szalenie zaawansowanymi w Kosmosie, korzystający z technologii, żyjący baaardzo długo, a nawet zmieniający swoje powłoki cielesne rządzą na tronach i prezydenturach, tańczą, śpiewają popa ( 🙂 ), grają. Tak, czy siak nie ma to dla Ciebie teraz znaczenia, i póki co nie skupiaj na tym uwagi. Chyba, że jesteś jednym z nich.

W dużym skrócie rzecz opisuje w swojej ciekawej książce „Oni rządzą światem” Jim Marrs.

Żeby skumać o co może w tym wszystkim chodzić najlepiej zacząć od pojęcia dwóch wymiarów.

2D

Gdy mamy w 2D kółko i kropkę w kółku, aby usunąć kropkę, musimy zniszczyć, przerwać kółko. Innego rozwiązania nie ma.

Jeśli dodamy kolejny wymiar, możemy sprawić że kropkę podniesiemy do góry bez zniszczenia kółka.

Do tego wszystkiego podniesiona do góry kropka w 2D będzie niewidzialna, chociaż w 3D każdy ją zobaczy.

3D

Ktoś kto mieszka w świecie 2D przypominającym kartkę papieru spostrzeże Twoją dłoń jako 5 płaskich przekrojów przez palce przecinające jego Wszechświat.

Analogicznie do kółka i kropki, gdy do 3 wymiarów dołącza wymiar czwarty można coś usunąć, na przykład nowotwór z żołądka 3D zupełnie nie uszkadzając go. Dla człowieka 3D obiekt po prostu znika, chociaż w 4D jest widoczny.

W wymiarze 2D nie można zawiązać takiego węzła, z kolei w 3D nie można zbudować butelki Kleina, żeby powierzchnia nie była przedziurawiona. Natomiast w 4D jak najbardziej można.

butelka Kleina

Pytania nasuwają się same:

Jak wyglądają istoty z 4D, czy są podobne do nas? Czy też, są to na wpół materialne byty, skoro 4D to wymiar przejściowy, przed 5D totalną energią miłości.

Czy jesteśmy w stanie się z nimi komunikować, skoro z pozycji 2D nie widzimy wymiaru 3D?

W związku z dostępem do czwartego wymiaru, jakie dziwne moce posiadają owe istoty? Czy można je zobaczyć jakoś w matrixie 3D?

Czy mogą znikać na naszych oczach, jak kropka z kółka 2D? Czy mogą w matrixie lewitować?  Wykonywać bezkrwawe  operacje? Mogą pojawiać się w formach dość dziwnych dla nas (jak palce z 3D w 2D), po czym znikać na naszych oczach? Przechodzić przez ściany? Nic nie da się przed nimi ukryć, bez względu na to jak bardzo byśmy się starali?

Jakie jest znaczenie duchowe owych istot? Czy to mogą być jakieś demony?

W 3D karmisz Matrix, kiedy? Gdy od rana do nocy siedzisz w swojej głowie i jesteś w totalnym nałogu myślenia. Oceniasz, wystawiasz opinie, wciąż opętany wszelkimi emocjami. Boisz się, drżysz, jesteś wściekła, smutna, albo pobudzona nienaturalnie. Nie ma Cię za to w ciele. W ogóle nie ma Cię tam, gdzie powinnaś się znaleźć. Tam właśnie powinnaś być.

Wczoraj u dentysty (na żywo) pan Andrzej wbijał mi szpikulce pod dziąsło kła. Natychmiast chciałam uciec z ciała, po czym świadomie wróciłam, oddechy pomogły mi się zerować. Ból był do zauważenia, ale stał się znacznie mniej odczuwalny. Zostałam w ciele.

No właśnie, niektórzy mają pecha i skoro nie ma ich wcale w ciele, siedząc zawsze w głowie. W przeszłości, albo przyszłości, zamartwiając się, lub marząc, w tym czasie w ich wnętrzu mogą pojawić się yyy … demony. Ładny, wysprzątany domek i nikt w nim nie mieszka?

Konklużyn:

4D jest przejściowy, 4D jest pełen demonów?, jaszczurów Reptilian? wymiar zaawansowanych technologii, a może jeszcze Boga mojżeszowego?

Są tacy co wiedzą.

butelka Kleina

Kochana siedź w ciele, nie w głowie.

owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.