Właściwie nie znam nikogo kto cieszyłby się z dużych yyy … porów

król dred

Właściwie nie znam nikogo kto cieszyłby się z dużych porów

Czyli 9 prostych sposobów na zmniejszenie porów

Oto historia, po której przelatują ciary po goleniach:

Wchodzisz do sali balowej, a tu Twój były z nową dziewczyną, prawie żoną. Nie wierzysz własnym oczom, ale na jej twarzy nie widzisz jednego źdźbła rozszerzonego pora. Uśmiechasz się szeroko, i pod pretekstem lecisz do toalety. W mizdrzygarni ze zgrozą odkrywasz nie tylko, że między dwójką, a trójką osadził się mak (jadło się to i owo), ale jeszcze, a nawet przede wszystkim widać czarno na białym, że masz pory.

I to nie gustownie pozamykane, jak Ona. A wręcz przeciwnie.

Uuuuu U

Super Antyoksydant - raw Purple Corn 100% Organic This is Bio
TU KUPISZ SUPER ANTYOKSYDANT FIOLETOWĄ KUKURYDZĘ
Z PERU PURPLE CORN 100% ORGANIC This is Bio

Właściwie nie znam nikogo kto cieszyłby się ze swoich dużych yyy … porów

Duże pory najczęściej charakteryzują cerę tłustą, ale właściwie prawie każdy ma dermę mieszaną i jakieś poszerzone pory pojawiają się na twarzy i nie tylko. Litera T na twarzy, jak błyszczący T-shert.

Przyczyn rozszerzonych porów jest kilka, a wśród nich pewne błędy ciągnące się za nami aż od czasu dojrzewania, zdarza się też, że skóra zostaje uszkodzona przez słońce.

9 sposobów lepiej, lub gorzej działających na rozszerzone pory:

1. Cytryna

Można za pomocą wacika nałożyć sok z cytryny na obszary dotknięte dużymi porami, a następnie zmyć go zimną wodą po 5-10 minutach. W przypadku bardzo suchej skóry można dodać kilka kropli wody różanej do soku z limonki, lub cytryny.

2. Migdały

Robimy pastę z mielonych na proszek migdałów dodając wodę i nakładamy na duże pory. Ważne jest, aby pastę trzymać od 30 do 45 minut. Metoda ta powinna być stosowana 2 do 3 razy w tygodniu, w celu uzyskania naprawdę skutecznych wyników.

3. Papaja (coraz częściej można ją kupić w polskich, niestety tylko bardzo dużych sklepach)

Przy czym tłuczona papaja nałożona na rozszerzone pory nie tylko spowoduje ich zamknięcie, ale również ogólnie jest bardzo pomocna w poprawie jakości skóry

4. Maślanka

Kupujesz maślankę, mieszasz ją z dobrą szarą solą i nakładasz na duże pory. Regularne masaże tym niezbyt apetycznym preparatem mogą jednak dać bardzo konkretne wyniki. Ważnym jest, aby pamiętać, że usuwamy tę miksturę zawsze tylko letnią wodą.

5. Sok pomidorowy

Można zastosować sok pomidorowy na obszarach dotkniętych dużymi porami. Usuwamy go dopiero po upływie 30 minut.

Inną możliwością jest zastosowanie pasty z soku pomidorowego i proszku z drzewa sandałowego. Gdzie ja ci kupię proszek z drzewa sandałowego? Jednak regularne stosowanie tego środka może pomóc w zmniejszeniu rozmiarów nieprzyjemnie dużych porów.

6. Yyy … cukier

Pastą zrobioną z wody z cukrem możemy leczyć duże pory. Taką pastę trzymamy na twarzy 25-30 minut i zmywamy ciepłą wodą.

New-Egg-White-Yolk-Separator-Divider-Kitchen-Gadgets-Cooking-Eggs-Tools-DIY-To-font-b-Make

7. Białko jaj

Białko jaj również może być stosowane do leczenia dużych porów. Smarujemy pory rozbełtanym białkiem, a następnie po 20-30 minutach usuwamy zimną wodą. To działa ewidentnie, szczególnie jak jeszcze masz tę maskę na twarzy:)

8. Ogórek

Bardzo dobrze zadziała mieszanina startego ogórka z kilkoma kroplami soku z cytryny i wody różanej (1 łyżeczka). W celu uzyskania skutecznych wyników mieszanka musi leżeć na porach 25 do 30 minut.

9. Kostka lodu, lub naprawdę zimna woda

Możesz pocierać kostką lodu (z dobrej wody), lub po prostu umyć twarz naprawdę zimną wodą ( ja dodaję do mineralnej wody niegazowanej lód) i umyć nią twarz.

Otrzymujemy w prezencie chociaż chwilową ulgę od dużych porów.

Do tego twarz robi się bardziej ukrwiona i jakby ożywa.
Stosuję ten trick na ożywioną twarz.

Twoja kochająca mumia:)

reklamablog


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep 


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.