Niskie wibracje, choroby i zaniedbane rośliny, czy to wina Twojego ego?

tumblrtattoo-james-quaintance

Niskie wibracje, choroby i zaniedbane rośliny, czy to wina Twojego ego?

Czy rośliny w Twoim domu, albo ogrodzie są zaniedbane?

Jak więc wierzyć takiej osobie w kwestii witaminy C, czy D, ba nawet magnezu, gdy ta osoba wypisuje jakieś brednie o 12D (12 wymiarach), matrixie i konieczności budzenia się tu i teraz?

Owszem, myślałam tak samo. Mówiłam, że jestem niewierząca, nie mając pojęcia w swym zarozumiałym ego, że niewierzący jest tylko odmianą wierzącego, czyli człowieka, który wdział na siebie  garsonkę cudzej prawdy.

TU KUPISZ super antyoksydant ACAI BERRY 100% ORGANIC This Is Bio

TU KUPISZ super antyoksydant ACAI BERRY 100% ORGANIC This Is Bio

Jesteśmy tak wmanewrowani, mamy pozakładane na umysły takie filtry, żeby gadanie o matriksie, konieczności wyłączania ego, odbierane było, jako absurdalne. Jak teorie spiskowe (ciekawe kto spiskuje?).

Kiedyś sądziłam, że tylko ja się tak boję, no dobra, że zdecydowana mniejszość się czegoś boi. Dzisiaj wiem, widzę, że boimy się wszyscy.  Że niska częstotliwość strachu jest cały czas obok każdego z nas. Strach objawiamy złością i innymi negatywnymi emocjami, które mają karmić matriks.

0eda070af855bee2e26af51fabb546d5

Ostatnio pewien trzyletni jubilat na przyjęciu urodzinowym trzymał w dłoniach śliczne prezenty, a tu nagle z hukiem pękł balonik. W tym momencie dziecko ze złością walnęło prezentami w podłogę. Tak przemienił się strach: w złość.

Jesteśmy tacy sami. Nic się nie zmieniło wraz z dorosłością.

d50dedbbea4741e695315fc0be7f71cd

W matriksie energoinformacyjne pasożyty muszą być czymś karmione, nieustająco, a najlepszym bodźcem do złości, złych myśli, stosowania rozweselających używek, i innych uzależnień, w tym nawet seks, ciągłego zamartwiania się – jest STRACH. Mamy nałożony film, który nakazuje bać się, a potem lawinowo idą wszystkie złe emocje.

Panny i kawalerowie zarzucają mi (krytykują), że spłycam te duchowe tematy. Gdybym wyraziła opinię, odeszłabym od podstawowej zasady pozwalającej na wyzwolenie się z matrixu, czyli nieocenianie, ale ponieważ i tak wciąż używam ego, zrobię to teraz świadomie:

slipperyslope

– Duchowość jest tak prosta, jak zasada działania równi pochyłej. Nie da się bardziej dotknąć tematu, niż zacząć mówić językiem gliglińskim: tu i teraz.

Każdy z nas otrzymuje od energii wszechświata różne dary, czyli przychylne zbiegi okoliczności, działania wręcz cudowne.

Powiesz zaraz: – a co dostało dziecko urodzone z wadą serca, albo odchodzące na raka?

To, że czegoś nie widzimy jasno, nie rozumiemy, nie oznacza, że tego nie ma. Na tym etapie wiedzy, można tylko założyć, że podobne doświadczenie było do czegoś tej boskiej istocie potrzebne. We Wszechświecie nie ma przypadków, to tylko nam wydaje się, że są.

Wszystko co się wydarza wokół Ciebie, Twój lęk i dyskomfort wypływa z Ciebie i wiąże się tylko z jednym: z ocenianiem

6643609e854a426db4f6d8924e9d1ac8

Śmieszy mnie (moje ego?), że ludzie absolutnie i w pełni na usługach matrixu, popodłączani kroplówkami do pasożytów energoinformacyjnych, wywołujący wojny: dosłownie, i przy rodzinnym stole; przed wypasionymi komputerami Aple, albo na szpilkach z czerwoną podeszwą w klubie, czy w moherowych beretach w kościelnej ławce, łodewer, a więc śmieszy mnie, gdy mówią: Osho? Ten zboczeniec? Ten od wolnej miłości? Hipis? Nie mam czasu na te bzdety, muszę się zająć prezentami na święta w złotych papierach, w tym prezentem dla okropnej teściowej (wiesz, zazdrości).

Ludzie oceniają, a ponieważ wciąż się czegoś boją, ich oceny są posrane ze strachu

Ludzie na usługach matriksu, dokładnie tacy sami jak ja, gdy zapominam o co biega i daję się zawładnąć ego, karmią pasożyty i ładują akumulatory strachu. Nie starczy mi kasy na kredyt, kurde, coś mnie kłuje w pachwinie, ożeż bekam i oddaję wiatry, być może śmierdzące, ale boję się powąchać, bo to trujący metan, chyba ten pieprzyk jest jakby bardziej podminowany. Telepiesz się. Niektórzy zupełnie przesadzają z telepaniem i smutkiem, i idą w nerwice lękowe i depresje. One też super karmią matrix cierpieniem.

elite.style

3D czyli wymiary, niskie wibracje, w których żyjemy, to właśnie wibracje lęku

Ciężko wystraszona matka zadręcza swoich bliskich złością. Bliscy zamartwiają się, mają zepsuty humor, w efekcie zaczynają się bać, albo nadmiernie afektować, bo wzięli używkę.

Czy w takim stanie strachu, permanentnym zamartwianiu się czymś, jesteś w stanie dostrzec, że wszechświat Ci sprzyja? Nie zwrócisz nawet uwagi na pomocną energię, która płynie w Twoim kierunku.

Wszystko co się wydarza wokół Ciebie nie jest w stanie Ci zaszkodzić, gdyż tylko Ty jesteś w stanie sobie bruździć

Jak to rozumieć? 

gcn_shopifyeagle_profile_large

Dosłownie.

Czy ptak ma świadomość krzywdy, gdy złamie skrzydło?

Owszem ptak zareaguje w danej sytuacji, ale nic nie zakłóca przyjemności jego lotu, nie myśli o przyszłości, czy aby uda mu się szczęśliwie wylądować, czy aby nie złamie skrzydła. Gdy stale zamartwiasz się o swoje dzieci, Twoje życie służy tylko i wyłącznie do karmienia matrixa, natomiast Ty sama nie jesteś w stanie czerpać z życia naturalnej radości. Żyjesz w stanie lęku, żyjesz przyszłością, która nieistnieje.

Co robić więc?

Możesz wprowadzać się w stan zero w każdej sytuacji

Podczas nieprzyjemnej rozmowy z szefem, podczas monologu teściowej, matki, czy męża, możesz wprowadzać się w ten stan zawsze, nawet w nocnym klubie. Jest to tajna broń, która pozwoli Ci zacząć żyć naprawdę i korzystać z ogromnej ilości sprzyjających Ci przypadków związanych z bardzo nieprzypadkowym działaniem Wszechświata, którego jesteś boską częścią.

gcn_shopifymoose-profile_055df391-5fb8-40e2-a00f-3a5b03d245b1_large

Niestety za każdym razem łączy się to z wyłączaniem ego

Brak ego nawet na chwilę, pozbawia Cię możliwości oceniania, krytykowania, poczucia, że dzieje Ci się krzywda, i że się boisz.

Gdy znajdziesz się w sytuacji, że czujesz dyskomfort (czyli daleko Ci do stanu idealnego Wereszczagina, gdy byłaś idealnie szczęśliwa, a raczej miałabyś przywołać sobie w myślach ten moment idealnej szczęśliwości z przeszłości), że przy drugiej osobie, czy zdarzeniu odczuwasz złość, lęk, ból, coś okropnego, gdy czujesz prowokację do własnych niedobrych zachowań, wtedy uświadom sobie, że masz idealne wyjście z sytuacji.

california-beach-wallpaper-photography-nature-landscape-183708

Zajmij czymś umysł, niech sobie wyobrazi pustą, piękną plażę i szum wody, a Ty w tym czasie zacznij oddychać, bardzo długo i dokładnie wypuszczając powietrze, jakby dociskając niewidzialnym tłokiem w cylindrze do czakry hary pod pępkiem. Najlepiej byłoby zamknąć przy tym oczy, ale gdy nie możesz sobie na to pozwolić (wpieniony szef się gapi) po prostu utkwij nieruchomo wzrok w jednym dość odległym punkcie.

Im częściej będzie udawało Ci się wyłączać ego, najłatwiej podczas domowych prac, które wykonujesz chętnie (koniecznie polub zwykłe czynności, są wręcz stworzone do codziennego niemyślenia, a tylko brania udziału, jak obserwator), ale na zasadzie medytacyjnej, po pewnym czasie niekarmienia matrixa otrzymasz nie tylko spokój wewnętrzny, harmonię i radość, ale jeszcze zaczną dziać się w Twoim życiu bardzo pozytywne zmiany.

Zaczniesz dostrzegać i korzystać z tego co ma dla Ciebie energia wszechświata, bo sama nią jesteś

Wokół Ciebie powinien być porządek. Podstawą wyjścia z matrixu jest sprzątanie. Zaczynasz od najłatwiejszych zmian, aby potem wysprzątać wszystko. Przypomnij sobie jak wygląda ogród Zen.

150-630x630

Czy rośliny w Twoim domu, albo ogrodzie są zaniedbane?

Rośliny w ogrodach ludzi, którzy się nie budzą, są albo potraktowane chemią, albo bardzo zachaszczone, lub nie istnieją. Rośliny uwielbiają ludzi oświeconych.

imgp2740

Nadszedł czas na bycie tu i teraz, a wtedy nagle i niespodziewanie nadejdzie potężna moc. Gdy poczujesz się tu i teraz w swoim ciele, nie będziesz od niego uciekać, gdy pojmiesz, że Twoje ciało fizyczne, to partner, z którym trzeba pogadać, a raczej poczuć go dobrze, jak płynie krew, co się w nim dzieje, jak porusza się limfa, jednym słowem, gdy zaczniesz żyć uważnie, wszystko diametralnie zmieni się w Twoim życiu na lepsze.

Nie będą się Ciebie imać wirusy i pasożyty? Owszem nie, bo przestaną się dobrze czuć w Twoim ciele.

article-2490033-193f101600000578-287_964x542

Wysokie wibracje energii 5 wymiaru, czyli energii serca są dostępne dla każdego z nas od ręki.

Gdy jesteś w wysokich wibracjach przestajesz karmić matrix, ale to pikuś, wtedy doznajesz mocy, która chroni Ciebie i Twoje ciało

I nawet powracające ego, ogranicza się do kreatywności (vide Tolle 🙂

A co dopiero, gdy nałożysz na siebie przed snem tarczę 12D (czyli dwunastowymiarową), którą przekazali nam kiedyś „Opiekunowie Syriańskiej Ziemi”, ale o tym innym razem.

Źródła: 1, Nelly, Tolle, Wereszczagin, Osho


JA I PSZENICABlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.