Jak często słyszysz zdanie, nie odchudzisz się, bo jesteś słaba? Ale Ty to zrobisz, czyli Twój program „Jem i … chudnę”

pani_skacze1

Jak często słyszysz zdanie, nie odchudzisz się, bo jesteś słaba?
Ale Ty to zrobisz, czyli Twój  program „Jem i … chudnę”

Program "Jem i ... chudnę"

Program „Jem i … chudnę”

Odchudzanie na bazie treningo-podobnego szejka białkowego serwatki CFM

NIE powiodły Ci się różne próby odchudzania?

Wstęp – możesz pominąć

POWSZECHNA zasada, że „im mniej jemy tym szybciej chudniemy” jest błędna. Właściwie żadna z obecnie „modnych” diet nie opiera się już na liczeniu kalorii. Ludzie zdrowi muszą otrzymać odpowiednią ilość składników odżywczych. A co dopiero ludzie chorzy.

Program odchudzający, o którym mowa nie jest przeznaczony dla osób z Hashimoto, pomimo tego, że jest to dieta z odpowiednią ilością węglowodanów, i nie należy do diet niskokalorycznych.

JEDNAK mamy tu do czynienia z przerywanym postem, czego nie powinni stosować chorzy na Hashimoto. Dla tych osób pojawi się osobna strona o odchudzaniu i suplementacji.

ORGANIZM musi otrzymać odpowiednią ilość składników odżywczych, w przeciwnym razie wprowadzi mechanizmy obronne. Jednym z nich jest obniżenie tempa przemiany materii, co oznacza, że zaczniemy spalać coraz mniej energii.

PONADTO organizm w takiej sytuacji traktuje oszczędnie magazyny tkanki tłuszczowej, jednocześnie „pożerając” białka mięśniowe dla pozyskania energii. Niszcząc komórki mięśniowe pozbywamy się jedynego „urządzenia” spalającego tłuszcz w organizmie.

POZORNIE chudniemy, jednak nie likwidujemy komórek tłuszczowych. Zmniejsza się tylko ich objętość a organizm stale dąży do ponownego ich wypełnienia, w efekcie ponownie tyjemy. Wpadamy w błędne koło i co najgorsze, wielokrotne powtarzanie się procesu opróżniania i wypełniania komórek tłuszczowych prowadzi do powstawania nowych.

Konsekwencją wszelkiego rodzaju diet niskokalorycznych jest nadwaga wtórna, tzw. efekt „yo-yo”.

Jem białko i zachowuję młodość!

POWIEDZMY sobie jedno szczerze:

DIETA wysokobiałkowa, np. jaką zalecał Dukan, nie jest dietą zdrową, gdyż jest to dieta obciążająca nerki. Jednak dieta zawierająca za mało białka ma znaczący negatywny wpływ na naszą kondycję i urodę. Białko dostarczone ciału w odpowiedniej ilości sprzyja odmładzaniu tkanek, wzrostowi odporności organizmu, a także zapewnia ładny wygląd skóry, włosów i paznokci, których jest głównym składnikiem.

Trochę więcej o programie „Jem i … chudnę” na bazie szejka białkowego – możesz pominąć

STOSUJĄC program „Jem i … chudnę” w bezpieczny sposób będziesz pozbywać się nadwagi jednocześnie wzmacniając swój organizm.

POŁĄCZONE siły naturalnego spalacza tłuszczu jakim jest niskokaloryczny koktajl proteinowy (treningopodobny) Shape Shake TIB, oraz odżywczych mikroelementów Greens & Fruits TiB, witaminy C TiB, oraz witaminą D3+K2 TiB rozprawią się nawet z najoporniejszym tłuszczem.

Nie ma innej opcji

PROPONUJĘ Ci, abyś zmienił sposób myślenia o jedzeniu. Owszem jesteś na blogu frutarianki. Owszem próbowałeś stosować jem i … chudnę na bazie 811. Owszem, nie schudłeś.

Prawdopodobnie jest kilka powodów, że nie schudłeś, ale najbardziej istotne będą dwa- przeczytaj

Jesteś typem metabolicznym, który bezwzględnie potrzebuje białka zwierzęcego, oraz drugi powód, nie uprawiasz intensywnych ćwiczeń fizycznych (jak wytrzymałościówka) każdego dnia.

NIEDSPEŁNIENIE tych dwóch warunków powoduje, że nie tylko nie schudniesz na 811, ale jeszcze mogą pogorszyć się Twoje wyniki zdrowotne, w tym nawet obniżenie leukocytów i zbyt duże cholesterolu. Zbyt niski poziom cholesterolu nie jest niczym dobrym, o czym już wiemy.

Czy w takim razie do tego nowego programu koniecznie muszę włączyć ćwiczenia fizyczne? – przeczytaj

ZAŁŻENIE jest takie, że wszyscy powinniśmy się ruszać, a nie godzinami siedzieć. Jednak dieta, którą Ci podam za chwilę, sprawi, że schudniesz nawet, gdy nie będziesz aktywny fizycznie.

Tak czy siak, jeżeli do swojego programu „Jem i … chudnę” dołączysz ćwiczenia fizyczne, efekty na które oczekujesz nadejdą jeszcze szybciej.

NIGDY nie lekceważ uzdrawiającej mocy ekologicznych owoców i warzyw. No i postaraj się zakończyć koszmar glutenu, no i koszmar GMO też. Przestań jeść przetworzoną żywność cukier rafinowany i koniecznie sztuczne substancje słodzące. Utrzymuj równowagę w swojej świątyni zwanej ciałem.

Zestaw suplementów This is Bio uzupełniających dietę i spalających tłuszcz – możesz przelecieć piąte przez dziesiąte

Podstawa: Koktajl proteinowy Shape Shake TIB

ZDROWA dieta modelująca sylwetkę powinna składać się z 2 skomponowanych jakościowo posiłków, jedzonych w ciągu dnia.

DWA dodatkowe jakby posiłki (drugie śniadanie i kolacja), lub jeden jakby posiłek (tylko kolacja) zastępujemy koktajlami proteinowymi Shape Shake TiB dzięki którym dostarczamy idealne pożywienie pozwalające maksymalnie przyspieszyć przemianę materii.

KAŻDY koktajl proteinowy Shape Shake TiB nie tylko że jest źródłem najwyższej jakości jedynego czystego białka uznanego za porównywalne z wzorcowym, to również w wyniku procesu termo-genezy po posiłkowej po zjedzeniu białka ma za zadanie spalenie nawet 520 kalorii z tkanki tłuszczowej. Jest to idealna projekcja życzeniowa, ale nie jesteśmy idealni, w naszych żołądkach może pojawić się energia w postaci niestarwionych jeszcze węglowodanów, więc oczekujmy z każdej porcji Shape Shake na wodzie 400 kalorii na minusie.

To i tak będzie tyle kalorii ile spalimy na 40. minutowym treningu

Tutaj opisałam właściwości treningopodobne szejka: Czy to możliwe, że pyszny szejk białkowy odchudza jak dobry trening ? 

KOLEJNYM jego atutem jest to, że jest smaczny (Ci co mają wątpliwości, niech spróbują inne białka) i może zaspokoić apetyt na słodycze, których musisz unikać. Większe spożycie białka ma także znaczący wpływ na kondycję i urodę, o czym była już mowa.

Witamina C TiB (kwas askorbinowy, niezbędna)

Brak witaminy C zaburza tak wiele funkcji, że postarajmy się nie mieć braków, tym bardziej, że jest to takie łatwe

Witaminy, Mikro i Makroelementy Greens & Fruits TiB (nie jest bezwzględnie wymagany)

Wszystkie pozytywne przemiany w organizmie odbywają się przy udziale odpowiednich składników odżywczych, dlatego w skład zestawu odchudzającego wchodzi Greens & Fruits TiB, który dostarczy Ci optymalną ilość mikroskładników w postaci naturalnych wyciągów z warzyw i owoców.

ORGANIZM na odchudzanie reaguje stresem, gdyż nie chce pozbyć się nagromadzonych rezerw (tkanka tłuszczowa). Stres ten zaburza gospodarkę kwasowo-zasadową organizmu, dlatego szczególnie ważne jest aby w tym czasie przyjmować Greens & Fruits TiB, który temu zapobiega, który działa oczyszczająco, jak detox warzywny.

Witamina D3 +K2 TiB (niezbędna)

UWIERZ, że z brakami witaminy D, nie ma odchudzania. Dlatego zbadaj koniecznie 25(OH)D, i prawdopodobnie okaże się, że masz braki.

Omega 3 TiB (Nie jest bezwzględnie wymagana, gdy zapewnimy ją sobie w diecie)

Kwasy tłuszczowe Omega 3 są niezbędne, aby mieć prawidłowy metabolizm

Opcjonalnie – spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB

DODATKOWYM i opcjonalnym elementem zestawu jest kompleksowy spalacz tłuszczu Bikini Burn TiB, który uruchamia pozyskiwanie energii ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

UCZULAM, że zawiera kofeinę, więc nie nadaje się dla tych, którzy nie mogą jej przyjmować. W jednej kapsułce jest mniej więcej tyle kofeiny, ile w jednym espresso. Unikalna formuła Bikini Burn TiB to połączenie właściwości energetyzujących, antyoksydacyjnych (jagoda acai) i termogenicznych, blokująca tworzenie tłuszczu i usprawniająca trawienie.

Jeszcze inne spojrzenie na zagadnienia funkcji wątroby, czyli oczyszczamy wątrobę – możesz pominąć, ale jedną gałką przeleć

WEDŁUG Kim Evans autorki Ostatecznego Oczyszczania Ciała, dlatego jesteśmy za grubi, gdyż nasze wątroby źle pracują. Że pół świata walczy z nadwagą niekiedy głodząc się i wylewając siódme poty na paczce, gdy tymczasem efekty tych akcji wielu nie zadowala z tego prostego powodu, że aby stracić nadmiar kilogramów trzeba najpierw oczyścić wątrobę.

Dlaczego?

GDYŻ nasza wątroba jest głównym narządem do spalania tłuszczu, a jednocześnie jest to również nasz główny narząd detoksykacji. Tak więc, gdy wątroba jest przytłoczona toksynami – co jest bardzo powszechne obecnie – nie może dobrze pracować w kategorii swojej drugiej specjalizacji, czyli spalania tłuszczu. Skoro tylko musi nieustająco odtruwać stale zatruwane ciało, to nie ma już siły sprawczej na trzymanie jego sensownej wagi. Zrobisz się lżejszy, gdy odtrujesz swoją wątrobę.

CZYLI jednocześnie z wprowadzeniem tego programu musimy Ci odtruć wątrobę sokami warzywnymi i owocowymi pitymi na czczo, co wynika z programu, oraz są takie ziółka oczyszczające wątrobę:

Ostropest
Mniszek lekarski
Korzeń łopianu

Oczyszczona wątroba, plus program Jem i …chudnę z serwatką CFM, MUSI odchudzić

Dodatkowe info – przeczytaj koniecznie

WODA na czczo (nawet z cytryną) nie zalicza się do jedzenia, tylko do postu.

Przez cały dzień możesz pić zieloną herbatę, herbaty ziołowe, wodę I wszystkie płyny bez kalorii, za wyjątkiem pepsi.

W sumie jesz przez 9 godzin, a pozostałe pościsz

Opcja – Nie ruszasz się, a będziesz chudł:

Z dwóch szejków wyjdzie Ci około 50 g białka, więc aby było wszystko jak najlepiej z Twoimi nerkami miej na uwadze ile białka zjadasz dodatkowo na obiad. Gdy jesteś po prostu dorosły, trzymaj się ilości 1,1 grama na kilogram ciała. Gdy masz sporo mięśni przylanych tłuszczem, albo, gdy jesteś starcem, możesz nawet brać 1,4 – 1,6 grama na kilogram. Ale tylko wtedy, gdy masz zdrowe nerki. Przyjmuje się, że ilość 1 gram białka na kilogram ciała to jest ilość mała, a jednocześnie odpowiednia. Inni twierdzą, że całkowicie wytarcza 0,8.

Starasz się zmieścić w 9. godzinnym oknie, w którym jesz, a pozostały czas, czyli 15 godzin pościsz. W poście pijesz. Poranna woda, pomimo, że z cytryną zalicza się do postu. Szejk na wodzie zalicza się do okienka z jedzeniem

Teraz wybierz opcję dla siebie – przeczytaj uważnie

A. Plan diety bez aktywności fizycznej
B. Plan diety z treningiem rano
C. Plan diety z treningiem wieczorem

Po wybraniu opcji – przeczytaj ją dokładnie

Leniwa

Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby nieuprawiającej regularnie sportu, z tendencją do nigdy

Zaraz po przebudzeniu

Po przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

I posiłek

ŚNIADANIE powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywianie.

Wraz ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę  Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację)

II posiłek

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! po sokach pijesz trening, czyli koktajl proteinowy : 1 miarka Shape ShakeTiB + szklanka wody

III posiłek – Obiad

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! pomiędzy szejkiem, a obiadem

OPCJONALNIE 20 minut przed obiadem: 1 kapsułka Bikini Burn TiB i szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie), albo tylko ta szklanka wody z OJ (skrót dla octu jabłkowego).

Nie wnikam:

Jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jak lubisz ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja.Polecam ekstremalnie niskokaloryczny makaron z koniaku (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama kurkumy z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

Do obiadu zjadasz 1 gram witaminy C TiB

W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą

NASTĘPNA taka uczta będzie dopiero za 24 godziny.

Po obiedzie bierzesz 1 tabletkę pod język D3+K2 TiB (po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy).

ORAZ 1 kapsułkę Omega 3 TiB, chyba, że Twoja dieta jest bogata w Omega 3.

IV posiłek – Szejk białkowy -kolacja

Obowiązkowa przerwa 3 godziny! pomiędzy obiadem, czyli szejkiem białkowym, czyli IV posiłkiem, czyli treningopodobnym koktajlem proteinowym,1 miarka Shape ShakeTiB + szklanka wody

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

Bieganie2

Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby robiącej trening rano

Po przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

Opcja – trening aerobowy

OPCJONALNIE 20 minut przed treningiem aerobowym:  1 kapsułka Bikini Burn TiB

Trening aerobowy– minimum 40 min tradycyjny, lub interwałowy może być krótszy – 30min

Tuż po treningu śniadanie.

I posiłek- śniadanie

ŚNIADANIE powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywanie.

WRAZ ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę  Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację). Po śniadaniu bierzesz 1 tabletkę pod język D3+K2 TiB ((po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega 3 TiB.

Opcja – trening siłowy

OPCJONALNIE 20 minut przed treningiem siłowym: 1 kapsułka Bikini Burn TiB

Trening siłowy – 30 do 40 minut ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała I z hantlami/czajnikiem.

I posiłek – śniadanie

Tuż po treningu (w ciągu 30 minut, czyli w tak zwanym oknie anabolicznym) zjadasz dużego szejka z dojrzałymi bananami, jagodami, szpinakiem, albo pietruszką i dodajesz 1 miarka, lub 1/2 miarki  Shape ShakeTiB, i możesz też dorzucić hemp protein. Potem pijesz soki warzywne i owocowe.

WRAZ ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację). Po śniadaniu bierzesz 1 tabletkę pod język D3+K2 TiB ((po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega 3 TiB.

II posiłek – Obiad

Teraz przed obiadem szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie)

Gdy zgłodniejesz jesz obiad. Nie wnikam: – jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jak lubisz ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja.

POLECAM ekstremalnie niskokaloryczny makaron z koniaku (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama kurkumy z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

DO obiadu zjadasz  1 gram witaminy C TiB

W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą.

Następna taka uczta będzie dopiero za 24 godziny

 

III posiłek – Treningopodobny szejk białkowy

PO minimum 3 godzinach zjadasz swój ostatni posiłek w ciągu dnia, czyli 1 miarka Shape Shake TiB + szklanka wody

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

Codziennie ćwiczę trening

Plan posiłków i suplementacji w ciągu dnia dla osoby robiącej trening popołudniu

PO przebudzeniu idziesz do łazienki i oczyszczasz język. Nie myjesz zębów. Następnie wypijasz małymi łyczkami 4 szklanki (najlepiej 6, czyli 1 butelka 1,5 l) wody niegazowanej z sokiem z cytryny. Po czym dopiero potem myjesz zęby i generalnie oporządzasz się.

I posiłek – śniadanie

Śniadanie powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywianie.

Wraz ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację)

II posiłek Obiad

Opcjonalnie 20 minut przed obiadem: 1 kapsułka Bikini Burn TiB i szklanka wody z łyżką octu jabłkowego z matką (czyli tymi żyłkami pływającymi w dobrym bio occie), albo tylko ta szklanka wody z OJ (skrót dla octu jabłkowego).

NIE WNIKAM: – jesz co chcesz i ile chcesz. Ale jesteś chyba rozsądny i nie weźmiesz do ust transów, smażonych pączków, nie wyjesz cukru z kredensu, ani nie zjesz pół sernika babci. Ale możesz jeść sushi jakbyś lubił ( po rybie, nawet dzikiej od razu jedna chlorella do ust, albo truskawka). Możesz jeść kasze, strączki. Jak jesz mięso, to organiczne. Warzyw bez liku. Generalnie obiad jesz jak lubisz i ile chcesz. Desery beznadziejne odstaw. Cukier z tłuszczem to najgorsza opcja. W każdym bądź razie, musisz mieć poczucie, że zrobiłeś sobie przyjemność ucztą. Następna będzie dopiero za 24 godziny. Polecam ekstremalnie niskokaloryczny makaron z koniaku (roślina, nie brandy), oczywiście organiczny, który nabiera smaku tego z czym jest spożywany. Niby nie musimy liczyć kalorii, ale makaron praktycznie bez kalorii to rozwiązanie nie do pogardzenia.

W czasie obiadu gdzieś przemycasz 1, 5 grama kurkumy z pieprzem cayenne i olejem kokosowym – łyżka oleju (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki, czy makaronu z koniaku).

DO obiadu zjadasz 1 gram witaminy C TiB

Po obiedzie bierzesz pod język 1 kapsułkę D3+K2 TiB (po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega -3 TiB, chyba, że Twoja dieta jest bogata w Omega 3.

Po 2 godzinach od obiadu idziesz na trening obojętnie jaki. Czyli może być aerobowy, albo siłowy. Może być mieszany. Po 45 minutach kończysz.

III posiłek – potreningowy szejk

W ciągu 30 minut po treningu wypijasz ostatni posiłek tego dnia, czyli szejk białkowy Shape Shake TiB, 1 miarka z wodą.

I na tym koniec z papu na dzisiaj.

shape-shake-420g-tib-

Kilka zestawów suplementów w zależności od tego co wybierzesz dla siebie, czy pełen wypas, czy bazę – przeczytaj  cdn

Uwaga tylko przy zakupie całych zestawów z podaniem numeru, otrzymujesz określoną zniżkę.

Zestawy znajdziesz wkrótce z boku strony.

Na koniec krótkie wyjaśnienie, czym jest izolat serwatki CFM i dlaczego nie można go porównywać z innymi serwatkami, które często są po prostu szkodliwe:

Co to jest izolat CFM?

CFM (Cross Flow Microfiltration), jest to filtracja przepływu krzyżowego w niskich temperaturach. W wyniku przeprowadzonych badań i doświadczeń stwierdzono, że białka, a konkretnie izolaty powstające podczas procesu CFM zachowują wszystkie frakcje białkowe, ponieważ 99% powstającego produktu nie jest denaturowana. Co więcej, otrzymany produkt zawiera znikomą ilość tłuszczu i węglowodanów. Izolat CFM zawiera frakcje białkowe których nie ma w innych odżywkach białkowych i cechuje go imponująca ilość BCAA (izoleucyna, leucyna i walina aminokwasy esencjonalne) o działaniu antykataboliczno – anabolicznym.

pakietsilver

 

 

 

Pakiet Silver

SHAPE SHAKE2 szt270 zł
VITAMIN C 10001 szt80 zł
VITAMIN D3+K21 szt84 zł
Suma434 zł
Cena Pakietu

390 zł

 

 

 

 

 

Pakiet Gold

SHAPE SHAKE2 szt270 zł
VITAMIN C 10001 szt80 zł
VITAMIN D3+K21 szt84 zł
GREENS & FRUITS1 szt124 zł
OMEGA 31 szt74 zł
BIKINI BURN1 szt114 zł
Suma746 zł
Cena Pakietu

660 zł

 

 


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

200 komentarzy

 1. mKa
  13 maja 2016 @ 23:45

  Peps, nie trenuje, żarcie powiedzmy, że przyzwoite ale dalekie od wszelkiego vege, słodycze sporadycznie, ostatnio bez glutenu i nie jem 14 godzin na dobę a z wagi zlecialo od lutego 4-5kg. Samo. A jaka przemiana materii!! Tylko chyba wątroba wrazliwsza na żarcie z patelni.

 2. ola
  14 maja 2016 @ 01:48

  Witam , czy ten shake po treningu ma się składać z 2 miarek czy z 1 miarki jeśli ważę 60 kg ? i jadam tylko warzywa z małą garsteczką nasion

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 08:37

   Jaśniej chyba tego nie mogłąm napisać, przeczytaj jeszcze raz

 3. jinxi
  14 maja 2016 @ 07:18

  Hej.Przydałaby sie jakaś promo zestau tylko na szejki w wiekszej ilości bo suple pewnie większość Twoich czytelników juz ma. KIEDY szejki będą do kupienia osobno???..bo czekam i czekam. .. Pozdrawiam

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 08:34

   Już czekają gotowe w USA na samolot, jest to ogromna partia, że musi być miejsca dużo w samolocie, bo nigdy nie sprowadzamy drogą morską wkontenerach,chociaż jest o wiele taniej, zawsze krótko lecą, więc na dniach.

   tak będą zestawy z supelemntami, oraz zestaw 3, lub 4 sztuki samych szejpów

 4. Katebra
  14 maja 2016 @ 08:46

  A mnie po szejku bialkowym tak boli głowa ze tabletki przeciwbólowe muszę brać. Bez sensu…i jak tu dietę szejkowa robic zostane grubą

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 09:11

   Białko białku nie równe. Po Shape Shake???

 5. Piesek Leszek
  14 maja 2016 @ 08:48

  Pepsi, czekam na podobny post dla osób które chcą przytyć. (jestem ciężkim przypadkiem: Kobieta 20 lat. 173 cm wzrostu i 45kg wagi, szukam sposobu na siebie)

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 09:10

   To samo, tylko 3 razy tyle węglowodanów, na przykład sporo węglowodanów wieczorem, no i trening siłowy. I nigdy szejka białkowego solo, tylko z dużą ilością węglowodanów w postaci gotowanych warzyw i innych pyszności w postaci owoców.

 6. Pszczoła
  14 maja 2016 @ 09:13

  Widzę, że w poszukiwaniu dobrej diety dla siebie jestem na dobrej drodze, choć jeszcze muszę sporo dopracować, więc w planie: kupno wyciskarki :). Co do ilości białka, to kiedyś wpisując swoje menu w tabelki Cronometer nieźle się zdziwiłam. Okazało się, że zjadając w ciągu dnia jajka, łososia, kaszę jaglaną, awokado łatwo dobowe zapotrzebowanie przekroczyć, już nie mówiąc o tłuszczu, bardzo mi ta strona otworzyła oczy na to co wyprawiam.
  Opcji bez treningu oczywiście nie polecam, zwłaszcza kiedy człowiek zbliża się do czterdziestki – przynajmniej ćwiczenia na ruchomość stawów, ale róbcie, można to robić oglądając tv. Ciarki mi przechodzą na widok ludzi, którzy cały dzień siedzą, to kalectwo na własne życzenie 😉

  • grzegorzadam
   14 maja 2016 @ 21:59

   Okazało się, że zjadając w ciągu dnia jajka, łososia, ==

   A co to za łosoś?

 7. Kinga Jansen
  14 maja 2016 @ 09:33

  No i ten dla tych z Hashimoto…

 8. Kinga Jansen
  14 maja 2016 @ 09:41

  Dlaczekgo ten program odchudzający nie madaje sie dla ludzi z Hashimoto???

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:37

   Tłumaczyłam wyżej, musi być trochę inna suplementacja, i należy dokładnie trzymać się przerywanego postu, nie może być za długi. Przerywany post przyspiesza metabolizm, natomiast już trochę za długi zaczyna spowalniać. Nie wolno spowalniać metabolizmu przy żadnej niedoczynności,

 9. Anetaaa
  14 maja 2016 @ 12:19

  A osoby z hashimoto mogą pić ten shake? Daj znać Pepsi, proszę 🙂

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:33

   Bardzo wskazany przy Hashimoto

 10. Aya
  14 maja 2016 @ 12:48

  Pepsi, a jak ktos ma niedoczynnosc tarczycy to bedzie to bezpieczna dieta?

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:31

   Przy zwykłej niedoczynności, może być idealna, ale post nie dłuższy niż napisałam i suple odrobinę bardziej podkręcone w kierunku. Czyli jeszcze koeniecznie jod pierwiastkowy, selen, cynk i B complex, oraz E

 11. Sylwia
  14 maja 2016 @ 14:35

  Dobre, a ja sobie ostatnio identyczny zestaw wybrałam, żeby dokarmić organizm, a tu proszę i na odchudzanie od razu 😉 Tylko bez tego bikini (akurat mam nietolerancję na kofeinkę 😉 ). A czy dieta nie jest odpowiednia dla osób tylko z hashi czy przy niedoczynności tarczycy bez hashi też odpada? Mam niedoczynność, ze stwierdzeniem, że to być może utajone hashi ale cały problem polega na tym, że jak przez tydzień przytrzymałam ten post 16h to czułam się lepiej, ale nie kontrolowałam wtedy badań więc nie wiem jak to było na papierze… Czy jeśli by mi taki post nie służył, to powinnam odczuwać jakieś negatywne skutki?

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:29

   To o to tutaj chodzi, że ta dieta byłaby idealna dla Hashi, tylko przy Hashi bardzo trzeba uważać z postem. I to muszę opisać. Post przerywany przez pewien czas napędza przemianę materii, ale jak jest za długi to wiadomo, że organizm spowalnia, o tym będzie osobny wpis, żeby ludzie sobie krzywdy nie porobili. Przy niedoczynności zwykłej też nie można dopuścić do spowolnienia metabolizmu, ale dieta może być trochę inna. Moje jem i chudnę jest ok.

 12. AnnaGdynia
  14 maja 2016 @ 14:44

  Hej Pepsi, dzięki za ten post.
  Jedno pytanie gdzie wsadzić chlorellę? Kupiłam całe opakowanie i teraz nie wiem kiedy przyjmować. Rano, na czczo będzie dobrze?
  I kiedy brać koenzum Q10?
  Z góry dzięki

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:24

   zawsze 15 minut przed jedzeniem, zawsze lepiej w godzinach rannych niż wieczornych, i zawsze nie łączyć z witaminą C (odstęp 3 godziny)

 13. sobecek
  14 maja 2016 @ 17:04

  A ja już drugi miesiąc na „trudnych początkach” surowego 🙂
  Plan taki: boreliozę wyleczyć, jelito uszczelnić, zdrowie zachować.
  Jak na razie 2 kilo, ale większa różnica w centymetrach – po 4 z bioder, ud, brzucha, zwarłam się w sobie i coraz więcej mam siły.
  Pozdrawki 😀

 14. Misza
  14 maja 2016 @ 18:09

  Droga Pepsi, a co z dietą dr Dąbrowskiej, która też podobno leczy autoimmunologiczne, w tym hashimoto? Ja jakiś czas temu ją zrobiłam, schudłam ok. 5 kg, ale wyniki z tarczycy się nie poprawiły (ale nie były też najgorsze na świecie, „tylko” atpo podwyższone). Jak czytam to, co piszesz to się zastanawiam, czy zrobiłam sobie straszną krzywdę tą dietą? I co dalej?! (Dodam, że jestem wegan+jajka i bezgluten)

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 19:21

   dieta Dąbrowskiej nie

   • Misza
    15 maja 2016 @ 13:44

    Ale „nie”, że niedobra, czy dobra i nie robi krzywdy hashimotowcom :>?

    • pepsieliot
     15 maja 2016 @ 14:50

     wręcz doskonała

     • Misza
      15 maja 2016 @ 15:04

      Ok, czyli niby nie ma dramatu? Trochę się pogubiłam w tym wszystkim, bo zaczęłam dietę Dąbrowskiej, a potem doczytałam u Ciebie, że głodówki niewskazane dla hashimoto… I jeszcze w powyższym wpisie to o zwolnieniu metabolizmu i efekcie jo-jo… Poza tym Dąbrowska zaleca po skończeniu diety głodówki, np. 1 dzień w tygodniu. To jest ok? Drżę z lęku o nieprzytycie ;].
      I jeszcze jedno – to możliwe, że dieta Dąbrowskiej „rozwaliła” mi wątrobę? W sensie wychodzę w niej właśnie, ale nie wiem czy nie robię tego za szybko/źle, bo czuję gorycz w ustach, wzdęcia i refluksowe historie… Zbyt dużo tłuszczu, mimo że zdrowego?
      Ps. Czekam teraz z niecierpliwością na „osobną stronę o odchudzaniu i suplementacji” dla hashimoto.

      • pepsieliot
       15 maja 2016 @ 15:54

       Misza z roślinnym tłuszczem trzeba bardzo uważać, bo to zwykle głównie pro zapalna omega 6, jest potrzebna, ale tyle samo potrzeba Omegi 3

       • Misza
        15 maja 2016 @ 22:22

        Ale nie ma dobrej alternatywy z omega 3 dla tłuszczu z ryb 🙁 🙁 🙁 ? Wiem, że pisałaś, że olej lniany źle. A awokado? Orzechy?

        0
       • pepsieliot
        16 maja 2016 @ 09:35

        Tam nie ma dużo omega 3, weź hempa

        0
       • Misza
        16 maja 2016 @ 10:18

        A w TiB jest szansa na takie wegan omegi3 :>?

        0
       • pepsieliot
        16 maja 2016 @ 12:50

        Mamy hemp protein Thisi is BIo, siemię lniane, mamy też flaxa Sciteca (olej lniany) organiczny w kapsułkach, Swansona też mamy

        0
      • grzegorzadam
       15 maja 2016 @ 17:32

       Zdiagnozuj sobie najpierw poziom drożdży w organizmie, najpierw.
       Masz wzdęcia.
       Zrób 4 testy domowe, szczególnie sody i na candidę.

       • Misza
        15 maja 2016 @ 23:00

        Ok, znam te 4 testy, są tu na stronie. Ale wiarygodny domowy test na candidę? Chyba że badanie żywej kropli krwi jest ok?

        0
 15. E-milka
  14 maja 2016 @ 18:10

  Czy utleniacze można łączyć z pochłaniaczami bo mam rano taki zestaw woda utleniona, ostropest mielony (utleniacze), ziemia okrzemkowa i chlorella (pochłaniacze) i sok marchew + jabłko. Czy muszą być między nimi też odstępy czy nie ma takiej potrzeby ?

  • grzegorzadam
   14 maja 2016 @ 19:28

   Rób odstępy.

 16. Sylwia Czechowska
  14 maja 2016 @ 19:48

  Witam.
  Czytam z zaciekawieniem, buzię otwieram z niedowierzania. Mój partner pije koktajle białkowe, a ja stale kłóciłam się żeby darował sobie chemię po obejrzeniu galileo, gdy przeanalizowali skład.
  Nie wiem co sądzić, chociaż śledzę Twoją stronę i rozsądna z Ciebie kobitka.
  Sama chętnie sięgnęłabym po nie.
  Ćwiczę z Chodakowską i widzę, ze kondycyjnie daję radę. Zawsze miałam szczupłe nogi i ramiona, a wszystko szło w brzuch, plecy.
  I ciężko to spalić, ehh.
  ??????
  Po przeanalizowaniu rozpiski, wynika, że jemy tylko 1 posiłek czyli obiad, reszta to soki i shake. Nie będzie się głodnym?

  • pepsieliot
   15 maja 2016 @ 00:23

   Białko serwatkowe musi być najwyższej klasy i CFM jeżeli ma służyć zdrowiu

 17. Sylwia Czechowska
  14 maja 2016 @ 19:58

  I jeszcze jedno. Mowa o zamówieniu zestawu. Co wchodzi w skład i jaka jest zniżka lub po prostu ile za całość po.
  Dziękuję i pozdrawiam

 18. OlgaMa
  14 maja 2016 @ 21:16

  Droga Pepsi, od dwoch miesiecy pije swiezy sok z selera od razu po przebydzeniu i czuje sie po nim swietnie. Czy moglabts napisac czy to zalicza sie do jedzenia i czy moge kontynuowac podczas postu przerywanego? Dzieki za codzienne uswiadamianie

  • pepsieliot
   14 maja 2016 @ 21:32

   z jakiego selera

   • OlgaMa
    16 maja 2016 @ 15:33

    Z naciowego Pepsinko

    • pepsieliot
     16 maja 2016 @ 20:05

     no to pij, raczej minimalnie kaloryczny

 19. magdabucka
  15 maja 2016 @ 09:14

  Hej Pepsi, zaczynam od dzisiaj .Składam zamówienie ale pytanie co do czasu realizacji jeżeli chodzi o shape po treningu ? Miłej niedzieli wszystkim:))))

  • pepsieliot
   15 maja 2016 @ 13:45

   czekamy tylko na pustawy samolot, bo to jest wielka dostawa, a nie chcemy rozdzielać palet

 20. Madunia
  15 maja 2016 @ 10:16

  Aha, i czy można zastąpić koktaile śniadaniowe ??jak nie to sie oczywiście zmuszę :))tak na serio to nie cierpię takich papek.I jeszcze jedno pytanie- osiagne swój cel i co dalej ?trzeba wyjść z tego planu tak jak z diety ?

  • pepsieliot
   15 maja 2016 @ 13:36

   oczywiście, zjedz owoce w całości, potem jajka jak jesz, albo owsiankę, albo tylko owoce

 21. Magda Bucka
  15 maja 2016 @ 14:03

  Zle zapytałam,chodzi mi o to co zjeść po treningu zanim przyleca koktaile?:)dziekuje za odpowiedzi.Czytam tego bloga i dostaje nowe życie:)

  • pepsieliot
   15 maja 2016 @ 14:48

   aaa, to jest trudne, zjedz 2 banany, truskawki i dużą garść jarmużu, zmiksuj

 22. grzegorzadam
  16 maja 2016 @ 09:40

  To są orientacyjne sposoby, ale jeżeli grzyby wyjdąw szklance, to one tam są ze śliny, czyli..
  Last poleca ten sposób.
  Badanie mikroskopowe kropli krwi nie zaszkodzi wykonać, jasne.

 23. romee
  17 maja 2016 @ 11:15

  Pepsi kochana,ja niestety też popełniłam ten błąd o którym mówisz,choruję już od lat na niedoczynność i Hashimoto,moja tarczyca podobno już jest bardzo mała.
  Nie mogłam już dłużej znieść nadwagi i poszłam radykalną drogą,chciałam się całkiem odciąć od jedzenia i byłam około 40 dni na samych sokach.Owszem schudłam,ale teraz właśnie oję się,że spowolniłam bardzo mój metabolizm i jak zacznę znowu jeść normalnie to przytyję,a naprawdę tego już nie wytrzymam.Możesz doradzić jak dalej postępować,jak się odżywiać żeby metabolizm powrócił?

  • pepsieliot
   17 maja 2016 @ 12:54

   jeść mądrze, będzie wpis, ale najważniejszą zasadą przyspieszania metabolizmu jest jeść

 24. romee
  17 maja 2016 @ 13:57

  tylko właśnie jak wrócić do jedzenia i nie przytyć znowu?

  • pepsieliot
   17 maja 2016 @ 20:36

   mięśnie robić

 25. Kasia
  23 maja 2016 @ 09:19

  Czy SHAPE SHAKE mozna pic wieczorem jako kolacja lub po prostu po treningu z domowym mlekiem migdałowym?

  • pepsieliot
   23 maja 2016 @ 11:02

   Oczywiście, że tak, piszę o tym w komentarzu. Mleko migdałowe jest tłuste, więc odżywczo super, ale przy odchudzaniu shape shake nie polecam

 26. Wernyhora
  24 maja 2016 @ 22:25

  Elo Droga Pepsi,

  Mam pytanko odnośnie programu w wersji kiedy ćwiczę po południu…

  Hmmm, w moim przypadku to ja ćwiczę wieczorem tak o 19:30. Godzina bita mi leci w CrossFit => NO PAIN NO GAIN – ehhhh 😉

  Mój tzw. II posiłek czyli obiad jest o 12-13:00 i co powiedz mi potem z papu? Pomiędzy moim treningiem i ostatnim posiłkiem jest aprox. 5 godzin.

  Czy mogę 3h po obiedzie wybebeszyć shape shake’a żeby nie glebnąć w trakcie ćwiczenia?

  A potem normalnie do 30 min. po morderczym treningu wszamać kolejnego protein shake’a?

  Ratuj, bo dzisiaj przykładowo nie jadłem nic do treningu i w trakcie niemal miałem blackout 😉 😉

  Czy owoce są wskazane przed treningiem np. do godziny? Jeśli tak to jakie? Bo w jednym dniu wszamałem jabłko i banan… sam nie wiem… a chce dobrze…

  Z góry dzięki,
  Niech moc będzie z Tobą 😉

  • pepsieliot
   24 maja 2016 @ 22:39

   możesz, ale wytnie Cię bardzo, owoce na pierwszy posiłek są najlepsze, taka bomba odkwaszania po nocy

 27. Lena
  26 maja 2016 @ 19:14

  a mogę pić szejka owocowego z selerem i jakims zielskiem na śniadanie i na obiad? a na kolację szejka białkowego?

  • pepsieliot
   26 maja 2016 @ 21:07

   pewnie że tak

 28. Ijo
  1 czerwca 2016 @ 10:33

  Droga Pepsieliotko, moje pytania, to:

  – jak widzisz shape-szejk przy osłabionej wątrobie (po wyleczeniu wirusa – dawno); próbnie wypiłam połowę dawki i moja wątroba to czuje; ponadto szybko czuję duży głod już po 1/2 dawki;
  – czy aby to troche złagodzić, mozna robić shape-shake z jabłkiem i bananem i zieleniną ? czy to będzie miało skutek, raczej odwrotny; czyli dobry na przytycie;
  – czy przy shape shake rano z owocami tracimy odkwaszające działanie porannych owoców?
  Pozdrawiam zdrowaśnie

  • pepsieliot
   1 czerwca 2016 @ 21:01

   Shape shake jest czystym białkiem i nie wiem dlaczego miałby obciążać wątrobę, skoro ma skład zbliżony do białek matki karmiącej (bez kazeiny). Serwatka CFM nie zakwasza, a po drugie, nikt nie powiedział, że masz jeść tylko żywność alkaliczną. Shape shake ogromnie przyspiesza metabolizm, dlatego aby stosować tę dietę, trzeba być doskonale odżywionym, po to zalecam tak odżywcze śniadania. Jabłko i banan, czy truskawki bardzo podniosą również walory smakowe szejpa, ale dostarczą energii.

   • Ijo
    2 czerwca 2016 @ 09:29

    Super; wątroba nie lubi mi intensywnych smaków i skondensowanych pokarmów i odchudzań. I czasem tak reaguje. Ale jem juz całą dawkę i widzę, że ok. Czyli shape plus owoce, to wolniejsze chudnięcie, bo mniejsza strata kalorii. I poza tym w porządku?

 29. grzegorzadam
  1 czerwca 2016 @ 21:06

  Masz pewność, że jesteś czysta od innych obciążeń?
  Przerostu drożdży, przywry wątrobowej?
  Jak 4 testy domowe?

  • Ijo
   2 czerwca 2016 @ 09:40

   🙂 podejrzewam, że nie jestem czysta od innych obciążeń. Robię powoli wszystkie oczyszczania. Kiedyś robiłam biorezonans na robaki. Wyszły mi na pewno glisty. Zrobiłam odtruwanie na robaki wraz z tasiemcem – dla pewności. Czyściłam wątrobę olejem, obecnie rodzynkami. Robiłam głodówkę dr. Dąbrowskiej. Na pewno mój organizm jest bardziej obciążony po chorobie, a przede wszystkim leczeniu (chemią) wirusa wątroby. Na pewno nie mogę robić radykalnych oczyszczań, gdyż muszę uważać na wątróbkę ;).
   Cenię sobie wszystkie rady i metody. Pozdrawiam 🙂

   • grzegorzadam
    3 czerwca 2016 @ 00:04

    Nie ma lepszego likwidatora wirusów jak utleniacz (woda utleniona, MMS)
    I kontrowanie wit.C, kwasem ALA, MSM.

    Wątroby też to dotyczy.
    Porady H. Clark mogą być B. pomocne.
    POZBYŁAŚ SIĘ DOKŁADNIE TASIEMCA?

    • Ijo
     3 czerwca 2016 @ 09:41

     Tak. Wirusa już nie mam. Gdy mi go leczyli, wszystkie te sposoby nie były jeszcze dostępne tak jak teraz.
     Teraz leczę się po leczeniu 😉

     Wody utlenionej jeszcze nie robiłam, ale zamierzam. Co do MMS, też przymierzałam się, choć opinie są o nim czasem groźne – wstrzymałam się w związku z nimi.
     Resztę znam i stosuję.

     Tasiemca robiłam yomesinem (chyba dobrze pamiętam nazwę). Ściągałam ze Stanów. W Polsce uznali, że nie ma zapotrzebowania i już tego leku nie produkują…
     To GRUNTOWNY lek. Robiłam wraz z lewatywami i wszelkimi zaleceniami. Myślę że COŚ tam wyszło 😉
     Pozdrawiam Mądre Głowy i dzięki za rady! 🙂
     Fajną robotę tu robicie z Pepsi!

 30. grzegorzadam
  3 czerwca 2016 @ 17:09

  Wody utlenionej jeszcze nie robiłam, ale zamierzam. Co do MMS, też przymierzałam się, choć opinie są o nim czasem groźne – wstrzymałam się w związku z nimi.==

  Nie ma obaw, naprawdę, tylko trzeba stosować zgodnie z zasadami. 😉
  ZAnim wziąłem WU dużo bardzo czytałem na ten temat, aż ‚przyroda’ mnie zmusiła i nie żałuję.
  Nieprawdopodobne lekarstwo.
  http://www.pepsieliot.com/skuteczna-terapia-leczenia-raka-woda-utleniona/

 31. aniluape
  4 czerwca 2016 @ 09:32

  grzgorzadam a jak zbadac candide poprzed wychodowanie jej ze sliny? poprosze lin

 32. grzegorzadam
  5 czerwca 2016 @ 08:26

  Candide (również) możesz zbadać biorezonansem (polecam mimo wszystko), sa badania lab. też

  Test dr LAsta ze śliną nie polega na hodowaniu, po prostu obserwujesz, trwa to kilkanaście minut.

 33. Mag
  7 czerwca 2016 @ 11:15

  Hej, Pepsi
  A co zrobić, żeby lecieć nie tylko z brzucha, ale też wyszczuplić nogi?
  Wszystkie próby odchudzania dją taki efekt, że góra robi mi się koścista, a nogi od ćwiczeń tylko powiększają rozmiary. Poradzisz coś na to?

  • pepsieliot
   7 czerwca 2016 @ 17:58

   no jesteś typem estrogenowym 🙂

   • Mag
    7 czerwca 2016 @ 19:46

    Tak, to wiem. Ale co z tym zrobić? Potrzebuję konkretów – jak chłopu na miedzy, bo naprawdę mam tego dość.

 34. jula
  8 czerwca 2016 @ 12:43

  Droga Pepsi, kiedy będzie dostępny shape shake waniliowy? I czy możesz mi rozpisać suplementację przy treningu wieczorem: F&G, d3+k2, o-3, wit.E (szczególnie chodzi mi o wit.E, bo reszta jest w postach)., Mam Hashimoto niestety i jest mi z tym bardzo smutno. Smaruję się jodem domowej roboty. Co polecasz dla Hashi z suplementów jeszcze? Kiedy będzie post o diecie dla Hashi? Z góry dziękuję 🙂

  • pepsieliot
   8 czerwca 2016 @ 22:30

   E z witaminą C, czyli możesz brać wraz z G&F

  • Madunia
   27 marca 2017 @ 15:27

   Dołączam się do prosby o opisanie albo jak jest, a nie dokopalam sie ,o podlinkoanie tematu: jak „obsługiwać”typ estrogenowy ?:(( Bardziej Minotaurowy…góra z dołem ni cholery>dzieki

 35. jula
  9 czerwca 2016 @ 11:35

  Pepsi,dlaczego odradzasz siemię lniane. Czy dla mnie też niewskazane? Mam hashimoto, tyję poprzez zatrzymywanie wody (bo przecież nie przejadam się)!!! Proszę wytłumacz mi łopatologicznie co z tym lnem nie tak? I co myślisz o kwasie chlebowym?

 36. aso
  13 czerwca 2016 @ 16:28

  Pepsi, kupiłam shake waniliowy. Czy mogę go wieczorem łączyć z owocami, żeby chociaż trochę zmienić smak ? Nie toleruję substancji słodzących, Myślałam, że dam radę, ale złapałam się na tym, że wieczorem zaczęłam opuszczać trening, żeby tylko tego nie pić:-(

  • pepsieliot
   13 czerwca 2016 @ 19:22

   zmieszaj z porzeczkami, jagodami, truskawkami, malinami, czyli tego typu owocami,albo z surowym odtłuszczonym kakao bio

 37. Czech
  16 czerwca 2016 @ 07:03

  „To samo, tylko 3 razy tyle węglowodanów, na przykład sporo węglowodanów wieczorem, no i trening siłowy. I nigdy szejka białkowego solo, tylko z dużą ilością węglowodanów w postaci gotowanych warzyw i innych pyszności w postaci owoców.”

  Czytając blog dowiadujemy się, że białka i węglowodany łączymy itp. Nie tylko w tym materiale. Zapewne znasz osobę Profesora Michał Tombak. Definitywnie przestrzega on, że do zachowania długiego i zdrowego życia należy unikać połączenie białka z węglowodanami w jednym posiłku. Gdzie jest prawda? Co przemawia za tym, że propagujesz takie zalecenia? Nie twierdzę, że Profesor Tombak ma racje tylko dlatego, że jest Profesorem, ale dlatego, że większość jego teori jest prawdziwa i działa. Możesz jakoś szerzej uargumentować Twoją teorię?

 38. grzegorzadam
  16 czerwca 2016 @ 09:33

  Tombak nie jest ”Profesorem”.

  ==Michał Tombak, właśc. Michaił Borisowicz Tombak[1] (ur. 4 września 1953 w Karagandzie[1]) – rosyjski nauczyciel chemii i biologii w zakresie szkoły średniej. W materiałach autopromocyjnych (własna strona www) oprócz dyplomu ukończenia w roku 1976 Państwowego Instytutu Pedagogicznego w Kałudze prezentuje m.in. dyplomy nadania stopni i tytułów naukowych (według polskich odpowiedników doktora habilitowanego i profesora), wydane przez niepaństwową Najwyższą Międzyakademicką Komisję Atestacyjną[2], łudząco upodobnioną do państwowej Najwyższej Komisji Atestacyjnej przy Ministerstwie Edukacji i Nauki Federacji Rosyjskiej. ==

 39. jula
  16 czerwca 2016 @ 11:19

  Pepsi droga, wczoraj otrzymałam twojego shape shejka i trenuję wieczorem.Mam hashi. Biorę takie suple: 9:00 rano do koktajlu wit.C 1g. MSM 1g i po: G&F+wit.E+selen twój 1 szt.50mg; ok. 13:00 II śniadanie w pracy: chleb razowy żytni na zakwasie własny wyrób+galareta mięsna/schab/jajka/wędzony łosoś+warzywa+D3K2 2 szt.+O-3. Mam spirulinę i zwykle ją brałam na noc, ale teraz jest shape więc kiedy brać spirulinę? Kiedy ostropest???

  Planuję pozbyć się pasożytów przez ziemię okrzemkową – pytanie kiedy ją przyjmować, jak długo i w jakich dawkach?? I czy lewatywy do tego też są potrzebne oraz enzymy?? Może kapusta kiszona byłaby tu lepsza jako probiotyk. Liczę na podpowiedź Grzegorzadama 🙂

  Oprócz tych supli mam jeszcze w domu B-complex Amix,i trochę cytrynianu magnezu.Czy barć i kiedy?
  Po pracy ciągnie mnie do owoców – więc zjadam nieraz 6 bananów (wiem że owoce lepiej rano) i nie wiem czy to nie zaburzy chudnięcia. Proszę Cię rozpisz mi tą suplementację jako opiekę pozakupową będę miała gotową ściągawkę do wydruku.
  Pozdrawiam serdecznie.

  • pepsieliot
   16 czerwca 2016 @ 20:53

   Jula do Bcomplex wrócisz, jak skończysz G&F. Spirulinę najlepiej podziel na 2 porcje i bierz 15 minut przed porannymi, wczesnymi posiłakmi. spiruliny, ani chlorelli nie bierz wieczorem. Co do ziemi okrzemkowej to nie jestem od niej specem.Powiem tylko tyle, nie stosuj dłużej niż 2 tygodnie maksimum i baaardzo dużo pij, bo one totalnie odwadnia. Gdzieś jest mój wpis i mądre komenty pod nim co do ziemi okrzemkowej. Właśnie niech GA coś powie o tym. Kapiusta kiszona świen=tnie działa, ale czasami tzreba jeszcze łyknąć probiotyk, jak nie jest najlepsza. D3+K2 po śniadaniu razem z 1 kapsą Omnega 3. Greens & Fruits do śniadania, albo jak robisz potężną kurację to do każdego z 3 posiłków po 1 tabletce. Selen zawsze solo i najlepiej wieczorem. MsM z witaminą C (wtedy obowiązkowo E) ale nie ze spiruliną (3 godziny odstępu) Trzeba to zgrabnie włożyć w dzięń. Magnez razem z D3+K2.

  • grzegorzadam
   17 czerwca 2016 @ 00:25

   Ziemia okrzemkowa nie jest najlepszym środkiem na pasożyty, poczytaj proszę tematy w tej zakładce:

   http://www.pepsieliot.com/category/zdrowie/pasozyty/

   Masz je zdiagnozowane?

   I tutaj:
   http://www.pepsieliot.com/borelioza-czyli-naturalne-metody-jej-leczenia-na-filipinach/
   http://www.pepsieliot.com/skuteczna-terapia-leczenia-raka-woda-utleniona/

   Może kapusta kiszona byłaby tu lepsza jako probiotyk==

   NA pewno, jest teraz sezon, wykonanie kiszonek bardzo proste.

 40. coco.nut
  16 czerwca 2016 @ 11:31

  Pepsi, może to głupie pytanie, ale czy te plany można mieszać ze sobą, w zależności od dnia? bo na logikę wydaje mi się, ze tak, ale może nie wiem o czymś…

  • pepsieliot
   16 czerwca 2016 @ 20:44

   oczywiście że tak, mieszaj dzień treningowy z dniem beztreningowym

 41. Czech
  17 czerwca 2016 @ 04:08

  Pepsieliot zadałem za trudne pytanie?

 42. pepsieliot
  17 czerwca 2016 @ 08:41

  Ne zadałeś za trudnego pytania tylko nie chce mi się na nie odpowiadać. Białko to budulec, węglowodany to energia, która ułatwia wbudowanie białka w mięsień. Gdy jesz tylko mięso królika umierasz śmiercią głodową. Gdy dodasz skrobie ziemniaczaną możesz nawet budować mięśnie.

 43. jula
  17 czerwca 2016 @ 09:03

  Dzięki Pepsi, czy będzie dobrze jak do porannego koktajlu bananowego dodam sproszkowane: MSM, wit.C i siarczan magnezu czy to zbyt dużo wszystkiego naraz? I zaraz po śniadaniu d3k2+O-3+wit.E oraz w trakcie śniadania G&F. Jest tego trochę.

  Jeszcze gdzie/kiedy wcisnąć ziemię okrzemkową?

  • pepsieliot
   17 czerwca 2016 @ 12:42

   A nie mozesz po prostu brać sobie przez czas kuracji ziemią okrzemkową tylko g&F TiB i D3+K2? Pisałam Ci, że ziemię okrzemkową nalęzy traktować ostrożnie i tylko jako kurację. A potem wrócisz do pełnej puli supli

  • grzegorzadam
   17 czerwca 2016 @ 13:56

   Nie siarczan, bo mozna nie zdażyć do toalety..
   Chlorek, cytrynian, jabłczan Mg – tak.
   Okrzemki przed snem, spokojnie będa działac bez reakcji z innymi.

 44. jula
  17 czerwca 2016 @ 09:37

  Dzięki Grzegorzuadamie, pasożytów nie mam zdiagnozowanych, ale nigdy się nie odrobaczałam. Co wg Ciebie byłoby lepsze WU? Czy mógłbyś podać namiar na sklep z WU 30, 35%? Pliss.

  Ziemię okrzemkową mam więc pomyślałam o niej.

 45. grzegorzadam
  17 czerwca 2016 @ 13:54

  Wpisz Envolab, jest tam kilka rodzajów WU.

  WU to jeden z elementów, jest jeszcze boraks, jodyna (Lugola) i mnóstwo mieszanek ziołowych, nafta, terpentyna,
  olejek rycynowy………..

 46. jula
  17 czerwca 2016 @ 15:04

  Grzegorzuadamie czy taka kuracja ziemią okrzemkową będzie ok:
  przez 7 dni na noc 1 łyżka zo. rozpuszczona w 250 ml wody.

  I czy przed ZO szejk białkowy shape nie gryzie się? Dziękuję z gtóry

  • grzegorzadam
   17 czerwca 2016 @ 15:39

   Wypij szejka co najmniej godzinę przed ZO.

 47. grzegorzadam
  17 czerwca 2016 @ 15:37

  Możesz tak zrobić, tylko pamiętaj o piciu wody (osolonej), potrafi wysuszać.
  I okrzemki tylko jakości spożywczej..

  Poza tym okrzemki maja inne zastosowania:

  ==To są informacje z dość starych danych, nie mam linków, trzeba sobie „pokopać” w necie, choćby z pomocą wujka Google, być może dziś tych właściwości jest więcej.
  Perma Guard jest jednym z 4 złóż, których produkt jest dopuszczony do spożycia na terenie USA, ale też najdroższym.
  Teraz ostrzeżenia: Nie należy wdychać pyłu, dotyczy także zwierząt, gdyż trudno jest potem te cząstki usunąć z płuc (mogą dawać objawy astmy). Dywanów, posłań zwierzaków nie należy posypywać zbyt obficie, aby nie tworzył się kurz z okrzemków.
  Należy używać wyłącznie ziemi okrzemkowej przeznaczonej do spożycia – inne rodzaje np. do basenów są zeszklone w wysokiej temperaturze i niebezpieczne przy spożyciu. W USA jest jeszcze jeden rodzaj, przeznaczony dla zwierząt do spożycia i ten jak zwykle, dla ludzi też się nadaje. Jest też jeszcze jeden rodzaj „ogrodniczy” do nawożenia gleby i ten też do spożycia się już nie nadaje!
  Ten ostatni u nas jest chyba też dostępny teraz.

  Jeżeli do odkurzania chcecie potem użyć odkurzacza, to tylko z bardzo gęstym workiem papierowym. W innym przypadku pył „zatrze” silnik wcześniej lub później i odkurzacz się spali.

  Nie napisałem wcześniej, ale działa tez na wszelkiego rodzaju mrówki!==
  ==W przeciwieństwie do Enterosgelu nie usuwa pozytywnej flory bakteryjnej ze względu na dodatni potencjał elektryczny.
  Cena też jest nieporównywalna, w cenie tuby Enterosgelu mamy 1 kg ziemi okrzemkowej najwyższej jakości z dostawą – u koników o połowę taniej.
  Niewątpliwie żel jest wygodniejszy w stosowaniu i polecałbym go używać doraźnie, głównie przy zatruciach pokarmowych.
  A w przypadku planowanych akcji detoksykacji ziemia okrzemkowa dla mnie nie ma konkurenta wobec swojej obojętności dla organizmu. Skutki uboczne to typowy Herx przy przesadzeniu z ilością i u niektórych, zwłaszcza skłonnych do zaparć, zatwardzenia z tego samego powodu==

  ==Ziemia okrzemkowa:
  1. działa antypasożytniczo
  2. słabo, ale detoksykuje metale ciężkie, w tym związki aluminium, nieco podobnie jak chlorella.
  3. oczyszcza okrężnicę ze złogów
  4. przyczynia się do likwidacji stanów zapalnych przewodu pokarmowego
  5. reguluje wypróżnianie.
  6. ma znaczący wpływ na poprawę stanu płuc
  7.pomaga likwidować grzybicę stóp i paznokci jeżeli naprószymy jej nieco do skarpetek==
  Różne zastosowania..==

  http://www.pepsieliot.com/borelioza-czyli-naturalne-metody-jej-leczenia-na-filipinach/

 48. Magda
  28 czerwca 2016 @ 19:46

  Hej Pepsi 🙂 Chciałam się zapytać kiedy będą dostępne zestawy,bo już nie mogę się doczekać! Pozdrawiam.

  • pepsieliot
   28 czerwca 2016 @ 20:21

   Jutro poproszę Informatyka, żeby je wstawił do sklepu, ale to troszkę potrwa

 49. piecia
  28 czerwca 2016 @ 20:29

  jakie masz zestawy.?

  • pepsieliot
   28 czerwca 2016 @ 23:09

   Jutro wrzucę, mam nadzieję, że je znajdę, bo jutro mam bardzo mało czasu

 50. Ewcik
  28 czerwca 2016 @ 23:54

  Czy biorąc wit. C wraz z msm mam jeszcze brać do tego wit.e?

  • pepsieliot
   29 czerwca 2016 @ 11:21

   w okolicach

 51. Ewcik
  28 czerwca 2016 @ 23:58

  No i zapomniałam zapytać, jak długo trwa to odchudzanie na shejkach bo mam 2 i nie wiem czy to wystarczy? Jak później bezpiecznie wrócić do normalnego jedzenia?

  • pepsieliot
   29 czerwca 2016 @ 11:20

   szejki przy okazji wzmaacniają komórki mięśniowe, a tylko w nich się spala tłuszcz, więc na każdym etapie czynisz sobie dobro

 52. piecia
  29 czerwca 2016 @ 19:35

  jakie zestawy masz.?Pod czym to szukac.?

  • pepsieliot
   29 czerwca 2016 @ 20:13

   Wejdź do sklepu i tam są 2 – srebrny i złoty

 53. piecia
  29 czerwca 2016 @ 20:21

  teraz widze ten srebrny to dla mnie tylko zamiast wic c omega 3 mogla byc.

  • pepsieliot
   29 czerwca 2016 @ 20:35

   może być, tylko trzeba się porozumieć ze sklepem.

 54. necik
  30 czerwca 2016 @ 00:26

  Hej,zakupiłam u ciebie koktajl proteinowy i jeszcze dwa suplementy greens&fruits i bikini burn jak mam je brać do posiłków jednocześnie?czy jedno przy śniadaniu a drugi przy kolacji,Dzieki za odpowiedz

  • pepsieliot
   30 czerwca 2016 @ 07:25

   wejdż w program po prawej stronie Jem i …chudnę i tam masz wszystko rozpisane w zależności, czy robisz trening rano, czy popołudniu, czy wcale nie robisz. Zasada jest taka, aby szejk odchudzał 3 godziny przed i 3 godziny po nie może jeść, a jego pijesz jedynie na wodzie i możesz dla smaku dodać jakiś pyszny owoc. Dlatego szejk sprawdza się jako ostatni posiłek bo idziesz spać. Bikini mocno napędza metabolizm, należy brać na czczo, 1 kapsułkę, a w dzien treniongowy przed treningiem, wtedy też masz pusty żółądek. Greens & Fruits 1 tabl. do śniadania

 55. Bułka Bibułka
  3 lipca 2016 @ 20:41

  O guru ma żywieniowa 😀 Nie znoszę, wręcz nienawidzę kurkumy (niefajne odruchy po niej mam) i ogólnie ostrych rzeczy jak to cayenne, wiec kupiłam tabsy, co by połknąć i zapomnieć, za to olej kokosowy uwielbiam. Pytanie moje brzmi, czy dobrze zrobiłam zamieniając sypkie na tabsy? Bo chyba nie ma różnicy zbytnio? Pozdrówka <3

  • pepsieliot
   3 lipca 2016 @ 20:51

   nie ma 🙂

 56. Agata
  5 lipca 2016 @ 11:39

  Bardzo proszę o wyjasnienie opcji B (treningi rano), czy rzeczywiście ma być tak, że D3+K2 TiB i Omega 3 TiB bierze się dwa razy (po śniadaniu i po obiedzie)?
  Podobna historia jest z Bikini Burn TiB – jedna kapsułka przy śniadaniu i jedna na 20 minut przed drugim posiłkiem.

  I pierwsze śniadanie opisane jest dwa razy, za pierwszym razem jako sok owocowo-warzywny (jak w opcjach A i C) a za drugim jako owoce z Shape ShakeTiB, co ma być w takim razie na to śniadanie? Trening rozumiem przed śniadaniem (bo informacja o nim pojawia się również po pierwszym posiłku.
  Będę wdzięczna za wyjaśnienia, pozdrawiam.

  • pepsieliot
   5 lipca 2016 @ 12:35

   Nie tylko raz po śniadaniu.

   • Agata
    5 lipca 2016 @ 13:24

    A co jest tym pierwszym posiłkiem?

    • pepsieliot
     5 lipca 2016 @ 14:21

     No jest to dość dokładnie opisane

     • Agata
      5 lipca 2016 @ 15:11

      Z całym szacunkiem, ale właśnie nie jest.
      Śniadanie wypisane jest dwa razy. Pierwszy raz mówi o soku (opis identyczny jak w przypadku pozostałych opcji) a drugi mówi o szejku z bananów z 1 miarką Shape ShakeTiB.
      Ja przepraszam, że irytuję takimi pytaniami, ale własnie wydałam ponad 700 zł i wolałabym się upewnić. Być może coś ze mną jest nie tak, ale cały opis dla opcji B jest bardzo średnio czytelny, dlatego pozwoliłam sobie mimo wszystko dopytać.

      *******
      I posiłek- śniadanie

      ŚNIADANIE powinno składać z soków, na przykład marchew z zieloną pietruszką, marchew z jabłkiem i selerem naciowym, żurawinowy niedosładzany, chyba, że stewią. Sok z pomarańczy z dodatkiem startej skórki z cytryny/pomarańczy. Co tam chcesz i co Ci smakuje. Możesz zrobić sobie szejka z dużą ilością jarmużu, czy szpinaku z 1 bananem i truskawkami. Jednym słowem nadal oczyszczanie i odżywanie.

      WRAZ ze śniadaniem bierzesz 1 tabletkę Greens & Fruits TiB (1 opakowanie starcza na 3 miesięczną kurację). Po śniadaniu bierzesz 1 tabletkę pod język D3+K2 TiB ((po badaniu 25(OH)D okaże się, czy to wystarczy). Oraz 1 kapsułkę Omega 3 TiB.

      Opcjonalnie 20 minut przed treningiem siłowym: 1 kapsułka Bikini Burn TiB

      Trening siłowy – 30 do 40 minut ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała I z hantlami/czajnikiem.

      I posiłek – śniadanie

      Zaraz po treningu (w ciągu 30 minut, czyli w tak zwanym oknie anabolicznym) zjadasz dużego szejka z dojrzałymi bananami, jagodami, szpinakiem, albo pietruszką i dodajesz 1 miarka, lub 1/2 miarki Shape ShakeTiB, i możesz też dorzucić hemp protein. Potem pijesz soki warzywne i owocowe.

      • pepsieliot
       5 lipca 2016 @ 20:08

       Agato tak, bo raz jest to opcja z treningiem siłowym, a raz jest to opcja z treningiem cardio. Oba treningi w wersji z treningiem rano.

       • Agata
        7 lipca 2016 @ 08:34

        teraz złapałam, dziękuję

        0
 57. piecia
  6 lipca 2016 @ 12:50

  mozesz napisac jak bikini burn dziala na organizm.

  • pepsieliot
   6 lipca 2016 @ 13:10

   przyspiesza metabolizm, każdy składnik z osobna, a razem synergicznie, czyli w sposób wzmocniony. Zawiera kofeinę w zielonej herbacie (tyle kofeiny w 1 kapsułce co w 1 filżance kawy), więc osoby, które nie tolerują kofeiny nie mogą przyjmować tego suplementu. Dodatkowo działa silnie antyoksydująco, czyli likwiduje wolne rodniki tlenowe.

 58. piecia
  6 lipca 2016 @ 13:12

  dzieki kawe moga pic a na cisnienie jak dziala,i odchudzanie.

  • pepsieliot
   6 lipca 2016 @ 15:55

   ciśnienie trochę podwyższa kofeina właśnie, a na odchudzanie jak najbardziej, bo przyspiesza metabolizm

 59. Inka
  7 lipca 2016 @ 14:36

  Jaki odstęp czasowy pomiędzy śniadaniem i obiadem? Czy to głód decyduje czy zegar?

  • pepsieliot
   7 lipca 2016 @ 19:22

   nie ważne, gdy nie ma w tym czasie szejka. Liczy się długość postu.

 60. piecia
  7 lipca 2016 @ 20:52

  Grzegorzuadamie zapytam tu jeszcze raz bo odpowiedzi nie moge znalezc.Co moze pomoc na raka IV stopnia prostaty z przerzutami.Lekarze nie wiedzą juz jak leczyc.

  • grzegorzadam
   7 lipca 2016 @ 23:11

   Była chemia i inne zabiegi?

 61. grzegorzadam
  7 lipca 2016 @ 23:10

  Zamłów już dzisuaj podręcznik Lasta ”Jak wyleczyć się z raka”.
  Przy tym stopniu będzie to skomplikowane, ale mówi i o takich przypadkach.
  Spróbowałbym.

 62. piecia
  8 lipca 2016 @ 13:15

  ojca przygotowuja do chemii dopiero.

 63. martusiaar
  13 lipca 2016 @ 11:52

  hej Pepsi, mam pytanko. Od dwóch tygodni pije Shape Shake, teraz leci 3 tydzień, i waga stoi, nie schudłam ani kilograma 🙁 Zastanawiam się jaki popełniam błąd. Rano szejk owocowo- warzywny (dzisiaj 2 banany, grejpfrut, szpinak, zielona herbata), obiad to różnie, warzywa gotowane, makarony, kasze, czasem mięso, czasem pizza, czasem frytki. 5 dni zdrowo: 2 dni grzeszę. Wkradnie się jakiś słodycz i sok z marketu. Ćwiczę godzinę średnio-intensywnie wieczorem 4 razy w tyg. po czym pije szejka białkowego. Oczywiście witaminy łykam. Wiem że nie jest to dieta idealna, ale czytając Twój wpis, ta waga powinna i tak ruszyć…. Jak myślisz na co powinnam głównie zwrócić uwagę? Intensywniejszy trening? za dużo jedzenia? za mało ? bo to jednak tylko 2 posiłki. Kiedyś miałam problemy z tarczycą, niedoczynność, teraz wyniki są okej. Prowadziłam post przerywany 14-16h, teraz przez to że po treningu który jest późno pije szejka, to post wynosi 10-12h. Pozdrawiam i fajnie by było gdybyś coś doradziła 🙂

  • pepsieliot
   13 lipca 2016 @ 13:19

   ciągle jesz tłuszcz z cukrem (pizza) to chociaż na czas diety wywal całe mięso, albo jeszcze wydłuż czas postu.

 64. piecia
  13 lipca 2016 @ 13:22

  dzieki teraz dostalem caluje kochana.

  • pepsieliot
   13 lipca 2016 @ 14:08

   <3

 65. piecia
  13 lipca 2016 @ 13:41

  tez mam pst 16h i chyba troche brzuch gubie bo o to mi chodzi.

  • pepsieliot
   13 lipca 2016 @ 14:06

   no to fajnie

 66. piecia
  13 lipca 2016 @ 14:08

  no zaczyna mnie to cieszyc bo 2 op jem i 3 jeszcze mam.

 67. piecia
  13 lipca 2016 @ 21:43

  czy guarana mocno pobudza.?

  • pepsieliot
   13 lipca 2016 @ 21:46

   zależy kogo, mnie średnio.

 68. piecia
  13 lipca 2016 @ 21:48

  no wlasnie a jak to czujesz.?

  • pepsieliot
   13 lipca 2016 @ 22:13

   jak po kawie

 69. Magda
  14 lipca 2016 @ 19:27

  Cześć Pepsi, mam pytanie 🙂 Szejki są świetne, ale trochę boję się co się wydarzy gdy je odstawię. Czy wtedy pomimo zachowania tej samej diety wystąpi efekt jo-jo? Z góry dzięki.

  • pepsieliot
   14 lipca 2016 @ 19:55

   Nic się nie wydarzy, tylko nie zaniedbuj mięśni

 70. Jud
  16 lipca 2016 @ 20:56

  Hey Pepsi, nie odpowiada mi zadna z trzech opcji. Pracuje codziennie fizycznie od 7 do 16-17 z 45 minutowa przerwa o 12. Nie mam mozliwosci ugotowac ani podgrzac sobie obiadu wiec jem duzy posilek wieczorem. Rano zielona herbata i owoce do 10, o 12 musli i po pracy ide najczesciej pobiegac i okolo 6 jem duzy obiad( salata,kasza idt) Jak brac to bialko zeby sobie pomoc? Dzieki za odpowiedz,

  • pepsieliot
   16 lipca 2016 @ 22:28

   o 12 zjedz pierwszy posiłek szejka z owocami. Wcześniej tylko pij wodę,lub wodę z cytryną.

   • Judy
    21 lipca 2016 @ 20:50

    Moze byc zamiast shake musli, nie ma opcji na robienie sokow, bo jestem ciagle gdzies u klientow. Bedzie mialo to odwrotny skutek (przytyje?) jesli przerwa bedzie 1,5 albo 2 godzinna i musli zamiast sokow?

    • pepsieliot
     21 lipca 2016 @ 20:57

     nie może być zamiast shejka musli. Jeszcze nikt nie schudł po musli.

 71. OLAM
  18 lipca 2016 @ 13:38

  Przy planie z treningiem na wieczór można zrobić tak:
  1. sok owocowy/szejk warzywno – owocowy
  2. shape shake
  3. obiad
  4. shape shake po treningu
  ???

  I czy jest akaś liczba kcal mniej więcej ile się powinno zjeść? 1600-2000? (more or less)

  • pepsieliot
   18 lipca 2016 @ 13:39

   nie patrz na kalorie, chyba, że chcesz chodzić głodna to się opamiętaj, patrz na odpowiednio długi post

 72. piecia
  18 lipca 2016 @ 19:15

  moze troche pytanie nie na temat ale co skutecznie wybiela zęby.?

  • pepsieliot
   19 lipca 2016 @ 00:54

   skórka od banana od środka, kurkuma, wu (ale nie można za często), olej kokosowy z sodą

   • grzegorzadam
    19 lipca 2016 @ 04:14

    SSanie oleju, żucie goździków, płukanie soloną wodą,

 73. Olalalala
  20 lipca 2016 @ 13:05

  Hej Pepsi!
  Czy ten szejk poranny owocowy to ma być duży, czy raczej taki o. Dziś zmiksowałam porządną ilość zieleniny, jeden banan, pół kubka jagód i czuje głód 🙁 Można na tym programie robić takie wariacje jak Ty z kilku bananów itp?

  • pepsieliot
   20 lipca 2016 @ 18:26

   zjedz tyle,żebyś była szczęśliwa

   • Olalalala
    20 lipca 2016 @ 19:25

    <3 Zrobiłaś mi wielką przyjemność tą odpowiedzią :))

 74. konkret
  23 lipca 2016 @ 16:58

  Hej Pepsi,
  napisz mi proszę czy do Shape Shake mogę dodać mace?
  bardzo potrzebuję takiego wsparcia – brak siły, depresyjność itd.

  • pepsieliot
   23 lipca 2016 @ 23:03

   oczywiście że możesz, razem bardzo dobrze pasują

  • grzegorzadam
   24 lipca 2016 @ 08:11

   Na depreasyjność zastosuj magnez transdermalnie i dodatkowo witaminy z grupy ”B”, szczególnie
   kwas nikotynowy (B3) i B1, B6.

 75. konkret
  24 lipca 2016 @ 08:18

  Dziękuję 🙂
  chciałam jeszcze do programu jem i chudnę (wariant z pełną suplementacją) włączyć oczyszczanie wątroby. Myślisz, że cytryna i oliwa będzie ok? tzn. nie przeszkodzi w chudnięciu??? I ewentualnie kiedy to spożyć – przed nawadnianiem czy po ?

  • pepsieliot
   24 lipca 2016 @ 10:42

   jak masz pełny wymiar jem i chudnę, to oczyścisz wątrobę. Oczywiście gdy ten posiłek dowolny nie będzie szalony

 76. piecia
  24 lipca 2016 @ 18:49

  Czy ashwagande można brać 2×2 kaps

 77. justek
  1 sierpnia 2016 @ 22:19

  A ja mam pytanie techniczne – jak odmierzacie 1 gram witaminy?

  • pepsieliot
   2 sierpnia 2016 @ 00:30

   na oko

 78. Katasha
  5 sierpnia 2016 @ 15:09

  przekonałaś mnie, już miałam kupić, a tu nie ma białek w magazynie :/ pozostaje mi białko wegańskie na bazie groszku, słodzony stewią w 30g jest T-1,5g B-21g W-1,4g 107 kcal może zadziała chociaż trochę jak to wasze ?
  Czy rano po treningu koktajl z 8 bananów i szpinaku będzie ok? jestem bardzo głodna po 16 h postu. na obiad sok i sałatka, a wieczorem szejk ?
  Pozdrawiam

  • pepsieliot
   5 sierpnia 2016 @ 16:36

   weź na przeczekanie AThlete protein ULTD troszkę droższe, ale izolat serwatki CFM też najwyższej klasy http://www.sklepzodzywkami.pl , z kolei białko z groszku ma oczywiście mniej aminokwasów egzogennych , ale na przeczekanie możesz wziąć

 79. JustMe
  30 września 2016 @ 13:26

  Pepsi śledzę Cię i podziwiam. Mam problem, duży problem i dużą nadwagę, nie – to już otyłość, z miesiąca na miesiąc coraz więcej, pomimo, że uważam na to co jem i już nie rozumiem co robię źle. Moim problemem jest mało jedzenia, mało ruchu (ze względu na wyczerpującą psychicznie i siedzącą pracę). Badania krwi wykazały anemię, tarczyca w porządku. Wracam do domu i nie mam ochoty na nic. Tabletkami się nie truję już od kilku lat, jedynie biorę D3 + wapń 4k jednostek, magnez 400mg, czasem ostropest mielony. Od miesiąca „planuję dietę”, mniej więcej tyle czasu zajęło mi przejrzenie Twojego bloga i siedzę i myślę od czego zacząć. Mam taki kipisz w głowie, że już nie wiem co będzie dobre, a nie chcę sobie zaszkodzić. Planuję zakup Shape i zastanawiam się czy do czasu dostawy mogę pić „zwykłą” bio serwatkę w proszku (suszona, częściowo demineralizowana słodka serwatka. Wyprodukowano z wysokiej jakości pasteryzowanego mleka ekologicznego)? w 100g 370kcl, B 12g, T 1,5g W 77g. Czy lepiej ją wywalić? Nie przepadam za ostrymi przyprawami, czy zamiast cayenne lepiej wprowadzić Piperynę w tabletkach? Jak długo ma trwać post? Czy wcześniej powinnam zrobić jakieś oczyszczanie? Co po poście? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • pepsieliot
   30 września 2016 @ 20:41

   Absolutnie NIE taką serwatkę, to są popioły, to nie ma nic wspólnego z tym o czym rozmawiamy. Mogłabym mieć takie białko, bo jest tanie, ale nigdy się na to NIE zdecydowaliśmy.
   Shape Shake JEST na stanie.
   Jeśli nie chcesz teraz kupować izolatu serwatki CFM, to lepiej nie jedz żadnego białka w proszku na ten moment. Pozdrawiam

  • grzegorzadam
   30 września 2016 @ 21:15

   Zamiast wapnia wprowadziłbym bor, wapń organizm sam potrafi sobie wygenerowac, choćby z krzemu (jak jest).
   Jaki masz poziom D3? (25OHD)
   Magnez tylko doustnie?

   Zostałbym przy cayenne.

   Przede wszytkim jak z wodą i napojami.
   Nieumywakin przestrzega przed ”nowoczesnymi” metodami odchudzania polegającym na utracie wody, zawsze
   następuje po tym efekt jojo.

   W grę może wchodzić zła gospodarka enzymatyczna (lipaza), braki wit. B6:
   http://www.health-science-spirit.com/immune.htm

   Zamów sobie tę pozycję:
   Walter Last
   ”Jak wyleczyć się z nadwagi”

   – Kuracja jabłkami, sokiem cytrynowym, spiruliną i inne..

   • JustMe
    2 października 2016 @ 01:23

    Dzięki Pepsi, od razu ją wywalam. Shape już zamówiłam i czekam na dostawę 🙂

    Grzegorzadam również dziękuję 🙂

    Zastanawiałam się nad krzemem i borem, bo miałam w ręce napój i maść czy żel, ale w ostateczności nie kupiłam żadnego.
    Jeśli chodzi o poziom D3 to z końcem czerwca miałam niedobór – wynik 20,8 (norma 30-100), od tamtego dnia z przerwami biorę Devicap 6k jm + D3 z wapniem 2-4k jm (jak nie zapomnę) – powtórkę badań planuję na przyszły tydzień.

    Magnez + B6 obecnie doustnie 400mg, poza tym czasem moczę nogi w chlorku sześciowodnym czda.

    Wody ostatnio piję mało – ok 1,5l niegazowanej, do tego 1-2 razy dziennie jakieś ziółka (pokrzywa, skrzyp lub mieszankę z gryką, krwawnikiem, mniszkiem i chyba lukrecja), zamiennie prawdziwa kawa, cykoria lub yerba (czasem to i to). Kolorowych napojów nie piję, rzadko zdarza się alkohol. Czasem na czczo woda z pyłkiem kwiatowym lub z miodem lub z octem jabłkowym. Czasem koktajle warzywno (raczej sałata, szpinak lub jarmuż) + owocowe.
    Nigdy się nie odchudzałam, no może RAZ byłam na diecie białkowej (tak wiem, to było głupie), choć dobrze się czułam, to skończyło się szpitalem i pozbyłam się pęcherzyka żółciowego. Od tamtej pory staram się w miarę zdrowo odżywiać. Owoce, warzywa (mało), kiszonki (średnio), orzechy, gryka, jaglanka, owsianka, ryż, czasem pieczywo orkiszowe, czasem fasola lub soczewica, czasem mięso (ptactwo czy ryby), czerwonego mięsa i innych ssaków nie jem.

    Witaminę B6 i B12 suplementuję (tabletkami), wątroby i trzustki nie badałam, przy następnym badaniu na pewno tego nie pominę.

    Książkę zamówię, kuracji jabłkami czy sokiem nie próbowałam. Spirulinę brałam w tabletkach – odstawiłam, ponieważ po niej już prawie nic nie jadłam i zapominałam o posiłkach.

    Planuję zrobić następujące badania: Białko CRD, Wit. B6, B12, D3, Mg, Kwas foliowy, Tsh + FT3-4, Fibrynogen, wątroba i trzustka.. Jak uważasz czy coś jeszcze powinnam dołożyć? Dziękuję 🙂

    • pepsieliot
     2 października 2016 @ 08:33

     mocz, mocznik, kreatynina, kwas moczowy, sód, potas, selen (trudno zrobić), homocysteinę, i przeciwciała tarczycowe, kortyzol, cukier i insulina na czczo, USG tarczycy, USG narządów rodnych, USG brzucha, USG piersi,

    • grzegorzadam
     2 października 2016 @ 12:49

     Masz zdecydowanie za niski poziom 25OH, norma to min. 70 ng/l.
     Żeby podwyższyć trzeba brać min. 3x więcej przez 2 miesiące.

     Magnez B6, B2, B3 (niacyna) dobry pomysł.
     Wit.C oraz wodoroweglany odmładzające (sód, potas, wapń, magnez)

     Zacznij od kompleksowego oczyszczania jelit, watroby, nerek.

     Sa różne skuteczne ”szkoły”: Lasta, Clark, Nieumywakina, ziołowe, z użyciem minerałów.
     Cały blog Pepsi jest nasycony skutecznymi odtruciami za pomocą warzyw, owoców i ziół.

     Najpierw OCZYSZCZAMY (toksyny, metale, pasożyty), potem SUPLEMENTUJEMY.

     Można robić równolegle, ale większą skuteczność uzyskamy pracując nad organizmem w tej kolejności.

    • grzegorzadam
     2 października 2016 @ 12:52

     ..to skończyło się szpitalem i pozbyłam się pęcherzyka żółciowego.==

     Totalnie zakwasiłaś organizm, szczawiany załatwiły nerki, watrobę.
     A wystarczy okresowo robic oczyszczanie nerek ziołami:
     http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

 80. Katkat
  18 października 2016 @ 22:23

  Pepsi, prosze Cie o porade w sprawie sniadania… Wlasnie zakupilam pakiet gold 🙂 i zabieram sie do niego od jutra, ale mam watpliwosc co do sniadania. Czy na sniadanie moge robic szejki troche tlustrze tzn pol awokado, jeden banan i szklanka mleka kokosowego ? chodzi mi o cos tresiwszego bo nie wiem czy pociagne dlugo na sokach z warzyw… Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

  • pepsieliot
   18 października 2016 @ 22:35

   możesz pod warunkiem, że obiad będzie mniejszy, bo zasada jest taka, że 1 raz dziennie jesz do woli, po prostu nie strawisz jeszcze tego, a już trzeba będzie jeść kolejny posiłek, bo czasu każdego dnia mamy jednak mniej w związku z postem przerywanym. W ogóle zasada jest taka później zacząć jeść i wcześniej kończyć. Ale każdego dnia jesz jednak posiłęk do syta

   Jest jeszcze empiria, zobacz czy jedząc tłuste śniadanie chudniesz szybko. Shape shake bardzo napędza metabolizm, więc 2 tygodnie wystarczą już na istotne efekty.

  • ochkarol
   30 października 2016 @ 08:59

   Katkat i jakie masz efekty przy tak skomponowanym śniadaniu. Ja tez się boje ze pracując od 7 do 15 nie pociągnę do obiadu na samych sokach. Chudniesz czy jednak nie?

   • Pepsi Eliot
    30 października 2016 @ 11:36

    jedzcie szejki, a nie soki w tym wypadku, błonnik!

 81. aneane
  5 listopada 2016 @ 18:46

  skoro wprowadzam trening to powinnam dostarczyć większą ilość pożywnie a w Twoim programie jest jeden posiłek mniej w porównaniu z programem bez treningu??

  • ochkarol
   14 listopada 2016 @ 21:30

   3 posilki są tylko z treningiem wieczorem, też nad tym myślałam. Ale chyba chodzi o to, że nie mozna cwiczyc na pełny zołądkek. A jeszcze się trzeba wyrobić z 3 godzinami odstepu między posiłkami.Nie wiem ja tak sobie tłumaczę

 82. Ochkarol
  15 listopada 2016 @ 08:43

  Cześć Pepsi, od dziś zaczynam ten program. Mam insulinooprność i trochę do zrzucenia za Twoją radą zamiast soków, szejki warzywno owocowe. U mnie przewazac bedzie opcja z treningiem po poludniu. Daje sobie dwa tyg na przetestowanie tego typu sniadania, bo do tej pory to bylo bialkowo tluszczowe. Glowny posilek bedzie na zasadzie diety nielaczenia. I sklanuam sie ku opcji ciraz bardziej bezmiesnej. Jakos nie podchodzi mi ostatnio mieso. Zobacze jak to wpkynie na wage i na io. Po roku bycia na paleo niestety wyniki nic się nie polepszyly. A brak wegli odbil się koszmarnie na mojej psychice…. Zdam rekacje. A propos szejk tib jest pyszny. A książka rewelacja od wczoraj się zaczytuje.

  • Pepsi Eliot
   15 listopada 2016 @ 11:45

   dziękuję <3

 83. Ochkarol
  9 grudnia 2016 @ 09:39

  Pepsi a czy przewidujesz jakąś modyfikacje dla insulinoopornych? Nie będących na surowej 811? Bo u mnie kpl nie sprawdzaja sie soki na śniadanie. Acha mam chlorelke Tib biore 5 tabletek, tylko ze żelazo mam wysoko. Ale z drugiej strony chciałabym się oczyścic. Mogę tak brać?

  • Pepsi Eliot
   9 grudnia 2016 @ 09:48

   A jaką masz ferrytynę? Chlorella podbija żelazo, to fakt, dlatego tak się sprawdza nawet u dzieci z anemią.

   • Ochkarol
    9 grudnia 2016 @ 11:50

    Ferrytyna 53 norma od 13-150. Ja mam cos z jakims genem, Crp 1.98 wszystko badane 2 dni temu

    • Pepsi Eliot
     9 grudnia 2016 @ 12:11

     no to możesz jeść chlorellę

 84. Ochkarol
  9 grudnia 2016 @ 13:03

  Super dzięki☺

 85. Malgosia 71
  19 stycznia 2017 @ 05:23

  Ja swojego faceta odchudzilam w pół roku ok 15kg. Waga +/- przez okres 3 lat trzyma się 1-2kg. Szczerze pisząc jest to totalny len jeśli chodzi o ruch. Auto praca za biurkiem auto i kanapa. Spcery? Nie ma opcji. Gimnastyka wcale. Zaczęłam czytać co z czym łączyć , jak jeść i co ile.. efekty są i utrzymują się bez mordowania umysłu bo to też jest wazne. Z gimnastyka ,która jest bardzo promowana zgodzę się ale bez mordowania ciała i umysłu. Skoro ja lenia ruchowego odchudzilam i to po ,50 tzn że można. Ale to tylko moje doświadczenie. Z autopsji wiem,ze sport to szkody techniczne dla organizmu. Mi i mojej córce wyszedł sport bokiem i do dziś borykamy się że zdrowiem. Moje spostrzeżenie: kiedy widzę ludzi biegających w dresie jeszcze koło ulicy…..przecież oni zintensywikowsli wchłanianie min spalin. Ludzie….jakie to zdrowie? A już w ogóle zaskoczyła mnie inf z kilku źródeł, iż bieganie wcale nie jest zdrowe dla płuc. Chodzenie i gimnastyka ale nie wyczynowy sport itp. Takie jest moje zdanie co nie oznacza że właściwe

  • Pepsi Eliot
   19 stycznia 2017 @ 07:34

   właśnie

 86. Takajaka
  29 stycznia 2017 @ 19:09

  No dobra. Pozbyłam się hashimoto więc od jutra zaczynam. Muszę jeszcze gdzieś wcisnąć kelp i witaminy z grupy b. Wypiłam szejka testowego i dla mnie trochę za słodki. Mogę go doprawić cytruną lub żurawiną?

  • Pepsi Eliot
   29 stycznia 2017 @ 19:18

   oczywiście że tak, ale dla porządku odrazu mówię, że to nie cukier, ani sztuczne słodziki, tylko stevia i pewien owoc prawie bez kalorii

 87. AnetaPanek
  21 lutego 2017 @ 19:27

  Hej
  Chce skorzystać planu jem i chudne. Zakupiłam juz suplementy i serwatke. Chcialabym abyś podpowiedziala jak rozłożyć posiłki oraz szejki bialkowe ciągu dnia ponieważ mój trening jest dopiero o godzinie 20.00 lub 20.30. O 22.00 musiałabym pić białko. Czy to będzie dobrze? No godz. 8.00 lub 9.00 soki później za 3 godziny obiad to wypada 12.00 i co dalej………. do 20.00 to długa przerwa…… I drugie pytanie czy można pić kawę w tym planie odchudzania.
  Pozdrawiam
  Aneta

  • Pepsi Eliot
   21 lutego 2017 @ 20:58

   PO treningu idź już spać, kiedy i jakie długie zamierzasz zrobić okno bez pokarmów?

 88. Aneta
  23 lutego 2017 @ 13:47

  To może by było tak lepiej. 8 -9 soki, 12.00 koktajl bialkowy, 15.00 obiad, 17- 18 koktajl bialkowy i trening po 20.00 i po treningu juz nic.

 89. Natii
  27 lutego 2017 @ 23:52

  Witam,

  jestem tu nowa, początkująca i mam kilka pytań. Zamówiłam koktajl i zastanawiam się od czego zacząć. Muszę zrzucić szybko kilka kilogramów ze względu na przeciążony kręgosłup.

  Czy rano w wodzie na czczo mogę wypić porcję wit c?

  Nie przepadam za zmiksowanymi owocami i warzywami (zielenina szpinak, jarmuż, seler naciowy, avocado jest poza moimi możliwościami) Czy mogę zjeść porcję owoców i warzyw w całości? Jakich najlepiej?

  Pracuję i obiad mogę zjeść dopiero koło 16 więc jak to rozplanować jak w pracy nie mam możliwości zjedzenia obiadu?
  Wstaję o 6. Do 10 woda, później owoce, o 13 shake i 16 obiad?

  Czasami jeżdżę wieczorem na rowerze stacjonarnym 40 – 60 minut, czy to się zalicza do treningu?

  I czy można jakoś zastąpić kurkumę i pieprz cayenne które nie należą do moich przysmaków?

  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Pepsi Eliot
   28 lutego 2017 @ 07:54

   jedz owoce rano np. z owsianką, albo same jak chcesz całe, a warzywa do obiadu, najważniejszy w tej diecie jest dłuuuugi post; może być tak jak ułożyłaś.

 90. Ligia73
  14 marca 2017 @ 20:00

  Hallo, nie wiem gdzie się opisać, pomyślałam że tu będzie ok. A więc od kilku lat borykam się z nadczynnością tarczycy ( G Basedowa ) kilka tygodni temu otrzymałam skierowanie na radioterapię 131 i doznałam olśnienia, czas się leczyć, dość połykania czegoś co nie leczy tylko truje, no i ten jod 131. Dużo czytałam i wybrałam ,, kurację” z …. kupiłam Iodoral tabletki, plus magnez, dodatkowo zioła Ojca Klimuszko. Taki mój wybór, bo informacji co do leczenia nadczynności jest ogrom. Twój blog Pepsi wywarł na mnie ogromne wrażenie, czytam czytam i naczytać się nie mogę. Ty i Grzegorzadam dajecie nam alternatywę na wyleczenie, sposób bycia, życia etc. Zmierzam do sedna, moje ostatnie badania wskazują ewidentnie na Basedowa, bezradny lekarz dr n med ,, trzeba,się pozbyć tarczycy” bo dalsze ,,leczenie farmakologiczne” uszkodzi mi wątrobę, hehehe a jod 131 mnie uleczy. Brak słów, ale ja chcę żyć w zdrowiu, mam dwoje małych dzieci, 3 i 1,6 lat miało ich nie być a są, miały być chore a są zdrowe, powinnam być chuda mam nadwagę, skomplikowany przypadek tak twierdzą lekarze. Proszę o pomoc co dalej, jak mam o siebie zadbać, jakie suplementy brać, jestem gotowa, tylko od czego zacząć, chcę też schudnąć, bardzo. Pozdrawiam L.

  • grzegorzadam
   14 marca 2017 @ 22:48

   bezradny lekarz dr n med ,, trzeba,się pozbyć tarczycy” ”

   Pozbyłbym sie takiego lekarza, dla własnego zdrowia i życia
   Tzn. dał mu odpocząć.

   ”a jod 131 mnie uleczy”

   Prędzej spowoduje kalectwo.

   Poczytaj o Basedowie u W. Lasta:
   http://docplayer.pl/5158934-Walter-last-jak-wyleczyc-sie-z-drozdzakow.html

   ”Inny rodzaj bakterii, Yersinia enterocolitica, sprawia, że układ odpornościowy atakuje tarczycę, prowadząc do choroby Gravesa-Basedowa, która charakteryzuje się nadmiernym wytwarzaniem hormonów tarczycy.
   Wrzodziejące zapalenie jelita grubego łączy się z przerostem drobnoustrojów chorobotwórczych, podobnie jak w przypadku choroby Leśniowskiego-Crohna, osteoporozy i zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, w którym kręgi zespalają się ze sobą, powodując zesztywnienie i ból. Z czasem może ono objąć także inne stawy. Kolejny rodzaj bakterii, Klebsiella, wytwarza cząsteczki podobne do tkanki znajdującej się u ludzi z zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa. Gdy w jelicie zmniejsza się ilość tych bakterii, wówczas we krwi zmniejsza się także ilość odpowiadających im przeciwciał i stan chorego poprawia się. Z kolei reumatoidalne zapalenie stawów powoduje bakteria nosząca nazwę Proteus, która jest także powszechną przyczyną zakażenia dróg moczowych”

   Itd.

 91. Ligia73
  16 marca 2017 @ 12:19

  Dzięki, grzegorzadam☺

 92. Efcia
  19 kwietnia 2017 @ 00:11

  A dla cukrzyków ten program się nadaje, czy niekoniecznie?

  • Pepsi Eliot
   19 kwietnia 2017 @ 07:17

   Nadaje się w kontekście ostatnich badań praskich, o których piszę też w mojej książce Leczenie dobrą dietą. Post przerywany okazał się być bardziej skuteczny niż częste jedzenie małymi porcjami. Oczywiście długość takiego postu musi być ustalona bardzo racjonalnie w przypadku cukrzycy. Nie jestem lekarzem.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: