Palisz, paliłeś? Może chcesz przeczyścić swoje płuca z nikotyny i smoły tym prostym eliksirem?

18 copy

Palisz, paliłeś? Może chcesz przeczyścić swoje płuca z nikotyny i smoły tym prostym eliksirem?

KUrkuma TiB

Możni wiedzą co jest grane, a i tak wielu nadal pali papierosy. Jak rzucić fajki za pomocą limonek można napisać, owszem, ale i tak przyjdzie moment, gdy wszystko będzie zależało od Ciebie.

NAJLEPIEJ rzuca się palenie na grypę, bo wtedy papierosy nie smakują, a potem szkoda tych kilku dni, gdy się już nie paliło, marnować. Druga dobra metoda, to mówienie, że się owszem pali, ale nie teraz. Ma się zawsze fajki przy sobie, ale się teraz akurat nie pali. Tak może przelecieć kilka lat, a potem już nie trzeba mieć papierosów przy sobie.

Tak czy siak dym tytoniowy zawiera ponad 7000 substancji chemicznych. Wiadomo, że 70 z nich powoduje raka. Jest cała lista okropności, które mogą być spowodowane darciem faj.

Ale Ty to wiesz, przeczytałeś o tym, kiedyś przez nieuwagę, na opakowaniu.

Wiesz, że średnio będziesz żył krócej o 10 lat, bo tytoń zabija połowę palaczy i jest odpowiedzialny za około 85% przypadków raka płuc. Może rzeczywiście znajdziesz się w tej drugiej połowie, ale zębów nie zachowasz.

Cokolwiek postanowisz i tak wskazane jest żebyś oczyścił płuca ze smoły i nikotyny za pomocą tego bardzo skutecznego eliksiru

Składniki eliksiru:

1 korzeń imbiru,
400 g cebuli
2 łyżeczki kurkumy
400 g miodu, a gdy nie masz kaski na miód bo wydałeś ją na faje, weź 400 g brązowego cukru.
1litr wody

Jak to zrobisz?

Zagotuj wodę. Gdy robisz miksturę na cukrze, dodaj go teraz, jeśli na miodzie, to absolutnie na końcu, jak już jest przestygnięta. Posiekaj drobno cebulę, zetrzyj korzeń imbiru i dodaj je do wrzątku. Gdy eliksir znowu zawrze dodaj 2 łyżeczki kurkumy i zmniejsz palenisko do minimum

Teraz gotuj powoli aż eliksir zmniejszy swoją objętość o połowę. Następnie zdejmij go z ognia, przecedź, niech trochę ostygnie, dodaj miód i przełóż zawartość do słoika, a następnie słoik do lodówki.

Bierz 2 łyżki stołowe 2 razy dziennie, rano na czczo i wieczorem przed snem

CEBULA ma wiele właściwości, a jedną z nich jest czyszczenie płuc. Pomaga przy infekcjach płuc, a ludziom już z rakiem blokuje powstawanie nowych komórek.

IMBIR w medycynie naturalnej stosowany od wieków ma chronić przed chorobą nowotworową. Jest to kolejne silne narzędzie do pokonywania toksyn w płucach. Można pić też imbirową herbatę, ponieważ ułatwia oddychanie. Ponadto, można zjeść kawałek imbiru do posiłku.

KURKUMA ze względu na swoje antybakteryjne, antywirusowe, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe działanie, oraz oczyszczające krew jest bardzo wskazana.

NO I MIÓD, super antybakteryjny, przeciwrakowy, pochłaniający toksyny.

Źródła: healthyfoodhouse.com / aspenvalleyvapes.com / globalhealingcenter.com

IngaOwocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.