logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
196 online
52 774 116

RESVERATROL LIPOSOMAL TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
Przeciwrakowe efekty kurkuminy, resweratrolu w wersji wolnej vs w formie liposomalu

Przeciwrakowe efekty kurkuminy, resweratrolu w wersji wolnej vs w formie liposomalu

Kurkuminę czerpiemy z przyprawy kurkuma, resweratrol z czerwonego wina, ze skórek czerwonych winogron, z owoców owoców, warzyw, roślin strączkowych i chwastów. Jednak biodostępność tych mega zdrowych i antyrakowych składników nie jest aż tak duża.

Co innego ich cząsteczki zamknięte w liposomalu

Liposomalne formy tych składników zamykają owe cenne dla zdrowia cząsteczki mikroskopijnymi otoczkami tłuszczowymi zbudowanymi z fosfolipidów i pełniącymi funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.

O tym jak bardzo forma liposomalna jest skuteczna w porównaniu do wolnej formy tych składników mówi zlinkowane poniżej badanie, gdzie Liposomal C okazał się być 75 razy silniejszy od wolnej witaminy C, a wraz z Liposomalem kurkuminy nastąpił 264 krotny (sic!) wzrost aktywności w niszczeniu komórek nowotworowych w porównaniu do wolnych form tych związków

Przytoczone badanie tutaj

TU KUPISZ bardzo dobry LIPOSOMAL WITAMINY C TiB

Witamina C

O witaminie C nie będę teraz nawijać, gdyż napisałam już o niej tutaj hagiograficzną powieść.

Resweratrol i kurkumina 

Zarówno silny przeciwutleniacz resweratrol, jak i kurkumina (czyli substancja czynna w przyprawie kurkuma) są naturalnymi, a jednak jak najbardziej obiecującymi chemiouwrażliwiającymi substancjami, które mogą pomóc przezwyciężyć oporność na chemioterapię. Mówiąc jaśniej, ludzie nie pójdą na chemioterapię, a na to idą i komórki rakowe giną. Nie mówię już o nieporównywalnych skutkach ubocznych, których w pierwszym przypadku praktycznie nie ma.

Ale

Rozcieńczają krew, co zwykle jest bardzo wskazane, gdyż Bołotow twierdzi, że nikt nigdy nie umrze, gdy nie dopuści do zagęszczenia krwi, mówiąc językiem kolokwialnym, jednak biorąc leki na rozrzedzenie, lub przed operacją zawsze istnieje niebezpieczeństwo zbyt płynnej krwi (krwotok) 

Wracając

Oba składniki odżywcze mają szerokie spektrum działania i bardzo istotne funkcje przeciwnowotworowe.

Do tego

Modulując szlaki zapalne  i cząsteczki zapalne, resweratrol może również łagodzić wiele osłabiających efektów ubocznych konwencjonalnego leczenia nowotworów, takich jak wyniszczenie, zmęczenie, depresja, bóli neuropatycznych, zaburzeń poznawczych i zaburzeń snu.

Pierwsze dowody na działanie przeciwrakowe resweratrolu zostały opublikowane w 1997 roku. Otrzymane wyniki cieszyły się dużym zainteresowaniem badaczy raka, dlatego od tego czasu  wykonano wiele badań na tym arcysilnym przeciwutleniaczu.

TU KUPISZ  bardzo dobry LIPOSOMAL RESVERATROLU TiB

Resweratrol działa tak:

Ma szerokie spektrum przeciwbakteryjne
Przeciwinfekcyjnie
Jest silnym przeciwutleniaczem unikatowym
Wspiera zdrowe serce

Potężne wsparcie dla długowieczności

Wyobrażasz sobie co działoby się ze zdrowiem Paryżan, gdyby nie resweratrol w czerwonym winie? To wyjaśnienie „francuskiego paradoksu zdrowia”. Resweratrol pierwotnie wyizolowano przez Takaoka z korzeni hellebore w 1940 roku, a później, w 1963 roku, z korzeni japońskiego rdestu ptasiego. Szerszą uwagę przyciągnął w 1992 roku, gdy obecnością w winie resweratrolu zaczęto wyjaśniać jego (wina) kardioprotekcyjny wpływ. Resweratrol jest również w białym winie, chociaż mniej.

Dodaje energii
Normalizuje odpowiedź przeciwzapalną
Promuje zdrowe funkcjonowanie mózgu

Pomaga łagodzić skutki uboczne leczenia raka

Podaję za dr. Mercolą i jego artykułem tym, że resweratrol szczególnie wykazał się przy raku płuc, prostaty, ostrej białaczce, szpiczaku mnogim, raku naskórkowym i trzustki.

TU KUPISZ bardzo dobry LIPOSOMAL KURKUMINY TiB

Kurkumina

O kurkumie również pisałam wiele razy, gdyż na jej temat wykonano najwięcej badań, w których dowiedziono ponad 600 prozdrowotnych działań.

Teraz tylko wspomnę, że raz, kurkumina wydaje się być bezpieczna w leczeniu wszystkich nowotworów, a dowiedziono, że nie jest toksyczna. Dodatkowo, naukowcy odkryli, że kurkuma (dokładniej chodzi o aktywny składnik kurkumina) może mieć wpływ na więcej niż 100 różnych ścieżek dostania się do komórki.

Oprócz zwalczania komórek rakowych (w tym rak trzustki) kurkumina również ma prozdrowotny wpływ na choroby wątroby, zaburzenia autoimmunologiczne, choroby sercowo-naczyniowe, neurologiczne i choroby metaboliczne 

Zarówno kurkumina, jak i resweratrol wywołują zmiany epigenetyczne

Co to są zmiany epigenetyczne? 

Zmiany epigenetyczne to zmiany ekspresji genu, których nie da się wytłumaczyć zmianami sekwencji DNA. Są one najczęściej występującymi zjawiskami molekularnymi w przypadku wielu nowotworów, odwracalnymi pod wpływem działania substancji chemicznych. Do dwóch głównych mechanizmów epigenetycznych zalicza się modyfikację ekspresji genów przez me-tylację dwunukleotydow CpG oraz zmiany struktury chromatyny indukowane zmianami w obrębie białek histonowych. Zjawiska epigenetyczne są niezwykle interesującym przedmiotem badań nie tylko z punktu widzenia poznawczego, ale także ze względu na możliwość ich wykorzystania w medycynie klinicznej. Nieprawidłowa metylacja (hipo-, bądź hipermetylacja) określonych genów może być markerem toczącego się w organizmie procesu nowotworowego, bywa także specyficzna dla danego typu nowotworu, a nawet może być wykładnikiem progresji. Istnieją więc perspektywy na wykorzystanie zjawisk epigenetycznych dla wczesnego wykrywania i rozpoznawania nowotworów oraz monitorowania ryzyka ich rozwoju, tym bardziej, że zmiany metylacji są łatwe do wykrycia tradycyjnymi technikami biologii molekularnej. Co więcej, odwracalność procesów epigenetycznych stwarza szansę dla nowych interwencji terapeutycznych.

powyższe wzięłam stąd

TU KUPISZ bardzo dobre nasze LIPOSOMALE TiB

W produktach TiB LIPOSOMAL stosujemy zaawansowaną technologię enkapsulacji liposomalnej, gdzie składniki aktywne zamknięte są w nano-liposomach tj. mikroskopijnych otoczkach tłuszczowych zbudowanych z fosfolipidów, pełniących funkcję ochronną i transportową. Tak chronione składniki trafiają bezpośrednio do krwiobiegu i dalej do komórek organizmu z pominięciem układu pokarmowego co znacznie zwiększa ich skuteczność i biodostępność.


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 4 259 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

 1. grzegorzadam 10 marca 2017 o 20:00

  A media ‚wjodące’ pachnące wypisują takie klocki o raku:

  1. grzegorzadam 10 marca 2017 o 20:04

   ”- I nie twierdzimy, że chory nie ma prawa korzystać z tych metod. Raczej prosimy, żeby powstrzymał się od nich na czas stosowanego przez nas leczenia. A jeśli ono zawiedzie i my nie widzimy już możliwości, aby pomóc pacjentowi, to dlaczego nie ma on szukać nadziei gdzie indziej? – pyta dr Filipczyk-Cisarz.”

   Tylko nie dodał, pewno gapcio taki, że po takim ”leczeniu” już raczej nie ma co szukać, z nadzieją na czele.

  2. Pepsi Eliot 10 marca 2017 o 20:22

   takie linki nic dobrego nie wnoszą dla sprawy, ale rozumiem Twoje intencje

   1. grzegorzadam 10 marca 2017 o 20:30

    Pokazują manipulację, na którą nabiera się większość.

    1. Pepsi Eliot 10 marca 2017 o 20:32

     tak, ale to matrix, a matrixu nie ma po co wspierać uwagą, bo to go wzmacnia

     1. grzegorzadam 10 marca 2017 o 20:57

      Można ludzi przestrzec przed tym.
      Warto.

 2. Darp 10 marca 2017 o 21:53

  Pepsi dobrze rozumiem, że i profilaktycznie można zapisać sobie te cuda?

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2017 o 22:08

   oczywiście, ja biorę koenzym Q10

 3. gonia 10 marca 2017 o 22:23

  pytanie mam natury technicznej: jakie dzienne dawki są zalecane w przypadku resveratrolu i kurkuminy i ile porcji się w tej flaszce mieści?

  1. Pepsi Eliot 11 marca 2017 o 09:01

   Kochana wejdź do sklepu i sobie rozkmiń, wszystko jest opisane 🙂

 4. AnnaA 10 marca 2017 o 23:43

  Ile kropelek profilaktycznie dla dorosłego a ile dla dziecka 3 lata? Oraz ile dla osoby z nowotworem lub po jego usunięciu operacyjnym?

  1. Pepsi Eliot 11 marca 2017 o 08:58

   na opakowaniu jest dawkowanie, które wolno mi zalecać, to są suplementy dla dorosłych, jak już należy przeliczyć mniej więcej wagę dziecka.

  2. grzegorzadam 11 marca 2017 o 13:49

   Na wagę, czasami nie dotyczy wit.C i D.

 5. matinek 11 marca 2017 o 00:20

  Kochana Pepsi!
  Buzia się cieszy na takie wiadomości od ucha do ucha.
  Tylko pytanie..w jakich ilościach stosować obydwa „cuda’ razem z liposomalną C przy nowotworze?
  Plus może jeszcze jakaś podpowiedź w związku z nieustępującym bólem guza?..

  1. Pepsi Eliot 11 marca 2017 o 08:56

   Matinku ja nie mogę podawać innych zaleceń niż na opakowaniu, ale powiększenie dawkę do 2 razy, biorąc pod uwagę jak się to doskonale wchłania będzie na pewno pomocne. Co do liposomalu C to 6 gramów dziennie liposomalu C podobno zastępuje wlewy dożylne 1 gram askorbinianu sodu na kilogram ciała. Nie jestem lekarzem. Natomiast w przypadku resweratrolu i kurkuminy na pewno nie potrzeba takich ilości liposomalu. Wystarczy podwoić dawkę. Nie jestem lekarzem,

  2. grzegorzadam 11 marca 2017 o 13:53

   Poczytaj o bólu:
   http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

   Wyczerpująco o raku i bólu tutaj:
   Hulda Clark
   ”Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”

 6. Kózka 11 marca 2017 o 10:22

  Kochani, a co jeśli w rodzinie są skonmości do kamieni nerkowych, ale i żółciowych, a mnie często nerki bolą, czuję jakby ciężar w ich obszarze i czuję jak coś ze mnie schodzi, piasek najpewniej. W dodatku puchną mi dłonie i bardzo, ale to bardzo często sikam będąc niefortunnie na raczej standardowej diecie (maksymalnie unikam fabrycznego „jedzenia”, ale lubię herbatę i mam skłonności do kompulsów). Co zatem robić?
  Przesyłam cieplutkie pozdrowienia ❤

  1. grzegorzadam 11 marca 2017 o 13:51
   1. Kózka 11 marca 2017 o 17:11

    Dziękuję Grzegorzu

    1. grzegorzadam 12 marca 2017 o 09:05

     Kózka wyeliminuj najpierw powody-szczawiany, organizm sam pozbędzie się skutków.
     Zioła przyspieszą chelatację.

 7. gagata 11 marca 2017 o 13:58

  Hej, ja znów z prośbą o pomoc..
  Od tygodnia boli mnie szczęka przy prawej ósemce, wokół zęba opuchlizna, najbardziej boli przy i po jedzeniu + szczekoscisk. Miałam usunięta tzw kieszonkę ale poprawy brak.
  Jakiś pomysł jak się z tym uporać?

  1. Pepsi Eliot 11 marca 2017 o 15:40

   kalibracja kwasem askorbinowym TiB (witamina C), ząbki goździków, płukanie wodą utlenioną, ssanie oleju kokosowego

   1. gagata 11 marca 2017 o 16:38

    Oki, dzięki Pepsi 🙂 robię płukanki z wu i szałwii, zastosuje też i resztę.
    Dodam jeszcze, że uczucie jakby coś wypełniało mi ucho jest nieznośne

 8. grzegorzadam 11 marca 2017 o 16:06

  Jest stan zapalny.
  I płukanie solą, mocny roztwór, do tego 20 kropli WU 3%.

  Do wit,C MSM, pół na pół.

  Sposoby na ból, Streptoccus pneumoniae:
  http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/
  grzegorzadam
  3 LISTOPADA 2016 @ 23:42

  1. gagata 11 marca 2017 o 21:15

   Jesteście nieocenieni 🙂 buźka

   1. grzegorzadam 12 marca 2017 o 09:07

    Wszystko jest ‚ocenne’.
    Ty jesteś lekarzem intuicyjnym, najmądrzejszym dla siebie i rodziny.
    Kobiety są są solą i mądrością.
    Faceci generalnie to tłuki w tych zakresach.

   2. grzegorzadam 12 marca 2017 o 09:08

    Zakraplaj wodą utlenioną, potrafi czynić cuda.

 9. Monika6241 17 marca 2017 o 08:33

  Pepsi proszę Cię o pomoc. Mój chłopak już rozpoczął chemię… chłoniak hodgkina. Czym mogę go wspomóc naturalnie? LIPOSOMAL KURKUMINY TiB ?

  1. Pepsi Eliot 17 marca 2017 o 15:35

   Liposomal tak, ale nie w trakcie chemii, był robiony jakiś test na pasożyty, grzyby?

   1. Monika6241 17 marca 2017 o 20:39

    Pasożyty były badane rok temu. Brak. Grzyby na własną rękę nie. Ostatnio w szpitalu badali mu kał na bakterie bo przez 8 dni męczyła go biegunka po kolejnym antybiotyku. Wyszła bakteria clostridium difficile, na którą też dostał antybiotyk. Obłęd jakiś z tymi antybiotykami….. A pasożyty i grzyby mogą mieć związek z chłoniakiem?? Ale na pewno istotne jest to, że w dzieciństwie mój M. ze 4 razy chorował na anginę, leżał w szpitalu z 40 stopniową gorączką i dostawał kilkakrotnie penicylinę i nystatynę do tego, więc pewnie grzyby się uodporniły…

    1. grzegorzadam 18 marca 2017 o 10:48

     Pasożyty były badane rok temu.”

     Coś to było za badanie?
     Przy raku pasożyty są na bank, rzęsistek na 100%.

     ”Obłęd jakiś z tymi antybiotykami….. A pasożyty i grzyby mogą mieć związek z chłoniakiem??”

     Nie mogą mieć a mają. Obłęd!
     I na koniec poczęstowano biedaka chemią.

     Przeczytaj uważnie:
     http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

  2. grzegorzadam 17 marca 2017 o 19:36

   Chemia nic tu nie pomoże.

   1. Monika6241 18 marca 2017 o 07:15

    Wiem, że chemia to ogrom złego dla organizmu. Ale jak inaczej pozbyć się guza ze śródpiersia wielkości dużego jajka, nie mając kasy na leczenie niekonwencjonalne (obecnie on nie pracuje, ja dorywczo, bo niedawno skończyliśmy studia). zresztą chemia już w trakcie. Inne węzły chłonne są czyste. Od dłuższego czasu oboje wcinaliśmy co dzień po 4-5g kwasu l-askorbinowego i kurkumę z pieprzem cayenne, ale jak widać to o wiele za mało by organizm sam zwalczył nowotwór…. Jak mogę go wspomóc w trakcie lub po chemii? Olej z czarnuszki? B17 z pestek?

    1. grzegorzadam 18 marca 2017 o 10:40

     Guz powoduje jakieś reperkusje?
     Bo to, że jest nie musi powodem do chemioterapii!
     Guz to OBRONA organizmu przed toksynami, bufor, organizm jest mądry, a nie usuwanie-trucie na siłę.
     Na tym blogu jest remisja czerniaka np. , chłoniaka.
     http://www.pepsieliot.com/krotka-kuracja-leczenia-raka-prostaty-wg-vernona-johnstona/
     http://www.pepsieliot.com/czy-pestki-z-moreli-to-utajnione-przez-lobby-farmaceutyczne-skuteczne-lekarstwo-na-raka/

     Nie same pestki, to jest proces oczyszczania organizmu.

     Chemia zabija guza razem z nosicielem.
     Osobiście nigdy nie poddałbym się chemii.

     Znaleźć trzeba przyczynę, polecam:
     PROFILAKTYKA I LECZENIE WSZYSTKICH CHORÓB NOWOTWOROWYCH
     Hulda Clark,

 10. grzegorzadam 18 marca 2017 o 10:42

  Przy chemii chelatacja EDTA i tiosiarczanem sodu, kolendra, chlorella razem:
  http://drsircus.com/detox/essentials-of-natural-chelation-therapy-at-home/

  1. Monika6241 18 marca 2017 o 21:51

   A można przy chemii zastosować na chłoniaka kurację leczenia raka prostaty sodą wg Vernona Johnstona ? choć wątpię by soda przeszła bo już teraz jest biegunka…

   1. grzegorzadam 18 marca 2017 o 23:31

    Jezeli mam być szczery to biegunka po chemii to mały pikuś….
    Soda jest antyrakowa, antypromieniiotwórcza.
    czytaj ! podawałem ze 200 razy!
    Nie musisz wierzyć, zastosuj.

    1. monia1989 19 marca 2017 o 19:14

     Czyli można zastosować kurację soda z melasą w trakcie chemii?

     1. grzegorzadam 19 marca 2017 o 21:59

      Monia , nie z melasą, Sircus o tym wspomina, polecam lekturę.
      Soda to cudowny lek.
      Nie na wszystko, ale genialny.

   2. grzegorzadam 19 marca 2017 o 04:25

    Jak wątpisz to zdaj się na magów chemioterapii.

    1. grzegorzadam 19 marca 2017 o 08:30

     To nie są magowie, to modercy,

     1. grzegorzadam 19 marca 2017 o 08:32

      Za kase uśmiercą każdego.’
      W świetle ”prawa”.

Dodaj komentarz

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się


 • ebook

  Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na blogu? e-Book KUP TERAZbaner

 • Leczenie dobrą dietą

 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze