logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
161 online
52 047 131

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
Pani Monika bardzo chciała mieć męża, czyli świadomość III

oak_california

Pani Monika bardzo chciała mieć męża, czyli świadomość III

TU KUPISZ w promocyjnej cenie duży zestaw do mojego programu Jem i ... chudnę.

TU KUPISZ w promocyjnej cenie duży zestaw do mojego programu Jem i … chudnę.

PANI Monika bardzo chciała mieć męża.

Robiła wszystko aby umawiać się z mężczyznami, a jej dobre samopoczucie było ściśle związane z tym, czy kroiła się randka, czy też nie. Oraz czy ktoś zadzwonił, czy też nie.

Gdy po randce telefon milczał wpadała wręcz w depresję. W pracy obijała się o kserokopiarkę i wszyscy wokół mieli jasność, że pani znowu coś się nie udało w tych sprawach.

PO odzyskaniu uważności pani Monika przestała zabiegać o potencjalnego męża. O dziwo wkrótce się jej oświadczono. Ale napady euforii (zdzwonił) zniknęły, tak jak stany depresji (nie dzwoni).

Pani Monika znalazła się w nowej sytuacji i nie mogła się odnaleźć.

TAK jak tygrys, który nagle odzyskał wolność, próbuje stawać na tylnych łapach, żeby dostać jedzenie.

Ale teraz nie działają już ani stare kary, ani nagrody

JEJ koleżanka Marzena z kolei chciała mieć wszystko to co miała jej sąsiadka. Począwszy od męża, który kupował sąsiadce dużo przedmiotów ogólnego pożądania, ale też wszystko co sąsiadka sama sobie kupowała.

aid730842-728px-Overcome-Envy-Step-1-Version-4

Marzena chociaż pojęła o co chodzi w tu i teraz, to nadal pragnęła cudzych programów, ale nie działała skutecznie. I figa, było dużo tu i teraz, ale tak czy siak nie było nagrody. Marzena miała wciąż zrytą energoinformatyczną istotę. Była poraniona przez złe towarzystwo, nie potrafiła się odnaleźć.

GDY odpuściła, i zaczęła korzystać z energii Kosmosu w końcu dostała to i owo. Właściwie wszystko.

KAROL wcale nie chciał studiować. Chciał zostać kucharzem. Uwielbiał gotować, miał fenomenalne podniebienie i doskonały gust. Niestety urodził się w rodzinie ęą i musiał iść na studia prawnicze. Nawet nie wiadomo kiedy dostosował się do programu swoich rodziców. Tak jak kiedyś oni do swoich.

aa08722027d1873d4f6949b3e1eb57b8

KAROL nigdy nie stał się uważnym. Został prawnikiem. Nigdy nie osiągnął spokoju. To co wyprawiała jego głowa w swoim ciągłym wewnętrznym dialogu było nie do zniesienia.

Musiał codziennie karmić czwarty wymiar

ZBADANO doświadczalnie (są już takie urządzenia), że gdy drwal idzie z siekierą przez las z myślą, że będzie wycinka, drzewa drżą ze strachu.

A teraz uwaga!!!

Gdy idzie sobie po prostu przez las z siekierą, drzewa nie drżą. Drzewa mają świadomość nawet samej intencji.

1426384322781

DRZEWA mają większą świadomość niż Karol

GDY ginie w lesie jeleń, cały las o tym wie. I wszyscy drżą. Las jest bardziej świadomy niż Karol i Marzena.

CZŁOWIEK dopóki żyje w nieświadomości, czyli śpi (obojętnie, czy z otwartymi, czy zamkniętymi oczami), a więc człowiek nieświadomy, w stanie uśpienia tworzy sobie przeróżne religie, bogów, modlitwy, rytuały. Ale bogowie są taką samą częścią nieświadomości/snów jak wszystko inne. Czyli polityka, religie, poezja, sztuka.

img_7394

Kto nadaje kształt i formę Bogów?

TO ludzie ich stworzyli i wyrzeźbili.

BÓG ze Starego Testamentu jest zazdrosnym Bogiem o innych Bogów. Przecież Bóg nie może być zazdrosny, a jakby był, to w takim razie co złego byłoby w zazdrości? Zazdrość jest boska. Ów Bóg jest też gniewnym Bogiem, jak nie zrobicie tego co wam powiem, to was zniszczę. Zemsta jest boska? Kto więc stworzył takiego Boga? To nasza zazdrość i nasz gniew. Ludzie sami wrzuciliby chętnie kogoś w ogień piekielny.

TERAZ jeszcze doszło do tego, że nie wypada Boga prosić o pieniądze, i powodzenie, bo i tak nie da, a człowiek wychodzi na tego co tylko chce dostawać, a nie sam zarabiać. Na mało ambitnego. Nawet Muniek Staszczyk nie chce uchodzić za takiego. Zresztą materialne dobra nie są nikomu do szczęścia potrzebne. Podobno. Można prosić tylko o zdrowie i pokój dla świata. Jak widać nie dostaje się też tego. Bo taki bóg to tylko ludzka projekcja.

NA przestrzeni dziejów możemy spotkać kilku ludzi naprawdę świadomych.

Byli to Buddowie, jak Budda, Jezus, Zaraturst, Lao Cy, Kabir, Nanak.

Awakeing Conscience 1853

Wszyscy oni chcieli nauczać tylko jednego abyś się przebudził

PEWIEN człowiek zapytał Rabina:

– Dlaczego Jezus nie zdecydował, że urodzi się w XX wieku w Ameryce?

Rabin wzruszył ramionami i odpowiedział:

– W Ameryce? To byłoby niemożliwe. Po pierwsze, gdzie znajdziesz tu dziewicę? Po drugie, gdzie znajdziesz trzech mędrców.

ALE to jest tylko przykład zarozumiałości i mizoginizmu.

786b3113632637.562763f779c64

Tak czy siak, złe samopoczucie, to tylko wynik braku świadomości

Źródła: Wereszczagin, Haramein, Osho

cdn


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką tutaj:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 6 440 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

 1. Gosiak 1 lipca 2016 o 09:57

  Mohameta pole było nieskazitelne? Seks z 9 latka jest nieskazitelny;) doprawdy…

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 10:21

   Gosiaku są pewne kulturalne naleciałości. Seks generalnie nie jest nikomu potrzebny.Mahometa wsadził Osho wśród Buddów, nie wiem dlaczego to zrobił. Póki co nie oceniam, tylko się budzę.

 2. Marcia 1 lipca 2016 o 10:13

  Zatem jak być świadomym?

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 10:20

   to trudne, po prostu trzeba zacząć być uważnym tu i teraz. Zaprzestać tego ciągłego dialogu w głowie, chociaż na chwilę. Nie dać się pasożytom energoinformacyjnym. Przestać ich karmić własną energią. Nie chcę używać tego słowa, medytacja, ale każda forma niemyślenia daje chociaż chwilowe przebudzenie.Jak słuchasz kogoś, to zamień się w słuchanie. Zapomnij o swoim ego, to najgorszy doradca. Energia serca to daje przebudzenie. Ale jest to potężne wyzwanie. Przeczytaj Osho i zacznij od Świadomości.

 3. sicilia 1 lipca 2016 o 10:30

  Czy to jest powiazane moze z koherencja serca?

 4. dare 1 lipca 2016 o 10:31

  pepsi piszesz tez o sztuce ze jest jak religia itp. rozumiem o co ci chodzi – igrzyska tak, ale czy to znaczy ze.nie moge swiadomie tworzyc pasja z serca do tego marze by to stalo sie moim zrodlem utrzymania, wiem ze to mozliwe,
  ?

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 11:03

   możesz i nawet powinnaś, tyle, że sztuka to zwykle bardzo silne ego, kinematografia, zobacz co się dzieje podczas filmu.

   1. dare 1 lipca 2016 o 14:21

    no tak czyli jesli chce swiadomie tworzyc to czeka mnie tym samym wiecej pracy nad swoim ego?

    1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 14:45

     właśnie tak

 5. obiektywnie 1 lipca 2016 o 10:50

  Mahomet nieskazitelny? Pedofil i morderca? Wątpię.

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 11:02

   Obiektywnie, dobrze skreślę go,ale skup się na czym innym, nie to jest sensem mojego wpisu, szkodzisz sobie i nam

 6. Klaudia 1 lipca 2016 o 10:52

  Cudowny artykuł, zresztą jak wszystkie. Kibicuje, żeby coraz więcej osób odwiedziło Twoją strone i pomyślało o naprawde wartościowych i istotnych rzeczach w życiu :))

 7. adrian 1 lipca 2016 o 12:08

  A może coś na temat Prawa Przyciągania (Law of Attraction) będzie w przyszłościc? 🙂

 8. Justi 1 lipca 2016 o 12:26

  Całe życie myślałam, że złe samopoczucie to wynik właśnie świadomości. Ech…

 9. Anais 1 lipca 2016 o 13:04

  Pepsi, a kogo oprócz Wereszczagina i Osho (i PepsiEliot 😉 ) polecasz jeszcze do lektury co by sie przebudzać?

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 13:16

   Na razie zacznij od nich, to masa czytaniaaaaaa i ogromna szansa na dobre zmiany (na każdym polu)

 10. _espresso 1 lipca 2016 o 13:17

  Pepsi, a co z Huną? Max Freedom Long? bo ja nie znam Wereszczagina, ale bardzo mi się zgadza…

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 13:19

   Jak się w to bliżej wchodzi, to okazuje się, że wszyscy mówią właściwie to samo

 11. Siditu 1 lipca 2016 o 16:04

  Coraz ciekawsza ta seria, jednak jedna kwestia nie daje mi spokoju – i cieszę się, że została poruszona na końcu artykułu. Gdzie w tym wszystkich wywodach są wielkie wieszczki, prorokinie, wizjonerki, przewodniczki, gdzie miejsce dla kobiet? Gdzie książki przez nie pisane? Dlaczego każe nam się słuchać jakichś wydumanych wywodów mężczyzn, którzy mają mgliste pojęcie o doświadczeniach kobiet (co, niestety, widać choćby w obecnej polskiej polityce)? W silnych kobietach z mojej rodziny, w moich przyjaciółkach od serca widzę – tak mi się zdaje – większą świadomość, siłę, aniżeli w tych wszystkich „czwartowymiarowych” razem wziętych (z tekstu powyżej). Taki Osho bodaj – czyż nie uprzedmiotawiał kobiet? A tak nawiasem mówiąc, to poezję lubię, trudno mi z niej zrezygnować.

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 19:19

   Sisitu są dwie sprawy. Wyobraź sobie, że Jezus byłby kobietą (z pewnością mógłby) co by zdziałał 2000 lat temu na Ziemi? A nawet teraz. Ile jest kobiet na świeczniku? A dwa to to, że z kobiecą intuicją nie ma żartów. My o wiele więcej wiemy intuicyjnie, energetycznie. Mężczyźni są przy nas jak ociemniali. Kobieta w roli Buddy nie wniosłaby równowagi, zatrzęsłoby światem. A to nie o to chodziło. Być może w którymś wymiarze są już tylko kobiety.

   1. fiubzdziu 16 marca 2017 o 22:14

    Ahoj!;] mała uwaga do tej kobiety w roli buddy- były i takie…niesamowite i wspaniałe;] i wnoszące równowagę;]] mi bardzo brakowało takiej ‚kobiecej boi’ w morzu duchowych informacji, ale znalazłam;] Maczig Labdron – na stałe wpisała się w kanon buddyjski i stworzona przez nią praktyka ‚czie’ jest jedyną linią w obecnym buddyzmie zapoczątkowaną właśnie przez kobietę;]] Jeśli taki odcisk kobiecości w buddyzmie kogoś interesuje to polecam książkę Tsultrim Allione ‚Kobiety Mądrości’.
    Ale to tak na marginesie;]

  2. Witarianka 1 lipca 2016 o 21:25

   Kobieta? Anastazja, bohaterka książek Władimira Megre, ona trzęsie światem. Poczytaj Siditu, polecam :*

 12. Królik 1 lipca 2016 o 16:19

  Intrygujesz Pepsi, chyba jeszcze nie przetrawiam wszystkiego o czym ostatnio piszesz, ale uważam, że trzeba mieć otwarta głowę i przede wszystkim nie dać się zmanipulować szitem z tv i temu podobnych. Fajnie, że poruszasz te tematy.

  „ZBADANO doświadczalnie (są już takie urządzenia), że gdy drwal idzie z siekierą przez las z myślą, że będzie wycinka, drzewa drżą ze strachu.”

  To fascynujące, co to za badania? Gdzie można tym więcej poczytać? Słyszałam tylko o badaniach na temat tego, ze kwiatki lepiej rosną jak się do nich gada 🙂

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 19:13

   Królik, Osho napisał, że są takie urządzenia, założyłam, że wie o czym mówi.Nie zaciekawiło mnie jakie to urządzenia. Można domyślać się, że elektroniczne i bardzo czułe.

   1. Witarianka 1 lipca 2016 o 21:21

    ”Zmysłowe życie roślin” Daniel Chamovitz jak Ci wpadnie w ręce to poczytaj

    1. Witarianka 1 lipca 2016 o 21:22

     to miał być reply do Królika

 13. Magda 1 lipca 2016 o 20:21

  Pepsi, czy będzie Pakiet Gold dla hashimoto?

  1. pepsieliot 1 lipca 2016 o 20:24

   Tak, jest w przygotowaniu – gold i silver

 14. Gabi Orchita 1 lipca 2016 o 22:31

  Hej Peps,
  O jakże przyjemnie, 3 posty jednego dnia, radość dla oczu i nie tylko. Dziekuje ze dalej piszesz o drogach do osiągnięcia świadomości choć gak naprawde jest tylko jedna tak? Byc tu i teraz i obserwować siebie i to czego sie doświadcza. Czy przy czystej autentycznej świadomości człowiek zaniechuje to co mu nie służy ? Martwy Związek, zła dieta, używki, kłamstwa itp.?
  Pozdrawiam serdecznie

  1. pepsieliot 2 lipca 2016 o 08:13

   Jest jeszcze więcej, przy świadomości dostarczasz sobie takiej energii, która staje się sprawcza, w najlepszym tego słowa znaczeniu

 15. Hanna Kotowska 1 lipca 2016 o 23:41

  Jest prześlicznej urody książeczka w księgarniach, teraz, „Pan Tygrys zdziczał”-polecam 🙂

 16. Okiń 2 lipca 2016 o 08:36

  Przebudzenie jest tuż tuż wszyscy o tym mówią, niektórzy lekko go dotykają, jeszcze tylko nauczymy się powtarzalności tego co teraz udaje się przypadkowo i będziemy po tamtej stronie 🙂

  Wstawka o Muńku Staszczyku zapłakała mnie ze śmiechu 🙂

 17. andi 12 lipca 2016 o 20:43

  Bóg stworzył czlowieka, więc wie co jest dla niego najlepsze, jego intencją nie jest zniszczenie ludzi, ale to żeby jak najwiecej z nich doszlo do fakt, ze sami nie są w stanie sobą rządzić. Owszem jest zazdrosnym Bogiem, ale nie o innych, bo on jest tylko jeden, reszta jest wymyślona. Trochę jakby być na bezludnej wyspie ze swoją żoną, i być o nia zazdrosnym. Człowiek moze sie angażować w zdrowe zycie, kasę czy wierzeenie w cos czego nie ma i o to jest zazdrosny Bóg. Ludzie nie rozumieją Biblii, bo nikt ich tego nie uczy, ot co.

  1. pepsieliot 12 lipca 2016 o 20:49

   Takiego Boga o którym piszesz nie ma, został wymyślony przez religie.

Dodaj komentarz

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się


 • ebook

  Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na blogu? e-Book KUP TERAZbaner

 • Leczenie dobrą dietą

 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze