logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
297 online
52 925 882

SKUTECZNY SPALACZ TŁUSZCZU BIKINI BURN TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
Ziemia jest płaska, nie dziw się więc, że stale widzisz płaski jak deska horyzont

Hej, hej to znowu ja Twój Horry Porttier, dzisiaj mam dla Ciebie naprawdę wypasionego newsa, bo właśnie skumałem/nie skumałem, że Ziemia jest płaska, i że owszem ma to sens. Wiem, wiem, Pepsi nie linkuje mnie na fejsa, ale i tak o sensie nawinę innym razem, teraz przejdźmy do sedna.

Uczą nas, że żyjemy na sferycznej, wirującej planecie, która mknie przez kosmos, zataczając wielki krąg dookoła Słońca. Istnieją programy kosmiczne, oraz agencje jak NASA (największa z nich), które zapewniają nas, że tak właśnie jest. Pokazują one ludzkości wiele zdjęć wykonanych z rzekomej przestrzeni kosmicznej, a nawet chwalą się jej podbojem i zdobyciem tak odległych miejsc jak Księżyc, a nawet Mars!

W rzeczywistości to jest wielka ściema, ponieważ Ziemia jest płaska. Hej, spokojnie, nie nerwujsja. Właściwie wszystko jest nie takie jak myślisz, że jest.

Materia okazuje się być praktycznie pusta. Otaczający nas świat, za który dalibyśmy sobie rękę obciąć w nadgarstku, jak Twoja teściowa, czy mąż nieustannie migoczą, pojawiają się i znikają. Wszystko jest iluzją. Czasu w istocie nie ma, grawitacji, jak się okazuje też nie. Owszem, jest siła bezwładności, ale nie grawitacja. W sumie, jak skumasz w czym rzecz zaczniesz lewitować, bo to robią fakirzy lewą nogą do lusterka.

Generalnie świat wygląda trochę inaczej niż opowiada Ci matrix w telewizorze. A propos, wciąż nie wyrzuciłaś Kochanie tego przedmiotu? Żeby można było Tobą dowolnie sterować, straszyć, opowiadać się za różnymi sprawami. Wszystko jest podszyte fałszem, ponieważ dzieciom nie mówi się prawdy. Dzieciom i niewolnikom mówi się prawdę w cudzysłowiu, prawdę z baśni.

Wciska się nam kity na temat lądowania na Księżycu, chociaż Stanley Kubrick pod koniec życia przyznał się do nakręcenia tego lądowania. A NASA ma dla nas kilka zdjęć (zadziwiająco mało), ale przy okazji zatrudniała Matha Powerlanda, super hiper rysownika i malarza.

Ciekawe po co?

Czy mówi Ci coś logo Organizacji Narodów Zjednoczonych? Przedstawia obraz płaskiej Ziemi. Kto jak kto, ale  ONZ raczej wie, jak wygląda Ziemia naprawdę.

Kopernik był mega utalentowanym inżynierem, ale też yyy … Masonem.

Obwód równikowy Ziemi to jest 40 075,014 kilometra wg Wiki, czyli promień (przeciętny Ziemi) powinien wynosić pi razy drzwi 6 400 kilometrów, a więc możemy spodziewać się zakrzywienia horyzontu 20 cm o każde 2,5 kilometra.

Tymczasem  wszędzie gdzie spojrzysz na horyzont widzisz linię prostą.

Widzisz tu jakieś zakrzywienie?

Architekci również nie dostają wytycznych, aby uwzględniać zakrzywienie Ziemi na przykład podczas budowania wielkich linii kolejowych, albo mega długich mostów biegnących przez morza, szczególnie popularnych w USA.

I tak dalej i tak dalej.

NASA pokazuje nam kilka zdjęć (namalowanych?) za to poniższy filmik przedstawia 200 dowodów na to, że Ziemia jest płaska.

200 dowodów na to, że Ziemia jest yyy … płaska

Cokolwiek myślisz na ten temat, chcę tylko abyś miała pojęcie, że Oni mogą wmówić nam wszystko.

Ukłony and rąsie cmok cmok:)

(Visited 14 428 times, 8 visits today)
Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

 1. pstieber 2 sierpnia 2017 o 21:21

  Na YouTube można znaleźć dziesiątki filmów na ten temat. Szczególnie polecam wywiad z admirałem Byrd…

 2. Marek 2 sierpnia 2017 o 21:43

  Dzięki Horry ! Najwyższy czas był na to 🙂 Ziemia jest płaska i nikt do tej pory nie poleciał w kosmos, to co widzimy zadzierając głowę do góry to nie są materialne obiekty. Ziemia przykryta jest kopułą zwaną firmamentem, pod nią poruszają się słońce i księżyc i każdy obiekt świeci swoim własnym światłem. Słońce nie zachodzi za horyzont, tylko znika z pola widzenia naszego wzroku (perspektywa). Woda zawsze trzyma poziom i nikt nie jest w stanie zrobić doświadczenia w którym woda będzie miała zaokrąglony kształt trzymając się kuli z każdej strony. Grawitacji nie ma, jest za to prawo gęstości, obiekt o większej gęstości niż powietrze spadnie na dół, o większej gęstości niż woda po prostu utonie. Więcej na ten temat: http://chomikuj.pl/Markowski/!+P*c5*81ASKA+ZIEMIA+-+FLAT+EARTH dla chętnych udostępnię darmowy transfer.
  pozdrawiam
  Marek

  1. Marcin 3 sierpnia 2017 o 14:15

   Super, cieszę się, że nie jestem sam, który tak myśli. Tworzą matrixa żeby wyciągnąć gigantyczną kasę ( np. NASA ) i żebyśmy wierzyli, że pochodzimy od małpy. Jesteśmy stworzeniem boskim o wielkich możliwościach ( m.in. Low of Atraction ). Pozdrawiam.

 3. Mon 2 sierpnia 2017 o 22:05

  Proszę zatem o wytłumaczenie faktu, że słońce wschodzi i zachodzi. Gdzież to się chowa? A może fruwa nad kontynentami?

 4. Dana 3 sierpnia 2017 o 01:14

  A jakie jest wytłumaczenie na to, że na zdjęciach które są tutaj zamieszczone niebo styka się z wodą? Mason je robił? Czy reptilianin? Dodam jeszcze na wszelki wypadek, że jak będziemy się poruszać w stronę styku to on będzie się przemieszczać, cały czas będzie tak samo oddalony. No i osoba, która będzie się poruszać „z za tego styku” będzie doświadczać tego samego, aż w końcu się zobaczycie i wasze styki morza z niebem będą w podobnych miejscach. Odrobina wyobraźni przestrzennej i geometrycznej i jednak widać bez pomocy nasa, że ziemia się zagina. Logo ONZ to rzut globusa. Rzut kuli na płaszczyznę. Jak nie wiesz co to rzut geometryczny to sobie doczytaj albo popatrz się na swoje rysunki. Bo według tej logiki loga ONZ nie tylko Ziemia jest płaska ale i Ty i jeszcze się z tego powodu kompleksów nabawisz jak przemyślisz swoje obrazki. Jak chcesz przedstawić inaczej bryłę 3d na powieszchni 2d? Mam nadzieję, że to jakiś pryma aprylis czy coś w tym rodzaju te rewelacje. Nie twierdzę, że w tv same wartościowe rzeczy ale czasami lepiej jest obejrzeć jakiś program, nawet u kogoś, niż oglądać bzdury na yt, których jest tam bez liku.
  ” Żeby można było Tobą dowolnie sterować, straszyć, opowiadać się za różnymi sprawami” – Tak np opowiadać się za reptilianami którzy nami rządzą. To przecież nie jest żadne straszenie. Jeśli ten post to nie żart to robi się tu powoli kabaret a szkoda bo mógłby zachęcić do rozwoju wiele osób zamiast ten rozwój ośmieszać. Jeśli to nie żart z płaską Ziemią, to uważaj na siebie, oni naprawdę mogą wmówić wszystko.

  1. Pepsi Eliot 3 sierpnia 2017 o 07:42

   to że ziemia jest płaska nie oznacza, że jest wymiarze 2D, normalnie w 3 D, tylko nie jest kulą, oczywiście mówię całkiem hipotetycznie, ale mam nadzieję, że logicznie

  2. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 10:39

   to że ziemia jest płaska nie oznacza, że jest wymiarze 2D, normalnie w 3 D, tylko nie jest kulą, oczywiście mówię całkiem hipotetycznie, ale mam nadzieję, że logicznie

   1. dar 3 sierpnia 2017 o 18:42

    przecież to musi być kulka :p kulka jest piękna a w niej ta cała święta geometria. Nassim (a kocham go szczerze i ufam) mówi, że ziemia to kulka i tego się trzymam tyle tylko że nasz układ słoneczny nie wyglada jak nas uczą, planety krążą wokół słońca tworząc jakby helisę i jest to nieustanny ruch wokół dziury czarnej która to jest centrum naszej pieknej mlecznej drogi a która sama zapierdala z mega prędkoscią przez bezmiar wszechświata 😀

 5. Wodnik 3 sierpnia 2017 o 01:25

  Chyba każdy kto leciał samolotem kurcze dalej niż do Radomia, na własne oczy mógł zobaczyć krzywiznę Ziemii 😉

  Inna sprawa, to strefy czasowe – ciekawe jak niby by istniały, skoro Ziemia miałaby być płaska 😉 .. pierwszy promień Słońca przecież oswietlałby NA RAZ całą planetę 🙂 …

  Chyba sezon ogórkowy w pełni 😛 😉

  1. Pepsi Eliot 3 sierpnia 2017 o 07:40

   właśnie w samolocie nie widać krzywizny, jest masę zdjęć, że nie widać,z pewnością ja nie widziałam, a co do słońca wręcz przeciwnie to ono krąży i księżyc tworząc ing i yang

  2. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 10:40

   właśnie w samolocie nie widać krzywizny, jest masę zdjęć, że nie widać,z pewnością ja nie widziałem, a co do słońca wręcz przeciwnie to ono krąży i księżyc tworząc ing i yang

   1. Ricoto 3 sierpnia 2017 o 17:13

    Czytam sporo wpisów na PE, ale to to chyba żart bo nie wierzę że tu to znajdę. Rozumiem że należy kwestionować to co nam system zapodaje ale teoria płaskiej ziemi to przegięcie, pliz !!!!! Powiedzcie mi że to jakaś prowokacja bo normalnie nie wierzę. Raz z ciekawości próbowałem przeczytać coś na temat płaskiej ziemi i nie dałem rady, tego nie da się czytać. Więc jeśli taką bzdurę tu znajduję to się zastanawiam jak traktować pozostałe treści. Co do krzywizny z pokładu samolotu, to z pułapu 10 km (wysokość przelotowa samolotów komunikacyjnych) krzywizny jeszcze nie widać ale z pokładu Concorde (17 km) to już owszem, minimalna ale już widać. Proponuję się zapoznać z Teorią Elektrycznego Kosmosu, która tłumaczy wszystkie problemy i to w elegancki sposób (bo oficjalna kosmologia jest do bani, bez dwóch zdań) Druga sensowna teoria to ekspandującej Ziemi. Jeśli Ziemia jest płaska to dlaczego nie odkryto żadnej płaskiej planety? Jedyne płaskie obiekty w kosmosie to są galaktyki i to nie wszystkie. Dlaczego Mars, Jowisz itd nie są płaskie (tak wiem skierowane są do nas płaszczyzną, bo jak inaczej)

 6. Kobitka 3 sierpnia 2017 o 08:09

  Czy jak patrzysz na szczyt góry, jej szczyt jest na poziomie twojego wzroku, to widzisz co jest za tym szczytem? Leciałeś kiedyś samolotem? Jak nie to się przeleć i spójrz jak wygląda Ziemia (planeta) z 10 km…..
  Do tego dołaczam się do pytania od Mon.

 7. Kobitka 3 sierpnia 2017 o 08:12

  a istnienie biegunów ziemskich jak wytłumaczysz? Proszę o komentarz

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 14:47

   Byłaś na obu? love

 8. Anna Kowalska 3 sierpnia 2017 o 08:21

  Podoba mi na >:D< +

 9. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 08:21

  Hej, nie twierdzę, że tak jest na 100%, ale wśród kłamstw wszystko jest możliwe, jeśli ktoś będzie miał w tym interes 🙂
  https://youtu.be/oHKiA-xoM3A
  https://youtu.be/nXb8aI1d3WQ

 10. Piotr 3 sierpnia 2017 o 08:22

  To jak te satelity latają???

  1. Aneta D Falkiewicz 11 października 2017 o 21:36

   fotoszop 😀

 11. km 3 sierpnia 2017 o 09:02

  „Miałem kiedyś wykład na konferencji teozofów. Teozofowie wierzą w każdą bzdurę, każdą. Im większa bzdura, tym łatwiej wierzą. Zrobiłem im kawał. Wymyśliłem społeczność o nazwie „Sinalta”. Wszyscy przysypiali, nagle zaczęli uważnie słuchać. Sinalta? Utworzyłem słowo czytając „Atlantis” wspak. Powiedziałem „Ta wiedza pochodzi z Atlantydy, kontynentu, który zniknął w Oceanie Atlantyckim”. I zacząłem im opowiadać. „Tak naprawdę nie ma siedmiu czakr, jest ich siedemnaście. Ta wielka pradawna wiedza ezoteryczna zaginęła, ale społeczność oświeconych mistrzów wciąż istnieje i wciąż działa. Jest to bardzo, bardzo tajemna społeczność, dopuszcza do siebie tylko nielicznych, a wiedzę trzyma w ścisłej tajemnicy”. Mówiłem wszelkie niedorzeczności, jakie tylko zdołałem zmyślić. W pewnej chwili prezes stowarzyszenia teozofów powiedział:”Słyszałem o tej społeczności”. To mnie zaskoczyło. Prezes powiedział o moim przemówieniu, że to był pierwszy raz, gdy wiedzę o tej tajemniczej społeczności wyjawiono tak dokładnie.
  Niektórzy tylko czekają, by w cokolwiek uwierzyć, a im bardziej jakieś wierzenie jest absurdalne, tym ważniejsze się wydaje. Im bardziej jest niedorzeczne, tym łatwiej w nie uwierzyć, bo jeśli coś jest logiczne, nie trzeba w to wierzyć.(…)
  Niektórzy ludzie wierzą, że Ziemia jest pusta w środku, a wewnątrz niej istnieje cywilizacja. Jeśli ktoś tak twierdzi, nie możesz temu zaprzeczyć i nie możesz się z tym zgodzić, ale przynajmniej uważnie słuchasz. I temu to służy: każdy chce by go słuchano z uwagą. Pewne jest , że ten człowiek wie więcej od Ciebie. Ty nie wiesz, czy Ziemia jest pusta w środku czy nie, on wie. Może ma rację? Może zgromadzić tysiące dowodów, podać argumenty, przedstawić to w taki sposób, że przynajmniej będziesz cicho, jeśli się z nim nie zgodzisz.”
  Źródło: „Księga mądrości” Osho, str 68-70

  1. Bubu 3 sierpnia 2017 o 11:32

   Tyle w temacie…pięknie 🙂

   1. dar 3 sierpnia 2017 o 18:47

    dokładnie

 12. JoannaB 3 sierpnia 2017 o 09:42

  SciFun zrobił filmiki w tym temacie. Warto poznać i samemu przemyśleć.

 13. Geodetka 3 sierpnia 2017 o 09:46

  Hej Horry Portttier
  Lubie czytać to co piszecie i ma to wiele sensu o szczepieniach, służbie chorobie, chemicznym żarciu itp
  Ale tym razem to już przesada. Peps jesteś architektem więc jakąś tam fizykę miałaś, wystarczy wahadło Foucaulta, duża kula zawieszona z wielkiej wysokości rysuje po łuku a nie po linii prostej itp itd a geodezja ma ciężki orzech do zgryzienia z odwzorowaniem kuli na mapach. Zastanawiam się czy to że Ziemia jest płaska nie służy do zdyskredytowania innych sensownych teorii „spiskowych” i ośmieszenia całego tego ruchu.

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 10:29

   a nie pomyślałaś, że być może jesteś zaprogramowana?

 14. Bubu 3 sierpnia 2017 o 09:47

  Horry Portierku 🙂 też uwielbiam teorie spiskowe, internet to kopalnia tego informacji, więc każdy może znaleźć szufladkę dla siebie 😉 nie oceniajmy.. kiedyś zobaczymy Ziemię z atmosfery i czuję, że wszyscy się nieźle zdziwimy. Nie o to mi się jednak rozchodzi..dwa dni temu piszesz o licznych lądowaniach na Księżycu, dziś że to sfingowane, to jak to to, Horry? Czy może Księżyc to nie Księżyc? Tylko prastary statek kosmiczny jak mówią Wedy Słowiańskie? 😀

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 10:28

   to o którym mowa z pewnością zostało sfingowane 🙂

  2. dar 3 sierpnia 2017 o 18:49

   też widzę takie sprzeczności – mówił że wszyscy byli tysiąc razy a potem, że nigdy nikt. nie czaję po co taka dezinformacja, chyba tylko dla frajdy 😉

 15. Kasia 3 sierpnia 2017 o 09:49

  Obawiam się że takie wpisy mogą zaszkodzić Waszemu blogaskowi… Nawet przeciętnie oświeceni nieposiadacze tv nie są w większości gotowi na takie rewelacje jak płaska ziemia. Temat z resztą bardzo intrygujący, ale nie da się zamknąć w jednym krótkim wpisie.

 16. Redhead 3 sierpnia 2017 o 11:31

  Jako fanka Świata Dysku powiem krótko: Lubię to! 🙂

 17. Kulka Wesoła 3 sierpnia 2017 o 11:56

  Portierku, jak więc wytłumaczymy to, że gdy u nas w pełni szaleje lato, na półkuli południowej trwa całkiem przeciwstawna pora roku? 😉

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 13:13

   To dość proste Kulko, zakładasz, że słońce stoi w miejscu 🙂

   1. Kulka Wesoła 4 sierpnia 2017 o 12:45

    To ja jeszcze sobie muszę pomyśleć nad tym zagadnieniem Porttierku 😉

 18. Zuzia 3 sierpnia 2017 o 12:55

  Chyba ktoś sie juz za bardzo odrealnil … Pora zaczac samemu weryfikować informacje przeczytane w internecie 😉

 19. Jedutek 3 sierpnia 2017 o 13:18

  Dlaczego wpisując w wikipedii heliocentryzm wyskakuje mi że jest to teoria , grawitacja – teoria , przeciez to jest udowodnione podobno…A może Ewolucja to tez prawda przecież uczyli nas o tym w szkołach 😂 ludzie najczęściej mówią że nie wierzą w boga bo go nie widza a wierzą że ziemia jest kulą latająca dokoła innej kuli i to jeszcze lata dalej do okola czegoś… Paranoja normalna, tak działa program nauczania a przecież macie podane wszystkie wymiary ziemi wiec wysilcie się nie na pisaniu tego co wpajaja nam od dzieciństwa tylko policzcie i zobaczycie że to sciema … Ale liczenie to wysiłek a zwyzywac kogoś to może każdy debil z pod budki na piwo …

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 14:01

   🙂

 20. Vang 3 sierpnia 2017 o 13:49

  A nie zastanawia Was dlaczego każdy przeciętny obywatel świata da sobie rękę uciąć i życie odebrać za to, że Ziemia jest kulką, skoro przecież z kosmosu jej nie widział?
  A może każdy jest wybitnym naukowcem (bardziej cwanym niż Ci, którzy nas szkolą) i przeprowadzał wiarygodne doświadczenia na własną rękę?
  Kiedy ja się złapałam na tym, jak duży opór wewnętrzny wywołuje u mnie każda inna teza niż „kulka”, zaczęłam się mocno zastanawiać skąd u mnie tak silne, nie poparte doświadczeniem, przekonanie.
  Pamiętajcie, że „logicznego” myślenia, Waszym zdaniem, też uczą Was ONI 🙂
  Po prostu się zastanówcie.
  I zupełnie nie chodzi o to, czy to czy nasza planeta jest kulką, sześcianem czy jest płaska, albo czy w ogóle istnieje 😉 – w zasadzie mało mnie to chyba interesuje 🙂 (chociaż do tej pory zastanawia mnie trasa lotu Niemcy-Hongkong, która była wyświetlana na telewizorkach w samolocie, nie do uzasadnienia jeśli chodzi o długość przelotu czy korytarze powietrzne, zresztą lot do Ameryki Środkowej nie był mniej dziwny ;))

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 14:00

   Brawo Vang, mniej więcej o to mi chodziło, żeby się troszkę budzić w matrixie 🙂

 21. Milkman 3 sierpnia 2017 o 14:31

  Ten tekst jest dla mnie przypomnieniem, żeby życie traktować jak ANEGDOTĘ 😉 Nic calkiem serio.
  Lub tez – jak seans filmowy, na ktory wpadłam niespodziewanie i juz po jego rozpoczęciu… Dzieki Peps, bo to porównanie bardzo mi pomogło w rozumieniu niezrozumiałej codzienności. I seks jest teraz taki jeszcze super fajniejszy 😮

 22. Zuzia 3 sierpnia 2017 o 14:39

  No ale nie przez oszołomstwo.. Propagowanie tego typu informacji to zła robota 😉 poza tym co ma na celu mówienie do „śpiącej” masy ludzi metaforami i ukazywanie im „prawdziwego” swiata , ktory jakkolwiek by nie okazał sie prawdziwy dla „śpiącego” wydaje sie poprostu śmieszny… Chyba zła metoda została obrana 🙂

  1. Horry Porttier 3 sierpnia 2017 o 14:48

   hrrrrr, hrrrrr, hrrrrr 🙂

 23. zielonespa 3 sierpnia 2017 o 14:39

  W pierwszej chwili pomyślałam „NIE! NIE!”

  Ale w sumie…

 24. gajowy 3 sierpnia 2017 o 15:11

  Tuż po zachodzie Słońca fajnie widać przez około 5 do 10 minut chmury podświetlone od spodu. O ile nie jest ich za dużo. Fajny efekt świetlny. Można zrobić o wiele lepsze zdjęcie niż te które przedstawił powyżej autor – prowokator. A poza tym chwila zastanowienia i… Ziemia jest jednak okrągła.

 25. Mateusz 3 sierpnia 2017 o 16:55

  Witam! Słuchajcie, jestem szczęśliwym i wolnym obywatelem kulistej planety Ziemia, nie jestem pod kontrolą żadnych iluminatów, żadnych masonów, nie stoją nade mną żadni reptylianie. Nie jestem także truty Chemtrails, bo w mojej rzeczywistości nie intnieje. Rozwijam się fizycznie i duchowo, nikt Mi tego nie zabrania! Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam na Planetę wolności ! bo wolność to stan umysłu 🙂 nie dajcie się truć tego typu informacjami 🙂

  1. wioleta 9 sierpnia 2017 o 20:22

   Mam tak samo,ufam swoim wyborom.Nikt nie stoi obok mnie i nie rozkazuje jak żyć.Jestem wolnym człowiekiem.

 26. Magda 3 sierpnia 2017 o 17:20

  Horry a czy w takim razie możesz zdradzić jak wg tej teorii ziemia wygląda naprawdę? Jeżeli jest płaska to ma jakieś brzegi do których można by dojechać i zobaczyć jej krawędzie.

  1. Aneta D Falkiewicz 11 października 2017 o 21:40

   są otoczone lodami – tzw biegunami 🙂

 27. freakout 3 sierpnia 2017 o 17:48

  nie wiem kto wymyślił teorię o płaskiej Ziemi, ale dla mnie to jest największy idiotyzm wszechczasów 😉 jak ktoś znajdzie krawędź tej planety to niech opowie jak tam jest, tylko niech uważa żeby nie spaść 😛

 28. Kristina SokoLove 3 sierpnia 2017 o 18:50

  Jesli nie kula i slonce stoi to jak to wszystko wyglada.. Dlaczego slonce zachodzi? Dlaczego sa strefy czasowe, pory roku…

 29. Ag 3 sierpnia 2017 o 19:27

  Naprawdę Horry? W tym momencie straciłam do Ciebie resztę szacunku, może to miał być żart albo szczerze mam taką nadzieję… Ale wytłumaczysz mi może po co „ta cała prawda” miała być ukrywana? Komu się to opłaca? To o co chodzi z telewizją, GPSem i innymi wynalazkami? Wszystkie prawa fizyki to pies? To nie jest gadka oświeconego człowieka… Przykro mi naprawdę

 30. Lukasz Kubiesza 3 sierpnia 2017 o 21:42

  Pepsi….
  Zobacz zachód lub wschód słońca…
  Najlepiej nad morzem, a zobaczysz, że Słońce zachodzi, a nie oddala się…
  Oprócz tego zaraz przed zachodem podświetla chmury od spodu…
  Ta teoria płaskiej Ziemi ginie z kretesem przy osobistej obserwacji nieba…
  Sama zaobserwuj to zjawisko, Kochana…
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Pepsi Eliot 3 sierpnia 2017 o 21:46

   dlaczego do mnie się z tym zwracasz?

   1. egoistka 3 sierpnia 2017 o 22:56

    Bo to Twoj Blog.

    1. Pepsi Eliot 4 sierpnia 2017 o 08:11

     Jest wielu redaktorów na blogu, no i Horry, to raz, a dwa, poprawność polityczna to dla mnie wielka samo-nieuczciwość, jestem obecnie szantażowana przez niektórych, to są jakieś jaja 😀 niech sobie na złość mamie, odmrażają uszy 😀
     Skoro Horry pisze w naszej e -gazecie/blogasie, że ziemia może być płaska, to z pewnością Linus Pauling i jego witamina C to też do podważenia.
     Wszystko jest do podważenia Kochana i jest jeszcze coś takiego jak klawisz „esc”.
     Ale liczę na to, że zostaniesz z nami. Lovciamy <3

     1. Kulka Wesoła 4 sierpnia 2017 o 12:47

      Tak mi się zdaje, że w końcu zrozumiałam fenomen cenzury, czy stosowanych powszechnie propagand – ludzie sami jej chcieli. Ba, stale się jej domagają, a niby wierzą w wolność słowa 😉

 31. Agnieszka 3 sierpnia 2017 o 23:37

  Buahahahaha ;D

 32. dB 4 sierpnia 2017 o 00:16

  Fajnie, że więcej i więcej osób zaczyna myśleć po swojemu i nie godzi się na to co od setek lat wtykają nam do głów. Co więcej; teoria płaskiej Ziemi staje się ciekawsza z każdym dniem, z każdą nową, niewyjaśnioną sytuacją. Pewne jest to, że oszukuje się ludzi na wielką skalę i tylko ciągłe zadawanie pytań może nas uratować.

 33. gajowy 4 sierpnia 2017 o 10:44

  Pomiędzy naukami ścisłymi a całą resztą jest zasadnicza różnicza. Szkoda że na tym blogu próbuje się to wrzucać to do jednego worka – matrix. W przypadku nauk ścisłych mamy do czynienia z twardymi i weryfikowalnymi ustaleniania. W tzw. medycynie akademickiej (nauka nie ścisła) mamy do czynienia zaledwie z metodologią. Umownie przyjmuje się że to co przechodzi przez tą metodologię jest zweryfikowane „naukowo”. Następnie wymusza się od róznych instytucji w tym lekarzy by bezkrytycznie traktowały to co ta metodologia wypluwa. W ten sposób się ich kontroluje. Tylko że w „naukach” nie ścisłych wnioski wypływające z bezpośredniej praktyki powinny mieć większą rangę od odgórnych „naukowych” ustaleń.
  Dodatkowo metodologia medyczna (np. procedura rejestracji leków) jest napisana w znacznej mierze przez firmy farmaceutyczne pod ich potrzeby. Jest zupelnie nieadekwatna do weryfikowania substancji naturalnych. Promuje patentowalne ksenobiotyki.

  1. Pepsi Eliot 4 sierpnia 2017 o 11:21

   A fizyka kwantowa to jest nauka ścisła? A zmiana wyników badań laboratoryjnych pod wpływem oczekiwań obserwatora to jest nauka ścisła? A ostatnie przemyślenia Einsteina o wielkiej iluzji to są nauki ścisłe? Wprawdzie mam za sobą tylko 2 lata studiów matematyki wyższej, ale odnoszę wrażenie że nie ma specjalnej różnicy pomiędzy naukami, bowiem świadomość, w tym Ziemi i pustki jest elementem łączącym.

   1. Sceptykon 11 sierpnia 2017 o 13:21

    Yyyyyy Pepsi a co do płaskiej ziemi ma mechanika kwantowa 🙂

 34. mamamagda 4 sierpnia 2017 o 11:01

  Już jakiś czas temu słyszałam tą teorię i w pierwszym odruchu przeraziłam się…no ale jak to, przecież Kopernik, zdjęcia z księżyca, wschody i zachody, bieguny…no jak to! W chwilę po tym zadałam sobie pytanie: „Jakie ma to znaczenie, dla mnie, dla mojego życia? Jak ono się zmieni jeśli Ziemie rzeczywiście jest płaska?” Odpowiedź jest prosta, nie muszę jej przytaczać.
  Rozumiem, że strasznie boli to, że być może jakaś organizacja typu NASA zgarnia kase na badania, loty i itp ale czy rozkminianie takich rzeczy nie jest pożywką dla ego i zagłębieniem się w matrixie?

 35. j. 4 sierpnia 2017 o 12:26

  Jeśli ziemia faktycznie byłaby płaska, to gdzie „uciekają” chmury, skoro się przemieszczają? Albo dlaczego woda z oceanów nie wylewa się poza ląd w przestrzeń kosmiczną? Chyba ze wszyscy żyjemy w wielkim studiu telewizyjnym, takim bardziej zaawansowanym Truman Show….

 36. freakout 4 sierpnia 2017 o 18:49

  każdemu kto twierdzi że Ziemia jest płaska polecam kupić jakiś lepszy teleskop i poobserwować pozostałe planety – przy dobrym powiększeniu nawet takiego Jowisza można wyraźnie zobaczyć 🙂 a jeśli ktoś będzie na tyle „genialny” i stwierdzi że ok, spoko – wszystkie planety są kuliste tylko nasza jest płaska, to już chyba nic go nie wyprostuje 😉

  1. Horry Porttier 4 sierpnia 2017 o 18:56

   To oczywiście teoria, która jednak była podtrzymywana przez kilka tysięcy lat, ale nie zrozumiałaś, tu chodzi o to, czy nie jesteśmy aby jakimś poletkiem doświadczalnym, coś jak Truman Show, i wtedy jak najbardziej zobaczysz Jowisza i inne. To hipoteza, ale skoro tyle rzeczy okazało się zupełnie przeinaczone przedstawiłem moim zdaniem ciekawą hipotezę, i jak się okazuje w jakiś sposób prawdopodobną.

   1. freakout 5 sierpnia 2017 o 03:20

    sugerujesz że innymi planetami też nas oszukują, a zwłaszcza kiedy podglądamy je przez teleskop? 😀 szanuję Twoje zdanie, ale dla mnie jako pasjonata astronomii, astrologii i innych dziwów jest to stwierdzenie co najmniej abstrakcyjne i szalone 🙂

    1. Horry Porttier 5 sierpnia 2017 o 08:13

     niczego nie sugeruję, ale skoro powiedziało się a, dobrze byłoby logicznie pociągnąć dalej, że bylibyśmy w takiej sytuacji w symulacji

    2. Aneta D Falkiewicz 11 października 2017 o 21:45

     cały nieboskłon nad naszą Ziemią jest matrixem, utworzonym specjalnie na cele Truman Show od zilionów lat 😀 w Wingmakerach m.in. od dawna o tym mówią.

 37. Magdika 4 sierpnia 2017 o 21:59

  Obejrzałam linkowany film. Poczułam się jak Trumam :-D.
  Ja mam np. teorię, że rośliny to nie tylko pożywienie, to też urządzenia nas śledzące, cały czas zbierające informacje o nas. Być może są pozostawione na ziemi przez kosmitów którzy nas stworzyli, po to by niepostrzeżenie rejestrować nasze życie. Bo czyż kształt niektórych warzyw nie przypomina kosmitów? Taki seler np. ewidentny twór cywilizacji pozaziemskiej. Oczywiście mam na myśli seler który nie został pozbawiony korzeni.
  Owoce natomiast raczej nie są wyposażone w takie czujniki. Frutarianizm byłby wg tej teorii najlepszy.
  Albo reinkarnacja zwierząt. Ostatnio czytałam, że nasze ukochane pupilki reinkarnują się po prostu w każdym ukochanym zwierzątku. Oczywiście nie jednocześnie, tylko jak jedno umrze, to kolejne się rodzi. BDW kiedy dusza wstępuje w ciało? W momencie poczęcia czy nabrania pierwszego oddechu?
  Można tworzyć teorie na każdy temat, to fajne hobby.

 38. km 5 sierpnia 2017 o 09:37

  Nawet jeśli bylibyśmy w symulacji, to nie rozumiem jak pseudonaukowymi teoriami zastępujecie sobie wszystkie osiągnięcia naukowców. Jeśli jest tu symulacja to nią też rządzą pewne praca i te prawa odkrywamy od bardzo dawna po trochu. Jeśli żadne odkrycia nie miałaby sensu i matematyka, fizyka, chemia też byłaby zmyślona to byśmy nie konstruowali bardzo zaawansowanych maszyn, silników, urządzeń do badań, rakiet, bomb atomowych itd.
  Nie rozumiem(a właściwie rozumiem) jak tak wiele osób poogląda filmiki na jutube, stwierdzi – no to ma sens, a później głosi swoje teorie. Te osoby nie weryfikują swoich poglądów próbując dopytać się profesora akademickiego, żeby im zaprzeczył czy potwierdził czy podał swoje poglądy bo zajmuje się np 50 lat nauką. Nie poczytają książek technicznych bo żeby je zrozumieć trzeba się uczyć np 5 lat, a innych 10, a niektórzy bez predyspozycji w ogóle nigdy nie zrozumieją tego co tam jest napisane. Oglądnąć filmik na jutube może każdy w 30 minut, później miesiąc poczyta fora i będzie spoko, upewni się. Czemu wierzycie badaniom labolatoryjnym diagnostycznym – bez matematyki, chemii, fizyki też by tego nie było.
  Wiem, że ten świat to nie wszystko, ale odrealnienie bez pomysłu byle na opak z teoriami na „chłopski rozum” to naprawdę za mało. A gdyby przy produkcji każdego urządzenia czy aplikacji nawigacyjnej musiało pracować tyle ludzi w tajemnicy ukrywać pomiary(dla płaskiej nie kulistej ziemi) to było by co najmniej kilkaset tysięcy tajniaków bo takie obliczenia służą w wielu dziedzinach.

 39. Redka 9 sierpnia 2017 o 14:29

  Bardzo mi się podoba, że ludzie coraz cześciej dopuszczają do siebie myśl, że nie wszystko, czego zostaliśmy nauczeni, jest prawdą. Podoba mi się, że poddają w wątpliwość nawet sferyczność Ziemi. Jednak po prześledzeniu teorii płaskiej Ziemi za wiele widzę w niej niespójności, żeby mogła być prawdą 🙂

 40. Marek 10 sierpnia 2017 o 08:42

  Podoba /nie podoba się, wierzę/nie wierzę, prawda/nie prawda – poruszacie się w obrębie iluzji zwanej wiarą, wszystko w co wierzycie jest tylko kolejną religią (manipulacją) na naszym planie (ang „plane” zmienione na „planet”) nauka również jest religią, bo musisz wierzyć autorytetom – kapłanom nauki.. Wiedza o płaskiej Ziemi nie jest niespójna – brakuje Wam tylko informacji, trzeba zgłębić temat i poczuć co jest PRAWDĄ ! Pobierz i poczytaj: http://wrzucacz.pl/file/6321502346727

 41. Zabajka 10 sierpnia 2017 o 09:43

  Nie rozumiem skąd taka krytyka w stosunku do wpisu Horrego?! Przecież podkreśla, że to hipoteza, poddaje w wątpliwość, pyta. Nie twierdzi, że Ci, którzy są przekonani o kulistości naszej planety to mieszkańcy ciemnogrodu. Podobało mi się bardzo to, co napisała Vang. Nie jest istotne, jaki Ziemia ma kształt. to nie wpłynie bezpośrednio na nasze dziś, na nasze jutro… W moim odczuciu istotniejsze jest dotarcie do tego po co manipulowano nami przez tysiące lat? I kto to robił/robi? Choć w sumie odpowiedzi pewnie nie zaskoczą …
  Zastanawia mnie, jak oświata wybrnęłaby z zagadnienia płaszczyzny naszej planety. Dajmy na to trafia się ciekawski Uczeń, który porusza temat obejrzanego w sieci filmiku. A jeśli trafi na nauczyciela z otwartym umysłem?! Oj, może się dziać!
  Jeśli Ziemia faktycznie jest płaska, a działalność NASA to jedna wielka ściema, to lepiej mi się żyje ze świadomością, że o tym wiem, że zapoznałam się z tematem, że nie ufam bezgranicznie, bo tak wypada, że nie jestem kolejną marionetką, która ślepo podąża za staranie wyselekcjonowanymi informacjami „naukowymi”. I to moje oświecenie nie zmieni świata (w globalnym rozumieniu), ale może zmienić mnie, otworzyć na wiele spraw, skłonić do przemyśleń, wywołać zainteresowanie, wpłynąć na rozwój. Czy to mało?

  1. Aneta D Falkiewicz 11 października 2017 o 21:51

   W podstawówce, a było to jakieś 25lat temu, internetów jeszcze nie było, zapytałam moją nauczycielkę od geografii ‚kto umieścił księżyc na niebie skoro lot tam był pierwszy w historii’ i ‚dlaczego księżyc jest przezroczysty kiedy nie jest pełny’ oraz ‚dlaczego moja ciocia z Kanady leci tyle samo czasu w obie strony skoro Ziemia się kręci non stop?’ odpowiedziała, że jak będę duża to sama znajdę odpowiedzi na te pytania.

   1. Pepsi Eliot 11 października 2017 o 23:02

    dobre

 42. wero-nika 17 sierpnia 2017 o 19:35

  Zaintrygował mnie temat płaskiej ziemi. Nawet nie byłam świadoma, że w tych czasach , gdzie niby glob to oczywista „oczywistość”, ktoś ponownie przywołał temat płaskiej ziemi. Mąż się że mnie smieje a ja czytam i słucham na ten temat.
  Nachodzą mnie pytania: Po co aż taka wielka mistyfikacja , że Ziemia jest okrągła a nie płaska? ( rozumiem, że kasa i tak dalej ale aż na taką skalę? W głowie mi się nie mieści ) i drugie : czy ktoś kiedyś podróżował z Alaski do Rosji? Oczywiście ta krótsza drogą na zachód przyjmując kulistosc Ziemi. I tak się kłębią setki pytań

  1. Markowski 1 września 2017 o 12:52

   Wero-nika, chodzi o to by człowiek tkwił w iluzji i wierzył w kłamstwa, a skoro wierzy w tak monumentalne kłamstwo jak okrągła Ziemia, to uwierzy w setki innych już bardziej wiarygodnych. Jak będziesz wierzyła w okrągłą Ziemię, nie pójdziesz dalej w rozumieniu rzeczywistości w której żyjemy. Iluzją jest również to co widzisz nad głową nie ma odległych gwiazd, a Słońce i Księżyc są bliziutko Ziemi i nie są obiektami materialnymi, są tylko rodzajem światła mającego dwa aspekty, bo tu na Ziemi wszystko jest dwubiegunowe. Słońce daje wzrost i życie, a światło Księżyca odwrotnie powoduje obumieranie i śmierć.Wszystko to dane nam jest w ramach więzienia jakim jest Matrix. Ziemia ten plan (ang plane) nie planeta (ang. planet) przykryta jest tzw firmamentem i dlatego żaden pojazd ziemski nigdy nie poleciał w kosmos, wszystkie inf o lotach pozaziemskich to jedna wielka ściema. Sat-elity są zawieszone najczęściej na balonach stąd wchodząc np na Sat24 masz cały czas widok Europy, Gps to system lokalizacji naziemnej i tam gdzie nie ma zasięgu GPS nie ma też zasięgu sieci telefonii komórkowej bo to te same maszty obsługują oba systemy. Temat trzeba zgłębić samemu, bo inaczej znowu musisz brać na wiarę, a to pierwszy krok by znowu dać się oszukać. Jeśli WIERZYSZ, to nie musisz WIEDZIEĆ i dlatego ludzie są w stanie uwierzyć w każde kłamstwo, potrzebna jest tylko ilość powtórzeń, co możni tego świata (tzw elity) doskonale wiedzą i to od dawna. Smutna prawda jest taka, że jesteśmy jako ludzkość uprawiani zupełnie jak stado owieczek (głupich i posłusznych), Pan dba o owieczki,nawet niby je kocha, ale ostatecznie wiadomo po co je hoduje. To konsekwencja tego, że uwierzyliśmy w zewnętrzną moc i postawiliśmy Panów ponad sobą, a nawet upadliśmy przed nimi (bogami) na kolana i upadliśmy naprawdę nisko, czas się obudzić, czas powstać z kolan, nie ma nikogo ponad nami, ale jeśli tak chcemy … ludzie wierzą w różnych bogów, gdyby ktoś nie wiedział, jest nim również tzw czas, jest niem pieniądz, jest nawet chemia, farmacja i technika – znaczy wszystko co reprezentuje zewnętrzną moc i to bez czego wydaje nam się, że nie możemy żyć … i każdemu takiemu bogu oddajemy swoją moc, czyli energię i dlatego żyjemy krótko, choć jesteśmy Życiem wiecznym i nie musielibyśmy umierać .. ale wierząc w choroby, starzenie się i śmierć, musimy umierać – tak jesteśmy potężni – w co wierzysz to masz !…. pozdrawiam

 43. Freebee 26 sierpnia 2017 o 09:21

  No właśnie, po co taka niewyobrażalna mistyfikacja. No bo już chyba nie tylko dla władzy i kasy. To może dla fanu? Kiedyś czytałam taką odjechaną książkę, tytułu nie pamiętam. W każdym razie, ludzie nie zarządzali ziemią, byli jak jaskiniowcy. Dopiero jak jednego z ludzi opanował grzyb (przyczepił się do głowy), doznał oświecenia i poznał prawdé o swoim gatunku. A może ktoś robi sobie jaja z tych nielicznych, którym jeszcze chce się myśleć? Bo ja też mam teorię😉 przepaść rośnie między tymi, co myślą, a tymi, którym wystarcza POSIADAĆ, a nie między zamożnymi i niezamożnymi

 44. Sylwia 31 sierpnia 2017 o 18:37

  Rodzą się pytania rodzą..ale ich nie zadam bo krąży nade mną odpowiedź Pepsi „ego ma zawsze dużo pytań”…więc pozostanę przy niezaangażowanej obserwacji pamiętając że to co widzi mózg to zupełnie nie to samo co widzą oczęta :-))) i zmykam wykonać kolak podskoków na lokalnym zupełnie płaskim trawniku. Xxx

 45. Andrzej 13 września 2017 o 22:44

  Czytam to Wasze forum i wpisy, zwłaszcza o medycynie naturalnej… Niektórych rad nawet próbuję już od pewnego czasu (Spirulina, Chlorella…)
  Nagle czytam, że nazywacie hipotezą „Ziemia jest płaska”, W tym momencie tracicie całkowicie na wiarygodności 🙁

  Jestem pilotem samolotów, latam po całym świecie, powyżej FL400 (40 000 stóp) widać krzywiznę ziemi, ot nawet dziś widziałem.
  To chyba pierwszy i ostatni komentarz jaki tu zamieszczam, bo nie widzę sensu czytania dalej… a jeszcze powiedzcie, że z samolotu rozpylam chem-trails to z krzesła spadnę…

  1. Pepsi Eliot 14 września 2017 o 07:37

   Andrzeju hej, to troszkę tak, jakbyś napisał na złość mamie, odmrożę sobie uszy. Szantażujesz nas, żebyśmy pisali rzeczy popularne, bo w przeciwnym wypadku odchodzisz. Zastanów się, czy na pewno takie postępowanie pod publiczkę jest obiektywnie wiarygodne. Nie jesteśmy w stanie rezonować ze wszystkimi, to fakt. Wolałbyś, aby ta strona działała koniunkturalnie i nie wspominała o pewnych niewygodnych dla własnego wizerunku sprawach. ponieważ może spaść sprzedaż? Gdy budziłam się ze snu, wiele osób mówiło/radziło, ależ Pepsi, chyba nie zamierzasz o tym pisać, bo Ci spadnie sprzedaż. Nie działam w ten sposób.
   Podobno „pogrążyłam się” najbardziej 2, a raczej 3 wpisami. Pierwszym o wirusach, napisałam hipotezę, że może ich nie ma. Ten tekst sprawił, że malutcy blogerzy, którzy się z tego śmiali stali się większymi, a cytat z niego umieściła strona polityki, tuż obok cytatu z Korwina Mike, drugi wpis, to było moje pochlebne zdanie o Tomaszu Lisie, chociaż kompletnie nie interesuję się polityką, on mnie jakoś wzruszył ze swoim nietypowym wizerunkiem gościa z rozpiętym rozporkiem, oszalałego, ba barykadzie, nie jak Lis zwykle, a trzecim artykułem, gdy grozi mi się, że ludzie odejdą, jest ten o płaskiej Ziemi. Dla uzupełnienia dodam,że już w 2012 pisałam o chemitrailsach, więc widzisz, że czytałeś o medycynie naturalnej u mnie i nawet z tym rezonowałeś, a nie miałeś pojęcia, że w czeluściach bloga tkwi taka mina, jak info o chemitrailsach. W UFO teś nie wierzysz.

   Ziemia w 3D jest widziana jako okrągła, ale w 4D, który dzieje się praktycznie w tej samej przestrzeni jest zbiorem płaszczyzn, gdyż tak rozchodzi się energia, czyli po płaszczyznach. Pisząc tego posta z pewnym przymrużenie oka (bo w tym wypadku akurat ja podszyłam się pod Horrego, ale inni autorzy też piszą, jako on) zaczęłam drążyć, dotarłam do konferencji na temat UFO, która działa się w Warszawie rok temu, i została skrupulatnie zarejestrowana,ze świetną tłumaczką symultaniczną,a więc dowiedziałam sie naprawdę masę rzeczy. Słyszałeś o Maxie Spiersie? Już nie żyje,ale można się sporo dowiedzieć. Przykro mi, że odejdziesz z tej strony, tylko dlatego, że pisze się tutaj, obok zdrowych porad, również niepopularne antymainstreamowe rzeczy.
   Ale może jeszcze to przemyślisz, z miłością, pepsi

 46. Markowski 14 września 2017 o 10:02

  Andrzeju – i globus CI na drogę, przecież nikt tu nikogo nie trzyma, wiarygodność traci tylko ten co się boi mówić prawdy, a prawda jest oczywista, Ziemia nie jest kulką przemieszczającą się poprzez wszechświat z ogromną prędkością., Każdej bezchmurnej nocy przez wiele lat widzę te same układy tzw gwiazd na niebie i nic się tam nie zmienia, dla mnie to coś znaczy.
  A Andrzej to lata, ale chyba w marzeniach, ktoś by pomyślał, że pilot to już na pewno widział tą krzywiznę, ale to tylko trollowy wpis. Horyzont nawet na dużych wysokościach jest zawsze płaski i na wysokości oczu i jest mnóstwo zdjęć w sieci to pokazujących,

Dodaj komentarz

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się


 • ebook

  Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na blogu? e-Book KUP TERAZbaner

 • Leczenie dobrą dietą

 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze