Pozbądź się naturalnie kamieni żółciowych, czmychając skalpelowi dochtore

rp_a-i-e.jpg

Pozbądź się naturalnie kamieni żółciowych, czmychając skalpelowi dochtore

TU KUPISZ Kurkumę 100% Organic This is Bio

TU KUPISZ Kurkumę 100% Organic This is Bio

Yyy … co robić, aby długotrwale chronić swoje zdrowie? Należy unikać chirurgii woreczka żółciowego, jak tylko jest to możliwe.

Gdybyśmy wierzyli skostniałej chirurgii i ortodoksyjnym lekarzom sądzilibyśmy, że kamienie żółciowe bywają nieliczne i siedzą ewentualnie po kilka w pęcherzyku żółciowym, a nie setkami w wątrobie. Gdy pacjent doznaje ostrego bólu woreczka żółciowego, to znaczy, że ma kamienie żółciowe, a z nimi nie wiążą się inne bóle.

Z tym, że nie na pewno.

Na dowód tego medycyna alopatyczna podaje, że ilekroć chirurgicznie usuwa się pęcherzyk żółciowy, ostre ataki woreczka żółciowego znikają.

Jednak zapalenie kaletki, oraz różne inne bóle i problemy trawienne pozostają. Ci, którym chirurgicznie usunięto woreczki, nadal mają do czynienia w swoich organizmach z kamieniami żółciowymi. Jednak lekarze praktycznie nigdy nie wspominają o tym pacjentom, promując operację jako jedyne słuszne leczenie.

Ale jest tak jak napisałam powyżej, czyli, że dla zachowania zdrowia, należy jednak unikać chirurgii woreczka żółciowego, o ile nie doprowadziliśmy do sytuacji, że problem jest nie do zniesienia. Ale nawet wtedy są naturalne metody pomocy, oprócz sporadycznych przypadków, które wymagają interwencji w nagłych wypadkach.

W jaki sposób naturalnie i szybko pozbyć się bólu w razie ataku pęcherzyka żółciowego?

Należy wypić 1/4 szklanki octu jabłkowego ( najlepiej takiego przechowywanego w szkle ). Jeśli to możliwe, również popić go szklanką soku jabłkowego, najlepiej organicznego. Można zrobić taki miks, będzie delikatniejszy dla błon śluzowych przełyku.

Najczęściej ból woreczka żółciowego zniknie w ciągu 15 minut.

Profilaktyka i leczenie kamicy żółciowej

Naturalny protokół oprócz pomocy w zwalczaniu kamieni żółciowych (kamieni wątrobowych), pomaga korygować zaburzenia czynności wątroby. Czyli będzie całościowo poprawiać ogólny stan zdrowia osoby cierpiącej z powodu kamieni żółciowych.

Protokół

Zmniejszyć spożycie tłuszczu ogólnie, zwłaszcza tłuszczów nienaturalnych i toksycznych uwodornionych olejów, takich jak soja i rzepak. Naturalne tłuszcze (takie jak masło), czy olej kokosowy, albo oliwa z oliwek są dobre, ale powinny być stosowane z umiarem.

Zaleca się suplementację omega-3

Niacyna (witamina B3) jest pomocna również dla osób z problemami skórnymi, lub z zbyt wysokimi lipoproteinami

Światło słoneczne, bo wzmacnia system odpornościowy
To oczywiście wystarczyłoby Kalifornijczykom, ale przy naszej szerokości geograficznej we wszystkie dni, które nie są dla nas plażowymi, należy rozważyć suplementację witaminą D3,oraz dodatkowo K2 (z natto mk7), w ilościach 40 do 60 jednostek na kilogram ciała. I koniecznie zbadać poziom witaminy D, czyli 25(OH)D, aby dobrać najtrafniejsze dawki suplementacji

Ćwiczenia, bez komentarza, mają być i już

Ostropest jest tonikiem dla wątroby

Korzeń mniszka lekarskiego, to kolejny tonik wątroby.

Unikać lecytyny sojowej i wszystkich produktów sojowych, dopuszczalna jest w niewielkich ilościach fermentowana soja.
Produkty sojowe mogą mieć katastrofalne skutki dla równowagi hormonalnej, co jest szczególnie ważne dla kobiet. Fitoestrogeny wewnątrz produktów sojowych mogą i robią to, czyli atakują tarczycę. Wykazano niejednokrotnie, że obecność kamieni żółciowych wiąże się z zaburzeniami równowagi hormonalnej.

Witamina C sprawia, że cholesterol staje się bardziej rozpuszczalny w wodzie, co pozwala organizmowi lepiej wyeliminować jego ekscesy

Kurkuma zwiększa rozpuszczalność żółci

Spożywać ocet jabłkowy cydr, lub sok jabłkowy regularnie. Dobrze jest sok jabłkowy organiczny zmieszać z kilkoma łyżkami octu jabłkowego i pić najlepiej codziennie.

Przezskórne podawanie oleju rycynowego neutralizuje stan zapalny. Jak robi się taki okład znajdziesz tutaj – Protokół naturalnego leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu C

Lukrecja jest kolejnym tonikiem wątroby.

Dwudniowa naturalna procedura oczyszczania pęcherzyka żółciowego

Istnieją inne, bardziej dokładne metody oczyszczania, ale ich wdrożenie trwa minimum tydzień. Jednak, gdy szybko chcesz pozbyć się kamieni żółciowych i poczuć ulgę, zastosuj tę

Składniki

1/2 szklanki tłoczonej na zimno bio oliwy z oliwek extra virgin
1 duży grejpfrut (lub 2 małe)
3 cytryny
4 łyżki soli Epsom
3 szklanki świeżego soku grejpfrutowego, lub świeżego soku jabłkowego

Suplementy: Rumianek

Przygotowanie

Najpierw sprawdź, czy nie masz reakcji alergicznej na sól Epsom, trzymając około 1/4 łyżeczki od herbaty soli w ustach przez około pół minuty, a następnie połknij. Jeżeli wystąpiłyby jakieś problemy, cała procedura jest nie dla Ciebie, bowiem w protokole stosuje się aż 4 łyżki stołowe soli.

Reakcja alergiczna mogłaby być bardzo silna, dlatego taka próba z solą Epsom ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa.
To samo z rumiankiem, najpierw napij się herbatki rumiankowej, czy nie jesteś na rumianek uczulony.

Najlepiej robić oczyszczanie będąc w tym czasie wolnym od zobowiązań, czyli nie idąc do pracy, najlepiej więc zacząć w sobotę.

Na czas oczyszczania najlepiej jest odstawić wszelkie leki, suplementy, tabletki antykoncepcyjne, których tak czy siak najlepiej nie brać.

Procedura

Zjedz śniadanie i ewentualnie obiad, wszystko bez tłuszczu. Na śniadanie przykładowo zielony szejk owocowy, lub płatki owsiane z owocami, a na obiad jakąś kaszę z warzywami, byle bez tłuszczu.

O 14:00 – zaprzestań jedzenia.

Tylko bez oszukiwania!

Złamanie tej zasady może później spowodować awarię zdrowotną.

Przygotuj w słoju roztwór soli Epsom przez zmieszanie czterech łyżek soli z trzema szklankami soku z grejpfruta, lub soku jabłkowego. W ten sposób otrzymasz 4 porcje po 3/4 szklanki roztworu. Słój należy trzymać w lodówce, dla własnej wygody i lepszego smaku. Grejpfruty i jabłka również mają właściwości oczyszczając, a procedura staje się znośniejsza.

18:00 – Wypij pierwszą porcję (3/4 szklanki) roztworu soli Epsom.

Możesz dodać 1/8 łyżeczki kwasu askorbinowego, żeby poprawić smak. Można też post factum wypić kilka łyków czystej wody, aby przepłukać usta.

Już teraz postaw na kuchennym blacie oliwę z oliwek i grejpfruty, żeby ocieplić ingredienty.

20:00 – Powtórz procedurę pijąc kolejną porcję (3/4 filiżanki szklanki) roztworu soli Epsom. Idź odpoczywać.

21:45 – Wlej pół szklanki oliwy z oliwek do słoika typu twist. Umyj grejpfrut w gorącej wodzie i osusz go. Następnie ręcznie wyciśnij sok, usuwając nadmiar miąższu. Możesz dodać sok z cytryny, aby poprawić smak. Wlej sok do słoika z oliwą z oliwek. Zakręć twista, jak artysta, a następnie mocno i energicznie wstrząsaj.

Należy sporządzić 3/4 szklanki tej mikstury, ale jeszcze jej nie pij. Teraz odwiedź łazienkę.

22:00 – Pora na drinka z oliwy z oliwek i soku.

Weź cztery 300 mg kapsułki rumianku, (które pozwolą Ci spać w nocy) wraz z pierwszymi łykami. Picie przez dużą plastikową słomkę może być łatwiejsze.
Możesz korzystać z oliwek i octu balsamicznego pomiędzy poszczególnymi łykami. Możesz pić na stojąco, i już mieć przygotowaną łyżeczkę z octem, czy oliwkę na kuchennym blacie.

Wszystko powinno trwać 5 minut, chyba, że jesteś mocno osłabiony, lub w bardzo podeszłym wieku, wtedy dopuszcza się kwadrans.

Zaraz po wypiciu należy położyć się na prawym boku,im szybciej to zrobisz, tym więcej kamieni stracisz. Dlatego miej już zawczasu przygotowane posłanie a wcześniej byłeś przecież w toalecie.

Staraj się leżeć w bezruchu co najmniej 20 minut. Możesz odczuwać ciągnięcie kamieni podróżujących wzdłuż dróg żółciowych. Nie powinieneś odczuwać żadnego bólu, ponieważ drogi żółciowe są rozszerzone do pełnego przekroju, z powodu roztworu soli Epsom.
Następnie idź już spać.

Kolejny dzień

Zaraz po przebudzeniu, należy przyjąć trzecią dawkę (3/4 szklanki) roztworu soli Epsom. Jeśli masz niestrawność, nudności, lub cokolwiek w tym stylu możesz podratować się suplementem z imbirem i zaczekać aż Ci przejdzie, a potem wypić swoją szklankę eliksiru. Po wypiciu soli idź z powrotem do łóżka, ale niech się to wszystko nie obywa wcześniej niż o 06:00 rano.

Dwie godziny później
Weź ostatnią dawkę roztworu soli Epsom i ponownie wróć do łóżka.

Po kolejnych dwóch godzinach
Możesz w końcu znowu zacząć jeść. Rozpocznij tylko od soków owocowych. Pół godziny później, możesz zjeść owoce.

Po kolejnych trzydziestu minutach, możesz już jeść to co zwykle, pod warunkiem że zwykle jesz zdrowe i lekkie posiłki.

Konklużyn

Spodziewaj się biegunki podczas tej procedury. To normalne, więc nie przejmuj się. Ten schemat nie osłabia/ nie zarzyna tak jak tygodniowe oczyszczanie, a w dalszej perspektywie sprawia, że poczujesz się znacznie silniejszy.

Jest to sposób szybki, skuteczny, naturalny i ogólnie bardzo bezpieczny. No i to co Możni czasami lubią, jest tani.

W przeciwieństwie do nowoczesnych metod leczenia, podobne metody zazwyczaj leczą problem, a nie tylko tłumią objawy, przez co problem staje się znacznie gorszy.

Jeżeli masz alergię na jakikolwiek składnik powyższej procedury, niestety musisz zignorować ją w całości.


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką na to:

Jak pozbyć się w pasie opony wraz z szybkim detoksem wątroby

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.