logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
188 online
55 289 490

ODCHUDZANIE ŻONY  Z SUPER SPALACZEM BIKINI BURN TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Prosty przepis na niedzielny deser zwany „zgładzeniem populacji Ziemian”

  Oraz 10 też prostych sposobów jak uzdrawiać ciało.

  Z historii ostatnich wyszukiwań w pewnym komputerze:)

  jak zabić pająka w nocy
  jak sprawdzić, czy pająk nie żyje
  co robi ranny pająk
  zemsta pająka
  podpalenie domu
  nowe domy

  Sól z paczuszki IKEA, oraz MacDonald

  Jesteś skomplikowaną istotą, której zdrowie zależy od wielu czynników. Obawiasz się soli, i słusznie, bo sól, z którą spotkasz się w szybkim jedzeniu, na półkach sklepowych, w krakersach, serach, cukierniach, w puszkach, to przede wszystkim straszne sole fluorkowe.

  Szkodliwe dla szyszynki, trzustki, tarczycy, tkanek mózgu i serca. Fluorek sodu jest w stanie zakłócić pracę neuroprzekaźników w mózgu i w jelicie. Zakłóca równowagę hormonów, poziom cukru we krwi, ciśnienie, czynności nerek, mikrobiom jelit, a także rytm dobowy, czyli zaczynasz cierpieć na bezsenność.

  foods-that-kill

  Twoja skomplikowana istota chce nadal jeść dziwne „pokarmy”, ale z drugiej strony chce zacząć wpływać na ciało swoimi energoinformacyjnymi właściwościami. To prawdopodobnie ciału nie wystarczy. Z kilku powodów.

  Pierwszy, że nie masz tyle energii.

  Każdego dnia podłączasz się (czyli karmisz) wielkie energoinformacyjne pasożyty, jak media, ogromne portale karmiące się nienawiścią, Igrzyska, polityków. Buntując się, czy chwaląc podobne działania (łodewer) za każdym razem ich dokarmiasz. Tak działa wchodzenie na barykadę.

  9222174_s.jpgvampire-300x254

  Spotykasz się ze złą energią sąsiadów, zahukanych przechodniów i zazdrosnych ludzi. Siedzisz w swoim nieustającym dialogu w głowie i tracisz masę energii. Rzadko schodzisz do serca, żeby pozyskać energię. I jeszcze nigdy nie zanurzyłaś się w sobie, na tyle, żeby się ostatecznie przebudzić. To być może chwilowo utopia, ale żeby zrobić pierwszy krok. To piękne i jak najbardziej możliwe.

  Drugim najważniejszym powodem jest, że musisz zaakceptować, że ciało i tak się zużyje

  Dlatego należy o niego dbać na wiele sposobów.

  Po prostu sól

  Przez tysiące lat sód był postrzegany jako jeden z podstawowych składników zdrowia.

  Tak, zdrowia!

  Surowa dieta roślinna, niskosodowa i wysokopotasowa, którą wybrałam dla siebie, nie oznacza, że nie korzystam z dobrodziejstw sodu.

  Mówię tutaj o soli szarej morskiej, o świetnej celtyckiej (obecnie używam jej zdecydowanie częściej niż himalajskiej), czy o polskiej soli kłodawskiej. To są sole, które zawierają w sobie ponad 80 różnych minerałów i dlatego są wskazane dla podtrzymania wszelkiej równowagi w ciele.

  celtic-salt

  Tak wygląda sól morska celtycka 

  Jednak takiej soli nie zjesz w żadnym przetworzonym pokarmie zakupionym w sklepie, czy restauracji. Chociaż już w kilku restauracjach widziałam na stołach sól celtycką. Zapewne dla szpanu, a w potrawach podawanych jest sól zwykła z chlorkiem.

  Jest pewne, że ciało traci minerały, a potas znacznie szybciej niż sód. Do tego w świecie, gdzie sól jest bardzo tania, i jednocześnie ma wielkie właściwości konserwujące dodawana jest do wszystkiego. Ludzie kochają słony smak, dlatego pączki też są słonawe.

  Dlatego najczęściej brakuje Ci potasu.

  Książka Bołotowa bulwersuje, bo gość zaleca jedzenie grud soli (1 gram) tuż po posiłku, i godzinę po. Baaa, zaleca też picie kwasu solnego odpowiednio rozcieńczonego (wódką?).

  Ale czy Bołotow zjadł kiedyś hamburgera? Zjadł kisiel? Mielonkę z puszki? Krakersy? Czipsy czy zjadł? Nie, on zje kiszeniaka i zapije go setką czystej wódki. O czym tu więc mowa, z czym do gościa? Jego dość stare ciało (rocznik 30) jest dobrze zakonserwowane – naturalnie.

  Przepis na odmładzanie według Bołotowa już kiedyś podałam.

  Oto prosty i pyszny przepis na deser w tysiącach domów, na niedzielne zgładzenie populacji Ziemian:

  IMG_5942

  Z czego?

  Mąka z pojemnika.
  Cukier z cukierniczki.
  Sól z solniczki.
  Oraz utwardzony tłuszcz roślinny z cynfolii.
  Drożdże z hipermarketa.

  Tak, czy siak: smacznego.

  I nie pomoże tu wiele strumień spływający z Kosmosu (wydech) i wschodzący z Ziemi (wdech). Umiejętność oczyszczania się. Skupienie się na potrzebach, a nie na pragnieniach. Na własnych programach, a nie na cudzych.

  Bo nie umiesz tego jeszcze dobrze robić, to raz. Za mało trenujesz i wciąż tracisz energię to dwa. Bo nie rozumiesz istoty ciała.

  Bo chcesz w coś uwierzyć, a nie chcesz wiedzieć

  Póki co:

  1. Jedz jak najwięcej roślin organicznych w stanie dojrzałym

  Niezbyt często kiełki, nieeee rodzące się życie. Pomyśl, ziarno poświęca się i traci życie w ziemi, a następnie wyrasta z niego kiełek, potem łodyżka z listkiem, potem drzewo. Potężne drzewo już nie ma nic wspólnego z tym ziarnem. Obrodzi owocem, który zacznie Cię kusić urodą. Ten owoc jest dobry do jedzenia. Ziarno wykonało robotę. Ale jak próbujesz jeść ziarno, to natrafiasz na bardzo nieprzyjemną minę w postaci jakby naturalnych pestycydów, czyli tarczy ochronnej ziarna, które chce spełnić swoją misję.

  Nikomu nie należy podcinać skrzydeł

  TU KUPISZ (sześciowodny) CHLOREK MAGNEZU TiB o czystości farmaceutycznej

  2. Jedz magnez

  Magnez znajduje się w organicznych zielonych warzywach liściastych jak jarmuż i szpinak.

  Ale to może nie wystarczyć nawet dla mistyka.

  Tutaj mega pomocny wpis o magnezie, dawkowaniu i takich tam, czyli ważne porady dr. Sircusa.

   

  3. Kiś

  Twórz własne sfermentowane pokarmy. Warzywa fermentuj jak najczęściej.

  TU KUPISZ SUPER ANTYOKSYDACYJNEGO, SPROSZKOWANEGO SUPER-SKONCENTROWANEGO BURAKA 100% organic This is BIO

  4. Buraki i tlen

  Dodaj buraki organiczne do swojej diety.

  5. Sól

  Używaj dobrej soli. Celtycka sól morska ma ponad 85 minerałów, ale toksyczna sól kuchenna ma tylko 2.

  kellypelozaphoto

  Cukru z cukiernicy już byś pewnie nie zjadła, ale babeczkę, czemu nie?

  6. STOP

  Unikaj jak ognia prozapalnej żywności. W tym glutenu, kazeiny, GMO. Nie jedz kofeiny (nadnercza!), nie pal (karmienie pasożytów energoinformacyjnych!)

  archons

  Naucz się przed tym chronić

  7. Sklepy, igrzyska, polityka, farmacja i inne zgromadzenia w matrixie

  Unikaj półek hipermarketów.

  Unikaj Igrzysk i Chleba. Unikaj Pudelka. Unikaj polityki i polityków. Unikaj tych, którzy nakazują Ci w coś wierzyć. Poznawaj. Obudź się. Nie bądź już może baterią dla matrixu.

  TU KUPISZ Witaminy D3 (z lanoliny)+K2 MK7 z natto (z legendarnego laboratorium Gnosis) TiB

  8. Słońce

  Wyjdź na słońce. To podstawa. Naładuj się energią Kosmosu i Ziemi. Drzewo rośnie wysoko w niebo tylko wtedy, gdy jego korzenie bardzo głęboko wrosną w ziemię.

  TU KUPISZ SHAPE SHAKE TiB, zero laktozy, kazeiny, tłuszczu, sztucznych słodzików (słodzony stevią) 100% izolat serwatki CFM, wszystkie aminokwasy esencjonalne
  UWAGA, ten szejk bardzo odchudza!
  Dostarczy maksymalnie 300 kalorii, a do strawienia go będzie potrzebne 700, czyli bilans na minus jest oczywisty. Dlatego, gdy mamy problem z „robieniem masy’, czyli gdy nie chcemy chudnąć szejka wypijmy tuż po jakimś posiłku. Nie będzie wtedy odchudzał, tylko budował i odżywiał.
  Z kolei, gdy wręcz przeciwnie chcesz stracić kilogramy i 500 kalorii po każdym szejku (czyli tyle co na dobrym treningu biegaczym) to wypij go zamiast kolacji.

  9. Ruch

  Zacznij się ruszać. Całe życie jest ruchem. Możesz być przebudzona, możesz już wiedzieć, ale ciało rządzi się również swoimi prawami. To, póki co, mocno zagęszczona energia zwana materią.

  Insulinooporność, nadciśnienie, wszystko ma szansę zniknąć. Trening brzucha wraz z głębokim oddychaniem uczy gromadzenia energii.

  grubsza z brzucha

  10. Woda

  Pij czystą wodę i staraj się chociaż na chwilę przerwać nieustający dialog w głowie, najpierw schodząc do serca (to łatwiejsze), do ciała.

  Nie mówiąc o przebudzeniu: 48 sekund bez gadaniny umysłu. Niektórzy potrafią 48 minut siedzieć w torusie.

  Źródła: samo życie & Bołotow, 1 , Osho (każdy), Wereszczagin DEIR I

  konsumer, pepsi eliot, this is bio

  owocek:)

  (Visited 5 947 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Karolina 12 listopada 2017 o 09:49

   Pepsi, dzięki wielkie za wszystko !
   Pytanie – czy i jeśli tak, to dlaczego nasz organizm widzi inaczej glukoze, sacharozę i fruktozę ? to wszystko cukry, sacharoza rozumiem, jest disacharydem i to może mieć znaczenie ale glukoza i fruktoza to już monocukry czyli cukry proste więc powinny mieć takie same ścieżki trawienia..
   Pozdro !

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:25
    1. Karolina 12 listopada 2017 o 12:22

     Dzięki ! Ja już prawie, prawie dochodzę do 811. Muszę się jeszcze pozbyć tej strasznej ochoty na masło orzechowe i będzie gitara 🙂 może moja niedoczynnosc tarczycy w końcu odejdzie..

  2. dzieckoszatana 12 listopada 2017 o 09:57

   wzruszyłam się.

  3. Asia 12 listopada 2017 o 10:18

   Cudowny wpis <3 Mam pytanie trochę z innej beczki – w historii bloga nigdzie nie znajduję wpisu o pyłku pszczelim, warto pić? 🙂

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:20

    nie pisałam, nie rozkminiałam, ale podobno warto, tylko alergicy bardzo uważać

  4. Natalia 12 listopada 2017 o 10:50

   Czy mogę prosić o wskazówki co i jak zażywać? Chce pić msm z Wit C, zakupiłam właśnie Mace i Kolagen TiB. Posiadam także Green and fruits, omega 3, d3 z k2, cynk i selen. Chciałabym również popijac ta herbatkę na pasożyty z kurkumą, imbirem, cynamonem, miodem i olejem.kokosowym. Jak to wszystko w ciągu dnia pogodzić. Czy można to wszystko stosować. ? W jakich porach dnia i przed czy po posiłku. Jest tego trochę więc nie chciałabym połączyć czegoś czego nie można lub czasem nie zadziała. Czy może któryś z tych suplementów należy wykluczyć. Ogólnie mam problemy z jelitami i trawieniem. Do tego problemy z cerą i hormonalne dlatego też chciałam to wszystko zażywać. Jeszcze myślę nad octem z wodą żeby zakwasic żołądek ale tego jest tyle że nie wiem czy starczy mi dnia. Proszę o taki plan jak mogłabym to stosować.

   1. w 12 listopada 2017 o 11:16

    czy masz może wynik 25(OH)D i ile masz lat, oraz ile ważysz? to dobiorę Ci bardziej precyzyjnie D3.
    MSM z witaminą C możesz sobie zrobić taką oranżadkę i popijać w ciągu całego dnia: http://www.pepsieliot.com/witamina-c-i-msm-najlepsze-alternatywne-zrodla-tlenu-czyli-leczenie-w-pigule/
    1 cynk, 1 G&F do śniadania. Obojętnie kiedy w godzinach rannych, łyżeczka chlorku magnezu TiB (jak masz tendencję do rozwolnień to łyżeczka jabłacznu magnezu )TiB wraz z łyżeczką kolagenu TiB i szczyptą kwasu askorbinowego TiB do miksa z zielonymi liśćmi, typu szpinak, czy jarmuż, jak nie nasz to do szklanki wody np z cytryną. 1 łyżeczka macy do porannego szejka. Miksujesz owoc, trochę zielonych liiści i łyżeczka macy. MOżesz też wypić z wodą, czy z zieloną herbatą.
    Jedynie czego nie powinno się łączyć, to cynku z selenem w tym przypadku. Więc selen koło 17 razem z gramem witaminy C i 1 wiataminą E G&G, w tym czasie należy też podać sobie jod pierwiastkowy (płyn Lugola z apteki) przez skórę robiąc plamę o średnicy 3 cm na wewnętrznej stronie nadgarstka np, bo tam jest delikatna skóra i ponawiać suplemntację, gdy plama zniknie.
    Na już bierz 1 D3+K2 po śniadaniu wraz z olejem kokosowym, i/lub 1 kapsułką Omega 3 TiB
    Być może trzeba będzie dokupić samo D3 TiB, ale to dopiero Ci powiem, jak odpowiesz na pytanie na początku

    1. Natalia 12 listopada 2017 o 12:35

     Wit D badalam dawno i z tego co pamiętam to miałam wynik trochę zanizony. Chyba ok lub poniżej 40. Mam 27 lat i 48 kg. A co z tą herbatka i której pisałam na końcu z kurkumą?

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 12:39

      herbatek jest bardzo dużo, mówisz o tej leczącej 60 chorób?

      1. Natalia 12 listopada 2017 o 13:13

       Tak dokładnie o te mi chodzi

    2. Martasek 12 listopada 2017 o 14:32

     Pepsi a dlaczego nie cynk z selenem? Myślałam właśnie że te 2 pierwiastki należy brać razem plus do tego jod z askorbinianem. Teraz jestem confused. 🤔

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:19

      tak zalecają lekarze naturopaci, gdy bierze się wyizolowane te pierwiastki.

  5. Ika 12 listopada 2017 o 10:56

   Kocham <3 <3 <3

  6. Madzia 12 listopada 2017 o 11:26

   Tak w temacie kiełków – czy jedzenie np. organicznej skiełkowanej soczewicy, fasoli mung etc ma w ogóle jakiś sens, a wręcz wyrządza szkodę?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 11:42

    moim zdaniem nie powinno się jeść kiełków, to można przeczytać też u Gersona w jego terapii. Jednak jak zjesz trochę, to z pewnością nic Ci nie będzie, a dostarczysz białko.

    1. Madzia 12 listopada 2017 o 11:54

     Podczas terapii Gersona nie można jeść wielu rzeczy, łącznie z jagodami, ananasem, awokado, a te raczej warto zjadać. Ale faktycznie sprawa kiełków jest dyskusyjna. Ja generalnie nie jestem za strączkami, ale tak mi smakują te kiełki, nic mi po nich nie jest, a przecież nasiona też powinno się moczyć i niektórzy twierdzą, że warto je podkiełkować. Ale interesuje mnie sprawa tej kanawaniny i jej toskyczności.

     1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 12:41

      szczerze? mnie to już nie interesuje, pytam ciała

      1. Madzia 12 listopada 2017 o 13:48

       To super 🙂 Może kiedyś też tam dotrę

     2. Mik 12 listopada 2017 o 14:47

      Na 24 godziny blokuje syntezę DNA, czyli powstawanie nowych komórek.

      1. adfalkiewicz 12 listopada 2017 o 18:54

       to dlaczego czasem miewalam ‚fazy’ na te kielki? przewaznie, jak jestem w Polsce to daje gesto do salatek, ale w domu u siebie, nie jadam kompletnie – nie rezonuję.

  7. grzegorzadam 12 listopada 2017 o 11:57

   Fluorek sodu jest w stanie zakłócić pracę neuroprzekaźników w mózgu i w jelicie. ”

   straszny to szkodnik.

   ”Jego dość stare ciało (95, czy już 96) jest dobrze zakonserwowane – naturalnie.”
   🙂

  8. Pocieszanka 12 listopada 2017 o 13:27

   Hej, Pepsi. Od niedawno Ci towarzyszę. Czytam, współodczuwam, analizuję…
   Mam wiele pytań, ale na dobry początek:
   w trakcie czytania trafiłam na propozycję kupna super skoncentrowanego sproszkowanego buraka. Kraj pochodzenia: Chiny.
   Yyyyyyy??? Że tak zapytam?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 14:17

    no i co z tego??? jem go, jest świetny, jest certyfikowany 2 razy, drugi raz jeszcze w Europie, przecież to propaganda amerykańska co do Chin. Są takie produkty, za jakie ludzie chcą płacić. Jak ludzie chcą zapłacić 1 centa, to dostają taki towar w Chinach.

  9. Ewa 12 listopada 2017 o 14:23

   Witam, jeśli mam jeszcze trawę pszeniczną z datą do września tego roku to nie nadaje się już spożycia ?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 14:25

    teoretycznie nie, ale jak ładnie pachnie …

  10. Vetala 12 listopada 2017 o 14:38

   Ja nie w temacie, ale chciałam poprosić o poradę jak dbać o paszczę po wyrwaniu zęba? W poniedziałek rwę dwie ósemki i nie wiem jak się tym zająć, żeby się nie paprało, a antybiotyku raczej chcę uniknąć.

   1. Elisabeth 12 listopada 2017 o 20:27

    Zapytaj dentysty tuz przed wyrwaniem zebów. Najlepiej pic chociaz przez 1 dobe tylko plyny i to przez szeroka rurke. Moze byc cienki rosól, plyn z owoców albo chlorella/spirulina zmieszna z czysta woda (super okazja na oczyszczenie organizmu). Zycze powodzenia z gojeniem dziasel:)

  11. Fenix Felix 12 listopada 2017 o 15:36

   Peps Ty jesteś genialna! Trafiasz prosto w rdzeń, chciałoby się być non stop podłączonym do tego źródła światła i energii, którym jesteś <3 <3 <3
   A czy to stragan w Eze przy Basse Corniche?

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:12

    blisko 🙂 <3

  12. Lofciam 12 listopada 2017 o 17:27

   Hmm Bolotow ma lat 87, on jest z 1930 (aktualnie czytam jego książkę)

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 18:09

    no tak, zawsze chcemy, żeby byli jeszcze starsi 🙂

  13. Gosialavenda 12 listopada 2017 o 19:34

   Ja właśnie zaakceptowałam fakt, że moje ciało się zużywa i to, że kiedyś się zużyje. W zwiazku z tym dbam o nie najlepiej jak potrafię, a ponieważ ciągle zdobywam nową wiedzę, to będę potrafiła jeszcze bardziej. Ostatnio znowu miałam atak rwy kulszowej, muszę jakoś wgryźć się w temat i zadbać o swoje plecki A co do przepisu na babeczke to jednak podziękuję, pozostanę przy buraczkach 🙂

  14. Moris08 12 listopada 2017 o 21:51

   Uwielbiam to stwierdzenie ‚bo chcesz uwierzyć a nie chcesz wiedzieć’, proszę powiedz mi czy z podawaniem soli małym dzieciom jest podobnie jak dorosłym? Myśle ze tak, ale wszyscy mówią ze się nie powinno, wiec chce wiedzieć jaka jest prawda, z góry dziękuje 😊

   1. Pepsi Eliot 12 listopada 2017 o 22:15

    dzieci, to też ludzie, potrzebują minerałów

   2. grzegorzadam 12 listopada 2017 o 22:32

    ale wszyscy mówią ze się nie powinno”

    Kto tak mówi?

   3. Kats 13 listopada 2017 o 09:24

    Mój młody czasem nie chce soli jak mu zaproponuje, a czasem potrafi sam wołać grudke albo odkręcić solniczke i sobie wysypać na stół.. 😉

  15. Moris08 13 listopada 2017 o 22:01

   no wiesz, chodziło mi o te ‚standardowe’ rekomendacje żywieniowe dla niemowląt i dzieci, wiedziałam że to ściema ale wolałam się dopytać

  Dodaj komentarz