O „złym oku” koleżanki, i dobrobycie, gdy tylko odpuścisz. Wtajemniczenie cz II

barefoot-walking-credit-gerneinde-celerina

O złym oku koleżanki, i dobrobycie, gdy tylko odpuścisz Wtajemniczenie cz II

Wtajemniczenie cz I – Czy ktoś kto Ci zazdrości może doprowadzić do Twojej choroby?

TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci. Niech Twój blog będzie ogromny. Miłość nie zawsze jest pewna, a kaska zawsze się przyda w razie czego ...

TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci. Niech Twój blog będzie ogromny, ale nie dlatego, że chcesz zostać bogaczem, ale dlatego, że masz wielką energię tworzenia. Niczego nie oczekujesz, więc kasa przyjdzie sama, to nic takiego … 

BĘDĄC do pewnego momentu potwornym sceptykiem łamanym przez cynikiem, który został „nawrócony” na drogę Świadomości, wciąż jeszcze pisząc poniższe zdania wzdrygam się przed użyciem pewnych sformułowań.

„Złe oko” (jakoś znoszę) – jest to przebicie ciała eterycznego, które prowadzi do utraty energii.

„Urok” (pojawiają się drobne ciarki zawstydzenia) – jest to wprowadzenie cudzej, patologicznej konstrukcji energoinformacyjnej do ciała eterycznego człowieka.

W końcu „klątwa” (moje włoski na karku stają dęba z żenady, ale z drugiej strony właśnie wróciłam z kraju, gdzie na całej rodzinie od kilku pokoleń wisi klątwa rzucona w XIII wieku przez córkę właściciela zamku, który przyjął pod swój dach Rainiera I Grimaldi. Prawdopodobnie oszusta wypędzonego z Genui, który poprosił o gościnę udając, że jest pielgrzymem wędrującym do Jerozolimy.

Nocą Rainier zamordował osoby znajdujące się w zamku, a zakochaną w nim dziewczynę zamurował w jednym z pomieszczeń. A ona w odwecie przeklęła zdrajcę i jego potomków, zapowiadając, że nigdy nie zaznają szczęścia w miłości. O jakim kraju mówię? ).

Widzimy więc, że klątwa jest to mocne podłączenie do jakiejkolwiek energoinformacyjnej struktury, bądź istoty powodując ciągłą, nieprzerwaną utratę energii. Co nie tylko jest niebezpieczne dla zdrowia, ale stanowi zagrożenie życia.

Photo courtesy official "The Witcher 3: Wild Hunt " web site.

CO do energoinformacyjnych porażeń, zdarzają się wypadki, gdy są one rzucane nieświadomie. Ludzie, którzy to robią nie są profesjonalnymi magami i nie czytują książek o magii. Mają oni po prostu zdolności do potężnych oddziaływań swoją negatywną energią.

Z takimi przejawami spotykamy się dziś na każdym kroku. „Złe oko” często jest rzucane na sąsiadów z bloku, przez na codzień miłe staruszki siedzące przy klatkach schodowych. Często w tramwaju. Ale też na przedświątecznym spotkaniu w Korporacji.

NIE bez powodu „Złemu oku”, któremu często towarzyszy zawiść i zazdrość przydano miano „Sądu ostatecznego”

Tymczasem nie możesz zrozumieć dlaczego u jakiejś koleżanki tak fatalnie się czujesz. Albo skąd dopadła Cię ta nagła choroba, chociaż jadłaś tylko ekologiczny pokarm i zero glutenu?

WSZYSTKO daje się łatwo wytłumaczyć, gdy tylko znasz realia energoinformacyjnych oddziaływań. Dlatego nie pozostawaj ignorantem.

2E23890700000578-3305384-image-m-36_1446734756865

ZACZNĘ od najmniej szkodliwego „złego oka”, które jeszcze może mieć drugie oblicze, czyli energetyczną przyssawkę (wampiryzm).

„Złe oko” to uraz, coś jak dziura, niegojąca się rana w polu ciała eterycznego powodująca utratę energii Kosmosu.

Z kolei „wampiryzm” to niewidoczna przyssawka, która pulsując wypompowuje z człowieka energię Ziemi.

Jak to zdiagnozować i jak temu zaradzić? Przy okazji nie skrzywdzić nikogo, w tym trochę nie w humorze staruszki, której nie podoba się Twoja spódnica.

Third-Eye-chakra

Dowiecie się w najbliższym czasie …

Czy oszalałam? Nie, wreszcie zrozumiałam energię. Jestem ciałem i duszą/pasją/istotą energoinformacyjną.

Wejdź na drogę prawdziwej wolności

To bardzo trudne, gdyż nie oznacza to, że masz zostać hipisem i poczuć się zagubiony, ale oznacza to, że będziesz musiał nauczyć się otrzymywania od życia wszelkich dóbr życiowych, ale jakby niechcący, czyli nie uzależniając się od tego.

TAK jak pragnąc własnego uzdrowienia należy oddawać swoją energię własnemu polu energoinformacyjnemu, a nie lekarzom i przychodniom.

TAK jak pragnąc zarobić pieniądze należy oddawać swoją energię nie pieniądzom, czy pracodawcom, tylko swojej istocie energoinformacyjnej, polu energoinformacyjnemu.

IMG_4829-713x280

WYJDZIESZ za mąż, gdy odpuścisz.
ZROBISZ kasę, gdy skupisz się na pasji/niematerialnej istocie energoinformacyjnej
TAK będzie na każdym kroku.

Nie można oddawać swojej energii światu materialnemu

Już umiesz odłączyć się od złej energii Pudla, czy Igrzysk. Teraz kolej na Twoje najszczersze wybory.

Gdyż żeby otrzymać wszystko, należy wiedzieć czego się chce naprawdę. I mają to być Twoje pragnienia, a nie sąsiada, czy męża, czy rodzica.

Zostań bogaczem owszem, ale ot tak sobie, mimochodem. Jak Osho.

Nie oczekując niczego od otaczającego świata, zostawiając sprawy własnemu biegowi, zdobędziesz wszystko co jest Ci niezbędne własnymi siłami

cdn

Źródła: Dimitri Wereszczagin DEIR I i II


reklamaksiazkiBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.