Pięciodniowe oczyszczanie jelit z Candidy za pomocą psyllium (wg Lasta)

colon-being-cleansed

Pięciodniowe oczyszczanie jelit z Candidy za pomocą psyllium według Waltera Lasta

Czyli jak usunąć ochronną błonę biologiczną drożdżaków?

TU KUPISZ wielce wypasiony Greens & Fruits TiB minerałowo-witaminowy plus 50 warzyw, owoców i ziół

TU KUPISZ wielce wypasiony Greens & Fruits TiB minerałowo-witaminowy plus 50 warzyw, owoców i ziół (w tym psyllium, czyli babka płesznik)

Praktycznie wszystko co złego dzieje się w Twoim ciele zaczyna się od złego trawienia.

Dobre trawienie rządzi

NIE można pozbyć się utrzymujących się przez dłuższy czas drożdżaków Candida przy pomocy krótkiego stosowania środków grzybobójczych, lub jedynie dobrej diety, nie usunąwszy ich ochronnej błony biologicznej.

NAJSKUTECZNIEJSZE środki to takie, które są w stanie przenikać i rozpuszczać ten gęsty śluz bez uszkadzania korzystnych bakterii jelitowych. Należą do nich (jak twierdzi Walter Last) nafta (pod warunkiem długotrwałego stosowania), płyn Lugola, tiosiarczan sodu, czosnek i jeszcze coś by się znalazło.

Wymienione środki zawierają lub tworzą substancje (w tym gazy) rozpuszczające ten śluz. Jod jest znany z tego że upłynnia lekki śluz.

Ale jest jeszcze inna świetna metoda, czyli pięciodniowe oczyszczanie jelit za pomocą psyllium

JELITA wypełniają się wówczas rozmiękczonym psylium, który przykleja się do ścian, zmiękczając stwardniałe skorupy i lekki śluz, pod czym kryją się drobnoustroje. W trakcie takiego przeczyszczania ścian jelit wszystkie błony biologiczne są wypłukiwane, co co powoduje że pozostałe drożdżaki Candida oraz pasożyty stają się bezbronne wobec przyjmowanych środków antybakteryjnych. Według Waltera Lasta ma to również bardzo istotne znaczenie w przypadku raka, wrzodziejącego zapalenia jelita, oraz choroby Leśniowskiego-Crohna.

PO zmieszaniu z wodą łuski nasion psyllium mocno pęcznieją i tworzą galaretkę, którą można używać jako łagodny środek przeczyszczający. Z kolei gdy użyje się mało wody, psyllium będzie działało wręcz przeciwnie czy przeciw-biegunkowo.
 Psyllium Husk Amix, po 750 mg w kapsułce (1 łyżeczka odpowiada 5-6 kaps)


Psyllium Husk Amix, po 750 mg w kapsułce (1 łyżeczka odpowiada 5-6 kaps)

Pięciodniowe oczyszczanie jelit za pomocą psyllium

PO conajmniej tygodniu przyjmowania łyżeczki psyllium przed śniadaniem (i ewentualnie przed obiadem) możesz spróbować tej kuracji,  aby usunąć gęsty śluz lub błony biologiczne ochraniające Candidę przed środkami grzybobójczymi.

green

NAJLEPIEJ spożywać tylko świeżo wyciskane soki z zielonych warzyw, ewentualnie z dodatkiem kwaśnych odmian jabłek

TU KUPISZ nowozelandzki Barley Grass 100% Organic This is Bio

TU KUPISZ nowozelandzki Barley Grass 100% Organic This is Bio

Należy pić je bardzo powoli i co najmniej połowa soku powinna pochodzić z selera naciowego, trawy i zielonych liści.

446_2890_z

DODATKOWO można zrobić za pomocą blendera puree z garści świeżych liści: na przykład szpinaku, boćwiny lub jarmużu i wypić bez odcedzania.

Jeśli nie masz urządzenia do robienia soku, ani blendera możesz jeść co jakiś czas w ciągu dnia zieloną (surową) sałatkę warzywną i kwaśne odmiany jabłek.

Co dalej?

Co 3 godziny lub 5 razy dziennie dodawaj 1 łyżeczkę łusek nasion psyllium razem ze środkiem bakteriobójczym i 1 łyżeczką sody oczyszczonej do dużej szklanki wody i odrazu wypijaj, jeszcze popijając wodą.

Możesz dodać 1 lub 2 łyżeczki świeżo zmielonego siemienia lnianego, a do każdej szklanki soku także po 1 kapsułce bromelainy i papainy, albo poniższą saszetkę z enzymami i błonnikiem, aby pomóc rozrzedzić śluz.

TU KUPISZ enzymy i błonnik z papainą i bromelainą

TU KUPISZ „Enzymy i błonnik z papainą i bromelainą”

JAKO środek bakteriobójczy Last poleca taki, który ma zdolność przenikania przez błony biologiczne na przykład posiekany czosnek, albo 5 do 10 kropli płynu Lugola.

OSTATNIEGO dnia picia soku przed snem, a także następnego dnia rano weź 1 łyżkę stołową soli magnezu rozpuszczonej w wodzie albo tyle środka przeczyszczającego, aby spowodować silne wypróżnienie

TU KUPISZ sześciowodny Chlorek magnezu TiB, czystość faramceutyczna

TU KUPISZ sześciowodny  (Mg Cl2 6H2O) Chlorek Magnezu TiB, czystość faramceutyczna

Co to jest sól magnezowa?

TO jest czysty chlorek magnezu, sześciowodny MgCl2 6H2O.

Czego możesz się spodziewać, co wydalisz z siebie?

Często wydalane są długie włókna i części sprasowanej masy wyglądające jak odcinki jelit. Są to kryjówki drożdżaków Candida, pasożytów i bakterii powodujących stany zapalne jelit.

Urozmaicenie diety powinno następować powoli i stopniowo. Jednocześnie można wykonywać testy alergiczne.

JEŚLI dyskomfort podczas oczyszczania w postaci wzdęć lub innych problemów staje się zbyt uciążliwy należy wziąć środek przeczyszczający lub zrobić lewatywę, aby wypłukać wszystko na zewnątrz i spróbować ponownie później.

TU KUPISZ Sól Epsom, czyli Siarczan Magnezu TiB o czystości faramaceutycznej

TU KUPISZ SÓL EPSOM, czyli Siarczan Magnezu TiB o czystości faramaceutycznej

ZALECANY przez Lasta środek przeczyszczający to duża szklanka wody z dodatkiem 1 łyżki stołowej soli angielskiej (sól gorzka Epsom, czyli siarczan magnezu). Potem należy wypić więcej wody. Aby sól nie smakowała zbyt gorzko można wstawić ją na noc do lodówki

źródła: Walter Last „Jak wyleczyć się z drożdżaków”, oraz „Proste metody przywracania zdrowia”

Squat-Colon

Ale to jeszcze nie wszystko i powinieneś coś jeszcze zrobić dla swoich słabo trawiących jelit i ciała …

Gdy zaczniesz komunikować się ze swoim ciałem wszystko stanie się bardzo proste. Ciało nie może być do niczego zmuszane. Spróbuj go przekonać. Nigdy w żaden sposób nie próbuj go zdominować. Słuchaj ciała. Rób to co ci ciało zaleca. Ciało zna wszystkie tajemnice bo jest miniaturą wszechświata.

NO dobra przystępujemy do akcji:

Gdy dziecko jest zdrowe niespecjalnie zwraca się na niego uwagę, gdy choruje wszyscy wokół niego skaczą. Dziecku od tego wszystko się myli w głowie, a potem wyrastasz z tego Ty.

Połóż się wygodnie na plecach, i zacznij wygadywać totalne bzdury, po prostu paplaj byle co (to pomaga zgubić dialog w głowie), po pewnym czasie zamilcz. Zacznij oddychać spokojnie, ale nie zwracaj uwagi na oddech. Rozluźnij się, rozluźnij ciało i poczuj napięcie w swoich jelitach. Skoro masz chore jelita na pewno poczujesz to napięcie. Delikatnie poproś swoje jelita żeby się rozluźniły, żeby poczuły się komfortowo. Niech jelita wiedzą że je kochasz. I że starasz się, aby były zdrowe, ale one też same coś dla ciebie pewnie zrobią chętnie. Nie rozkazuj tylko poproś delikatnie.

Taką rozmowę z własnymi jelitami może przeprowadzić nawet dziesięcioletnie i młodsze dziecko. Naucz swoje alergiczne dziecko rozmowy ze swoim ciałem.

Źródła: Osho „Równowaga ciała i umysłu”


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.