Ekstremalnie ważne jak oczyścisz środowiska płynne ciała (czyli 70%)

sheep-image-vintage-graphicsfairy1

jakby się komu zdarzył „owczy bobek” niech tym bardziej to czyta

Ekstremalnie ważne jak oczyścisz środowiska płynne ciała (czyli 70%)

To o czym piszę możesz znaleźć w materiale źródłowym: „Oczyszczanie organizmu” Gienadij Małachow”. Jeśli chcesz przeprowadzić jakąkolwiek kurację, powinieneś ją wcześniej skonsultować z lekarzem prowadzącym. Nie jestem lekarzem, a informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie poglądowy. 

TYLKO dwa stworzenia (wyłączając lekarza w przychodni, no dobra żartuję:) potrafią tak beznamiętnie patrzeć na człowieka, że czuje się (ten człowiek) jak nic ciekawego. To kot i wielbłąd.

TU KUPISZ roślinne odtruwanie 4 razy zielony 4 Greens 100 % Organic This is Bio

TU KUPISZ roślinne oczyszczanie 4 razy zielony 4 GREENS 100 % Organic This is Bio

Zatrzymaj się na moment i popatrz na siebie z obojętnością kota, albo wielbłąda. Gap się przez chwilę, a potem zrób to, co do Ciebie należy: porządek z jelitami.

Są mało przyjemne metody oczyszczania ciała, ale dla odmiany są też smaczne i miłe. Należy do nich kuracja sokami warzywnymi i owocowymi, no i kąpiel w świerkowym, lub jodłowym igliwiu (rzecz na czasie, bo wkrótce w każdym domu będzie go sporo, ale o igliwiu może jutro).

Ale wcześniej coś o patologii, czyli 6 zewnętrznych oznak, że Twoje jelita nie pracują dobrze:

1.

Oczywiście na pierwszym miejscu są zaparcia, a co za tym idzie? Objawy podobne też do przerostu Candidy, bo często jedno wiąże się z drugim.

Obłożony język nieprzyjemny oddech, nagłe bóle głowy, apatia, senność, uczucie ciężkości w dolnej części brzucha, wzdęcia, niepełne i trudne wypróżnianie,wysypki na skórze, niemiły zapach ciała, no i te bardziej mroczne objawy, czyli skrytość, rozdrażnienie, natrętne złe myśli.

2.

Uwaga osoby od lat 10 do 30, bo właśnie wtedy stwierdza się niespecyficzne wrzodziejące zapalenie jelita, czyli zapalenie śluzówki, czy powstawanie wrzodów.

Objawy zewnętrzne spotyka się u blisko 75% chorych, a są to zmiany skórne, zapalenie śluzówki jamy ustnej, czy oka(zapalenie spojówek), zapalenie stawów, choroby wątroby.

3.

Polipy w jelicie dają o sobie znać pojawieniem się na szyi i pod pachami wiszących znamion. Polip to poważne zaproszenie do raka jelita, więc należy działać.

whiskers-and-teeth-ron-monroe

4.

Czarny nalot na zębach wskazuje na występowanie ukrytej zmiany degeneracyjnej jelita grubego, i braku witaminy A.

Na zębach czerń doraźnie pewnie możesz zęby wybielić, ale w kwestii jelit sprawa wciąż będzie otwarta.

5.

Różne dysfunkcje jelita grubego wpływają na skórę i śluzówki, w tym zapalenie zatok, anginy, katary, zapalenie jamy ustnej, gruczolistność, bóle zębów, dychawica oskrzelowa, opryszczka zwykła (co zwykle nazywamy zimnem, albo febrą).

6.

I kolejny ciężki kaliber, czyli choroby autoimmunologiczne, jak Hashimoto, związane z przeciekającym jelitem i najczęściej nieuświadomioną celiakią.

Uwagi o yyy … masie kałowej

Wszystkie rodzaje mięsa, ryby, jaja, mleko, twaróg, sery, wywary mięsne, kisiele, kakao, kawa, mocna herbata, biały chleb, ciasta, torty (nawet one), cukier, drobne kasze, rosół, białe suchary mogą tworzyć kamienie kałowe, które niekiedy są wydalane w postaci twardych otoczaków. Zwykle pojawiają się na początku kału i tworzą tak zwaną „kolbę kukurydzianą”.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jeśli wydalasz (szczególnie na początku wypróżniania) tak zwany „owczy kał” od razu przypomnij sobie, które pożywienie z powyższych jadłeś i zrób coś z tym.

Gdy nie wypróżniasz się w 1-2 godzinach po posiłku, miękkim, gładkim stolcem, zacznij od lewatyw z własnego moczu. Możesz zastosować oczyszczanie jelita metodą Lasta, o czym pisałam w pięciodniowym oczyszczaniu jelit z Candidy

Do oczyszczania dobrze jest przystąpić po lewatywie/dokładnym wypróżnieniu.

Oczyszczanie (środowisk płynnych ciała – 70%) sokami owocowymi i warzywnymi

Jeśli masz 35 lat, a nawet mniej (przy czym 40 to już na bank) i żyłaś do tej pory na tak zwany „żywioł” (nie mylić „na dziko”) masz zanieczyszczone środowiska płynne w ciele.

Gdy masz potrzebę samo-uzdrowiania musisz środowiska płynne oczyścić w pierwszej kolejności

Świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców zawierają ogromną moc oczyszczającą i odbudowującą, zawierają naturalną wodę strukturalną, genialne substancje barwiące, olejki eteryczne, kwasy organiczne, zasady, witaminy, mikroelementy, fitoncydy (cokolwiek to znaczy) etc.

Posiadając nawet zwykłą sokowirówkę, a niekiedy, gdy dobrze znosimy błonnik (rozpuszczalny, bo nierozpuszczalnego nikt dobrze nie znosi) można miksować w całości. Terapia sokowa jest potężnym czynnikiem oczyszczającym i uzdrawiającym ciało.

sok z marchewki

marchew, jabłka i seler naciowy, mój ulubiony

Co trzeba wiedzieć?

Świeżo przygotowane soki należy pić natychmiast

Owoce i warzywa muszą być dojrzałe

Soki warzywne oprócz oczyszczania odbudowują organizm

Soki warzywne i owocowe, oraz ich mieszanki należy pić na kilka minut przed jedzeniem

Gdy po wypiciu soku odczujesz niepokój albo nawet rozstrój żołądka, jest to naturalny element procesu czyszczącego

Jak dużo soków można pić jednorazowo w ciągu dnia?

Jednorazowo tylko tyle, ile wypija się z przyjemnością, czyli bez przymusu. Jednak aby uzyskać zauważony rezultat, trzeba pić koniecznie nie mniej niż 600 ml (gramów). Najkorzystniej jest pić od 1 do nawet 4 litrów dziennie.

W ciągu dnia można odnowić od 0,5 do 1 litra środowisk płynnych ciała. Jeśli korzystasz z sauny to 1 do 2 litrów. Natomiast płyny w organizmie przy ogólnej masie ciała 60-70 kg to około 40 do 50 litrów. Jeśli pijesz tylko o,5 litra soków dziennie, to oczyszczanie zajęłoby Ci 80 do 100 dni.

Natomiast kuracja oczyszczania sokami w dużych ilościach, do tego jeszcze sauna, mogą sprawić że w ciągu 10 dni idziesz w Świat już na czysto.

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę "Leczenie dobrą dietą"

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę „Leczenie dobrą dietą”

Bądź czujna

O 12 w południe Twój mocz/limfa ma mieć odczyn pH nie mniejszy niż 7,5, ale nie większy niż 8. Rano na czczo może być odrobinę kwaśny

Jeśli po wyjściu z sauny wypijesz duży sok warzywny, dasz swojemu ciału świetlistego kopa, że nawet kot z wielbłądem popatrzą na Ciebie inaczej.

11

Źródła: „Oczyszczanie organizmu” Gienadij Małachow, oraz „Leczenie dobrą dietą” Katarzyna Lewko vel Pepsi Eliot (pomocne informacje przy sokowaniu: str 299, oraz przeznaczenie soków w leczeniu poszczególnych schorzeń: str 305)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.