Prosty napój potężnie oczyszczający zmęczoną wątrobę

Olive-Oil-and-lemons-mk7hen9khiu0z5f1vz6kx638xv4r3wljjm8mwmwxfk

Prosty napój potężnie oczyszczający zmęczoną wątrobę

Zdarza mi się żałować, że będąc roślinożercą (nie jestem weganką, gdyż jem omegę 3 z rybiego oleju), a więc zdarza mi się żałować, że nie można jeść więcej tłuszczu roślinnego. Że jedząc dużo owoców i słodkich warzyw niezbędnym jest trzymanie się w ryzach 10% tłuszczu w diecie. Tak bardzo lubię awokado, włoskie świeże orzechy i oliwki. Trudno, raczej nie można mieć wszystkiego.

Jednak dzisiejszy wpis będzie właśnie dotyczył tłuszczu roślinnego; jednego z najbardziej doskonałych, czyli surowej i organicznej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, oczywiście na zimno. Pełnej przeciwzapalnych kwasów Omega-9. Dokładnie takich samych, które siedzą w 50% w szklance wytopionego yyy … smalcu. Czasami prawda brzmi jak totalny paradoks.

TU KUPISZ świetną nowozelandzką trawę jęczmienną BARLEY GRASS 100% ORGANIC This is Bio

Cierpisz z powodu atakujących Cię toksyn. Wiele z tych toksyn sama sobie aplikujesz niby masochistka, a na inne nie masz zbyt dużego wpływu; tak czy siak połykasz, wdychasz, dotykasz, a potem cierpisz.

Przeciążenie toksyn w organizmie tworzy kwasowe środowisko, o czym też wiesz. Właściwie większość chorób cywilizacyjnych, w tym autoimmunologicznych, o ile nie wszystkie, wiąże się z przeciążeniem toksynami.

Jak więc objawia się stan ostro przepracowanej z powodu ataku toksyn wątroby?

Jest 20 objawów:

1. Brak energii
2. Bóle głowy, lub migreny
3. Bóle mięśniowe
4. Mgła mózgu
5. Problemy trawienne
6. Bezsenność
7. Nierównowaga hormonalna
8. Choroby autoimmunologiczne
9. Zakażenia skóry typu trądzik
10. Depresja
11. Alergie
12. Zakażenie jamy ustnej (Candida)
13. Brzydki oddech

szczególnie niewskazana otyłość brzuszna przy figurze typu „jabłuszko”

14. Nadwaga, lub otyłość
15. Nadwrażliwość na jakiekolwiek chemikalia
16. Cukrzyca
17. Powolne gojenie się ran
18. Wysokie ciśnienie krwi
19. Problemy z pęcherzykiem żółciowym
20. Zaparcia

Jeśli  te objawy nie są Ci obce, prawdopodobnie potrzebujesz odtruwania wątroby.

Miej też na uwadze, że wiele z tych objawów może oznaczać, że masz pasożyty, dlatego ostatnimi czasy najpierw zawsze zalecam zrobienie vegatestu Volla. Pomyśl o przywrach wątrobowych, albo nie myśl o nich, tyle tylko, żebyś w razie czego się ich pozbyła.

Wracając

Jest wiele naturalnych sposobów detoksykacji wątroby, ale ten napój należy do bardzo skutecznych, jeżeli chodzi o regenerację, ochronę i skuteczne oczyszczanie wątroby.

Wszystko czego będziesz potrzebowała, to tylko 2 surowe, ekologiczne składniki, czyli cytryna i oliwa z oliwek. Przy okazji ogólnie poprawi się twoje samopoczucie, bo tak działa na nas oczyszczona wątroba.

Lemon Juice Olive Oil For Itchy Scalp

 

Prosty przepis na potężny detoks wątroby:

Z czego:

Sok z połowy cytryny
2 łyżki tłoczonej na zimno oliwy z oliwek Extra Virgin

Jak:

Wymieszaj sok z cytryny z oliwą z oliwek w filiżance i wypij. Pij codziennie, aż nie poczujesz się bardzo dobrze.

Nie zapominaj też o ostropeście plamistym, ani o chlorelli

 

To co cytryna robi z nami jest ogólnie wiadome, czyli zakwasza żołądek, a odkwasza ciało. Wspomaga trawienie, dostarcza antyoksydantów, i odżywia. Ma też silne działanie antynowotworowe i odtłuszcza wątrobę.

G. trze skórkę

Szczególnie skórka z cytryny jest wskazana dla ludzi z otłuszczoną wątrobą.

Zielony szejk śniadaniowy na naszej diecie 811: pomarańcze, szpinak, banany i skórka z bio cytryny

Dodawaj otartą skórkę z bio cytryny do porannego szejka.

Gotowe 🙂

O wiele rzadziej z wiadomych względów pisałam o oliwie z oliwek, która „przesmarowuje” nasz wewnętrzny system, pomaga wypłukać toksyny z organizmu, no i oczyszcza wątrobę.

Oliwa z oliwek działa też silnie przeciwzapalnie

W 2010 przeprowadzono poważne kliniczne badanie potwierdzające coś, co mieszkańcy basenu Morza Śródziemnego wiedzieli od zawsze, że oliwa jest silnym środkiem przeciwutleniającym, detoksykującym i ochronnym uszkodzonej wątroby.

olive-oil-02

Źródła: primallyinspired.com / mydetoxfood.com

W przypadku żółknięcia koniecznie zrób próby wątrobowe (zresztą nie czekaj na to, tylko co jakiś czas badaj się)

Wkrętka dla świrów na 811:

Jedna łyżka oliwy ma około 14 g, czyli dwie 28g
1 gram tłuszczu to 9 kalorii, czyli 28 gram oliwy zawiera aż 252 kalorie

Na diecie 811 oznaczałoby to, że nie jedząc już żadnych tłuszczów tego dnia powinieneś zjeść około 252 kalorii z białka, czyli 63 gramy (w miarę wpasowujemy się 1 gram białka na kilogram ciała), oraz trochę ponad 2000 kalorii z węglowodanów, czyli pół kilo węgli.

Jak uprawiasz sport, ruszasz się, to dojesz jeszcze więcej węglowodanów i proporcje wyjdą jeszcze lepsze. W dzień, gdy masz ochotę na awokado, nie pijesz oliwy, tylko awokado zjadasz z sokiem z cytryny.


TU KUPISZ SUPER PRZECIWUTLENIACZ zmieloną JAGODĘ ACAI ORGANIC
bardzo 
dobry dodatek do ZIELONYCH SZEJKÓW

Z drugiej strony, po kilku miesiącach na organicznej 811, z dobrym nawadnianiem, dużą ilością zielonych warzyw liściastych (około 20 dkg dziennie i więcej), i dajmy na to bieganiem, nie musisz już przeprowadzać żadnej wyizolowanej metody oczyszczania wątroby.

Nie będziesz też doświadczała powyższych objawów zmęczonej wątroby. Taka dieta, każdego dnia, sama w sobie załatwi to za Ciebie.


Owocek


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.