Jak zdobyć dodatkowe elektrony i pozbyć się każdej choroby?

 Ktoś tu będzie zaraz zdobywał swobodne elektrony?

Jak zdobyć dodatkowe elektrony i pozbyć się każdej choroby?

Wpis powstał na podstawie opracowania Kpt. Randall’a badacza zdrowia, naukowca, absolwenta chemii i biochemii na University of Florida, autora doskonałej pozycji „Zakazane Zdrowie”

Dostajemy obraz skomplikowanych badań medycznych i tracimy z oczu wspólny mianownik dla każdej przewlekłej choroby. Wszystko co złego dzieje się w naszych ciałach jest objawem stresu oksydacyjnego i zapalenia.

Każdy objaw, który w końcu nas dopada zaczyna się niedoboru bioenergii komórkowej, czyli e l e k t r o n ó w

Przeziębienia, zapalenie oskrzeli, niestrawność, wysokie ciśnienie krwi, krwawienie z dziąseł, lub depresja są pierwszymi oznakami zapalenia i prowadzą w kierunku choroby serca, zapalenia stawów i nowotworów, które nadjeżdżają dziesiątki lat później.

Peps najedzona potasem, ups, bananem:)

Kłopoty mogą pojawiać się w różnych miejscach organizmu, ale pochodzą od tych samych toksyn, tego samego złego odżywiania się, złych wyborów stylu życia i negatywnych emocji wynikłych z programów ego. Wlicza się w to ciągły stres, lęk, złość, hipochondria, nieuzasadniony/uzasadniony smutek i temu podobne. Im wcześniej to zrozumiesz, tym będziesz miała większe szanse na zdrowie.

OMEGA 3 TiB zero i metali ciżkich i transów, najlepsza metoda na obniżanie fibrynogenu, obniżanie trójglicerydów, a także zapewnienie elastycznych błon komórkowych

Lekarze nie mają dla Ciebie czasu, gdy tymczasem niezbędne są długie dedykowane instrukcje, a nie szybkie wypisanie recepty. Najważniejsze, żeby raz na zawsze odsunąć od siebie główne założenie matrixu medycznego, czyli jeden lek na jedną chorobę.

Gdyż jest tylko kilkadziesiąt witamin i minerałów na zyliony chorób!

To samo niestety robi wielu naturopatów, zastępując lek mieszanką ziołową. Jednak to nie o to chodzi, gdyż taka postawa niewiele się różni od gadania, że istnieje specyficzne panaceum na każdą chorobę. To błędne myślenie, to są te same szuflady myślowe.

Liczy się tylko biochemia polegająca na redukcji, czyli utlenianiu

Te najprostsze zasady wydają się obce współczesnej medycynie, nawet alternatywnej

Każdy organizm prawidłowo odżywiony pozostający w chemicznie czystym środowisku, będzie umiał się samo-naprawiać i pozostanie zdrowy. Choroba/zapalenie dzieje się, gdy podstawowe warunki życia nie są spełnione.

Pomyśl o swoich komórkach jak o rybach w akwarium ze słoną wodą. Woda (krew i płyny) musi swobodnie krążyć, być świeżo dotleniona i odprowadzać odpady metaboliczne. Musi zawierać „żywność”, elektrolity mineralne i posiadać sprzyjające pH.

Niewłaściwe żywienie, słabe nawadnianie, gromadzenie się kwaśnych odpadów i niedobory tlenu w komórkach spowodują nieprawidłowe działanie i marnowanie energii elektronów (ATP, mega ważna energia dająca pierwszy impuls do ruszenia, np zrobienie pierwszego kroku w maratonie).

Ryby (czyli komórki) zaczną pływać brzuchami do góry.

Nowotwór?

Rak ma obecnie status gwiazdy estrady, bowiem ogromny strach, który się z nim wiąże jest dodatkowo napędzany przez media na usługach farmacji i innych korporacji. Bowiem na tym strachu robi się kolosalne pieniądze. A więc rak to nic innego, tylko ostatni przystanek tramwaju zwanego przewlekłe zapalenie.

Tymczasem nowotwór to tylko kwaśne niedotlenienie

Mogłoby się powieść samodzielne przyjęcie doustne sody wraz ze słodką „przynętą”syropu klonowego, lub miodu, albo przez wstrzyknięcie roztworu 8% w pobliżu, lub tuż nad guzem, co miałoby szybki wpływ na zmianę pH w kierunku zasadowości dobrze obsługującej tlen, umożliwiając metabolizm i powrót do normalnego funkcjonowania tlenowego.

Tutaj krótka kuracja leczenia raka prostaty sodą wg Vernona Johnstona

Stres oksydacyjny uszkadza DNA, powstaje nadmiar wolnych rodników tlenowych, zaczyna się „korozja”, złodzieje kradną elektrony, następuje rozpad.

Wraz z wiekiem mnożą się błędy DNA, komórki nie mogą już replikować, starzeją się, i w owej spirali śmierci mogą zwrócić się w kierunku beztlenowego metabolizmu i stać się nowotworowe. Korzystając jakby z ostatniej szansy uzyskania energii.

Tymczasem prozdrowotne napięcie powinno wynosić w przybliżeniu 0,45 miliwoltów, co odpowiada lekko zasadowemu pH 7,35 do 7,45

Wtedy elektrony przewyższają liczbę protonów

purple corn, fioletowa kukurydza, antyoksydanty, This is Bio, szejk

Fioletowa kukurydza PURPLE CORN 100 % ORGANIC This is BIO, dodatek do zielonych szejków, ORAC 10 800

Metabolizm jest procesem wydobywania elektronów z jedzenia

Dobrze naładowany organizm metabolizuje substancje odżywcze wydajnie produkując wystarczające ilości elektronów na pokrycie ATP i wszystkich potrzeb energetycznych. Gdy jesteśmy zdrowi nasze ciała/komórki są dotlenione, pełne substancji odżywczych, a odpady metaboliczne mogą swobodnie się przemieszczać w kierunku opuszczenia komórek i organizmu. Zdrowe ładowanie zwiększa przepływ przez zmniejszenie lepkości krwi i zapobiega zlepianiu się krwinek.

Zdrowe ciało zawsze posiada rezerwy elektronów

Zdrowe ciało zawsze posiada rezerwy elektronów niezbędnych do neutralizacji kwaśnych odpadów i wolnych rodników, które de-konstruują cząsteczki komórkowe i niszczą ich błony. Równowaga elektrolitowa jest krytyczna dla buforowania wartości pH w żądanym zakresie.

sprawdzony JABŁCZAN MAGNEZU TiB w bardzo dobrze przyswajalnej formie (bez efektu rozwolnienia)

Magnez, potas i wodorowęglan sodu (soda oczyszczona), na tym polega wszechświat, miłość dziewczyny i chłopaka

Błony

Błony komórkowe są jak otwory drzwiowe, poprzez które komórki wchodzą w interakcje z płynem w naszym „akwarium” środowisku. Ich rzetelność zależy od budowy, elastyczności, braku uszkodzeń.

Wiele zależy od właściwych proporcji Omega-3 i Omega-6

W diecie przeciętnego człowieka jest mega dużo (owszem niezbędnego kwasu tłuszczowego) prozapalnej Omega-6, za to bardzo mało (też niezbędnego kwasu tłuszczowego) Omega-3. Jedni mówią, że proporcje Omega-6 do Omega-3 powinny wynosić 3:1, inni, że rzeczywiście powinny wynosić 1:1. To co na to powie porucznik Colombo w prochowcu z kieszeniami pełnymi fistaszków, gdzie w „orzeszkach” ziemnych proporcje na korzyść Omega-6 przekraczają 300 (sic!)?

bardzo odradzamy

Gdy błony komórkowe tracą swoją integrację metale ciężkie takie jak rtęć, kadm, aluminium i wolne żelazo zakłócają ładowanie komórek i następują uszkodzenia hydroksylowe i tworzenie się wolnych rodników.

W didaskaliach:

To właśnie z tego powodu nie powinno się mieć zbyt wysokiego poziomu żelaza, najlepiej w dolnej połowie normy. To dlatego leczono kiedyś królów upuszczaniem krwi. Miało działać (i działało) przeciwzapalnie.

Dopóki metale są mobilizowane dużymi dawkami witaminy C, sodą oczyszczoną i chelatowane chlorellą, zielonymi warzywami liściastymi, w tym kolendrą, zielonymi sokami, węglem drzewnym, lub gliną będzie w porządku

Metoda detoxu dużymi dawkami witaminy C jest bezpieczniejsza, tańsza i bardziej delikatna niż chelatacje za pomocą wlewów dożylnych, ale będzie też znacznie szybsza, gdy zrobimy to na bazie protokołów żywności używanej w tym samym czasie.

Od polifenoli zawartych w kurkumie i zielonej herbacie, do bioflawonoidów cytrusowych i tysięcy innych składników pokarmowych zawartych w roślinach, jak pudełka pełne elektronów.

Wszystkie polifenole stojąc wysoko w antyoksydacyjnym rankingu ORAC zawierają organiczne cząsteczki struktury pierścieniowej pełnej wiązań podwójnych i nadmiaru elektronów, co pozwala powstrzymać niszczycielskie, hydroksylowe rodniki.

Super antyoksydant JAGODA ACAI 100 % ORGANIC This is BIO dodatek do zielonych szejków, ORAC 102 700 (sic!)

Mega wypasy, czyli pudełka śniadaniowe z elektronami z super fooodsów to jagoda acai (ORAC 102 700), fioletowa kukurydza (10 800), zielona herbata (ORAC 1 253), resweratrol (czerwone winogrona ORAC 1 837)

acai, this is bio, pepsi eliot

w didaskaliach:

Wskaźnik ORAC (zdolność pochłaniania wolnych rodników) dla 100 gramów zamrożonych suszonych owoców acai wynosi 102 700 jednostek! Są to niemal niewiarygodne liczby, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że większość populacji konsumuje mniej niż 1000 jednostek ORAC na dobę.

Podsumiks

Gdy zadbasz o dostateczną ilość elektronów, będziesz miała zawsze przy sobie coś na kształt gojącego zapalenie panaceum.

Swobodne elektrony to naturalne lekarstwo dla naprawy zakłóceń w dostawie tlenu, produkcji energii i ekspresji DNA.

banan,jak zarobic pierwszy milion

potasek, ups, owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.