Przeczyść swoje jelito grube z nadmiaru toksyn prostym, domowym sokiem

 

Przeczyść swoje jelito grube z nadmiaru toksyn prostym, domowym sokiem

 Przepis na sok z imbiru, jabłka i cytryny

Uf, kolejna rzecz do zrobienia? 
Za to efekty są bardzo pozytywne dla zdrowia, gdyż każdy chce mieć dobrze oczyszczone jelito z toksyn. Odbyt, to część jelita, która po defekacji powinna być czysta. Natomiast w dalszej części jelita grubego jest trochę bałaganu, gdyż zwykle formułuje się kupa. W związku z tym są tam zawsze jakieś odpady i toksyny (czyli zwykły odsiew z metabolizowanych pokarmów).

TU KUPISZ JUŻ OD DZISIAJ LIPOSOMALE TiB 

Jednak, gdy w jelicie dzieją się dziwne rzeczy, zachodzi fermentacja, powstają nadmierne gazy (zwykłe bąki związanie z połykaniem powietrza są normą), a więc powstają gazy śmierdzące, wszystko się przelewa, wzdyma, występują zaparcia, jesteś zmęczona, do tego tyjesz, możesz być pewna, że Twoje jelito mieści zbyt dużo trucizn i ledwo zipie.
Tymczasem czyste jelita mają wpływ na wiele rzeczy pozornie z tym nie związanych.
Na przykład natrętne myśli, poirytowanie, niechęć do rozmowy z mężem i przyjaciółmi, niechęć do własnego ciała, niskie wibracje. Niesłychanie trudno jest wychodzić z matrixu z jelitami pełnymi toksyn.
Nie wiem nawet, czy to jest możliwe?
Dla Indian nieustające zasępienie białego człowieka wydaje się niezrozumiałe i wręcz śmieszne. Trudno jest im też pojąc, że ktoś nie może się często wypróżniać, ani nawet rzadko.
Gdy widzę polityków, ich złe, zasępione twarze, jak się uśmiechają po wyborach, to tylko krzywo, z sarkazmem, z wyższością. Ci ludzie mają z pewnością zapchane jelita, a ostatni odcinek wraz z odbytem jest poskręcany w esy floresy i nigdy nie mają poczucia całkowitego wypróżnienia. Albo zagalopowałam się, to raczej nie ten przypadek, tutaj każdy kukurydziany bobek, który odpadnie z kolby wylatuje wprawdzie z piekącym bólem, ale w całości, stukając w muszlę jak drobna skamienielina.
Bowiem na niepełne wypróżnienie narzekają najczęściej mamy po ciążach i porodach, które pozostawiają po sobie hemoroidy.
Kiedyś zaprojektowałam pewnym polskim milionerom bidet w każdej łazience, byli oburzeni, za kogo ich mam? Czy oni mieszkają w lupanarze? A mnie tylko chodziło o to, aby nie szkodzili sobie nigdy niepełnym wypróżnieniem (jakby co).
Toksyny w nas pochodzą zewsząd, z jedzenia i środowiska. Gdy jelito jest zapchane toksynami, może się tak zdarzyć, i to jest nieprzyjemna opcja, że z powrotem zacznie je wchłaniać, zamiast je wyeliminować.
Sporo jest naturalnych metod oczyszczających jelita, niedawno pisałam o pięciodniowym oczyszczaniu jelit z Candidy za pomocą psyllium według Waltera Lasta. Dzisiaj podam przepis na sok z imbiru, jabłek i cytryny.

Sok oczyszczający jelito grube

Z czego?

1 łyżeczka soku z bio imbiru
1/2 szklanki soku jabłkowego z bio jabłek
2 łyżki soku z cytryny
1/2 łyżeczki soli morskiej

Jak zrobić?

Weź 100 ml przefiltrowanej dość ciepłej wody. Dodaj sól morską i dobrze wymieszaj, a następnie dodaj 3 soki. Dobrze wymieszaj i niech mikstura ostygnie zanim wypijesz.

Jak stosować?

Wypij szklankę rano przed jedzeniem
1 szklankę, lub 2 przed obiadem
i 2, lub 3 szklanki wieczorem, przed kolacją
Kuracja trwa 1 dzień, ale możesz ją jeszcze powtórzyć po upływie tygodnia.

Dlaczego działa ta synergia?

Imbir
Imbir jest szalenie popularną przyprawą i dobrze znanym środkiem zmniejszającym ilość gazów, wzdęć. Sok z imbiru generalnie poprawia funkcjonowanie jelita grubego i uwalnia go od szkodliwych toksyn.
Sok jabłkowy
Jednym z najskuteczniejszych owoców przy czyszczeniu okrężnicy jest jabłko. Jabłkowe działania nie tylko mają pozytywny wpływ na zaparcia, ale również neutralizują zespół jelita drażliwego. Jabłko jest dobrym źródłem błonnika w kontekście zdrowia jelit.
 Sok cytrynowy

Właściwości przeciwutleniające, a także obecność witaminy C (bioflawonoidy), sprawiają, że ​​sok z cytryny jest skuteczny przy czyszczeniu jelita grubego.

Sól morska

Generalnie sól morska ma bardzo duże właściwości odtruwania jelita, jest silnym naturalnym oczyszczaczem ze względu na wielką właściwość detoksykacji.

Możesz też znacznie więcej naturalnych składników używać do oczyszczania okrężnicy:

Soki warzywne

Aloe Vera
Nasiona lnu
Bentonit
Psyllium Husk (wspomniana już babka płesznik)
Pieprz cayenne
Woda morska
i inne

źródło: 1


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym  Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.