Jak w tydzień pozbyć się osobistych pasożytów

Jak w tydzień pozbyć się osobistych pasożytów

Słyszałaś może o diecie jabłkowej?

Gdy masz w sobie coś takiego, co jest organizmem innego gatunku, którego karmisz i odżywiasz, a to coś nie tylko, że nie przynosi Ci żadnych korzyści, a jeszcze wyrządza Ci krzywdę, to znaczy, że masz pasożyta.

Ciało ludzkie może być gospodarzem ponad 130 różnych rodzajów pasożytów. Zakażenia mogą się wahać od łagodnego i ledwie zauważalnego, po bardzo poważne objawy. Na przykład taki popularny pasożyt, pierwotniak Giardia lamblia, nie zawsze zostaje zgładzony przez chlorowanie wody, a to powoduje, że każdego roku masa ludzi ulega zakażeniu.

Możesz mi powiedzieć, ależ to absurd, żebym miała jakiegoś pasożyta, jestem zdrowa i żyję w doskonałej czystości. Ale czy nie przytulasz się do swojego kota, nie całujesz psa, albo nigdy nie korzystałaś z restauracji, nie mówiąc już o barach sushi? A toalety, a wędzone ryby, nie mówiąc o surowych, a ogród, jazda konna, toalety, nie mówiąc o publicznych, a … sklepy spożywcze?

TU KUPISZ CHLORELLA 100% ORGANIC This is Bio (o szczególnie niskiej zawartości alergenu, który jest w każdej chlorelli)

Łi, pasożyty to nasza codzienność

Oczywiście, że odrobaczamy naszych pupili, często myjemy ręce, ale i tak jesteśmy narażeni na kontakt z pasożytami.

Co w takim razie alopacja ma do powiedzenia w tym temacie? Słabiutko idzie alopacji, która jak zwykle skupia się na usuwaniu objawów, a nawet jak ma ambitniejsze plany, to akurat w tej dziedzinie działa w sposób przestarzały, czytaj mało prozdrowotnie skuteczny.

Owszem silna substancja chemiczna jest w stanie zgładzić Twoje pasożyty, ale Ty chciałbyś jednak przeżyć, gdy tymczasem chemia truje symetrycznie.

Jednak medycyna naturalna ma na szczęście pewne przyjacielskie dla człowieka rozwiązania. Są zioła, których pasożyty nienawidzą, ale odpowiednio użyte są bezpieczne dla ludzi.

Pasożyty nie są skonstruowane w ten sposób, żeby Cię zabić, to nie byłoby w ich interesie, ale kradną Twoje odżywcze soki i powodują powolną awarię Twojego organizmu, co wywołuje wiele objawów chorobowych.

Często takie objawy jak chroniczne zmęczenie, bóle głowy, zaparcia, wzdęcia, gazy, przedwczesne starzenie i niedokrwistość mogą oznaczać infekcję spowodowaną pasożytami.

Amerykańskie badania CDC ujawniły, że w ciągu ostatnich 25 lat jedna na sześć osób miała jednego lub więcej pasożytów. Nie sądzę, abyśmy w Polsce odbiegali od tych standardów.

Jedną z metod, które zaleca się do wyplenienia pasożytów, jest dieta jabłkowa

Oparta jest na prostym jednotygodniowym planie, a także przy okazji jest sposobem na detoksykację organizmu.

Bądź przygotowany na czystkę w ciągu pierwszych czterech dni tego tygodnia.

Oto kilka wskazówek na początek:

Jedz jak najwięcej organicznych jabłek i pij sok jabłkowy. Przy okazji pij również dużo wody, aby pomóc organizmowi wypłukać toksyny i pasożyty.

W trzecim i czwartym dniu, zażywaj kapsułki czosnku, którego akurat pasożyty nienawidzą. Następnie napij się soku z papai lub zjedz owoce papai.

Sok z ananasa nie zawiera papainy, natomiast inny wspaniały enzym białkowy bromelainę, ale o ile przy kuracji przeciwrakowej może być stosowany wymiennie z sokiem, czy owocami papai, to przy pozbywaniu się pasożytów nie doczytałam się o tej podmiance.

Wracając do naszego tygodnia oczyszczającego: powinniśmy pić po kilka filiżanek dziennie herbaty ziołowej Senna, lub herbaty z mięty pieprzowej.

Oraz, aby ruszyć pasożyty z naszego systemu musimy jeść pestki z dyni z jedną łyżką oliwy z oliwek, lub … oleju rycynowego.

Ostatnie trzy dni tego tygodnia morderczego dla naszych pasożytów jedząc ciągle dużo czosnku i cebuli, dodajemy potrawy z pełnego ziarna, takie jak brązowy ryż, quinoę i codziennie zieloną sałatę. No i pijemy dużo wody.

Niewykluczone, że możesz podczas tego oczyszczającego tygodnia poczuć się chory i możesz mieć gorączkę.

Generalnie śmieciowe jedzenie, produkty mleczne, a zwłaszcza słodycze z rafinadą to żer dla Twoich pasożytów.

Podaję też kilka innych ziół, które opcjonalnie możesz używać do wypleniania z siebie pasożytów, to:

Pieprz cayenne w kapsułkach, bazylia, koper, wyciąg z herbaty lub kapsułki oleju z oregano, liście oliwki, ekstrakt z ostropestu (szczególnie pomaga w detoksykacji wątroby).

Inne bardziej popularne środki do czyszczenia z pasożytów to czarny orzech, piołun i goździki. Pomagają wątrobie uwolnić zgromadzone toksyny z pasożytów i innych substancji chemicznych.

O fatalnych pasożytach pisałam również TUTAJ

Wszystkie toksyny pochodzące ze wszystkich innych organów muszą najpierw przejść przez wątrobę zanim zostaną ewakuowane z jelit.

Jeśli czujesz, że jeszcze nie wydaliłeś wszystkich toksyn lub masz wzdęcia, zrelaksuj swoje wnętrzności pijąc herbatkę z wiązu (uwaga, gdy jesteś alergikiem uczulonym na pyłki wiązu nie podejmuj tematu) i biorąc magnez.

TU KUPISZ sześciowodny Chlorek magnezu TiB, czystość faramceutyczna

TU KUPISZ sześciowodny CHLOREK MAGNEZU TiB, czystość farmaceutyczna. JAK DAWKOWAĆ? CZYTAJ TU

Ekstrakt z nasion grejpfruta też jest bardzo dobry, ale ma bardzo silne działanie, więc używamy go tylko troszkę.

Należy też wzmocnić swój układ odpornościowy, co ułatwi wydalenie toksyn, za pomocą dobrego kompleksu witamin z grupy B, oraz dobrego probiotyku.

Następnie powoli dodawaj pozostałą żywność do swojej codziennej diety, omijając szerokim łukiem złom.

Referencje tutaj

Gdy przejdziesz przez to oczyszczanie poczujesz się jak urodzony na nowo

owocek:)


JA I PSZENICABlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.