Jakie są objawy zniszczenia wątroby? Czy wątroba boli?

DSC00616

Jakie są objawy zniszczenia wątroby? Czy wątroba boli?

Wątroba jest największym organem wewnętrznym i przede wszystkim jest odpowiedzialna za utrzymanie naszego krwiobiegu wolnego od toksycznych trucizn.

Jeśli dalibyśmy szansę naszej wątrobie w pełni wykonywać swoją misję, moglibyśmy żyć wiecznie!

Wątroba to potężny filtr, ale także odgrywa kluczową rolę w trawieniu, zarządzaniu gospodarką tłuszczową, tworzeniu krwi, oraz broni, jak rycerz naszego ciała przed zakażeniem.

Jeśli więc zauważysz ewidentne oznaki uszkodzenia funkcji wątroby musisz jak najszybciej podjąć natychmiastowe działania lecznicze 

TU KUPISZ mega antyutleniacz KOENZYM Q10 Ubichinon, celowo nie Ubichinol, który (nie zaprzeczxamy) ma więcej antyoksydantów, ale jest formą bardzo niestabilną i nie ma gwarancji jakiego kota kupuje się w worku, natomiast ciało zrobi sobie dokładnie to co potrzebuje z Ubichinonu G&G

TU KUPISZ mega antyutleniacz KOENZYM Q10 G&G Ubichinon, celowo nie Ubichinol, który (nie zaprzeczxamy) ma więcej antyoksydantów, ale jest formą bardzo niestabilną i nie ma gwarancji jakiego kota kupuje się w worku, natomiast ciało zrobi sobie dokładnie to co potrzebuje z Ubichinonu G&G

Żeby to zrobić, musisz zrozumieć swoją wątrobę

Podczas trawienia wątroba wydziela żółć do jelita cienkiego w celu smarowania jego ścianek. Owa żółć reguluje ilość przyjaznych bakterii, niszczy niechciane organizmy i pobudza aktywność perystaltyczną jelit, aby pomóc przenieść fekalia tam gdzie jest ich miejsce.

Gdy Twoja wątroba jest słaba lub zapchana, to jej zdolność do neutralizacji substancji toksycznych staje się utrudniona, a toksyczna żółć zostaje wydzielana w nadmiarze. Co może być powodem zapalenia jelita cienkiego i jest często określane jako „nieszczelne jelito”.

Owszem, bywa, że nas ostro boli woreczek żółciowy, szczególnie, gdy osiąga stan zapalny, ale uszkodzone funkcje wątroby nie dadzą Ci oznak, żebyś wył z bólu. 

Raczej może tylko odczujesz pewien dyskomfort, który będziesz skłonny ignorować

Jednak istnieje kilka objawów, które mogą odnosić się do zapchanej toksynami wątroby:

Na przykład obrzmienie głębokich pionowych bruzd między brwiami. 

Spadek tolerancji na zimno w zimie, a niekiedy, gdy wątroba jest szczególnie aktywna, nie do zniesienia stają się miesiące letnie.

Niedokrwistość

Hemoroidy

Ciemny mocz

Małe czerwone „plamki”, wielkości główki od szpilki, które pojawiają się i znikają na różnych częściach ciała

Problemy skórne, takie jak wypryski, trądzik, pokrzywka, świąd, wysypka. Skóra może ulegać przebarwieniom. Mogą pojawiać się ciemne plamy na twarzy, na dłoniach, czole, lub wokół nosa.

Żółtaczka (zażółcenie skóry)

Problemy z oczami (wrażliwość na światło, ruchome plamy, podwójne widzenie)

Białka oczu stają się żółte

Niedobór mineralny

Brak równowagi hormonalnej u kobiet, w tym niechęć do coitus

Brak równowagi hormonalnej u mężczyzn, która może objawiać się zniewieścieniem, więc jeszcze większa niechęć do coitus

Utrata wagi

Ale też Otyłość

Problemy z zatokami i migdałkami

Naprzemienne zaparcia i biegunki

Bóle głowy, zawroty głowy i dreszcze

Wrażliwość na chemikalia i zapachy

Utrata apetytu

Zaburzenia odżywiania

Cukrzyca

Zapalenie wątroby

Marskość

Osłabiona wątroba, która nie może neutralizować toksyn, ma również wpływ na pracę głowy i centralnego układu nerwowego 

Możemy popaść w depresję, nieuctwo, bo trudno jest się nam koncentrować i zapamiętywać.

Możemy też doznać wybuchu psychicznego, ataku szału, spazmów, nieokiełzanej złości.

A to wszystko z powodu zatrutej wątroby.

Jak dochodzi do takiego zablokowania funkcji wątroby, możemy sobie z łatwością wyobrazić

Na każdym kroku atakujące nas metale ciężkie w postaci leków, szczepionek, dentystów, chemitrailsów, czy szamy w tym eko ryżu, czy ryb. Do tego flaszki, mięsiwo, śmietana, masło, smażenina, transy, bułeczki, drożdżówki, serniczki, chyba mogę skończyć wymienienie.

Każdy widzi, że wszyscy się narażamy 

Tymczasem suplementy diety muszą przejść kontrolę na zawartość metali ciężkich, ale już taki ęą bio ryż nie.

Gdy do tego dodamy chemię i syntetyki szybko zrozumiemy, że nasze marzenie o długim i szczęśliwym życiu będzie z tych utopijnych.

Do tego zakazuję Ci się martwić powyższym, bo to źle wpływa na Twoją wątrobę 

No i mamy kolejny „paragraf 22”

Dochodzi nawet do takich nieprzyjemnych wypadków, że kobiety w ciąży, lub karmiące, w wyniku swoich fatalnych nawyków żywieniowych sprawiają, że ich nienarodzone i nowonarodzone dzieci mają już zapchane wątroby.

Nie mówiąc o odrobinę starszych dzieciach, które wymiotują kałem (sic!).

Ktoś ostatnio pytał, skąd się biorą raki u małych dzieci? To jedna z odpowiedzi. Stąd.

Teraz napiszę coś co może wydawać Ci się głupie, ale zarówno Twoja złość, jak i brak biegania mają istotny wpływ na zapchanie wątroby.

Bieganie rozładowuje napięcie i oczyszcza wątrobę wzmagając perystaltykę jelit. Nie biegamy i nie ćwiczymy tylko po posiłku, a w każdym innym momencie jak najbardziej aktywność fizyczna jest wskazana.

Wątrobę masz mieć czystą 

Wątrobę w warunkach domowych oczyszczamy delikatnie ziółkami, takimi jak mniszek lekarski, ostropest, czy liść karczocha, albo sokiem z żurawin.

Cudownym narzędziem oczyszczającym, oczywiście oprócz diety roślinnej, surowej i tworzonej na parze, bulionów na bazie morskiej roślinności, soków warzywnych, jest chlorofil.

Przypominam jednodniowy detoks roślinny: Jak pozbyć się w pasie opony, wraz z szybkim detoksem wątroby

Wątrobę oczyszczamy delikatnie, to raz.

Dwa, że codziennie o nią dbamy i staramy się jej nie zasyfiać.

Trzy, że zawsze w kieszeni powinniśmy mieć kilka drażetek chlorelli, do zjedzenia po awarii z szamą, o czym piszę tu – Pozbawić się rtęci za pomocą truskawek


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.