logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
56 900 702
191 online
26 055 VIPy
Zastosuj pięciodniowe oczyszczanie jelit z Candidy za pomocą psyllium

colon-being-cleansed

Czyli jak usunąć ochronną błonę biologiczną drożdżaków?

Mówiłam 100 razy, że wszystko co złego dzieje się w Twoim ciele zaczyna się od złego trawienia.

Dobre trawienie rządzi.

Nie można pozbyć się utrzymujących się przez dłuższy czas drożdżaków Candida przy pomocy krótkiego stosowania środków grzybobójczych, lub jedynie dobrej diety, nie usunąwszy ich ochronnej błony biologicznej.

Najskuteczniejsze środki to takie, które są w stanie przenikać i rozpuszczać ten gęsty śluz bez uszkadzania korzystnych bakterii jelitowych. Należą do nich (jak twierdzi Walter Last) nafta (pod warunkiem długotrwałego stosowania), płyn Lugola, tiosiarczan sodu, czosnek i jeszcze coś by się znalazło.

Wymienione środki zawierają lub tworzą substancje (w tym gazy) rozpuszczające ten śluz. Jod jest znany z tego że upłynnia lekki śluz.

Ale jest jeszcze inna świetna metoda, czyli pięciodniowe oczyszczanie jelit za pomocą psyllium

Jelita wypełniają się wówczas rozmiękczonym psylium, który przykleja się do ścian, zmiękczając stwardniałe skorupy i lekki śluz, pod czym kryją się drobnoustroje. W trakcie takiego przeczyszczania ścian jelit wszystkie błony biologiczne są wypłukiwane, co powoduje że pozostałe drożdżaki Candida oraz pasożyty stają się bezbronne wobec przyjmowanych środków antybakteryjnych.

TU KUPISZ sproszkowaną 100 % ORGANIC babkę płesznik PSYLIUM HUSK This is BIO

Według Waltera Lasta ma to również bardzo istotne znaczenie w przypadku raka, wrzodziejącego zapalenia jelita, oraz choroby Leśniowskiego-Crohna.

Po zmieszaniu z wodą łuski nasion psyllium mocno pęcznieją i tworzą galaretkę, którą można używać jako łagodny środek przeczyszczający. Z kolei gdy użyje się mało wody, psyllium będzie działało wręcz przeciwnie czyli przeciw-biegunkowo.

Pięciodniowe oczyszczanie jelit za pomocą psyllium

Po conajmniej tygodniu przyjmowania łyżeczki psyllium przed śniadaniem (i ewentualnie przed obiadem) możesz spróbować tej kuracji, aby usunąć gęsty śluz lub błony biologiczne ochraniające Candidę przed środkami grzybobójczymi.

Podczas tego 5 dniowego oczyszczania coś jemy?

Najlepiej spożywać tylko świeżo wyciskane soki z zielonych warzyw, ewentualnie z dodatkiem kwaśnych odmian jabłek

Należy pić je bardzo powoli i co najmniej połowa soku powinna pochodzić z selera naciowego, trawy i zielonych liści.

446_2890_z

Dodatkowo można zrobić za pomocą blendera puree z garści świeżych liści: na przykład szpinaku, boćwiny lub jarmużu i wypić bez odcedzania.

Jeśli nie masz urządzenia do robienia soku, ani blendera możesz jeść co jakiś czas w ciągu dnia zieloną (surową) sałatkę warzywną i kwaśne odmiany jabłek.

Co dalej?

Co 3 godziny lub 5 razy dziennie dodawaj 1 łyżeczkę psyllium razem ze środkiem bakteriobójczym (uwaga: 1 na 10 osób jest uczulona na jod pierwiastkowy) i 1 łyżeczką sody oczyszczonej do dużej szklanki wody i odrazu wypijaj, jeszcze popijając wodą.

Możesz dodać 1 lub 2 łyżeczki świeżo zmielonego siemienia lnianego, a do każdej szklanki soku dodaj po 1 kapsułce bromelainy i papainy, albo tę saszetkę z enzymami (w tym bromelainą i papainą), oraz błonnikiem, aby pomóc rozrzedzić śluz.

Jako środek bakteriobójczy Last poleca taki, który ma zdolność przenikania przez błony biologiczne na przykład posiekany czosnek, albo 5 do 10 kropli płynu Lugola.

Ostatniego dnia picia soku przed snem, a także następnego dnia rano weź 1 łyżkę stołową soli magnezu rozpuszczonej w wodzie albo tyle środka przeczyszczającego, aby spowodować silne wypróżnienie

TU KUPISZ sól magnezową, czyli (sześciowodny) CHLOREK MAGNEZU TiB o czystości farmaceutycznej

Co to jest sól magnezowa?

To jest czysty chlorek magnezu, sześciowodny MgCl2 6H2O.

Czego możesz się spodziewać, co wydalisz z siebie?

Często wydalane są długie włókna i części sprasowanej masy wyglądające jak odcinki jelit. Są to kryjówki drożdżaków Candida, pasożytów i bakterii powodujących stany zapalne jelit.

Urozmaicenie diety powinno następować powoli i stopniowo. Jednocześnie można wykonywać testy alergiczne (najlepiej biorezonans).

Jeśli dyskomfort podczas oczyszczania w postaci wzdęć lub innych problemów staje się zbyt uciążliwy należy wziąć środek przeczyszczający lub zrobić lewatywę, aby wypłukać wszystko na zewnątrz i spróbować ponownie później.

TU KUPISZ Sól Epsom, czyli Siarczan Magnezu TiB o czystości faramaceutycznej, świetna do kąpieli, a doustnie raczej tylko w przypadku zaparć

Zaalecany przez Lasta środek przeczyszczający to duża szklanka wody z dodatkiem 1 łyżki stołowej soli angielskiej (sól gorzka Epsom, czyli siarczan magnezu). Potem należy wypić więcej wody. Aby sól nie smakowała zbyt gorzko można wstawić ją na noc do lodówki

źródła: Walter Last „Jak wyleczyć się z drożdżaków”, oraz „Proste metody przywracania zdrowia”

Squat-Colon

Ale to jeszcze nie wszystko i powinieneś coś jeszcze zrobić dla swoich słabo trawiących jelit i ciała …

Gdy zaczniesz komunikować się ze swoim ciałem wszystko stanie się bardziej proste. Ciało nie może być do niczego zmuszane. Spróbuj go przekonać. Nigdy w żaden sposób nie próbuj go zdominować. Słuchaj ciała. Rób to co Ci ciało zaleca. Ciało zna wszystkie tajemnice bo jest miniaturą wszechświata. Materializuje się

No dobra przystępujemy do akcji:

Gdy dziecko jest zdrowe niespecjalnie zwraca się na niego uwagę, ale gdy choruje wszyscy wokół niego skaczą. Dziecku od tego wszystko myli się w głowie, a potem wyrastasz z tego Ty.

Połóż się wygodnie na plecach i zacznij wygadywać totalne bzdury, po prostu paplaj byle co (to pomaga chociaż na krótko zgubić nieustający dialog w głowie), po pewnym czasie zamilcz. Zacznij oddychać spokojnie, ale nie zwracaj uwagi na oddech. Rozluźnij się, rozluźnij ciało i poczuj napięcie w swoich jelitach.

Skoro masz chore jelita na pewno poczujesz to napięcie.

Delikatnie poproś swoje jelita żeby się rozluźniły, żeby poczuły się komfortowo. Niech jelita wiedzą że je kochasz. I że starasz się, aby były zdrowe, ale one też same coś dla Ciebie pewnie zrobią chętnie. Nie rozkazuj tylko poproś delikatnie.

Taką rozmowę z własnymi jelitami może przeprowadzić nawet dziesięcioletnie i młodsze dziecko. Naucz swoje alergiczne dziecko rozmowy ze swoim ciałem.

Źródła: Osho „Równowaga ciała i umysłu”

(Visited 11 744 times, 3 visits today)
Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

 1. Kinga 7 października 2017 o 13:10

  Mam pytanie czy jeśli chodzi o naftę to ma być to nafta destylowana taka z apteki? Natknęłam sie na cos takiego jak Petroleum D5 i zastanawiam sie czy o taką naftę chodzi.

  1. Pepsi Eliot 7 października 2017 o 13:15

   w sprawie nafty nie wypowiadam się, napomknęłam o tym, ponieważ napisał o niej Last. Pozostałabym przy pokarmach.

  2. Anna 7 października 2017 o 19:22

   Jemu chodzi o naftę taką jak do lamp. W nafcie z apteki jest tyle nafty, co kot napłakał.

   1. grzegorzadam 8 października 2017 o 10:02

    tak, naturalną naftę, Last dokłądnie o tym pisze.
    nafta apteczna to środek kosmetyczny.

  3. Anna 7 października 2017 o 19:30

   Pepsi, czy to aby napewno chodzi o babkę płesznik? Wydaje mi się, że raczej o babkę jajowatą. W babce płesznik są nasionka, a jeśli mowa o łuskach, to babka jajowata. str. 30

   1. Pepsi Eliot 7 października 2017 o 21:34

    to chodzi dokładnie o psyllium

 2. Kinga 7 października 2017 o 13:29

  Ok, a moze Grzegorzadam bedzie wiedział?:)

  1. grzegorzadam 8 października 2017 o 10:08

   Last pisze o psyllium, ale obie sa czesto w składzie mieszanek, są podobne.

   1. Marcin Stach 18 października 2017 o 11:21

    A psylium to łupiny babki płeszenik czy nasiona babki płesznik ? Nawet w opisie Psylium Husk widzę różnie i już nie wiem co to wreszcie jest to Psyllium :/

    1. Emanuela Urtica 18 października 2017 o 11:42

     Psyllium Husk to łupiny babki płesznik – i to też zawarte jest w produkcie. To nazwa zwyczajowa. Plantago psyllium natomiast to nasiona babki płesznik i to z nich otrzymuje się łupiny. Na opakowaniu są dwie różne nazwy – inna w opisie i składzie i inna stanowiąca nazwę handlową, ponieważ tego wymaga ustawa. 🙂

    2. grzegorzadam 18 października 2017 o 12:39

     Walter Last:

     ”Pod tą nazwą kryją się dwie rośliny: pochodząca z Indii i Pakistanu babka jajowata (Plantago Ovata) nosząca także nazwę Isabgol (Indie) i Isapghol (Pakistan) oraz babka płesznik (Plantago Psyllium) które można stosować zamiennie w celu oczyszczania jelit.

     W ziołolecznictwie wykorzystuje się nasiona babki płesznik, a w przypadku babki jajowatej nasiona i ich łupiny, stąd jeśli w książce mowa o łuskach lub łupinach psyllium, odnosi się to raczej do babki jajowatej. Aby uniknąć jednoczesnego powtarzania nazw obu tych roślin (np. babka jajowata lub babka płesznik ), pozostawiliśmy w książce określenie psyllium

 3. Aga 7 października 2017 o 13:50

  Czy od razu po tej kuracji sokowej można by przeprowadzić oczyszczanie watroby z oliwą, grapefrutem i solą gorzką?

 4. Lucy 7 października 2017 o 17:17

  Hej Pepsi. Mam pytanie nie na temat, ale jesteś fachowcem od biegania, więc na stopach też się na pewno znasz 😁 Doskwiera mi kłucie w pięcie, tak jakby rwanie nerwu, ale tylko przy schylaniu na prostej nodze. Rozciągać czy czekać aż minie?

  1. Lucy 7 października 2017 o 22:22

   Dodam jeszcze tylko,że ortopeda stwierdził naciągnięte rozcięgno podeszwowe i przepisał ketonal. Nie biorę go oczywiście no i nie wiem co dalej. Będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę. Pozdrawiam

   1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 12:18

    kontuzja, należy zaprzestać biegania na kilka tygodni

   2. endrju 9 października 2017 o 10:58

    Znajdź fizjoterapeutę, który ogarnia temat, tu potrzeba terapii manualnej, terapii tk. miękkich, itp.
    A ruch jak najbardziej wskazany, w dobrej terapii.

 5. fairy 7 października 2017 o 19:36

  Widząc tytuł, bardzo się ucieszyłam, że o!,super, tylko babka płesznik i będzie porządek w jelitach! Ale po przeczytaniu całości nie zostało we mnie nic z tej radości…. Skomplikowany proces! Dieta, jak dla mnie, niewyobrażalnie trudna 🙁 Jednak mam pytanie: biorę od jakiegoś czasu jedną tabletkę Iodoralu dziennie,czy mogę – gdybym robiła kurację babką płesznik – brać dodatkowo te krople Lugola?

  1. Pepsi Eliot 7 października 2017 o 21:33

   przeczytaj więc jeszcze raz ze zrozumieniem, to dla Twojego dobra

  2. grzegorzadam 8 października 2017 o 10:06

   Ale po przeczytaniu całości nie zostało we mnie nic z tej radości…. Skomplikowany proces!”

   Bo to są takie procesy, nie ma ”tabsa” na zdrowie.
   To filozofia farmacji, nic z naturą i zdrowiem nie mająca wspólnego.

  3. grzegorzadam 8 października 2017 o 10:07

   czy mogę – gdybym robiła kurację babką płesznik – brać dodatkowo te krople Lugola?”

   To nie ma związku.

   1. fairy 8 października 2017 o 13:01

    Jak nie ma związku? Pisałam, że biorę Iodoral, a w czasie tej kuracji powinnam dodatkowo brać płyn Lugola, jako środek bakteriobójczy. Płyn Lugola jakoś tam podniesie poziom przyjmowanego jodu, więc chyba ma to jakieś znaczenie? Dlatego pytam, czy przy kuracji Iodoralem będzie to OK.

    1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 19:21

     nie bierz Lugoli

     1. fairy 8 października 2017 o 23:09

      Dzięki.

    2. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:33

     Nie doczytałem o Iodoralu.
     Wiadomo, ze jak bierzesz jeden środek z jodem, drugi niepotrzebny.

     Pisałem o braku związku pomiędzy babką a jodem, tak zrozumiałem.

 6. Aneta 7 października 2017 o 20:27

  Droga Pepsi, ja w ogóle nie na temat a może hmmm? Mam pytanie jak pomóc meżowi, który co roku o tej samej porze zaczyna kaszleć. Suchy męczący kaszel, od października do grudnia.

  1. Pepsi Eliot 7 października 2017 o 21:27

   jakieś badania? 25(OH)D, B12, kwas foliowy, homocysteina, lipidy, cukier i insulina na czczo, robił biorezonans na pasożyty? jaki ma kolor moczu? pH moczu rano na czczo i o 12 w południe, sód, potas, bierze jakieś suplementy? Ile ma lat? czy się rusza? ma jeszcze inne dolegliwości?

 7. EvaZach 7 października 2017 o 22:14

  Kochna Pepsi, mój partner cały czas narzeka na ból brzucha po lewej stronie, ciągle mówi, że bolą go jelita, dostał skierowanie na krew i kał, lekarz tylko powiedział, ze badania ok… a on dalej narzeka, ma wzdęcia i codziennie w pracy wielki dyskomfort spowodowany poceniem się, czerwonymi oczami oraz kolorem czerwonym na twarzy, jest baardzo nerwowy przez to i nie wie już co robić, a ja nie wiem jak mu pomóc…

  1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 12:24

   ciśnienie jakie? trzeba zrobić inne badania, USG brzucha wraz z prostatą to podstawa, markery żółciowy i żołądka (tak na wszelki wypadek), lipidy,i próby wątrobowe, B12, kwas foliowy, homocysteina, kwas moczowy, kreatynina, mocz, PH moczu o 12 w południe i rano na czczo, kolor moczu, cukier i insulina na czczo, CRP, fibrynogen, sód i potas.
   Niech zrobi prosty test na kwas w żołądku: http://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

  2. grzegorzadam 8 października 2017 o 13:55

   a on dalej narzeka, ma wzdęcia”

   Wykonajcie te testy domowe:
   http://www.pepsieliot.com/4-bardzo-proste-testy-zdrowotne-ktore-powinienes-przeprowadzic-w-domu-2/

   Jest ewidentna infekcja (salmonella, może e.coli, może inna), poczytaj:
   http://www.pepsieliot.com/twojej-solniczce-juz-witamina-c-czyli-prosto-zgladzic-plesn-2/
   http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

   ”tylko i aż kaszel w okresie październik – grudzień.”
   Kaszel ma przyczynę, gdzieś już było, pytałaś.

   1. Cytrynka 12 października 2017 o 10:04

    Grzegorzadam, co zrobić, jak jest tak:
    Od wielu lat alergie, zacżęło sie od kataru siennego, potem doszły pokarmowe /surowe owoce pestkowe, orzechy itp/
    od dzieciństwa zgrzytanie zębami

    Od wielu lat /nie od dzieciństwa/ wstrętny zapach z ust
    Biały język
    Jesli chodzi o kaszel , to czasami napad takiego okropnie drażniącego, suchego, który aż powoduje łzawienie oczu
    Niestety przez te lata odwiedziny u wielu doktorów, branie różnych leków – oczywiście bez efektu.
    Zawsze problem z przytyciem, podkrążone oczy.
    Niestety wiek juz emer choć jeszcze pracuję
    Sama zaczęłam ze trzy lata temu brac chlorellę, kapsułki z wyciągiem z pietruszki, dołożyłam ostropest, od dwóch miesięcy pije wode utlenioną
    Ale nieiwle sie zmienia poza tym, że mam troche więcej energii
    Ale w tle antydepresant i tabl na nadciśnienie 1/2 valsacoru 160 mg
    Co powinnam zrobic?

    1. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:35

     od dzieciństwa zgrzytanie zębami

     Od wielu lat /nie od dzieciństwa/ wstrętny zapach z ust
     Biały język ”

     ewidentne, książkowe wręcz przykłady infekcji pasożytniczej, poczytaj:
     http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

    2. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:39

     Wydaje mi się, czy był bardzo podobny artykuł? 😉

 8. Aneta 7 października 2017 o 22:37

  Zero badań poza podstawowymi typu morfologia ale morfologia jest ok, 38 lat, kondycyjnie ok, dużo sie rusza, szczupły, nie ma żadnych innych dolegliwości, tylko i aż kaszel w okresie październik – grudzień. Pozostałe miesiące zero kaszlu, nawet infekcje łapie sporadycznie, a jak coś załapie to witamina c.

  1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 12:16

   no to niech zrobi badania, a na już 5 tabletek D3 TiB i 1 K2 TiB po śniadaniu (na 5 dni przed badaniem 25(OH)D niech odstawi suplemnty) , jod pierwiastkowy przez skórę, selen G&G z witaminą C TiB i 1 E G&G. Przez cały ten okres kuracja Greens & Fruits TiB (będzie w środę)

  2. Wioleta 16 grudnia 2017 o 22:41

   Moj maz mial tak samo. Od lekarza do lekarza wymyslili alergie na zimno😂sama zaczelam mezowi dawac wit. D3 , wit. K2, wit. C i kaszle „alergiczne ” minely bezpowrotnie☺pozdrawiam

 9. aliali33 7 października 2017 o 23:14

  Jakie jest Twoje zdanie o ziemi okrzemkowej w zmiękczaniu osłony Candidy ? Czy ziemia okrzemkowa spełni swoje zadanie jak psyllium ?

  1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 11:59

   moim zdaniem nie, jedynie bardzo odwodni.

 10. Graża 8 października 2017 o 09:34

  czy chlorella+spirulina rozprawi się równie dobrze z candidą, co psyllium

  1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 10:38

   psyllium to potężne oczyszczanie jelit, jakby mechaniczne, chlorella i spirulina działają na poziomie komórkowym, ja bymzrobiła oczyszczanie psyllium i potem stosowała moją terapię 4 szklanek

 11. Deva 8 października 2017 o 14:05

  Pepsi, a czy ta kuracja usuwa też pasożyty? I jeszcze jedno, czy dobrze zrozumialam że przez min tydzień jemy normalnie i przyjmujemy tą babkę plesznik przed śniadaniem i obiadem, a potem przez 5 dni nic nie jemy tylko te soki zielone i woda z sodą, płynem lugola i babką? Nie jest konieczne przyjmowanie enzymów? A ostatniego dnia sól epsom? Sorry, ale chce być pewna ze dobrze zrozumiałam.

  1. Pepsi Eliot 8 października 2017 o 19:12

   siemię lniane nie jest konieczne, ale enzymy trzeba dorzucić, sól epsom, żeby się bardzo dobrze wypróżnić, normalnie stosujemy ją raczej do kąpieli

  2. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:37

   Przed kuracją na pasożyty, warto przeczyścić jelita solanką wg Ted’a:
   http://www.pepsieliot.com/jak-w-tydzien-pozbyc-sie-osobistych-pasozytow-2/

 12. Aneta Paczuska 8 października 2017 o 19:36

  Dzięki Pepsi będziemy działać.

 13. Faris 9 października 2017 o 11:19

  Pepsi a jakaś fachowa literatura albo dowody badań na szkodliwość aspartamu ? Bo tak naprawdę czemu jest szkodliwy, skoro po zmetabolizowaniu przez wątrobę zamienia się kwas asparaginowy, fenyloalaninę i jakieś bardzo znikome ilości metanolu. Wszędzie pisze tylko, ze powoduje raka i depresje, ale nic o tym w jaki sposób upośledza nasz organizm. Pozdrawiam cieplutko i będę wdzięczna za wyczerpująca odpowiedź, jestem pewna, ze wielu z nas jej szuka. Buźki

  1. Pepsi Eliot 9 października 2017 o 11:40

   żartujesz? poszukaj sobie sama 🙂

 14. zuzozol 9 października 2017 o 19:00

  Ok. Z czosnkiem była porażka, czas na płyn lugola 🙂

 15. Oneaja 10 października 2017 o 13:21

  Droga Pepsi,
  Poradź proszę, gdzie w Krakowie mogę zrobić dobry biorezonans..wiem że pisałaś już gdzieś o tym ale nie mogę, za nic, odnaleźć tego wpisu.
  Będę Ci bardzo wdzięczna 🙂
  Buźka :*

  1. Pepsi Eliot 10 października 2017 o 13:53

   Emanuela wie od naszej pani dr. Agnieszki Wlazłowskiej, to Ci zaraz odpowie

  2. Emanuela Urtica 10 października 2017 o 14:43

   LaLima na ul. Kącik 2 przy pl. Bohaterów Getta. Buźka.

   1. oneaja 10 października 2017 o 16:13

    Serdeczne dzięki :*

   2. drefet 1 stycznia 2018 o 10:50

    a w warszawie?

 16. cytrynka 10 października 2017 o 14:12

  Pepsi Eljot , ja tu nowa, od kilku dni dopiero, ale jestem mega zainteresowana
  Ale mam juz tak dużo lat, że aż zal, że dopiero teraz…, no, już.
  Moje pytanie: czy grzegorzadam udziela gdzies porad, czy jest mozliwośc kontaktu pryw.?
  A możę z Tobą, tylko poza forum? Nie wiem,czy tak można. Jesli robię coś nie tak – przepraszam

  1. Pepsi Eliot 10 października 2017 o 14:15

   tylko tutaj, możesz też podać swojego mejla, jest czytelnikiem komentującym i jak będzie miał czas, oraz chęci to Ci odpisze. Jeśli chodzi o dobór suplementów to pisz na mojego mejla pepsieliot31@gmail.com , pzdr

   1. cytrynka 11 października 2017 o 10:26

    pepsi, od wczoraj dwa razy wysyłałam maila do Ciebie, ale za kazdym razem wraca, nie udaje się. Co mogę robic nie tak?

  2. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:38

   Pisz tutaj 😉

 17. Justyna 10 października 2017 o 22:42

  Witam. A czy na przeczyszczenie zamiast soli epsom można użyć kwasu askorbinowego?

  1. Pepsi Eliot 10 października 2017 o 22:48

   można, ale C nie tak fajnie przeczyszcza, coś jeździ w brzuchu, ale to nie to samo 🙂

  2. grzegorzadam 17 października 2017 o 17:42

   Solanka Ted’a, wyżej link.

 18. Adzik 19 października 2017 o 19:16

  Saszetkę z enzymami można raz dziennie (info z saszetki) – to dodawać do każdej szklanki zielonego soku czy jednak tylko raz dziennie?

 19. Adzik 8 listopada 2017 o 19:11

  Ile szklanek/ml dziennie trzeba w siebie wlać zielonego soku? Czy 600 ml będzie ok? Robiłam bez jabłek, hardcore. Jestem teraz na 2 dniu, głowa mnie boli okrutnie.

Dodaj komentarz