Jak leczyć mięśniaki według Andrew W. Saula?

weget2

Jak leczyć mięśniaki według Andrew W. Saula?

No nieeee, jak na ten temat piszesz bzdury, to z pewnością wszystko jest do zsypu …

Czytając Lasta, Sircusa, Clark, Saula, Grahama, Cousensa, Bołotowa, Nieumywakina, czy wypowiedzi każdego innego naturopaty. Ba, nawet czytając Buddów, natrafiasz na pewne nieakceptowalne dla Ciebie stwierdzenia i buntujesz się.

Oceniasz prawdę kreacji arcydzieła na podstawie małego odpadku farby. Oceniasz Kosmos na podstawie swojego poletka.

Niejednokrotnie patrzyłam małym rozumem (ego) i widziałam tylko kawałek odpadniętej farby.

Dopóki nie widzisz całości, a jej fragment nie jest zgodny z twoimi przekonaniami/osądami powstrzymaj się jeszcze trochę z ostateczną rezygnacją. Nie wylewaj dziecka z kąpielą.

A więc Andrew W. Saul i jego protokoły naturalnego uzdrawiania

Czy nowa nauka jest zawsze lepsza od starej?

Jeśli chodzi o medycynę, to szczególnie w tej dziedzinie dotyczącej chorób cywilizacyjnych (czyli współczesnych) okazuje się, że stara nauka często bywa lepsza od tej nowej.

Leczenie mięśniaków macicy według Saula

Czy dieta oparta wyłącznie na surowych produktach to najbardziej obiecująca, naturalna metoda walki z mięśniakami macicy?

Oto opowieść doktor Jennifer Daniels:

Z mięśniakami macicy zmagałam się przez 16 lat. Przez lata próbowałam wielu diet i suplementów, a z mojego jadłospisu zniknęło mięso i nabiał. Jednak ostatecznie mięśniak zareagował na codziene lewatywy z kawy surową dietę. Cała kuracja trwała 5 tygodni i była o wiele prostsza od wszystkich stosowanych wcześniej metod.

Czyli kuracja terapią Gersona działa nawet na (najczęściej łagodne) mięśniaki, a wiemy, że guzy złośliwe znacznie szybciej reagują na wszelkie akcje prozdrowotne.

nori_raw_sushi_rolls

Raw i wege sushi będzie ok? Owszem, gdy nie przesadzisz z awokado

Guzy łagodne, a także zrosty i bielizny wchłaniają się od 10 do 20 razy wolniej niż guzy złośliwe. Mięśniaki i  łagodne zgrubienia rozpuszczają się znacznie wolniej, gdyż dla organizmu nie są niczym nienormalnym. Systemowi pozajelitowemu bardzo ciężko jest zaprzęgać trawienne moce do zajęcia się łagodnymi guzami. Jednak, gdy są złośliwe wtedy są rozpuszczone bardzo szybko.

Bywa że mięśniaki kurczą się lub znikają (a najczęściej zdarza się to po okresie przekwitania). Jest to też jakaś opcja, niekoniecznie dobra dla młodszej kobiety, żeby poczekać do menopauzy.

Witamina E

Zdaniem autora The Vitamin E Story (Historia witaminy E) – dr. Evana Shute’a mięśniaki są prawdopodobne rezultatem niedoborów witaminy E.

Dodajmy, że doktor Shute był położnikiem, a poziom witaminy E jest ściśle związany z gospodarką hormonalną.

funny-drawings-fat-lady

Masa ciała (uwzięli się na masę tłuszczową?)

Nawet gdy mięśniaki składają się z tkanki mięśniowej, są one związane z tłuszczem. Większa nadwaga oznacza większą ilość zgromadzonego tłuszczu. Więcej tłuszczu to więcej estrogenów, a wyższy poziom estrogenów to idealne środowisko rozwoju mięśniaków.

Regularne ćwiczenia (co tu dużo mówić) zmniejszają nie tylko poziom tłuszczu, ale także poziom estrogenów. Podobnie działa surowa dieta roślinna. Podobnie działa również unikanie fitohormonów (soja, siemię lniane).

A więc mięso czy rośliny?

Mięso to źródło estrogenów, odpowiedz więc sobie sama na to pytanie.

Organiczny Kelp G&G

TU KUPISZ Organiczny Kelp G&G

Jod

Jod ma bardzo duży wpływ na odpowiednią równowagę estrogenowo-progesteronową. Stwierdzono, że u zwierząt dysplazja piersi może być wynikiem jego niedoboru, a u ludzi można leczyć ją jego suplementowaniem.

Co do mięśniaków i chorób tak zwanych kobiecych, których częstą przyczyną jest bromizm, czyli za dużo bromu w pokarmach. Wiedząc, że brom jest antagonistą jodu, co przekłada się na sytuację, że mamy za mało jodu. Może się okazać, że jedynie suplementacja jodem pierwiastkowym (płyn Lugola, doradzam przez skórę) może wyleczyć Cię z tych kłopotów.

Doskonałym źródłem jodu są glony i wodorosty morskie, a suplement  kelp jest bardzo dobrym wyborem, gdyż przy okazji również bardzo bezpiecznym.

Oczywiście nigdy nie zapominamy o witaminie C, D, magnezie, cynku i selenie

Źródło: „Wylecz się sam – Megadawki witamin” Andrew W. Saul

reklamablog


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.