Jak schudnąć (raczej jak zacząć wyglądać) w ciągu 4 dni? Odblokuj spowolniony metabolizm

Jak schudnąć (raczej jak zacząć wyglądać) w ciągu 4 dni? Odblokuj spowolniony metabolizm

Żeby było jasne na wstępie, nikt i nigdy nie zrzucił 4 kilogramów z tłuszczu w 4 dni. Tłuszcz oczywiście zacznie się aktywować jako energia życiowa, bo tak działa post przerywany i czyste, wysokogatunkowe białko na wodzie (shape shake), ale zejdzie przede wszystkim woda.

Co nie znaczy, że wizualnie nie będziesz wyglądała o wiele lepiej. Będziesz, a przecież za 4 dni ma być to …

Metabolizm nie może być zbyt yyy …szybki?

Tak, bo to Cię postarzy. Zresztą jest objawem chłopięcości, albo chorobowym, więc i tak pewnie Cię obecnie nie dotyczy.

Tymczasem metabolizm spowolniony postem ma właściwości lecznicze, co udowodniono w badaniach na zwierzętach. Przedłuża życie, leczy raka, jednak nie działa najlepiej na dłuższą metę, ponieważ post powoduje niedożywienie.

Niedożywienie samo w sobie działa w kierunku skracania egzystencji ziemskiej, oczywiście w obecnym ciele.

Teoretycznie, na zasadzie odwróconej w stosunku do poszczenia, gdy jesz dużo, powinien przyspieszać Twój metabolizm. Jednak tak się nie dzieje (czasami się dzieje, ale ewidentnie nie u Ciebie). Z niewiadomych powodów metabolizm masz zablokowany i nie pasuje na Ciebie ani suknia, ani surdut przygotowane zawczasu.

Do tego ćwiczysz i jesz dietę tak zwaną zdrową, a jednak czujesz się jak kloc.

Dlaczego Twój metabolizm nie współpracuje?

Jedną z najczęstszych przyczyn spowolnienia metabolizmu jest jakieś przewlekłe zapalenie

Stanom zapalnym oczywiście towarzyszy dysbioza jelita, czyli brak równowagi mikroorganizmów w przewodzie pokarmowym, a to prowadzi do spowolnienia metabolizmu, odczuwania bólu, retencji (czego szczególnie nie lubisz) wody.

Czujesz się po prostu grubo, ciężko, opuchnięta.

Jak masz odblokować swój spowolniony metabolizm?

Owszem post na dłuższą metę nie jest wskazany, ale okazało się na podstawie badań o czym piszę w mojej rewolucyjnej książce Leczenie dobrą dietą, że post przerywany jest tak samo skuteczny prozdrowotnie i odchudzająco jak post zwykły, tyle, że nie skutkuje niedożywieniem. 

Post przerywany nazywa się filuternie: „niedożywienie bez niedożywienia”

Wracając do postu przerywanego, to czasowe ograniczenie kaloryczności do minimum jest w stanie skuteczniej niż post ciągły odwrócić oporność na insulinę. To udowodniło ostatnie praskie badanie, szokując świat, gdyż sądzono, że wiele częstych posiłków jest najlepszą opcją przy cukrzycy, no i zero poszczenia.

Post przerywany jest doskonałym spalaczem tłuszczu na brzuchu, jednocześnie zwiększa produkcję ludzkiego hormonu wzrostu, zwanego hormonem fitness, aż o 1200% u kobiet i 2000% u mężczyzn 

A wiesz co to jest ten ludzki hormon wzrostu? To wypas, o którym pisałam tutaj – Hormony, jod, oraz sól z solniczki, czyli wszystko o leczeniu chorób przewlekłych – darmowy e-book

Ćwiczyć/biegać trzeba 

Generalnie nie można za długo siedzieć. Na każdą godzinę siedzenia, trzeba łazić/fikać kilka minut.  Trzeba też wykonywać minimum 7000 – 10 000 kroków dziennie.

Otyłość to siedzenie

Stany zapalne to siedzenie

Mężczyzna dużo siedzący ma 2 razy podwyższone ryzyko incydentu sercowego

Trening siłowy jest tak samo ważny jak aerobowy. Praca mięśni, ich skurcze i rozkurcze są kluczem do rozpalania metabolizmu i utraty tłuszczu. W przeciwieństwie do tradycyjnego cardio, trening siłowy powoduje, że się pali więcej kalorii, aż do 72 godzin po ćwiczeniach. 

Jak więc masz schudnąć w ciągu najbliższych 4 dni?

Przez te 4 dni musisz zaopatrzyć swoje jelita w przyjazne bakterie, bo one pomagają chudnąć.

Badania opublikowane w British Journal of Nutrition wykazały, że pewne bakterie szczepu Lactobacillus rhamnosus, sprzyjają szczupłej sylwetce. Na próżno Lactobacillus rhamnosus szukać w jelitach grubasów.

Polecam oczywiście mój autorski program Program „Jem i … chudnę”, ale jak zależy Ci, aby schudnąć w ciągu 4 dni, wejdź na najwyższe obroty:

Pobudka

Budzisz się w ciele koło 8, nie w głowie, następnie przeciągasz się leniwie. Stajesz przed otwartym oknem i wykonujesz 21 oddechów do brzucha, po czym rytuały tybetańskie na dywaniku. 

Nawadnianie

Woda z cytryną na czczo 1,5 litra, pita powoli

Do jednej szklanki dodaj łyżeczkę od herbaty chlorku magnezu TiB, co przy okazji szybko przyspieszy Twój metabolizm

Do następnej szklanki dodaj łyżkę octu jabłkowego bio. Gdy masz jeszcze niezaleczoną błonę śluzową żołądka/przełyku, szkoda, ale wykreśl ten punkt.

TU KUPISZ spalacz tłuszczu BIKINI BURN TiB z jagodą acai, zieloną herbatą, octem jabłkowym i kelpem

Trening około 9.30

Tuż przed treningiem możesz wypić filiżankę zielonej herbaty bio i łyknąć l- karnitynę, lub Bikini Burn TiB (1 kapsułkę) – spocisz się bardziej

Potem trening aerobowy – 40 minut biegania, lub szybkiego marszu. Ma być dużo potu.

Szejk białkowy

Tuż po treningu o 10.30 szejk białkowy ze 100% izolatu serwatki CFM (na wodzie)
Czy to możliwe że szejk białkowy odchudza jak trening?

3 godziny przerwy

Jest około 13, teraz jesz co chcesz i ile chcesz (za wyjątkiem cukierków i kotletów). To jest jedyny naprawdę wypasiony posiłek na dzisiaj, więc jedz co lubisz.

3 – 4 godziny przerwy (w zależności ile i co zjadłaś)

O 16 – 17 (17 to już absolutny max) ostatni posiłek w postaci drugiego szejka białkowego (na wodzie), i do rana/po treningu już nic.

Gdy po głównym posiłku o 16 jeszcze nie masz ssania w żołądku, nie jedz już nawet tego szejka, tylko zacznij przerywany post!

Czyli dłuuugi post, ale świetne odżywienie komórek 

I tak przez 4 dni

Dodatkowe suplementy oprócz szejka z izolatu serwatki Shape Shake TiB, które możesz zastosować katabolizując odchudzanie:

D3+K2 TiB
probiotyki 
chlorella This is Bio
zielona herbata bio
l-karnityna 
chlorek magnezu TiB,
Bikini Burn TiB
Pokrzywa bio (w tym wypadku diuretyk)
Ocet jabłkowy bio

Schudniesz sporo (od Ciebie zależy na jak długo) i jednocześnie odblokujesz metabolizm. Czasami waga o 4 kilo niższa pojawia się dopiero po 2 dniach od zakończenia diety:)

Uwaga:

Woda, zielona herbata, pokrzywa, inne herbaty ziołowe (pozbawione kalorii) wliczają się do postu!

Osho i Nieumywakin rządzą!
Owocek:)


awatar małyBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.