Poznaj 3 ojców swojej depresji, koszmarnego smutku jakby bez powodu …

Poznaj 3 ojców swojej depresji, koszmarnego smutku jakby bez powodu …

Depresja jest prawdziwa, jednak podejście matrixu medycznego łamane przez przemysł farmaceutyczny jest najczęściej fałszywą receptą uzależnienia pacjenta od psychotropów na całe życie. Piguły te zmieniają umysł i tłumią wszystkie emocje. Teoretycznie pacjent powinien się czuć owszem przymulony, ale spokojniejszy, więc lepiej. Mimo tego, ludzie nadal cierpią. Do tego tłamszenie emocji prowadzi do poważnych chorób całego organizmu. Wkrótce choruje i psychika i ciało.

Żeby naprawdę móc pomagać ludziom w przezwyciężeniu depresji i lęków trzeba zrozumieć przyczyny.

Dawać mi tu ojca!

Wszyscy mają jakieś ciało bolesne, które karmi się lękiem i smutkiem, jednak jest to jednak raczej szum klimatyzacji, po wyłączeniu której ludzie dopiero uświadamiają sobie, że się bali. Niektórzy jednak cierpią potworne męki, i nie da się tego stanu przeoczyć. W skrajnych przypadkach ludzie w depresji myślą o samobójstwie jako o własnym wybawieniu.

W takim stanie Tolle samoistnie się przebudził 40 lat temu.

Tymczasem:

Na podstawie badań można wymienić 3 ojców depresji i lęków

Zła dieta, brak światła słonecznego, oraz  yyy … anemia duchowa

1. Zła dieta

W Twoich jelitach są przechowywane i przetwarzane informacje emocjonalne

Zdrowie psychiczne zależy w dużym stopniu od tego co jemy i od jakości żywności, a badania mówią jasno, że układ trawienny wśród wszystkich funkcji organizmu stanowi jakby drugi mózg, gdzie informacje emocjonalne są przechowywane i przetwarzane. Jeśli system trawienny jest stale bombardowany żywnością zapalną i niezliczoną ilością chemikaliów, system nie jest w stanie wykonywać poprawnie i wydajnie swojej pracy.

Pod parasolem diety, głównym czynnikiem zdrowia psychicznego jest zdrowie jelit, a konkretnie zdrowie mikrobiomu, czyli odpowiedniej  ilości zdrowych bakterii, które pełnią funkcję zarówno systemu detoksykacji, jak i zatruwania, w zależności od potrzeb organizmu.

Czyli jedzenie produktów ekologicznych, unikanie glifosatu jak ognia i generalnie chemii jest ważne jeśli chodzi o jakość pożywienia, a teraz jest też problem co jeść i czym się suplementować, gdy witaminy i minerały z pokarmów nie wchłaniają się w dostatecznym stopniu.

Od ponad 60 lat, konwencjonalny przemysł psychiatryczny systematycznie ignoruje korzyści dla zdrowia psychicznego z niacyny, czyli witaminy B3. Pomimo tego, że niacyna w sposób naturalny uczestniczy w leczeniu depresji, oraz wielu innych zaburzeń psychicznych. Leczenie depresji zwiększonymi dawkami witaminy B3 eliminuje potrzebę toksycznych leków przeciwlękowych.

W rzeczywistości, wraz z przeciwutleniaczami, takimi jak witamina C, E i Beta-karotenem, oraz selenem, niacyna zapewnia doskonałą ochronę przed chorobotwórczymi skutkami wolnych rodników, o czym bardziej rozwlekle piszę tu: Dlaczego szpitale psychiatryczne milczą na temat niacyny, czyli witaminy B3

A tutaj też adekwatny wpis: Boję się, jest mi smutno, potwornie smutno, mam depresję, dreszcze, moje ciało jest chore, czyli co to jest cykl metylacji?, gdzie podaję 13 brakujących składników odżywczych, które prowadzą nie tylko do choroby fizycznej, ale właśnie do poważnych stanów psychicznych.

nie musisz aż tak:)

Pytasz:
Odstawiłam dawno złe jedzenie, nie jem też niskich wibracji, czyli mięsa, a nadal nic się nie zmienia w moim życiu na lepsze, dlaczego?

Dlatego, że pokarm, to tylko jeden aspekt, fragment układanki.
Zresztą pokarmem może stać się światło słoneczne, ale …

2. Brak światła słonecznego

Niedobór witaminy D jest coraz częściej rozumiany jako wysoce szkodliwy dla zdrowia psychicznego

W rejonach świata o mniejszej ekspozycji na światło słoneczne, takich jak Pacific Northwest w USA, yyy … Polska ?, miliony ludzi cierpi z powodu tego, co obecnie nazywa się sezonowymi zaburzeniami afektywnymi (SAD). SAD jest faktem i można owe zaburzenia skutecznie leczyć dużą dawką suplementacji witaminy D.

„Badania co do witaminy D na poziomie poniżej 20 ng na mililitr (ng / ml) wykazały, że może zwiększyć ryzyko depresji aż o 85 % w stosunku do ludzi mających poziom witaminy D większy niż 30 ng /ml.

Liczne badania potwierdziły również, że odpowiedni poziom witaminy D może łagodzić objawy depresji. Jednym z mechanizmów są  właściwości przeciwzapalne witaminy D, co jeszcze raz wskazuje na stan zapalny jest przyczyną depresji.” (tu)

Ekspozycja na światło słoneczne jest niezbędna, gdy chcemy utrzymać prawidłowy stan zdrowia psychicznego, ponieważ organizm naturalnie produkuje witaminę D, gdy otrzyma wystarczającą ilość światła słonecznego. Oczywiście jest też wiele innych korzyści z kontaktu z naturalnym światłem.

„W opublikowanym w czasopiśmie Dermatologia Endokrynologia artykule, dowiadujemy się, że duża liczba absorbujących światło cząsteczek (chromofory) znalezionych w różnych warstwach skóry pochłania i wchodzi w interakcję z promieniami ultrafioletowymi, tworząc szereg złożonych i synergicznych efektów.” (tu)

świeżutki towarek:)

Atenszyn, atansjon

Już w tym tygodniu wchodzą 2 mega produkty firmy TiB.

D3+K2 TiB w 1 kapsułce i nowa witamina K2 TiB. Są to produkty z najwyższej półki światowej (kryształowe, słynne laboratoria). Suplementy te zostały z pietyzmem zapakowane w ciemne szkło.

Do tego cena wyjściowa już jest konkurencyjna, a obecna promocja podcina dęby i buki:)

 

 I w końcu yyy …

3. Niedokrwistość duchowa

Duchowa anemia jest najważniejszym, chociaż najmniej zrozumianym czynnikiem zdrowia psychicznego

Być może najważniejszy, ale najbardziej niezrozumiany czynnik zdrowia psychicznego wynika z pewnego rodzaju duchowej anemii. Ludzie szukają sensu życia, a im bardziej szukają tym bardziej nie wiedzą.

W moim artykule: Dlaczego szpitale psychiatryczne milczą na temat niacyny, czyli witaminy B3 występuje Michał Witkowski i jego przykład jest kwintesencją tego, jak matrix ( w tym medyczny) obdziera ludzi z życia. Nie oceniam tego człowieka, bo nikogo teraz  nie oceniam, jednak obiektywnie stwierdzam, że matrix zajebał Witkowskiemu całe życie. Przez co ten człowiek stał się idealnym wzorcem z Sèvres nieżycia.

Wielce uzdolniony pisarz, ekstremalny egotyk, mylnie biorący swoją osobowość za indywidualność. Człowiek z konsekwentnie tłamszonymi emocjami rozpaczy i smutku za pomocą silnych psychotropów, całkowicie oddalony od uczuć z serca i od siebie samego. Matrix pije Witkowskiego już nie przez słomkę, ale przez rurociąg. Opętany do granic absurdu chęcią posiadania kolejnego przedmiotu, dał sobie wyssać talent. Kwintesencja w rzecz wstąpić. Ku przestrodze dla nas wszystkich, bo Michał Witkowski to my wszyscy, to nasza jednia. On nic o tym nie wie, ale Ty już tak.

Czy cierpisz na anemię duchową?

Zaczęłaś już tłumić emocje psychotropami? Kiedy ostatnio czułaś coś z serca?

Nie Kochanie, Twój smutek i rozpacz nie pochodzą z serca, są to programy z Twojej głowy, to są projekcje Twojego ego, które kończą się takimi emocjami.

Musisz skumać, że w tym samym czasie, gdy Ciebie niszczy depresja, smutek, lęki, dokładnie w tym samym czasie siedzi głęboko w Twoim ciele Ty prawdziwa, nieśmiertelna, Twoja jaźń, która jest całkowicie spokojna, bardzo mądra, znająca wszystkie odpowiedzi, ponieważ nigdy nie zadała żadnego pytania.

Jeśli uda Ci się dotrzeć do siebie samej, Twoja anemia skończy się natychmiast, w momencie odżyjesz

Twoje emocje (czyli mowa ciała w odpowiedzi na parzące myśli) nigdy nie dopuszczą Cię do siebie samej. Stłumione sztucznie (psychotropami, alko, narko) emocje tym bardziej, i jeszcze spowodują choroby ciała. Ludzie, którzy biorą psychotropy są wkrótce chorzy na ciele.

Jak masz dotrzeć więc do siebie samej, zagłębić się we sobie i spotkać swoją jaźń? A raczej naszą wspólną?

Jest wiele dowodów, w tym naukowych, że głębokie przeżycia duchowe leczą depresję

Skuteczność psychodelicznych doświadczeń jest olbrzymia. Ayahuasca, szamańska medycyna Amazonii, nawet marihuana i inne psychodeliki są w stanie połączyć zdrową osobę, wychowaną w szacunku do tych metod dotarcia do swojej duszy, czyli otworzyć ją niejako duchowo.

Jednak odradzam Ci korzystania z tych metod. Raz, że nie wychowano Cię w duchu takich podróży do swojej głębi, a dwa, że będąc w depresji popularne psychodeliki mogą wywołać (duże prawdopodobieństwo) efekt wręcz przeciwny. Chemiczne środki, jak ketamina i ecstasy (MDMA) również są w stanie otworzyć wyzerowanego człowieka na jego duszę, jednak matrix medyczny nigdy na to nie zezwoli. Można brać tylko psychotropy jak Prozac, który tłumi emocje, a nigdy psychodeliki, które otwierają czakry.

Ale to tak czy siak nie jest dla Ciebie. A na pewno nie teraz.

Ty musisz się wyzerować. Wprowadzić w stan równowagi. To jest teraz absolutnym priorytetem i musisz to zrobić naturalnie, naturalnie bez psychodelików nawet z naturalnej liany, czy grzyba.

Gdy postawisz sobie za cel przebudzenie, nigdy do tego nie dojdzie. Najpierw okaż wdzięczność za to, że jesteś. Podziękuj też za to straszne doświadczenie, czyli depresję. Nic nie dzieje się bez powodu. Podziękuj za twój koszmarny strach, bo dzięki niemu zaczynasz coś kumać. Bo teraz jesteś.

A więc yyy … na czym to my stoimy?

Na mega smutku? – ok
Na bojącym strachu panicznym? – ok
Mamy mega dołujące myśli? –  łiiii

Dobra, to mamy. Teraz oddychamy na luzie. Pijemy wodę. Śpiewamy. Płaczemy? Dobra, wyjemy. Jęczymy? Ok, jęczymy jak wariaci. Ego cały czas nawija? Dobra, zagłuszamy go krzykiem. Biegamy po podwórku (pustym) i wrzeszczymy. To jest medytacja dynamiczna. Teraz nie słyszysz swoich myśli. Przez te kilka sekund nie masz myśli, (serce masz, ono Ci sprzyja) i dotykasz duszy. To Cię leczy.
Jesteś baaardfzo smutna? Wchodzisz w to teraz. Jest jak jest. Nie tłumaczysz, nie obwiniasz, nie oceniasz, wchodzisz w smutek i nic więcej. Nie porównujesz się z innymi, uwierz, że wszyscy egotycy cierpią. A osobowość odpada ostatnia, więc spoczko, nie zajmuj się innymi. Właź w siebie.

I ponownie okaż wdzięczność za to doświadczenie bólu. Ból nie karmiony zacznie odpuszczać. Twój straszny ból karmią emocje. Gdy poddasz się im, to jest paradoks, czyli nie będziesz walczyć, ból odpuści.

Inne źródła: 1, 2, 3

TU KUPISZ SUPER ANTYOKSYDANT, czystą, zmieloną  jagodę ACAI BERRY 100% ORGANIC This is Bio

Konklużyn:

Jedz pokarm ekologiczny i nisko przetworzony, lub wcale. Super foodsy, antyoksydanty – dużo. Zadbaj o witaminy i minerały. Badaj koniecznie 25(OH)D i utrzymuj poziom nawet 80-90.

Zaakceptuj swoją depresję, poddaj się, a następnie zacznij się zerować wszelkimi dostępnymi metodami. Przyroda leczy, chemia najczęściej nie, chociaż są wyjątki.

Gdy z każdym dniem będziesz coraz wyżej wibrować, zaczniesz przyciągać ludzi i istoty niematerialne na coraz wyższych poziomach. Każdego dnia będziesz rezonować z czymś coraz lepszym dla Ciebie. I sama będziesz dla innych wspaniałą energią.

W końcu dojdzie do wyzwolenia. Nawet jak nie wejdziesz w siebie na długo, to będziesz znała już drogę ratunku.

Nigdy nie zapominaj, że twoje ciało jest obdarzone duchową anatomią.

Lovciam:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Węcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.