Zmień dietę, czyli zachowuj się kulturalnie wobec ciała, aby nie chorować ( w tym na raka)

Dzisiejszy widok z okna całkiem niezły:)

Zmień dietę, czyli zachowuj się kulturalnie wobec ciała, aby nie chorować ( w tym na raka)

Jesteś energią. Jesteś cudem istnienia. Jesteś jaźnią. Jezusem, Buddą, cząstką boskiego absolutu. Ale. Na Ziemi siedzisz w ciele. Poniżej serca, blisko ogromnego mięśnia duszy. Za pomocą ciała uczysz się i doświadczasz. Ciało ma mózg, na który Twoje ego nałożyło programy. Te programy służą matrixowi, nie Tobie. Jednak Ty i tak jesteś we władaniu ego.

Oczywiście do czasu, gdy nagle, albo powoli, krok po kroku skumasz czaczę i zaczniesz się budzić.

Na Ziemi Twoim domem póki co jest Twoje ciało. Wobec własnego ciała powinnaś zachowywać się kulturalnie i z taktem. Słuchać co ma do powiedzenia, i spełniać jego potrzeby. Ciało tak naprawdę nie znosi jeść pizzy, ani mieszanki krakowskiej. Robi to dla Ciebie, stara się na ile może trawić żołądkiem prawie bez kwasu, dodatkowo zobojętnionym ipp (tak zapisało dochtore).

Zachorowaniu na nowotwór sprzyja środowisko, biologia i chemia, jednak wiodącą przyczyną zachorowań jest yyy… żywność. Choćby jeszcze wiek temu na zachodnią dietę składał się pokarm 100 razy bardziej alkaliczny. Wraz jednak ze zmianą sposobu odżywiania zwiększyła się ilość zachorowań na nowotwory.

Kiedy ktoś w końcu zachoruje, dochtore w zdecydowanej większości nie poinformuje go o tym, jak ogromny, kosmicznie istotny wpływ na zdrowie ma dieta i co jeść, aby sobie pomóc i naturalnie zredukować zagrożenie

Nie poinformuje, czyli osoba chora pozostanie niedoinformowana 

Jedzenie, które socjeta pochłania masowo jest w głównej mierze przetworzone, nafutrowane chemią i ma kwaśne pH. Dieta bogata w produkty o wysokiej kwasowości natomiast prowadzi do zachorowań na nowotwory i – niestety – jest to dieta popularna w „rozwiniętym” świecie.

chlorella, this is bio, pepsi eliot

TU KUPISZ CHLORELLĘ 100% ORGANIC This is Bio,
o bardzo małej ilości feoforbidów
(każda chlorella  posiada te alergeny, nawet, gdy producenci o tym nie piszą:)

Odnotowuje się znacznie, ale to znacznie, w opór więcej zachorowań na nowotwory niż kiedykolwiek. I nie ma co się dziwić, skoro w samej Polsce rocznie zabija się 860 milionów zwierząt na mięso. To więcej niż kiedykolwiek w historii. Dodajmy do tego ogromne spożycie nabiału. I, oczywiście, ilość chemii jaką faszeruje się zwierzęta i warunki w jakich żyją.

frytki, pepsi eliot, this is bio, ph

ludzie myślą, że się im otwiera na skrzyżowaniach restauracje

No i najważniejsze, stopień przetworzenia wszelkich pokarmów

Wcale nie tak wiele lat wstecz, w każdym razie zanim na każdym rogu kwitły supermarkety, nieodzownym elementem były przecież owoce i warzywa, nawet jeśli podane w towarzystwie kotleta. Częściej jedzono kiszonki i zioła, jajka przywoził krewny, który miał kurnik, albo kupowało się je od „baby ze wsi”, która chodziła pod oknami i krzyczała „jajka, świeże jajka”.

W didaskaliach:

Stosunek kwasów i zasad mierzy się skalą pH wynoszącą 0-14 z neutralną 7
PH pomiędzy 0 i 7 oznacza kwas, pomiędzy 7 i 14 zasadę

Jeśli walczysz z rakiem, pH ciała musi być wypośrodkowane a najlepiej lekko zasadowe – tylko z zasadowym pH ciała pozbędziesz się nieproszonego gościa. Limfa zasadowa, mocz z rana leciutko kwaśny (6-6,5), mocz w południo lekka zasada 7-7,5. Mocz 5 na czczo przy raku niestety najczęściej oznacza już przerzuty. Ale nie martw się

Dieta bogata w kwaśną żywność powoduje nie tylko nowotwory. To też wiele przypadłości zdrowotnych, które zaburzają poprawną pracę całego organizmu i niszczą samopoczucie.

Słońce zachodzi w Roquebrune Cap Martin, w dali Menton

Bardzo kwaśne pH ma między innymi chleb (szczególnie ten marketowy z rafinowanej mąki), makarony, ser, masło, alkohol, gazowane i słodkie napoje, słodycze i przetworzone słone przekąski, kawa, czarna herbata. Nawet jeśli niektóre z tych rzeczy nie są złe same w sobie, współczesna dieta jest, jakby to powiedzieli w juesej, out of balance, poza równowagą. Izolat serwatki to wyjątek wśród białek zwierzęcych, gdyż alkalizuje.

Zasadowe są między innymi niemal wszystkie warzywa (poza kartoflem naszym powszednim), glony i młode trawy, owoce jak cytryna, limonka, kokos, grejpfrut czy wiśnia, wiele strączków, świeże orzechy i pestki.

Włączenie do swojej diety alkaizujących produktów ma wiele zdrowotnych benefitów. To nie tylko lepsze samopoczucie. To też zwalczenie chorób, pozbycie się oponki z brzucha, profilaktyka i kuracja przeciwnowotworowa. Przede wszystkim lepsze, dłuższe życie (ale to przecież wiesz).
owoce, this is bio, pepsi eliot, ph

Nowotwór ma wiele przyczyn (wiadomix), ale najważniejszą jest dieta

Twoje zdrowie jest bezpośrednio związane z Twoimi wyborami żywieniowymi

Wszystko co się je, kupuje się w supermarketach. A supermarket to sprawa wysoce przemyślana, bo supermarket mówi co masz kupić, co masz jeść i na co masz ochotę.

Mówi Ci na co masz ochotę, a to trochę skandal

Większość marketowego żarcia (nie dla świń)  jest przetworzona, przez co wartość odżywcza szamy spada na łeb na szyję, to już inna sprawa. Sprawa, która powinna być pytaniem i odpowiedzią – dlaczego aż tylu ludzi choruje na przeróżne nowotwory?

Łyżeczka od herbaty 4 Greens, 1 seler naciowy & woda oligoceńska,
czyli oczyszczający wypasik:) 

Jaka więc dieta?

I która dieta jest bliższa temu, aby ciała były jak najlepiej odżywione, czyli potrafiły się samo-leczyć? Czy lubiany przeze mnie roślinny witarianizm 811, z bardzo wysoko wibrującym pokarmem, czy też wręcz przeciwnie, dieta wysokotłuszczowa, odzwierzęca, z ilością węglowodanów nie przekraczającą 10%, czyli na ketozie?

I czy naturalne jedzenie (i jakie?) niejako post factum jest w stanie w 3 miesiące cofnąć skutki jedzenia złomu rozciągniętego na dziesięciolecia?

Z tymi pytaniami, Kochanie, zostawiam Cię sam na sam. Nie zapominaj tylko o jednym, Ty prawdziwa, jesteś mega mocą, czyli energią.

Z dzisiejszego treningu, o 9.12 mam już 137% dziennej aktywności (na polarze), hurra:)

lovciam:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.