logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
147 online
55 093 896

"LECZENIE DOBRĄ DIETĄ COŚ CI ROZJAŚNI :)

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Krótko, ale jakże treściwie, czyli rozmowa Szarego z Horrym o Ziemianach

  Śniadanie dwojga Ziemian.

  Dzisiaj mnie wybrano do zjazdu do Was dziwaków (?) zniewolonych przez Iluminatów, ale niewiele kumających. Dlaczego akurat mnie, szarego Greya? Bo mam duszę. Miliony szarych nie ma duszy (jakby kto pytał, to Reptiliaństwo ma dusze) i zjeżdżają na Ziemię robić swoją robotę. Ale ja mam duszę, czyli też pochodzę prosto ze Źródła, bo kieruję statkiem o napędzie antygrawitacyjnym.

  Domyślasz się już pewnie, że jestem UFOkiem. Dlaczego statkami muszą sterować Szarzy z duszami? To proste. A u Was kto wygrywa „formułę 1”? Tylko koleś, który na moment podczas szaleńczego wyścigu na ulicach Monte Carlo, czy innego Baden Baden budzi się. Koleś Lauda odrzuca ego, wraca do swojej czystej świadomości, ma oczy dookoła głowy i jednoczy się z jazdą mega szybkim autem. Tak to działa. Zwykły Szary nie miałby szans pokierować „antygrawitem”, bo nie ma świadomości, czy jak to właśnie Wy Ziemianie nazywacie, nie ma duszy. Nie oderwał się od Źródła. Nie jest nieskończony.

  ziemiańskie sprzęty 

  Na marginesie, koleś, który wygrywa te Wasze rajdy i wyścigi sądzi, że ów odlot, od którego jest uzależniony to adrenalina. Guzik prawda, uzależnił się od … oświecenia.

  Dobra, rozgadałem się, tymczasem robię zjazd na Ziemię, 60 sekund z Marsa, ale ja nie jadę z Marsa. Tam mnie nie wpuszczają. Przyznasz, że minuta, to niezbyt długo, jak dla  Ciebie, tak przywiązanej do czasu zegarowego.

  Jestem szary i mały, i raczej jesteśmy dość wojowniczy, tak jak Ty Ziemianko. Co ja gadam? Ty jesteś synonimem wściekłości na sąsiadów, koleżanki, ludzi z pociągu, skunksy z tramwaju w dzień ciepły i wilgotny. Uwielbiasz tylko swoje dzieci i żyjesz prognozami na ich temat. Dobre sobie, nawet nie widzisz, że to wolne dusze, które użyły Twojego ciała. Najbardziej chcesz je zmienić, a przede wszystkim innych wokół siebie, bo to idioci.

  Ale spoczko, Szary wie kto i Ciebie zmutował. Te reptiliańskie laboranty, i teraz poukładane z Waszymi rządami światowymi karmią się Twoim strachem. Bo musisz przyznać Kochanie, że się boisz, co nie?

  inne śniadanie tego samego duetu

  Wracając do dzisiejszej czarnej dziury, to wnerwiłem się na Mantis, to te dobre istoty, o których nawija polityk, a dokładniej radny, słynny „kontaktowiec” Simon Parkes. Znasz Simona? Trochę jakby podobny, nic dziwnego, bo to jego krewni.

  Amerykanie dostali technologie od Reptilian i karmią Was teraz iluminackimi filmami, bo muszą mówić co robią. A Ty Horry też jesteś jak Avatar, wiesz o tym, uwierz greyowi. To znaczy wiedziałbyś gdyby nie ta cała mechanika kwantowa, która rozwala Waszą percepcję, bo nic z tego nie kumacie. A to takie proste, bo jesteś Horry falą. Energia nigdy nie może być równa zero, może być mega maluteńka, słyszałeś o stałej Planka Horry? Mega maluteńka jak 10 do minus 44 (albo -34, to i tak extra malutko) ale nie jest to zero. Kumasz w końcu Horry? Dlatego latasz na miotle.

  Dobrze usłyszałem, że chcesz wiedzieć co Ruscy? Im też ktoś pomaga, ale nie Reptilianie. Dlatego takiej wojny ze Stanami nie będzie. Pan Putin puści w końcu farbę o jego E.T.s, bo chyba ma dość iluminackich podchodów.

  Jest tylko jedno pytanko, dlaczego Wy tego wszystkiego nie widzicie?

  poczekalnia:)

  Tę zajawkę rozmowy z Szarym spisał dla Ciebie na kolanie na zawsze Twój Horry

  (Visited 4 793 times, 1 visits today)
  Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. LuminAdi 1 października 2017 o 02:12

   Hahaha, to jest MEGA Horry, najlepszy Twój tekst dotychczas! 🙂 Czytać ludkowie kochani, czytać i chłonąć!! 😀
   No normalnie bym szejka z Tobą wypił, takiego mocnego 😀

   Lovocowego szału! <3

  2. Kats 1 października 2017 o 08:10

   Chcem jeszcze <3 A tak właśnie z nadzieją czekałam na jakiś wpisik od Horrego- i proszę 😉 lovciam<3

   1. Horry Porttier 1 października 2017 o 10:03

    z miłością 2 na zawsze Twój

    1. Kats 2 października 2017 o 09:00

     <3 😀

  3. Ola 1 października 2017 o 08:24

   Ponoć nie tyle muszą nam o tym mówić, co wbijają nam do podświadomości obrazy które za jakoś czas mają się spełnić i żeby nie były dla nas szokiem bo już je widzieliśmy i niejako w ten sposób ma nam być łatwiej zaakceptować takie np hunger games…

   1. Zibi 2 października 2017 o 11:51

    @Horry Porttier – no właśnie, jak to jest. Muszą, chcą? Jaki jest tego powód?
    Na końcowe pytanie odpowiadam: widzimy i obserwujemy, jednocześnie starając się nie dać sobie odwrócić tym uwagi od siebie 😉

  4. jagatoja 1 października 2017 o 13:11

   Horry – instrukcja obcowania z Repti – potrzebna.
   i jeszcze kilka słów o:
   „(jakby kto pytał, to Reptiliaństwo ma dusze) i zjeżdżają na Ziemię robić swoją robotę.”
   pa

  5. agaaga 1 października 2017 o 13:24

   Czyli mój ulubiony film z Christianem Bale Equilibrium to firm, który mił być fantastyką, a tak naprawdę był bardzo poważnym przekazem!

   1. Pepsi Eliot 1 października 2017 o 14:47

    Tak, Hollywood jest iluminackie

  6. dzieckoszatana 1 października 2017 o 15:53

   Wpisy Horrego mnie podniecają. Czy Horrry ma dziewczynę/kochankę/żonę?

   1. Pepsi Eliot 1 października 2017 o 22:33

    spytam

    1. Carrie 2 października 2017 o 22:49

     Haha, dobre.
     Indygo nie jarają się szaraczkami i niskimi energiami, bo te nie mają do nich dostępu gdyż to nie jest kompatybilne wiec w to nie wchodzą i skrecaja w inna strone na skrzyzowaniu.
     Troche jestes jak wegan ze slinotokiem w sklepie z mięskiem. Ale ja się nie znam 😀
     Bo rH+ to za mało by byc indygo

  7. Paula 5 października 2017 o 08:13

   Ło matko, coś tu chyba nisko wibruje…. a mnie zastanawia skąd ta pewność( różna) w tych niepewnych tematach….

  8. grzegorzadam 17 października 2017 o 12:54

   Ciekawa dyskusja 🙂

  9. HejHo 20 października 2017 o 12:41

   Wszystko jest w Porządku.Mam w sobie zgodę na rh+ i rh-.Tak często odbijam się od szyby za którą jest człowiek.Jest mi czasem smutno.

  Dodaj komentarz