logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
405 online
55 267 784

4greens, pepsi eliot, this is bio

TWOJE OCZYSZCZANIE 4 GREENS This is BIO

IDEALNY DO KURACJI 4 SZKLANEK!

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Spirulina leczy i pomaga zapobiec nowotworom piersi?

  10000 Polek rocznie choruje na raka piersi.

  Jest to drugi, po raku płuc, najczęściej diagnozowany typ nowotworu w Polsce.

  Wciąż poszukuje się nowych sposobów na leczenie nowotworów. Niektóre są tak blisko, że na pierwszy rzut oka zupełnie ich nie widać.

  Fikocyjanina znajdująca się w Spirulinie może leczyć raka piersi!

  Badanie z 2013 roku wykazało, że spirulina zatrzymuje rozwój komórek nowotworowych.

  Naukowcy ze stanowego uniwersytetu w Luizjanie postanowili stworzyć z organicznych substancji – warzyw, owoców i ziół, super-koktajl, który wspomaga leczenie nowotworów.

  W napoju znalazły się fikocyjanina, kurkumina, flawonoidy, indolo-3-karbinol, resweratrol i kwercetyna – a wszystko to z owoców i warzyw (m.in. spiruliny, kurkumy, grejpfrutów i jabłek).

  Badano działanie specyfiku na podstawie badania zarówno nowotworowych, jak i zdrowych komórek. Naukowcy dowiedli, że w przypadku raka piersi ta kombinacja składników powstrzymuje rozwój ponad 80% komórek nowotworowych. Zakłóca ona również proces migracji i inwazji nowotworu, co ostatecznie doprowadza do śmierci większości komórek rakowych!

  Już przy drugiej próbie badacze odnotowali śmierć komórek nowotworowych bez wpływu na zdrowe komórki.

  Fikocyjanina, której przypisano w owym koktajlu specjalne zasługi, jest przeciwzapalna i działa antyoksydacyjnie, co czyni ją potężnym lekarstwem. To także dzięki niej spirulina ma swój zielono-niebieskawy kolor

  TU KUPISZ w 100% ORGANICZNĄ SPIRULINĘ THIS IS BIO

  W innym badaniu odnotowano, że chlorofil zawarty w spirulinie wiąże się z czynnikami rakotwórczymi sprzyjając tym samym ich eliminacji z organizmu.

  W niewielkim badaniu klinicznym przeprowadzonym przez Centrum Medyczne Uniwersytetu Maryland stwierdzono natomiast, że uczestnicy otrzymujący spirulinę doświadczyli zmniejszenia zmian przednowotworowych.

  Spirulina dodatkowo bogata jest w pierwiastki śladowe, a także stanowi doskonałe źródło bio-przyswajalnego żelaza, witamin A i K, witamin z grupy B oraz kwasu gamma-linolenowego.

  Liczy się jednak nie tylko wpływ tej algi na chorobę. Działa ona także profilaktycznie, a warto pamiętać, że profilaktyka ma ogromne znaczenie!

  Źródło: 1

  Uściski:)

   

  (Visited 2 827 times, 15 visits today)
  Emanuela Urtica pisarka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Baku 30 listopada 2017 o 11:23

   U kobiet z rakiem piersi wykrywa się zwiększoną ilość aluminium, która jak wiadomo pochodzi od antyperspirantów. Rak się tworzy najczęściej w okolicy pachy właśnie.

   1. Pepsi Eliot 30 listopada 2017 o 11:27

    owszem też, dlatego polecamy olej kokosowy z chlorkiem magnezu, lub z sodą i troszkę ładnie pachnącego olejku na który nie ma się nadwrażliwości

    1. Baku 30 listopada 2017 o 11:34

     na aluminium jeszcze dobra jest np. woda krzemowa, czy sam krzem po prostu. Nie wyciągnę teraz linku z głowy z badaniami, ale robili badania i jak pijemy krzem to elegancko organizm oczyszcza nas z aluminium na szczęście 🙂

     1. grzegorzadam 30 listopada 2017 o 13:53

      Przy dużych zatruciach glinem dobre efekty daje to:

      ”Deferoksamina (opis profesjonalny)

      Działanie

      Pochodna kwasu hydroksamowego; jej rozpuszczalna w wodzie sól metanosulfonowa chelatuje trójwartościowe jony żelaza i glinu w proporcji odpowiednio 8,5 mg żelaza na 100 mg deferoksaminy i 4,1 mg glinu na 100 mg deferoksaminy.
      Deferoksamina tworzy trwałe kompleksy z jonami żelaza obecnymi w osoczu i komórkach, żelazem zawartym w ferrytynie i hemosyderynie, natomiast praktycznie nie wiąże żelaza hemoglobiny i cytochromów.

      W wyniku połączenia deferoksaminy z jonami żelaza powstaje czerwono zabarwiona, rozpuszczalna w wodzie feroksamina, która jest wydalana w 2/3 z moczem, a w 1/3 z kałem

      Deferoksamina może również mobilizować i chelatować glin, tworząc aluminoksaminę.
      Wydalanie żelaza w postaci feroksaminy z moczem dotyczy głównie żelaza pochodzącego z osocza, podczas gdy wydalanie z kałem odzwierciedla głównie wewnątrzwątrobowe wiązanie żelaza.
      Lek nie się wchłania z przewodu pokarmowego, szybko wchłania się po podaniu i.m. lub s.c. Maks. stężenie w osoczu występuje ok. 30 min po podaniu. Wyizolowano cztery metabolity deferoksaminy, powstajace w wyniku transaminacji, oksydacji, dekarboksylacji, N-hydroksylacji. Wydalanie jest dwufazowe; po podaniu i.m. t1/2 pierwszej fazy wynosi ok. 1 h; drugiej – 6 h.”
      https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=208

  2. wini 30 listopada 2017 o 11:34

   proszę o pomysł , jak ja stosować , do czego najlepiej dosypać?

   1. Emanuela Urtica 30 listopada 2017 o 12:20

    Jak wpiszesz sobie w szukałkę „spirulina” znajdziesz sporo inspiracji.
    http://www.pepsieliot.com/chlorofil-doda-ci-zdrowia-niekoniecznie-zielonego/
    http://www.pepsieliot.com/dlaczego-spirulina-3-proste-przepisy-doskonale-uzycie/
    http://www.pepsieliot.com/dlaczego-sproszkowana-spirulina-to-genialny-dodatek-do-sniadania/ (tu co prawda bez przepisów, ale z inspirującymi zdjęciami)

    No i można zawsze zaopatrzyć się w tabletki, nie trzeba kombinować. 🙂

  3. wini 30 listopada 2017 o 12:27

   super dziękuje 🙂 mam spiruline od pepsi , kupuje wszystko w sklepie w Elblagu , jest bardzo miły właściciel

   biorę 10 tys dziennie wid 3 z k2 od pepsi , pije kurkumę z pieprzem rano soda z sokiem z cytryny , ph mocz o 12 8,0- 8,5 olbrzymie torbiele w obu piersiach , brałm suple teraz mam przerwe w jodzie selenie b complex, pije pokrzywe herbate zieolna bio , morwe biala , piłam po 3 mce mieszanki na torbiele, pije wode z sola min 2 l dziennie , nie cwicze, 🙁 jem jabłka i banany na sniadanie , robie posty przerywane , kocham moja rodzine i jestem wdzięczna za drobnostki blachostki i wielkie czyny

   poradżcie co mogę jeszcze robic
   prolaktyna była podwyższona wiec mogła zrobic te trobiele , mam je od wielu lat około 10 la , raczej powiekszaja sie z 10 mm do 45 mm

   1. Pepsi Eliot 30 listopada 2017 o 12:53

    jesteśmy wdzięczni & lovciamy

  4. Agnieszka 30 listopada 2017 o 12:28

   A mozna przyjmowac spiruline wraz z chlorella? bez ryzyka ze chlorella pochlonie procz metali ciezkicg tez te dobre mineraly ze spiruliny?

   1. Emanuela Urtica 30 listopada 2017 o 12:35
  5. helenaeu 30 listopada 2017 o 14:23

   Pepsi, latem moj tato mial robione badanie pet (po radioterapi w tamtym roku) zaswiecil mu sie podejrzany wezel chlonny ktorego wczesniej nie bylo. Stosowalismy przez 2 miesiace po 8g askorbinianu codziennie, po kalibracji i Twoja spirulina codziennie lyzeczka z sokiem z marchwi, poza tym inne suple ale kupione na szybko w aptece nie od Ciebie niestety no i… Ostatnie badanie tk nic nie wykazalo poza wyrazna regresja zmian a podejrzanego wezla juz nie ma 🙂 wiec polecam wszystkim, spirulina i witamina c od pepsi naprawde dziala cuda 🙂

   1. Emanuela Urtica 30 listopada 2017 o 14:39

    <3

  6. zofija 30 listopada 2017 o 15:32

   a wystarczy ta ilość spiruliny, która jest w 4 greens? codziennie rano robię terapię 4 szklanek

   1. Emanuela Urtica 30 listopada 2017 o 15:44

    W celach profilaktycznych jak najbardziej. No i to pokarm – nie lekarstwo – dawka może być płynna. 🙂

  7. Magdalena 30 listopada 2017 o 19:04

   Pytanie trochę z innej beczki – co na wewnętrzne rozedrganie? Nie do końca nerwica, ale utrudnia sen, bardzo dziwne uczucie. Suplementuję już chyba wszystko, co możliwe, jestem witarianką, jem mało, mam bardzo dużo energii, ale wieczorem chce mi się spać, jestem zmęczona, kładę się i dupa. Mało to konkretne, ale przyjmę każdą radę.

   1. Pepsi Eliot 30 listopada 2017 o 21:29

    naucz się medytować

   2. grzegorzadam 1 grudnia 2017 o 08:43

    Suplementuję już chyba wszystko, co możliwe, j”

    Co konkretnie?
    Jak z prekursorami melatoniny?
    Próbowałaś metod Clark?
    http://www.pepsieliot.com/twojej-solniczce-juz-witamina-c-czyli-prosto-zgladzic-plesn-2/

    1. Magdalena 1 grudnia 2017 o 09:31

     D3 + K2, B12, B-kompleks, B3, 5-HTP, tyrozyna, selen, cynk, jabłczan magnezu, askorbinian sodu, płynem Lugola się smaruję, teraz zaczęłam kurację ALA, odrobaczam się regularnie, biorę Ashwagandhę. Chcę przeczytać jej książkę, przetestuję, dziękuję.

  8. Edit 1 grudnia 2017 o 10:50

   GrzegorzAdam a co myślisz o metodach Ray Peata na leczenie niedoczynnośći tarczycy?

   1. grzegorzadam 1 grudnia 2017 o 12:45

    Ciekawa
    Równowaga hormonalna jest podstawą.
    Metody naturalne.

  9. edit 1 grudnia 2017 o 18:21

   czyli polecałbyś spróbować?zwiekszyc bialko i weglowodany? a co w przypadku hipoglikemi reakt?

  10. grzegorzadam 1 grudnia 2017 o 21:21

   a co w przypadku hipoglikemi reakt?”

   To są objawy, dostarcz magnezu skutecznie, nawodnij się, znormalizuj pH (jakie?).
   Trzeba czasu i spokoju.
   Leki?

  11. jolandina 3 grudnia 2017 o 22:19

   Pepsi napisz kiedys prosze posta dla kobiet, u ktorych zdiagnozowano nowotwor piersi i ktore musza brac Tamoxifen. Lekarze oczywiscie milcza, ale wiem, ze np. mandarynki zaklocaja dzialanie tego leku. Poza tym co pilnie trzeba brac, zeby zapobiec nawrotom, jakie badania robic we wlasnym zakresie. Zrobilam d3- po polrocznym suplementowaniu, w polowie lata- dolna granica normy!!!

   1. Pepsi Eliot 4 grudnia 2017 o 08:08

    a powinnaś trzymać 100, a nawet 120

   2. grzegorzadam 4 grudnia 2017 o 08:47

    i ktore musza brac Tamoxifen”

    Nie muszą, to trucizna.

    ”Zrobilam d3- po polrocznym suplementowaniu, w polowie lata- dolna granica normy!!!”
    Zła nieskuteczna suplementacja.

    ”Poza tym co pilnie trzeba brac, zeby zapobiec nawrotom,”
    Piołun, pilnowac pH, witaminy dobrej jakości, oczyszczanie:
    http://www.pepsieliot.com/krotka-kuracja-leczenia-raka-prostaty-wg-vernona-johnstona/
    http://www.pepsieliot.com/czy-pestki-z-moreli-to-utajnione-przez-lobby-farmaceutyczne-skuteczne-lekarstwo-na-raka/
    http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

    1. janK 4 grudnia 2017 o 19:52

     Ja to bym lał a nie tłumaczył (-). Jolandina musi. Leczenie to rodzaj umowy społecznej, regulaminu – za nieprzestrzeganie dostaje się po łapkach.
     „janek co ty pieprzysz! ja muszę brać TAMO…(co?)”
     Po takich lekach to nie ma nawrotów tylko jest nowy rak….
     Do znudzenia – gersonka najpierw leczy z chemioterapii a potem z raka.

  Dodaj komentarz