logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
57 224 087
175 online
26 181 VIPy

MACA 100% ORGANIC This is BIO POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ  TĘ SYTUACJĘ

TWOJA ENERGIA I RÓWNOWAGA HORMONALNA

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Dlaczego jestem taka? Czyli jak wyjść z matrixu i zachować ego

  Wielu ludzi doznaje niejako upośledzenia umysłu zamieniając się w radary strachu.

  Mimowolnie robią dobrze pasożytowi energetycznemu, coraz bardziej tłustemu i bezczelnemu.

  Komć

  Wygląd i ubrania sa też krytykowane, ubrania można zmienić, z wyglądem gorzej, można, ale czasem trudno zmienić nos czy uszy, zęby,albo nogi. Mnie wszystko brano za złe, zachowanie, ubiór i wygląd. Nie pasowałam kompletnie do otoczenia, szczególnie uciążliwe było to w wieku nastolatki, nauczyciele nie lubili mnie, chcieli mi na siłę pomagać, chociaż z przedmiotów, ktore lubiłam i mnie interesowały miałam wysokie oceny, ale z innych naciągnięte tróje, mówię o latach 70-80.

  Później, jako młodej kobiecie nie mówiono już tego, ale czasem wymknęło się komuś za moimi plecami. Na pewno było dużo uwag wokół mojej osoby. Żyłam jak chciałam, starałam się jedynie dotrzymywać obietnic, nawet jeżeli mnie już one nie interesowały. Nie lubię i nie lubiłam sprawiać przykrości innym. Dlaczego jestem taka? Nie mam pojecia.

  W przedszkolu byłam nieszczesliwa, chciałam do domu, do mojego pokoju, zabawek i książek, do moich marzeń. Dzieci nie pasowaly do mnie. Wybierałam sama koleżanki i kolegów, niestety nie zawsze z powodzeniem. Teraz nazywają mnie artystka, i jako artystka mogę być inna. I to ułatwiło mi życie. Dostałam ogromnie dużo pięknego od życia, niestety zawiodłam parę osób, które miały inne oczekiwania, czasem było mi bardzo przykro, ale nie umiałam innaczej i nie chciałam przede wszystkim … Dopiero od niedawna interesuję sie Matrixem itd, ale mam wrażenie, że od początku czułam coś, że nie chcę być zmuszona do tego czego chcą inni.

  TU KUPISZ E-BOOK „JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE I NA BLOGU?” Nie ma powodu, żebyś blokowała energię pieniądza, tylko dlatego, że tak Cię zaprogramowano w Matrixie

  Hej, dzięki za komcia.

  Niby nic się nie dzieje, ale jak zwykle dzieje się niezrozumienie. Gdyby narkomanowi dać świeże powietrze, pyszne, zdrowe jedzenie, wspaniałe widoki za oknem, to czy narkoman poczułby się szczęśliwy? Oczywiście, że nie. Byłby głęboko nieszczęśliwy z powodu braku narkotyków.

  I tacy sami jesteśmy my, śpiący. Czy potrafilibyśmy wytrzymać bez aplauzu? Bez oceniania, przyrównywania się do innych, bez programów ego, które nałożono nam tysiące lat temu w trzeciej gęstości, gdy zostaliśmy zmutowani, aby niskimi wibracjami strachu karmić czwartą gęstość?

  Nasze piękne umysły właściwie nieustająco atakowane są myślami, które mają wywoływać w ciele emocjonalnym niskowibracyjne reakcje, które karmią matrix, czyli czwartą gęstość. Nazwijmy je pasożytami energoinformacyjnymi chowającymi się za technologiami.

  Nie ma po co negować ego, nie ma powodu negować czegokolwiek, jednak nie ma też powodu, żeby czcić pasożyty. Jeśli jakieś pasożyty zalęgłyby się w Twoim ciele, to co byś zrobiła? Czy należałoby się im kłaniać, czy też ich nienawidzić, czy może lepiej z obojętnością i lekkim półuśmiechem Foresta Gumpa zastosować terapię 4 szklanek, która sprawi, że nie będą mogły znieść środowiska chlorofilu, aminokwasów, witamin z grupy B, tlenu i nowego pH ciała.


  TU KUPISZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO
  idealny do
   KURACJI 4 SZKLANEK, która oczyszcza wątrobę, usuwa pasożyty,
  odtruwa inne organy jak nerki, przy okazji dotleniając
  ciało.

  Pasożyty o których mówię są znacznie groźniejsze niż przywry wątrobowe, ponieważ sprawiły, że nasze życie jest jednym pasmem emocji strachu w wielu odmianach, jak złość, zamartwianie się o pieniądze, o zdrowie własne i bliskich, zazdrość, czy też potężnemu lękowi przed śmiercią i nieznanym.

  Czy nie zdziwiła Cię taka prawidłowość, dlaczego na tym planie tak wielu ludzi nie ma pieniędzy, albo mają ich znacznie mniej niż potrzebują, nie mówiąc już o kredytach hipotecznych i wszechobecnym zadłużeniu konsumpcyjnym? Czy to są jacyś idioci? Czy Ci, którzy nie radzą sobie w matrixie cierpią na jakieś upośledzenie?  To drugie w jakimś stopniu yyy … tak.

  Wyobraź sobie, że ludzie jadą na wakacje do Tajlandii, mówię o czasach współczesnych, i nagle ni z gruszki, ni z pietruszki pojawia się potężne tsunami. Ginie ogromna ilość ludzi, masakra, śmierć, topią się nawet ci, którzy wydają się w czepku urodzeni, jak znana modelka, giną zupełnie nieznane dzieci i dorośli. Po takim tsunami idzie w świat wielka energia strachu. I nie jest to tylko kwestia internetu, ale naszej świadomości gwiezdnej, po prostu nasze ciała emocjonalne reagują strachem.

  Taki zbiorowy strach dokarmia ogromnego pasożyta energetycznego, który żywi się tylko niskimi wibracjami. Jesteś później nad morzem i nachodzi Cię myśl, czy w tym akwenie siedzi jakiś wulkan? Potem włączasz telewizor, gdzie jesteś straszona na poważnie i na całego i wsiąkasz w to. Na nieświadomce.

  W ten właśnie sposób zostaliśmy zmanipulowani przez pasożyty z matrixu, jakaś popierdolona postać polityka, miliony śmierci, czy jakaś tragedia wymuszona, jak roztopienie lodowca i zalanie lądów i idzie w świat fala strachu.

  Wszechobecny brak pieniędzy i kredyty to podstawowe współczesne narzędzie matrixu. Jeśli dołączysz do tego bezduszną, makabryczną hospitalizację i porady lekarskie, lekarzy na usługach wielkiej, ogromnej jak przemysł zbrojeniowy farmacji, na czym opiera się matrix medyczny, a więc jak to wszystko zsumujesz otrzymasz wynik. Jest bojno, jest francowacie bojno.

  Ludzie doznają upośledzenia umysłu, stają się radarami strachu. Mimowolnie robią dobrze pasożytowi energetycznemu, który coraz bardziej staje się tłusty i bezczelny. Jednak nigdy nie będzie się ujawniał, zawsze będzie działał z ukrycia, bo tak jest o wiele łatwiej. W każdej łepetynie, mojej i Twojej siedzi programik, który stymuluje ego.

  To o czym napisałaś świadczy, że cały czas tkwisz w takim programie strachu, programie niedoborowości, niezrozumienia przez otoczenie, programie poczucia winy, i analizowania dalekiej przeszłości, cofając się aż do czasów przedszkolnych, co powiem Ci szczerze, jest po prostu trochę śmieszne. Ego jest piękne i zawsze będzie dążyć do szukania ciągów logicznych. Z tego powodu siebie teraz chcesz wytłumaczyć, odnosząc się do siebie z przeszłości. Taki sobie egotyczny ciąg logiczny.

  Owszem, ego jest naszym fałszywym ja, ale z drugiej strony potrafi być cudownym przyjacielem, o ile potrafisz go rozkminić. Dopóki śpimy niczego innego nie mamy pod ręką, tylko ego, które wpływa na nasze ciało emocjonalne.

  Wyjście z matrixu jest wbrew pozorom bardzo proste, wystarczy zrozumieć, że się ma ego, że się nie jest nim, i że ego, gdy tylko damy mu wolną rękę będzie nas chciało pociągnąć za sobą w strach, lub dla odmiany w ekscytację czymkolwiek. Seksem, przedmiotem, partnerem, posiadaniem. I to jest ten narkotyczny sen.

  Bać się nie chcemy, to pewne, ale sądzimy, że stłamszenie tej emocji jest możliwe tylko przez jakiś narkotyk, czyli nałóg. Nałóg zakochiwania się, darcia faj, robienia flaszki, kupowania, chwalenia się. Nuworysz nie robi nic innego, tylko jest w nałogu chwalenie się bogactwem, bo sra w gatki, co by było, jakby nagle umoczył. Stare pieniądze już się tak nie zachowują, ale w takich krajach jak Polska właściwie nie ma starych pieniędzy, wszystkie są nowe.

  Wszechświat póki co się rozszerza, cały czas. Umiłował sobie wszechświat nieustający wzrost entropii. I każdy człowiek na ziemi, ale też roślina, czy zwierzę, służy do tego, żeby rozpraszać energię wszechświata. Odbywa się to na drodze wzrostu i ewolucji. Nigdy nie będziemy już taką świadomością, jak przed zmutowaniem, nie będziemy już mieli świadomości ani drzewa, ani tym bardziej krojonej marchewki, ani zwierzęcia. Naszym zbiorowym celem jest wzrastanie, rozszerzanie się.

  Posiadasz wolną wolę i to jest piękne. Nie ma powodu czegokolwiek szukać, aplauzu u innych, przeglądania się w cudzych oczach, czekania na oceny. Każde poszukiwanie oznacza brak zrozumienia. Uświadom sobie, że masz ego, które nie jest Tobą, że masz ciało emocjonalne, które robi to co mu ego podpowie, ale to też nie jesteś Ty. Gdy odkryjesz chociaż w momencie krótkiego przebłysku, że Ty prawdziwa to Twoja świadomość, już jesteś na dobrej drodze. Tak czy siak ruszaj ze skrzyżowania bez negacji, zaprzeczania i takich tam. Po prostu ciesz się drogą.

  To jest przy okazji wyjście z matrixu. Każde Twoje tak, jest dla nich, jak wrzód na dupie, każde nie, jest ich żarciem.

  lovciam 🙂

  (Visited 5 679 times, 1 visits today)
  Peps Osho kim jest, jest trudniej ocenić niż kim PepOsh nie jest. Nie jest ani Pepsi, ani tym bardziej Osho. Nie jest też Tolle, ani Romanem (Nachtem). Po prostu jest sobie tutaj dla Ciebie instalacją PePoż.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Aneta D Falkiewicz 17 grudnia 2017 o 17:26

   „Miej wyjebane a będzie Ci dane” 😀 na cholerę spełniamy oczekiwania innych?

   1. Pepsi Eliot 17 grudnia 2017 o 18:49

    🙂

   2. Paweł Wilczewski 22 grudnia 2017 o 03:42

    A jakię są Twoje oczekiwania, Aneto? 🙂

    1. Aneta D Falkiewicz 22 grudnia 2017 o 20:58

     Paweł, by nikt niczego ode mnie nie oczekiwał 😀

  2. Fenix Felix 17 grudnia 2017 o 17:49

   Pepsencjo, kocham Cię, choć pewnie matrixowo, bo łatwo kochać kogoś doskonałego w ciele i duszy i chciałabym być Tobą czyli to jest taka zawoalowana zazdrość, że mi taaaak daleko do bycia taką jak Ty! I zamiast się cieszyć, że jestem w pupie i radować jaka droga wzrastania przede mną, przygoda jaką jest życie to zaczynam ponownie trząść portasami ( może po prostu zdejmę portasy?) gdy ruszanie z kochanego skrzyżowania okazuje się trudne, bo na razie energia pieniądza fruwa omijając moje konto, na którym zrobiłam dla niej przeogromne miejsce pełne gościnności…i żyję Twoimi strumieniami mądrości. Całuję

   1. Pepsi Eliot 17 grudnia 2017 o 18:48

    ile masz lat Fenix? możesz zmyślić, jak chcesz

    1. Fenix Felix 17 grudnia 2017 o 19:08

     Prawdopodobnie jestem starsza od Ciebie cieleśnie. Czemu mogę zmyślić? Lęki gdzieś zawsze biegły koło mnie, ale uderzyły pełną parą 5 lat temu, zostały zneutralizowane odrobiną ruszenia ze skrzyżowania, by po 2 latkach znów przywrzeć i wtedy „leki” ale i ruszenie znów co nieco. Ciebie poznałam 2 lata temu z kawałkiem iiii….. trochę biegam – to jest ruszenie! Jednak potrzebne jest DZIAŁANIE i tu na razie co dzień zaczynam :). Wiem, pytałaś tylko o wiek, ale Egon panoszy się na całego 🙂 <3 <3 kocham, przepraszam

     1. Pepsi Eliot 17 grudnia 2017 o 21:48

      <3

  3. KasiaM 17 grudnia 2017 o 18:15

   Genialne. Nie zeby karmic Twoje ego 😊 ale to tekst dla mnie. Dzieki!

   1. Pepsi Eliot 17 grudnia 2017 o 18:48

    <3

  4. Monika 17 grudnia 2017 o 19:02

   Dziekuje za odpowiedz! Przedszkole to bylo w analizie u psychologa wielokrotnie poruszane 😉
   Niestety czasem jeszcze matrix trzyma mnie w swojej mocy , wiec przestalam ogladac dzienniki i inne zrodla informacjii. Pomoglo mi to bardzo, szczegolnie po obejzeniu dziennika czulam sie przygnebiona bardziej niz szczesliwa. Wiec problemu nie ma , no jedyny dziennik to moj przyjaciel gdy zaczyna mi opowiadac o tym co uslyszal w wiadomoasciach a to raczej trudno wylaczyc go , staram sie wpuszczac jednym uchem a drugim wypuszczac , Wczoraj naprzyklad mi opowiedzial ze Papiez chce zmienic czy zakazac ta wersje Ojcze Nasz poniewaz tekst modlitwy jest nie prawidlowo przetlumaczony. O czym zreszta wiedzialam juz. Ale wlasnie w ten sposob dochodza do mnie informacje codziennie z radia itd. Wystawy fotografii repoartazowej ogladam jak ladne zdjecia , co jest przykre omijam, Przeszlosc czyli szkola podstawowa, przedszkole hm, tak tramatyczne przezycia, czyli nie moc byc soba … napewno bym predzej je zapomniala ale, majac 14 lat zostalm z babcia chorujaca w Polsce gdy moi rodzice postanowili wyjechac za granice.Dopiero po roku dostalm paszport i moglam do nich pojechac . Bylam tak zagubiona i przedewszystkim zawiedziona i rozzalona ze dopiero po roku znalazlam sie u nich … ze dlugie lata nie moglam zaakceptowac tego ich wyboru. Mimo, ze pojechalam mieszkac do kurortu w Alpach gdzie moglam w lato plywac w najpiekniejszym jeziorze Annecy otoczonym gorami a w zimie jezdzisc na naratch , ale ja tesknilam za Katowicami, za miejsacmi ktore dla mnie byly piekne i jedyne. naszczescie przez ostanie 10 lat mam troche spokoju, stalo sie w ,moim zyciu cos co wlasnie pokazalo ze moglam osiagnac to co planowalam i moje marzenia sie spelnily. Jestem fotografem, znalazlam sie w Amsterdamie ( mimo ze mieszkam w miasteczku 30 kilometrow od Amstedamu ) Ale centrum sztuki i kultury jakim jest Amsterdam gdzie regolarnie bywam i wystawialam jest wlasnie rezultatem ruszenia juz z ktoregos z rzedu skrzyzowania. Zawsze do przodu mimo, ze czasem cien przeszlosci przychodzi jak ciemna chmura ,ktora potem odchodzi tak predko jak przyszla. Buntownikim bylam i dlatego szlam moja droga, niestety wszystko ma swoja karteczke z cena… ale ogolnie jest ok.

   1. Pepsi Eliot 17 grudnia 2017 o 21:50

    Twoja odpowiedź świadczy że nic do Ciebie nie dociera. Na razie zamilknę.

    1. Monika 17 grudnia 2017 o 23:33

     🙂 napewno kiedys dotrze ! Kto wie !

     1. fila 21 grudnia 2017 o 13:31

      Pepsi, może by tak użytkownicy w swoich profilach mogli mieć opcję- dodaj artykuł do ulubionych?

      1. Pepsi Eliot 21 grudnia 2017 o 13:35

       oo fajny pomysł

  5. kajka 17 grudnia 2017 o 19:07

   Aneta 🙂 dokładnie tak 😀 skoro wszystko jest energią, tak naprawdę nic nie ma większego znaczenia, poza naszymi zadaniami i zacieszaniem w każdej sytuacji. „Miej wyjebane a będzie Ci dane” i nieznikający, wiecznie trwający uśmiech na mordce – REMEDIUM na wszystko :* 😀 Pozdrawiam i buziakuje

   1. Aneta D Falkiewicz 22 grudnia 2017 o 20:59

    A jak 😀

  6. ChaiMate 18 grudnia 2017 o 00:03

   O Pepsi, ale dałaś czadu 🙂

  7. Piotr 18 grudnia 2017 o 05:14

   Czy Ego jest złe?
   Jeżeli to nie jest Ego typu tow. Stalina.
   Zwykłe Twoje Ego jest – Super!!!

   1. Pepsi Eliot 18 grudnia 2017 o 05:30

    nie chodzi o to, żeby je oceniać czy jest złe czy dobre, po prostu należy mieć świadomość, że nie jest Tobą, więc nie możesz się z nim identyfikować, to fałszywe ego.

    1. Piotr 18 grudnia 2017 o 09:57

     Ego to część mnie.
     Ono tkwi w podświadomości.
     Jest jeszcze świadomość i nadświadomość.

  8. Monika 18 grudnia 2017 o 12:44

   Niemowle ma juz pamiec z lona matki, nie tylko co slyszy ale tez co widzi czuje , nawet uczucia matki. Ma tez swoj maly harakter ktory na bazie predyspozycjii zaczyna sie tworzyc. Cale zycie dochodza nowe przezycia itd i to tworzy osobowosc. Ma sie wolna wole wiec Mozna trenowac, jednak zrozumienie dlaczego cos jest tak a nie innaczej mozna wlasnie w przeszlosci znalejsc i moc w ten sposob poznac powod strachu. Co ulatwia rozwiazanie problemu. Sa Oczywiscie atawiatyczne leki strach przed robakami, pajakami itd ale tez strach przed czyms co przezylismy jako male dziecko Np. Dlatego powrot do przedszkola myslami i moc to przeanalizowac pomaga zrozumiec obecnego samego siebie i polepszyc wlasne zycie. Jezeli chodzi o ego to najpiekniejsze ego mial Salvador Dali jako artysta , on sam byl dzielem sztuki. Czy sztuczne czy prawdziwe nie wazne on przekazal piekno ktore ludzi wrazliwych poruszylo w taki czy inny sposob. A ze zatabial na tym pozwolilo mu to jeszcze wiecej tworzyc bo niestety wszystko kosztuje w taki czy inny sposob. Pozwolilam sobie tak duzo napisac , w koncu Pepsi uzyla moj inny wpis do napisania tego artykulu Wiec bylam jak wszyscy co tu pisza komentarze myszka z karuzelki 😉 ta iluztracja bardzo mo sie zreszta podoba i sposob napedzania tego forum, pouczajace !

  9. Ika 18 grudnia 2017 o 15:32

   Wybaczyłam mojemu tacie 🙂 Pojawiła się gotowość i kliknęło. Tak po prostu.

   Love <3 <3 <3

   1. Anemonne 18 grudnia 2017 o 23:41

    Zazdroszczę 🙂

   2. iGrażka 22 grudnia 2017 o 11:45

    Ika – ja też wybaczyłam swojemu ojcu i też tak po prostu, choć po wielu,wielu latach… wspaniałe uczucie i wolność

  10. Siostra007 18 grudnia 2017 o 20:02

   Ile razy w Biblii jest napisane ,, nie lękajcie się”?
   365 razy. 😮 Ile razy jest napisane , aby wyrzec się siebie i za każdym razem chodzi o ego. To jest niesamowite , muszę na nowo Biblię zacząć czytać. Pozdrawiam was mocno .💞

  11. luna 19 grudnia 2017 o 02:27

   też się czuję jak artystka.. jakby nie patrzeć, każdy jest artystą życia i kreuje siebie w każdej chwili 🙂 cudowna ta świadomość!

  12. Monika 2 stycznia 2018 o 20:49

   Bylam na filmie Hunger Games, podoba mi sie aktorka ze zdjecia kolo tytulu. Dobrze dobrane.

  13. Monika 12 stycznia 2018 o 17:50

   Ego jest jak rola w teatrze matrixu grana przez swiadosc . Po pewnym czasie zapominamy kim jestesmy naprwde i ego staje sie nami przynajmniej tak sie nam wydaje! Wiec np. Nie musze byc juz smutna bo to tylko rola , moge zaczac grac inna role od teraz! Chyba o to Pepsi ci chidzilo w tym artykule o mnie.

   1. Monika 13 stycznia 2018 o 19:39

    No i zaczelam grac inna role i ego juz mnie tak nie dreczy bo to tylko rola, czy jak ktos inny powiedzial status w matrixie czyli spoeczestwu funkcja, rola . Wynik jest taki ze od prawie 5 lat czuje sie 1000 razy lepiej. Nawet wspomnienia i ludzie wydaja mi sie ladniejsi. Sa tez wspomnienia przykre ale te sa nie wazne trafiaja do smietnika.A ja z kiedys ,to nie ja juz, jak glupio latami siedziec w ocenach ludzi ktorzy tez juz nie sa tymi ludzmi co byli. Najwazniejsze zeby odpoczac, wychodzic nadal na dwor i byc tam gdzie sie lepiej czuje, a czarnowidztwo innych nieslyszec. Jestem tylko taka zmeczona tym co sie dzialo, a wcale wpierw tego zmeczenia nie czulam. Zabralam sie poprostu zle za wybor ego a raczej w jaki sposob chcaialm to osiagac. i tu wlasnie przyszla zmiana, na spokojnie ukladac sobie plany i realizacje teo co sie lubi czy tego co sie nie lubi. Nic nie ucieknie nic nie odejdzie jak sie bedzie spokojnie o to dbac .Kozystac z kazdego momentu nawet spac czy odpoczwyjac. Pracujac czy tworzac czy sprzatajac , a starch jakby odszedl na chwile. Zobacze czy powroci. Chociaz wiem ze nie jest mi juz potrzebny. Wiem ze moge miec momenty wracania na stare tory. Pozdrawiam.

  Dodaj komentarz