Świat błędnej diagnozy

doctor2final

Świat błędnej diagnozy

Jeżeli jesteś nadal udręczony jak nikt i chciałbyś więc zrozumieć cokolwiek z medycyny zachodniej we własnych kategoriach laickich i ludzkich, to prawdopodobnie wielka farmacja zrobiła już swoje. Albowiem nadal NIC nie zostało rozwiązane, a Ty nawet nie domyślasz się, że przyczyna wielu twoich zaburzeń leży w totalnym niedożywieniu twojego organizmu

Super Antyoksydant - Purple Corn 100% Organic This is Bio

Super Antyoksydant – Purple Corn 100% Organic This is Bio

Hejka Burżuazji,

Przemówię obecnie z ramienia szamanów i jako przedstawiciel samozwańczej nacji felczerów powiem, że jestem rozczarowana światem w kitlach. Że są tak zadufani, że nie dopuszczają, że nawet dla jaj nie spojrzą na sprawę z innej perspektywy. Jest wśród nich tak wiele nieprzeciętnie utalentowanych osób, o niezwykłej pamięci i wielkich możliwościach dedukcji. Ale nie dedukują.

Są niejako zrezygnowani, jeżeli chodzi w wiarę w człowieka, że może człowiek tak wiele dla siebie zrobić i ominąć truciznę zawartą w lekarstwie. Zapewne są wyjątki od tej reguły, ale raz, że praktycznie jeszcze nie spotkałam nikogo takiego, a dwa, że i tak unikam lekarzy jak tylko mogę.

W końcu nasuwa się pytanie, dlaczego wierzyć znachorowi, który posiadł wiedzę wyrywkową, nie uczył się anatomii, ani biochemii i często gada bzdury, a niekiedy sam sobie przeczy? A nie lekarzowi, praktykowi, który po wlaniu do żyły chemii pacjentowi, a wcześniej wycięciu tego co potrzeba ze sporym naddatkiem, widzi efekty ozdrowieńcze. Jednak razem z tym nawet ozdrowieniem idzie w parze ruina zdrowia, ale w tym temacie lekarz milczy, bo to nie jego biznes, albo coś w tym guście.

shaman

Więc, co powiedział lekarz?

Czy to choroba, zaburzenie, albo może zespół? Czy neurochemiczna, albo neurobiologiczna nierównowaga? Może masz zaburzenia poznawcze lub nawet upośledzenie? Czy masz problemy genetyczne? Czy cierpisz na centralny zespół uczuleniowy? Może to co masz należy do tak zwanego współwystępowania, co oznacza, że na wierzchu siedzi gospodarz zaburzeń, ale pod spodem stosu są inne zaburzenia o podłożu psychiatrycznym, albo związane ze stresem?

Jednak być może to wszystko jest tylko anomalią, a lekarz nie ma pojęcia o przyczynach.
Im więcej lekarz może używać haseł ogólnych, niejasnych i mylących, tym bardziej jest w swoim żywiole.

recepmed2A następnie ostatecznie robiąc mętlik w głowie pacjenta tę skomplikowaną diagnostykę zaczyna bazgrać jak kura pazurem na recepcie. Zaś przepisane dictum wydaje się mieć gorsze skutki uboczne niż objawy głównego nurtu, z czym nadszedłeś do lekarza.

Jednak w tym momencie machniesz na to ręką z powodu bólu, depresji i lęku i postąpisz praworządnie zgodnie z tym co zapisał ci lekarz. Jednak czasami najdzie człowieka refleksja. Jeżeli jesteś nadal udręczony jak nikt i chciałbyś więc zrozumieć cokolwiek z medycyny zachodniej we własnych kategoriach laickich i ludzkich, to prawdopodobnie wielka farmacja zrobiła już swoje.

Albowiem nadal NIC nie zostało rozwiązane, a Ty nawet nie domyślasz się, że przyczyna wielu twoich zaburzeń leży w totalnym niedożywieniu twojego organizmu

To jest właśnie ten czas, kiedy musisz powiedzieć sobie, dość tego i zakończyć to do niczego nie prowadzące szaleństwo. Musisz zacząć oczyszczać swoje ciało, intelekt, a nawet duszę, skoro sądzisz, że ją posiadasz i odebrać swój los z cudzych rąk. Jak widać nie do końca właściwych.

Pewne choroby, które obecnie rozprzestrzeniają się w postępie geometrycznym, kiedyś, jakieś 80 lat temu występowały sporadycznie

fibromialgia6Taka Fibromyalgia, objawiająca się powszechnym bólem pojawiającym się w wyniku zachwiania równowagi neurochemicznej, która obejmuje aktywację szlaków zapalnych w mózgu.
Lekarze mają na ten zespół wytłumaczenie, że jest syndromem w centralnym układzie neurobiologicznym, co prowadzi do bólu i zaburzeń poznawczych.
A dlaczego po prostu nie wyjść do pacjenta i nie powiedzieć mu – jesz żywność z chemikaliami. Nagminnie obok pestycydów i herbicydów zjadasz aspartam, barwniki do żywności, wodę z fluorem. To masz za swoje. Jednak praktyk medycyny alopatycznej , czyli zachodniej nie posiadł edukacji żywieniowej.

Będziesz więc leczony chemią na zatrucie chemią, prawie homeopatia, więc o co ci chodzi?

arthritic_jointsDalej, mamy częste zapalenie stawów. W zasadzie zapalenie stawów jest wynikiem zwapnienia i długoterminowego braku niezbędnych minerałów. Czyli niedożywienia.
Zapalenie stawów jest często błędnie leczone przez medycynę zachodnią właśnie ze względu na brak podstawowej edukacji żywieniowej.

Tymczasem niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3, ale też i omega 6, tyle, że w idealnej proporcji 1:3, albo jeszcze lepiej 1:1, które to kwasy nie mogą być wytwarzane przez organizm i muszą być spożywane, okazuje się, że ludziom stale ich brakuje, albo spożywają pokarmy o za dużej ilości omega 6. To dotyczy często wegetarianin. Omega 3 tymczasem są tłuszczami zbawiennymi w wielu przypadkach. Dlatego tak ważne dla człowieka są konopie, len, czy dla wielu rybi olej.

wiśnieWiśnie mogą obniżać poziom zapalenia w organizmie na tyle radykalnie, aby faktycznie złagodzić objawy zapalenia stawów i zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia i cukrzycy.
I to wcale nie musi być zaraz super ekstrakt, żeby poczuć efekt.

Wiśnie są również dobrze znane, w pomocy przy dnie moczanowej, są wstanie zmniejszyć ilość kwasu moczowego krążącego we krwi.

Osteoporoza, czy lekarze wiedzą coś o micie wapnia? Słyszeli w ogóle o takim stwierdzeniu, że wapń nie buduje kości, żeby mogli się do tego ustosunkować? I, że jest to jedno z największych nieporozumień w historii

Przede wszystkim krzem i magnez są kluczem do zwiększenia gęstości kości

Papryka-czerwonaCzyli pomimo, że niedobory wapnia są związane z ponad setką różnych chorób, ale akurat to suplementacja krzemu z magnezem jest w stanie zwiększyć gęstość kości. Pokarmy, które zawierają krzem, czyli papryka, zielone warzywa liściaste, lucerna, buraki, brązowy ryż, płatki owsiane, pokrzywy, liście konopi i skrzyp, powinny być przez medyków zalecane.

Ponadto magnez znajduje się w orzechach, takich jak nerkowce, migdały, macadamia i kakao. Żywność taka jak halibut, awokado, płatki owsiane, ziemniaki i szpinak również zawierają sporo magnezu. Upewnij się, że dodajesz do swojej diety dużo zielonych liściastych warzyw, ponieważ są to pokarmy bogate w magnez, a dodatkowo są również dobrym źródłem wapnia i krzemu.

gmoRak jest również często błędnie interpretowany przez lekarzy medycyny zachodniej, właśnie z powodu braku edukacji żywieniowej. Przede wszystkim nie zakazuje się ludziom kontaktu z chemią i GMO. Rak również żywi się chemikaliami zawartymi w żywności.

Rak traci swoją moc kiedy zabiera mu się paliwo, ale alopaci nie chcą nawet o tym słyszeć

Choroba Parkinsona i Alzheimera. Osoby z cukrzycą typu II mają o 83 % większe ryzyko rozwoju Parkinsona. Podwyższone stężenie cukru we krwi znane jest z powiązania ze strukturami białkowymi w procesie zwanym glikacją. Taka reakcja redukcji cukrów poprzez łączenie ich z aminokwasami tworzy zaawansowane enzymy glikolityczne (AGE), które są szczególnie niebezpieczne.

acaiZ tego powodu tworzą się również duże ilości wolnych rodników. Również stres oksydacyjny w mózgu jest najczęściej związany z nierównowagą cukru we krwi i ilością toksyn środowiskowych (takich jak metale ciężkie, a także pestycydy i herbicydy). Gdy tymczasem mądrą dietą można wyleczyć cukrzycę typu II w 30 dni.

Tymczasem na każdym kroku do jedzenia, kupowanego w hipermarketach dodawany jest syrop kukurydziany (dodatkowo z pestycydem GMO) o wielkiej ilości czystej fruktozy, odpowiedzialny za otłuszczanie wątroby.

docto4Jakie są najczęstsze spożywcze lekarstwa, powodujące choroby i zaburzenia?

Trwożny Fluor, woda z kranu zawiera niebezpieczne poziomy toksycznego fluorku.
Okropny MSG (glutaminian sodu) i jego 20 lub więcej poukrywanych pod różnymi nazwami kuzynów, jak ekstrakt drożdżowy, albo hydrolizowane białko sojowe.
Straszny Aspartam.
Makabryczne GMO

Właściwie cały świat zachodni żyje w nieustającym zapaleniu, któregoś z elementów organizmu

Stan zapalny jest niejako wpisany we współczesne życie człowieka

Nawet lekarze lubią go klasyfikować jako zespół zapalny

Czy wiesz, że białko zwierzęce, ale również produkty pełnoziarniste mogą wywołać stan zapalny? Oczywiście twoje ciało pragnie aminokwasów i są mu niezbędne do życia, ale mięso jest zbyt skomplikowanym pośrednikiem, co wymaga ogromnych nakładów pracy przez twój układ trawienny, żeby te aminokwasy z niego wydobyć. Tymczasem rośliny są pełne wartościowego białka o wiele łatwiej dostępnego dla człowieka, gdyż w postaci enzymów, peptydów i aminokwasów w stanie nietrwałym, czyli łatwym do przyswojenia.

szaman
Łosoś z GMO, pszenica, obok mlecznych produktów każdego dnia u milionów ludzi na świecie powodują zapalenie. Łososie, węgorze są tak przeładowane hormonami i DNA w stosunku do innych ryb, że doszło do światowej eco-katastrofy, gdyż ryby rozmnażają się w otwartych zbiornikach wodnych i mutują całą populację.

Pszenica jest nagminnie modyfikowana genetycznie, co powoduje zarażanie innej pszenicy. Właściwie nie można jej jeść chociażby z tego powodu.

To są dopiero zapalenia

Około 18% krowom mlecznym w Stanach Zjednoczonych wstrzykiwano specyfik Monsanto Co, któy jest zrekombinowaną somatotropiną bydlęcą (rBST), znaną również jako bydlęcym hormonem wzrostu (rBGH). Co przekłada się na 15 procentową zwyżkę produkcji mleka przez takie krowy, przy jednoczesnym 100% wzroście stanów zapalnych u konsumentów tego mleka. Unia zakazała rBST, ale nie mówiąc, że w mleku tak czy siak siedzi insulino podobny hormon wzrostu IGF1

Cukier rafinowany również powoduje stan zapalny, połączony do tego z dużymi przyrostami masy ciała.

A alergie pokarmowe? To też stany zapalne organizmu!

Gluten jest toksycznym klejącym jedzenie silnym i bardzo popularnym alergenem. Przyklejającym się do twoich wnętrzności i utrzymujący pestycydy, które dodatkowo infekują układ trawienny i procesy wydalnicze. Unikaj glutenu za wszelką cenę, nawet jeśli nie masz celiakii, ani IBS

recepta amerykańskiego lekarza

Jak widać nie wszyscy lekarze żyją w ciemnościach

Gdy tymczasem na wiele z wymienionych przed chwilą bolączek są dwa naturalne środki zaradcze:

Wyciskanie soku z surowych i organicznych warzyw jest numerem jeden. Sok z marchewki organicznej to największe lekarstwo i cud natury.

Oraz koktajle z surowych organicznych owoców z dodatkiem zielonych warzyw liściastych, jest numerem dwa.

car

Po prostu koniecznie musimy pozbyć się toksyn zalegających w naszym organizmie i jak najszybciej rozpocząć rewitalizację bazy odżywczej

Nigdy nie lekceważ potęgi roślinnej żywności ekologicznej, aby uzdrowić swoje ciało

Pamiętaj, że lekarz tego jeszcze przez długi czas z pewnością Ci nie doradzi. Nie wypisze swoim cudacznym charakterem pisma, pacjent ma wypić sok z 5 kilogramów ekologicznej marchewki dzień w dzień przez co najmniej 2 lata i rano szejk owocowy z jarmużem, dużo

Pić zawsze

Źródła między innymi  12


soku marchwiowego
od pe psiaka


Blog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.