Prosty myk na lecenie tłuszczu z brzucha?

tanczy

Prosty myk na lecenie tłuszczu z brzucha?

Jest palący problem, mianowicie tłuszcz z brzucha.

Niedawno dla panien 3D był chrzan rosyjski przepis na zmniejszanie talii 1 cm na dobę, światowy hit, i zaczęli się dobijać inni z brzuchami. Niech będzie sprawiedliwie.

Fajny spalacz tłuszczu -Bikini Burn TiB
TU KUPISZ fajny SPALACZ TŁUSZCZU
BIKINI BURN TiB z jagodą acai

Co wiesz o tłuszczu na brzuchu?

Brzuch jest najgorszym miejscem do gromadzenia się tłuszczu, a stłuszczenie wątroby to nieprzyjemna rzecz, z powodu której właśnie niedawno zmarł George Michael
Tłuszcz na brzuchu jest elementem niedobrego ZM, czyli Zespołu Metabolicznego
Powstanie z jego powodu szereg hormonów, które mogą spowodować zmiany receptorów insuliny w organizmie, a wiemy, że to pracuje na cukrzycę
Powoduje cukrzycę
Jest przyczyną podwyższenia złego cholesterolu
Zwiększa problemy z płucami, bo nadmiar tłuszczu na brzuchu oznacza mniej miejsca w klatce piersiowej, co może prowadzić do przewlekłych chorób płuc, jak astma.
Rośnie poziom estrogenów, co wiąże się z nowotworami piersi u kobiet
Ba, tłuszcz na brzuchu sprzyja powstawaniu zwapnień w piersiach, na stopach, czyli gdzie popadnie

Sorki, trochę Cię nastraszyłam, w zamian przystępuję do podania przepisu na myk:

Oczywiście zdajesz sobie sprawozdanie, że cudów w kwestii tłuszczu na brzuchu nie ma. Trzeba ruszać się i jakoś kontrolować swoją dietę.

Ale myk faktycznie ma predyspozycje do topienia tłuszczu na brzuchu

Jest to napój, który napędza metabolizm, a do tego oczyszcza i generalnie działa prozdrowotnie.

Możesz rozpocząć tym napojem każdy dzień, i wypić go na pół godziny przed śniadaniem, możesz go również wprowadzić na pół godziny przed głównymi posiłkami.

Składa się z wody, soku z cytryny, szpinaku i imbiru

52fa7e3cdbfa3f7c8a001642._w.540_s.fit_

Łatwe przygotowanie:

Mała garść szpinaku, 1 średnia cytryna (sok), tyle co nabierzesz na kciuk zmielonego imbiru i 1 szklanka wody.

Miksujesz i wypijasz

Cytryna z imbirem ma silne działanie metabolizujące, a o szpinaku już kiedyś pisałam chcesz szybko schudnąć, poznaj tajemnicę ekstraktu ze szpinaku , więc wszystko by się zgadzało.

Imbir pomaga w spalaniu tłuszczu na 4 sposoby:

obniża poziom złego cholesterolu, co sprzyja utracie wagi
przyspiesza metabolizm
poprawia zdrowie przewodu pokarmowego
zwiększa też uczucie sytości, w sumie niewiadomo dlaczego

Woda cytrynowa to wiadomo, wszyscy powinniśmy ją pić, zakwasza żołądek, alkalizuje ciało, odtruwa, czyli nasz codzienny poranny cymes

TU KUPISZ 4 x ZIELONY DETOX 4 GREENS 100% ORGANIC This is Bio

2 Uważki:

1. Jeśli dodasz do tej mikstury łyżeczkę 4 Greens 100% Organic This is Bio, wówczas owszem smak będzie odrobinę hardcorowy, ale oczyszczanie z toksyn będzie znacznie intensywniejsze, a metabolizm przyspieszy.

2. Powinnaś zadbać o odpowiedni poziom 25(OH)D najlepiej między 60-70, czyli zazwyczaj trzeba suplementować D3 w protokole z K2. Bez tego chudnięcie z brzucha jest utrudnione, gdyż wątroba nie ma siły zawiadować odchudzaniem.

źródła: huffingtonpost.com / health.usnews.com / health.howstuffworks.com / healthyfoodstyle.com / weight-loss-center.net

owocek 🙂


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.