Sekretny składnik organicznych warzyw i owoców, który zabija nowotwory

owoce, bio, organic, this is bio, pepsi eliot

Sekretny składnik organicznych warzyw i owoców, który zabija nowotwory

Matrixowi zdrowa się yyy … nie opłacasz

Światowe siły działają dalej i intensywniej niż mogłoby się wydawać – są elementem Twojego życia 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Bez urlopów, chorobowych, przerw w dostawie. Kontrolują Cię, utrzymując Cię w strachu i niepewności, w choróbsku i nieszczęściu. Wtedy łatwiej Cię kontrolować, sprzedać Ci kolejne tabletki z metrową listą skutków ubocznych, wcisnąć środek na poprawę wszystkiego w reklamie telewizyjnej, zestresować tym, co mówią w wiadomościach.

Zdrowa im się nie opłacasz

Natenczas:

Salvestrol jest cudownym składnikiem warzyw i owoców, który w efektywny, a przede wszystkim naturalny sposób zwalcza nowotwory

W 1995 roku profesor Dan Burke przypadkowo odkrył, że komórki nowotworowe zawierają enzym, którego nie ma w zdrowych komórkach. Po dwóch latach badań nad tym zjawiskiem odkrył, że pewien typ roślinnych składników odżywczych znajdowany w owocach i warzywach może związać się z tym enzymem eliminując jego szkodliwe działanie.

Badacze postanowili nazwać tę grupę składników odżywczych salvestrolami

Salvestrole, jako lecznicza część rośliny, są kwaśne, przez co rolnictwo na dużą skalę pozbywa się ich z wielu roślin (np. jabłek), aby te były słodsze i można było ich więcej sprzedać.

Salvestrole należą też do subkategorii nazwanej fitoaleksynami, które są substancjami chroniącymi roślinę przed bakteriami i wirusami, grzybami, insektami i promieniowaniem ultrafioletowym.

TU KUPISZ D3 (z lanoliny) + K2 (mk7 z natto z Gnosis) TiB
z najwyższej półki (opakowanie z ciemnego szkła) w świetnej cenie 

Słaby punkt komórek nowotworowych

Enzymem, który oznacza komórki nowotworowe jest CYP1B1. Jest on genem i białkiem występującym we wszystkich komórkach ludzkiego organizmu, ale aktywuje się tylko w tych zainfekowanych.

Wchodząc w chemiczną reakcję z salvestrolami zostaje on zniszczony.

Salvestrol działa tu podobnie jak inne, znane, naturalne lekarstwa nowotworów (np. witamina B17, czyli amigdalina w pestkach moreli, jabłek) i niszczy tylko zainfekowane komórki.

Zupełnie inaczej działa chemioterapia, swoją drogą opracowana w czasie IWŚ na podstawie działania gazu musztardowego, która zabija także zdrowe tkanki.

Komórki nowotworowe nie słuchają poleceń Twojego ciała – nie podlegają mechanizmowi obumarcia gdy są uszkodzone. Jednak po zetknięciu z naszym genialnym salvestrolem, faktycznie dochodzi do ich wydalenia z organizmu.

Środki grzybobójcze, czyli cisi zabójcy salvestrolu

Salvestrole znajdują się w wielu owocach (np. cytrusach, jagodach, winogronach), większości warzyw, oliwkach i ziołach, jednak znajdują się w nich tylko pod warunkiem, że są organiczne.

Dlaczego?

Tak jak wspomniałam, salvestrole są produkowane przez roślinę aby walczyć z grzybami. Rolnictwo przemysłowe równa się pestycydom, środkom grzybobójczym i całej tonie chemii, a więc roślina „rozleniwia się”, bo nie musi sama się chronić przed czynnikami zewnętrznymi – środki chemiczne robią to za nią.

Równe, nierówne jedzenie

Co to dla Ciebie znaczy?

Jako ostatni użytkownik tego przemysłowego łańcucha, dostajesz to, co wybierzesz i przede wszystkim to, za co zapłacisz. Produkt pryskany to produkt bez mechanizmów zapewniających zdrowie i witalność, chroniących przed choróbskami. To produkt bez kontaktu z naturą i jej energią, często nawet bez kontaktu z ziemią i słońcem!

Teoria, że rak jest grzybem

To prowadzi nas do istotnego punktu. Grzyby są naturalną częścią tego świata. Stanowią środek kompostujący, który atakuje słabe, obumierające tkanki, czy to rośliny czy ludzi i przyśpiesza ich zgon, kiedy ich odporność praktycznie leży.

To może być ukrytą przyczyną niemal każdej choroby. Istnieje teoria, że nowotwór jest grzybem (wyprowadził ją między innymi włoski naukowiec Tullio Simoncini).

Hulda Clark mówiła zresztą to samo.

Źródło: 1

bio, warzywa i owoce, pepsi eliot, this is bio

Salvestrole usunięte przez „układ”?

Jeśli nadal myślisz, że to tylko niefortunny przypadek i że nie ma co dawać się zwariować i kupować roślin bio-eko-natural, bo roślina to roślina, zastanów się raz jeszcze.

Zdrowa im się nie opłacasz

owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.