Zdziwisz się, który pokarm ma najwięcej składników odżywczych?

Szpinak dopiero na 4 miejscu po jarmużu, zielonej kapuście i po chińskiej

Zdziwisz się, który pokarm ma najwięcej składników odżywczych?

Jeśli żyjesz w schematach myślowych, to na wiele sposobów nie będzie to dla Ciebie dobre. Raz, że matrix będzie się łatwo Tobą żywił, a dwa, że Twoje ego będzie uważało się za Twojego pana.

UWAGA NOWOŚCI W SKLEPIE This is Bio:  LIPOSOMALE TiB już od tego tygodnia 🙂

Postawa zwątpienia, poszukiwania swojej prawdy, zanurzanie się w swoim ciele, obserwowania ego, ale się z nim nie utożsamianie,  to wszystko da Ci możliwość dotarcia do siebie samej, czyli do istoty. W kwestii najzwyklejszych pokarmów również możesz omijać schematy myślowe, że mięso jest najbardziej odżywcze.

Zwolennicy jedzenia przede wszystkim mięsa, gdyż jest budulcem (owszem aminokwasy proteogenne są  budulcem), ludzie, którzy błagają i przekupują swoje pociechy o dojedzenie kawałka kotleta, ludzie, którzy uważają, że węglowodany właściwie nie są potrzebne, gdyż owszem, są tłuszcze niezbędne (Omega 3-6), są niezbędne białka (aminokwasy), ale czy ktoś słyszał o niezbędnych węglowodanach? Ciało zrobi sobie cukier tak czy siak.

A więc ci wszyscy ludzie prawdopodobnie nigdy nie mieli tabeli z gęstością odżywczą poszczególnych pokarmów.

Słyszałaś może o gęstości pożywienia? Czyli ile wartościowej szamki jest w szamie?

Gęstość odżywcza pokarmu jest wyrażona liczbą, która określa jak dużo składników odżywczych otrzymasz z tej samej liczby kalorii

Są produkty jak Pepsi (przypadkowa zbieżność imion:), które są bogate w kalorie, ale bardzo ubogie w składniki odżywcze, ale też jest monarcha prowiantu, czyli potężny jarmuż, który ma największą ilość składników w tej samej ilości kalorii.

Łeb w łeb z jarmużem idzie zielona kapusta (collards)

tabela wartości odżywczych pokarmów

Oczywiście siedzi tutaj pewien kruczek, bo każdy wie, że kilo pierza waży więcej niż kilo gwoździ, co widać gołym okiem. Nerwuskom i talmudystom odrazu mówię, że żartuję.

Tak, czy siak, sporo jarmużu trzeba zmiksować w szejku, żeby zrównoważyć wartość kaloryczną banana

Jednak korzyści jakie wraz z nimi dostaniemy mogą uspokoić niejedną matkę weganina z wyboru

Tak, są dzieci, które nie wezmą do ust mięsa. Po prostu tak mają.

Im bardziej postawisz na składniki o dużej gęstości, tym będziesz miała większy zwrot z każdej zainwestowanej w jedzenie złotówki.

Jest to najzdrowsza forma jedzenia, a blender zastępuje wielogodzinne żucie zielonych liści

Gdy dałaś na luz, możesz jak gorylica zapatrzona w dal powoli, przez kilka godzin żuć zielone liście, wcześniej spryskane cytryną ku ich zmiękczeniu 

Gdy uważasz, że nie masz kasy na takie jedzenie proponuję Ci wykorzystaj czas zegarowy na zakładanie biznesów, popełnianie błędów, wyciąganie wniosków, korzystanie z mojego e-booka o zarabianiu w Necie siedząc w pieleszach i jedzenie żywności ekologicznej, gęstej odżywczo dla swojego ciała.

Powtórzę dlaczego:

Jedzenie gęstej w składniki odżywcze organicznej żywności jest najlepszą drogą do zaoszczędzenia pieniędzy w przyszłości. Na medyków i ich zabójcze medykamenty.

Ludzie na emeryturze wydają 20% swoich dochodów w sklepiku farmaceuty, od czego jeszcze bardziej chorują, a pozostałą kasę przeznaczają na raty za hipotekę, bo kupili mieszkanie we Frankach w okresie najtańszego Franka i najdroższych nieruchomości. Nie mają być może teraz szansy oszczędzić sobie na hospitalizacji, a tego udogodnienia z niczym nie da się porównać.

Wiem, że jesteś już osadzona w teraźniejszości i czas psychiczny Cię prawie nie dotyczy, ale czas zegarowy w 3D wciąż obowiązuje, więc zapewne nie chcesz znaleźć się kiedyś w tej grupie? Ale i tak, nie myśl teraz o tym, gdyż.

Nie chodzi o to, żeby siedzieć od rana do wieczora w tabelach i rozmyślać, czy zjadłam dzisiaj odpowiednią ilość witaminy E.

Pepsi tuż po treningu, zima w Toskanii i bio pomidorennn

Chodzi o to, żebyś miała świadomość, że nie jedząc befsztyka wołowego, niekoniecznie coś tracisz

Jeśli jesteś Hashimotką, albo jeszcze nie przyspieszyłaś pracy swojej tarczycy, jesteś trochę w innej sytuacji, gdyż nie możesz jeść zbyt dużo warzyw krzyżowych, jednak nigdy nikogo nie namawiam do całkowitego odstawienia tego cudownego pożywienia. 4 razy w tygodniu jedz krzyżowe.

lovciam


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.