Jak zostałaś mistrzem duchowym pięniędzy?

Jak zostałaś mistrzem duchowym pięniędzy?

Dlaczego wciąż brakuje Ci pieniędzy? Czy zachowujesz równowagę brania i oddawania?

Wiesz, że gdy się nie odwdzięczysz mniej skorzystasz z tego co weźmiesz? Czy rozumiesz o co chodzi z tym „przyciąganiem pieniędzy”?

Nie lubisz tego, czego się boisz

Gdy z pieniędzmi związany jest strach, nie lubisz ich. Jak we wszystkim, gdy zbaczasz z dobrej drogi, obwinianie się nie jest żadnym rozwiązaniem. Liczy się tylko zauważenie tej sytuacji. Spostrzeżenie, akceptacja i zmiana. Nigdy nie obwiniaj się za to (ani nie obwiniaj innych), że nie masz pieniędzy. Dostrzeż, zobacz co robisz nie tak, zaakceptuj ten fakt, zrozum sytuację i zmień.

Na tym polega przebudzenie, że coraz częściej i każdego dnia widzisz prawdę. Stajesz się obserwatorem prawdy. Nie zmyśleń ego.

TU KUPISZ nowozelandzką TRAWĘ PSZENICZNĄ, super żywność i odtruwanie, chlorofil i zero siwych włosów 🙂 WHEAT GRASS 100% ORGANIC This is Bio

Kradzione nie tuczy

Stare przysłowie mówi, że kradzione nie tuczy. I nie jest to propozycja dla odchudzających się, tylko przypowieść o odwdzięczaniu się. Jeśli chcesz faktycznie skorzystać z cudzej energii, musisz się jakoś zrewanżować. Albo bezpośrednio tej osobie, od której czerpiesz, a niekiedy innym ludziom w Twoim polu. Jeśli tego nie robisz utwierdzasz się w stanie nierównowagi. Nie możesz w tym stanie dobrze skorzystać z tego co zabrałaś.

Kupiłaś mi coś, żebym ci dał na Dzień Matki?

Pieniądze są energią

Duch siedzi na poziomie najwyższych wibracji, z kolei materia na poziomie najniższych, ale ponieważ pieniądze są energią, rozchodzą się na zasadzie fali, czyli jest to również przepływ energii.

Być może to Cię zdziwi, ale na głębszym metafizycznym poziomie pieniądze są po prostu skonkretyzowaną energią odwiecznej mądrości, która nazywa się „praną”, albo siłą życiową.

Jeśli żyjesz pojęciami, to niedobrze

Gdy ktoś powie, że jest Amerykaninem, u wielu ludzi zrodzi się mimowolny podziw, i wręcz przeciwnie, gdy ktoś powie, że jest Hindusem, zrodzi się coś na kształt poczucia wyższości. Gdy Hindus usłyszy, że ktoś zjadł krowę, będzie to porównywalne do emocji Amerykanina związanych z tym, że gdzieś je się psy. Jesteśmy omamieni pojęciami, schematami w których zostaliśmy wychowani, nie potrafimy odróżnić siebie od tego co nam narzucono, od własnego ego. Miliony ludzi na świecie nigdy nie dotrze do siebie, a zawsze na przeszkodzie będą stały emocje, jak wynik ego.

Pieniądze wywołują emocje i tu siedzą wszelkie problemy z nimi związane. Tymczasem pieniądze jako energia, która musi płynąć nie powinny wywoływać żadnych emocji.

TU KUPISZ E-BOOK o tym JAK ZAROBIĆ PIENIĄDZE bez wychodzenia z domu, co też jest bardzo dobrą opcją kreacji

Pieniądze po prostu mają być, gdy są potrzebne

Pieniądze yyy … ułatwiają  komunikację międzyludzką w sprawach materialnych. Gdy postrzega się je jako cząsteczki materii mogą wzbudzać i wzbudzają bardzo często silne emocje, jak strach, że ich zabraknie, a z drugiej strony często też chciwość, która zamienia się w totalny materializm.

Gdy niewiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Nawet, gdy dotyczy to spraw „ludzi uduchowionych”, którzy często borykają się z wewnętrznym dualizmem w kwestii pieniędzy. Sądzą, że pieniądze dotyczą tylko materii, nie rozumiejąc, że jest to również potężna energia, która łączy nas z Ziemią i Kosmosem.

Równowaga energii czakr w kwestii pieniędzy i seksu jest u ludzi najczęściej zachwiana

Właśnie zatory w niższych centrach, zwłaszcza w odcinku krzyżowym, lub czakry seksualnej mogą być przyczyną Twojego braku środków finansowych.

Ty możesz się zdziwić, że centrum seksualnoości jest jednocześnie czakrą pieniędzy, ale reklamodawcy wiedzą o tym bardzo dobrze, ponieważ to właśnie nieustająca erotyzacja reklam najlepiej sprzedaje produkty.

Wszystko dlatego, że żyjemy w matrixie 3D. I nawet, gdy umiemy go opuszczać na zawołanie, musimy do niego wracać.

tego zdecydowanie odradzam!

Duchowość i jednocześnie życie w obfitości, spełnieniu i komforcie materialnym sprzyja kreacji. Z drugiej strony sprzyja też materialistycznej postawie, która jest czarnym koniem matrixu. To jest kolejny dualizm.

Pieniądze są energią i muszą przepływać. Mówił o tym Osho, można się tego doszukać w Biblii tłumaczonej bezpośrednio z języka aramejskiego (takim posługiwał się Jezus)

Gdy izolujesz się od świata, izolujesz się także od przepływu energii

Jednak w tym świecie wciąż żądzi ego, które powtarza przysłowiamądrościąnarodu w stylu „pieniędze są źródłem wszelkiego zła”, albo „pieniądze nie rosną na drzewach”, gdzie to drugie wiąże się z postawą, że aby je zdobyć trzeba wręcz morderczej pracy.

Ludzie nie mają pojęcia, jak obchodzić się z pieniędzmi, dlatego wiele rzeczy jest tak pokopanych.

Pieniądze są  yyy … aktywami duchowymi

Opowiadanie Roberta Kiyosakiego z serii Bogaty i biedny ojciec o aktywach i pasywach, ukazuje niewtajemniczonym bardzo mądrą rzecz, że liczy się tylko przepływ pieniędzy. Czyli nie pieniądze uwięzione w Twoim życiu konsumenta, jak pasywny kredyt hipoteczny, w tym mieszkanie, w którym mieszkasz, ale aktywa, czyli pieniądze, które możesz uruchomić, czyli puścić w falę kreacji.

Gdy bierzesz kredyt hipoteczny na mieszkanie na 35 lat to trochę jakbyś podpisała „cyrograf na swoją duszę”. Oni o tym wiedzą i się jarają. Będą mieli dłuuugo żarcie. Będziesz żyła z myślą o racie, będziesz zawsze w przeszłości, zawsze w przyszłości, nigdy tu i teraz. Będziesz w strachu o to, czy za 20 lat będziesz miała środki. Będziesz dzisiaj myślała ze strachem o tym co będzie za ćwierć wieku. A to oznacza wielkie NIE dla Twojego życia i wielkie TAK dla grupy Bilderberg, czy innych 300.

Pole energo-informacyjne Ziemi i Wszechświata

Każda osoba żyjąca w tym polu ma pewien jakby otwarty „rachunek bankowy”, że zapożyczę słówko od matrixowego gada. Czyli co daje, a co bierze? W dzisiejszym świecie trudno jest opierać się jedynie na wymianie barterowej (towar za towar, usługa za usługę), dlatego pieniądze służą za wygodny ekwiwalent.

Jednak zawsze za pieniądzem stoi energia

Źle się dzieje, gdy w kimś siedzi jedynie postawa konsumenta, jest to postawa egotyczna i nigdy niezaspokojona.

Gdy pieniądze stają się Twoimi aktywami duchowymi, ego zostaje na ten czas wyłączone

O co kaman?

Wszechświat jest tak dla Ciebie urządzony, że gdy zaczniesz żyć świadomie, często wchodzić w wysokie wibracje, zerować się, wyciszać emocjonalnie, zacznie Ci sprzyjać.

Jednak trzeba spełnić również warunek równowagi „rachunku bankowego”

Nie powiem, że „karmicznego rachunku bankowego”, gdyż grzebanie w przeszłości, doszukiwanie się karmicznych powodów swojego niepowodzenia, czy też egotycznego podjarania, że się pochodzi prosto z Atlantydy, albo że się było Marią Magdaleną (dość częste przypadki), albo gorzej, że prapradziad był słynnym katem, więc sam widzisz, że nie mogę być szczęśliwa …

Gdy bardzo dużo dajesz z siebie energii musisz otrzymać energię zwrotną, w matrixie najwygodniej w postaci pieniądza.

Gdy dajesz bardzo dużo z siebie energii, a kierujesz ją ku ludziom, którzy tylko chcą ją wysysać i niczego Tobie nie oddają, wówczas zaczynasz się źle czuć z powodu spadków energii. Może też zabraknąć Ci pieniędzy. I brakuje.

Wyobraź sobie, że politycy i rządy o tym wiedzą i dlatego chętnie zezwalają na pikiety. Wystarczy tylko zgłosić rzecz, żeby oni mogli się  dobrze przygotować do yyy … ssania energii. Często nawet to, przeciwko czemu protestujesz, było tylko prowokacją, żeby ludzie rozpoczęli pikietę, i stwierdzili, że ona zadziałała. Dzięki temu będą w przyszłości chętniej pikietować.

Wyobraź sobie sytuację całkiem hipotetyczną, że ludzie wywalają telewizory, przestają się interesować tym, co robią rządzący, po prostu ludzie zajmują się od teraz swoją  kreacją, czyli życiem tu i teraz. Pomyśl, jakie skutki by to wywołało. Politycy, rządzący, Oni, nie mieliby co wysysać.

Jeśli chcesz pomóc drugiemu człowiekowi, zwierzęciu, słusznej sprawie, zrób to po cichu, jak najmniej hucznie, bez przyłączania się do grupy. Po prostu daj pieniądze, albo włóż pracę. Twoja energia nie będzie wyssana, pozostaniesz wolna.

wysokie rachunki

Pieniądze są energią, muszą więc przepływać

Gdy sądzisz, że możesz się podłączyć do kogoś bez chęci rewanżu i w pełni korzystać z tego co ten ktoś daje, to jesteś w błędzie. Owszem ta osoba straci energię i nie dostanie nic w zamian, ale Ty też nie skorzystasz w ten sposób w jaki mogłabyś zaczerpnąć. To jest taka „równowaga bankowa”.

Zostań mistrzem duchowym pieniędzy

Prawo dziesięciny nigdy nie było głupie. Musisz się dzielić, żeby otrzymywać. Im więcej się odwdzięczasz, tym bardziej korzystasz, i przyciągasz pieniądze.

Wdzięczność rządzi

Niewdzięczność

Gdy już masz pieniądze, bez żalu, z miłością oddaj 10% tej energii na różne cele, które są po prostu odwdzięczeniem się. Niech pieniądze zamienią się w Twoje duchowe aktywa.

Gdy chcesz tylko wysysać, to sama się przekonasz, co i jak.

Wszechświat dąży do równowagi, a jednocześnie jest źródłem wszelkiej obfitości. Życzę Ci więc jak najwięcej kreacji w największej obfitości, a to ma miejsce tylko wtedy, gdy Twój „karmiczny bilans bankowy” jest bliski zera.

Zero jest piękne.

owocek:)

Źródło: Antoni De Mello „Przebudzenie”, Nelly Radwanowska 


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.