Leczenie czarnuszką raka kontra Industrialny Kompleks Rakowy (coś jak park sztywnych?)

Hunza the Valley of Dreams

Leczenie czarnuszką raka kontra Industrialny Kompleks Rakowy (coś jak park sztywnych?)

Jeżeli raka powoduje spleśniały chleb, to po co szukać szczepionek, lekarstw, chemii na skutki jedzenia spleśniałego chleba, zamiast po prostu zaprzestać jego jedzenia?

CZARNUSZKA SIEWNA, czyli Nigella Sativa jako jeden z koszmarnych snów raka

Gdy głos zabiera prawdziwy ekspert w nastawianiu złamanych kości, albo przetykania zatkanych tętnic, w tym wypadku faktycznie często właściciel moszny, jakby co, czyli lekarz zachodniej medycyny, wszycy zastygają w oczekiwaniu na prawdę.

Przedstawiciel farmaceutycznego narodu, a raczej narodów, czyli ekspert z moszną, nie stanie przed współplemieńcami i nie powie, tego jednego zdania więcej:

– Ludzieee, organizm potrzebuje składników odżywczych, w celu utrzymania odporności, zdrowia, witalności i jego trwałości.

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem "Leczenie dobrą dietą"

TU KUPISZ moją rewolucyjną książkę z autografem
„LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”

Jednak ludzie zamiast dostarczać sobie niezbędnych składników odżywczych wraz z pożywieniem jedzą martwy prowiant, czyli bezużyteczny dla organizmu.

Świat medycyny każdego dnia wypina swoją zarozumiałą wielką rzyć w kierunku surowej żywności ekologicznej, a całkowicie aprobuje fakt, że ludzie gotują, smażą, jeszcze gorzej, bo nagminnie grillują gicze.

Dlaczego onkolodzy nie mówią ludziom, że w surowej organicznej żywności, w tym w sokach warzywnych i owocowych jest najlepsze lekarstwo do pokonania raka, czyli odżywczy tlen do komórek? żeby chociaż strzelili sobie ze 2 krople wody utlenionej. albo 6 g liposomalnej C.

Nawet gdy ludzie są w sytuacji ostatecznej, z przerzutami, a i tak odsyłając ich do domu, jako beznadziejne przypadki, człowiek ze skalpelem i moszną nie zająknie się, że może byłaby jeszcze szansa na trwałą remisję.

Szansa, czyli surowa żywność ekologiczna

cancer industry - chemo radiation

Czy możemy zatem wysnuć wniosek, że obecnie mamy do czynienia z takim Industrialnym Kompleksem Rakowym, czyli Chorym Przemysłem Samochodowym coś jak Park Sztywnych?

Będziemy go ciąć i karmić tylko i wyłącznie chemią?

Czy Industrialny Kompleks Rakowy nie wie, czy też wie, ale kompletnie ignoruje (yyy … odeszliby sponsorzy?) o przynajmniej siedmiu sposobach z poważną skutecznością leczenia raka?

W tym terapia Gersona, niekiedy wystarczy tylko sok z 5kg marchwi dziennie, terapia 35% nadtlenkiem wodoru, owoc graviola, grzyby lecznicze, gorzkie migdały amigdalina, duże dawki witaminy C, a nawet pospolita czarnuszka siewna, o której dzisiaj wspomnę.

nigella                                                                   Czarnuszka siewna

Ale przede wszystkim niezwykle odżywiająca, odkwaszająca, czyli natleniająca komórki, wspierająca zdrowie surowa dieta organiczna i roślinna.

Statystycznie 30% populacji świata nosi w sobie gen wywołujący raka okrężnicy, którego w ogromnym procencie unieszkodliwia całkowite odstawienie czerwonego mięsa. Dodatkowo jeszcze unikanie piwa, o czym przeczytałam w innym źródle

MOŻE nawet w przypadku wielkiego sceptycyzmu warto wysłuchać, że naukowcy już 75 lat temu odkryli naturalne lekarstwo na raka, a ludzie pod przysięgą są skłonni zeznawać w sądzie, że to działa,  tu

Jest masę prawdziwych ekspertów, którzy powiedzą jak jeden mąż:

Nie jedzcie raka!

Jeżeli raka powoduje spleśniały chleb, to po co szukać szczepionek, lekarstw, chemii na skutki jedzenia spleśnialego chleba, zamiast po prostu zaprzestać jego jedzenia?

Pozostałe źródła dla tego artykułu to: tututu

black-seed-600x464

CZARNUSZKA SIEWNA, czyli Nigella Sativa jako jeden z koszmarnych snów raka.

Podaję za panią Samanthą Davis, niewątpliwie prawdziwą ekspertką bez moszny, cenioną autorką dziesięciu książek na temat zdrowia i naturalnego uzdrawiania. Jest specjalistką od nigelli sativy czyli czarnuszki siewnej, (każdy zna jej charakterystyczny smak i zapach na chlebie) i kminku.

Ku konsternacji wielu gigantów farmaceutycznych i lekarzy, akurat udowodniono, że nigella sativa, czyli zwykła czarnuszka potrafi skutecznie leczyć raka bez użycia konwencjonalnych metod leczenia, czyli chemii. Okazała się skuteczna wobec wielu nowotworów, takich jak rak trzustki, jelita grubego, prostaty, piersi, a nawet raka mózgu.

Rzeczywiście czarnuszka jest to koszmar senny raka i nadzieja dla wielu chorych.

Potrafi zniszczyć nowotwór szybciej od chemii i nie pozostawia za sobą zniszczeń w postaci skutków ubocznych. A nawet wręcz przeciwnie wzmacnia te zdrowe i dobre komórki, mobilizując je do walki z rakiem.

Oczywiście konieczne jest podjęcie kuracji w jak najwcześniejszym z możliwych etapów leczenia i koniecznie zmiana diety.

Nigella Sativa, a rak

Badania:

Obecnie istnieje 462 opublikowanych badań na temat skuteczności Nigella sativa tu

Przeprowadzono wiele badań na temat czarnuszki i jej właściwości antynowotworowych. W 1997 r. w zakładzie Badań nad Rakiem w Hilton Head Island, w Południowej Karolinie, zostało udowodnione, że czarnuszka poziada ogromne możliwości w uśmiercaniu komórek nowotworowych.

Jest już bardzo wiele zaprotokołowanych wyleczeń raka trzustki, piersi, jelita grubego, a nawet przypadek chłopca, który podczas kuracji spożywał 9 kapsułek oleju z czarnuszki dziennie i pokonał raka mózgu

TU KUPISZ różne LIPOSOMALE TiB

Kuracja:

Kuracja olejem z czarnuszki jest bardzo prosta i skuteczna.

Porcja na cały dzień.

Weź 3 łyżeczki oleju z czarnuszki i zmieszaj z połową łyżeczki surowego miodu lub soku z owoców świeżo wyciśniętego, gdy jesteś weganinem. Pierwsze dawkowanie pół godziny przed śniadaniem, drugie w godzinach popołudniowych, a trzecia dawkę przed snem. Po jednej łyżeczce.

Alternatywą jest mieszanie zmielonych ziaren z miodem i zjadanie raz dziennie, a olej dwa razy dziennie, na przykład w kapsułkach.

Źródła dla tego wpisu : 12 , 3, 4


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.