Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
0
14 online
30 215 VIPy

10 prawd i teorii o selenie, miedzi, zdrowiu i energii sprawczej Kosmosu

I ponownie usłyszysz o Dimitriu Wereszczaginie.

Złe pokłady energii i pasożyty elektroinformacyjne, czyli  wahadła destrukcji znieczuliły Cię na przepływającą przez Ciebie i gromadzoną wokół Ciebie bioenergię. Żyjesz w ciągłym strachu o siebie i bliskich, albo prognozujesz przyszłość, a czas liniowy pędzi jak szalony. Rozpamiętujesz przeszłość, żeby znaleźć  winnego zaistniałej sytuacji. A w pełni rozkwitu zadręczasz się nieuchronnym kryzysem. Nie rozumiesz o co chodzi, szukasz sensu i przyczyn poza sobą. Tymczasem najgorsze co mogło Ci się wydarzyć to odejście od natury. To, że technologie zabrały nam naturę, że nawet igrzyska na powietrzu i chleb na zakwasie ze starej odmiany mąki, zamieniono na telewizor z sofą i pizzę z glifosatem świadczy o tym, że na pobudkę dzwonią dzwony, nie dzwonki. Oczywiście każde pokolenie wrzeszczy, że teraz to szczęźniemy, ale dopóki nasza rzeczywistość rezonowała w jakiś sposób z naturą, nasze awatary mogły się naturalnie regenerować.

2. Selen Wyobraź sobie współczesne areały rolne. Z powodu powszechnego stosowania herbicydów i pestycydów, a także innych destrukcyjnych praktyk związanych z uprawą rolną, jak niedanie szansy ziemi, aby odpoczęła i mogła się zregenerować. A więc z tego powodu ogromne ilości areału rolnego na świecie wykazują krytyczny stan, lub są całkowicie pozbawione selenu. Co w prostej linii przekłada się na uprawiane warzywa i owoce, w których też nie ma obecnie selenu. Kiedyś był, ale teraz nie ma. A braki selenu to silny łącznik z problemami z tarczycą.

3. SOD i glutation

Tymczasem selen i cynk są niezbędne do produkcji dwóch najpotężniejszych enzymów antyoksydacyjnych w Twoim awatarze. Są to SOD i glutation.


6. Odżywianie i dużo więcej …

Brak odpowiedniego odżywiania, oraz upośledzone wchłanianie związane najczęściej ze zbyt zakwaszonym ciałem, przy czym niedokwaszonym żołądkiem jest prawdopodobnie przyczyną większości, jeśli nie wszystkich chorób za wyjątkiem urazów. Ale czy tylko o to chodzi? Słyszałaś o projekcie „Pasterz”? Słyszałaś o pojęciu energoinformacji? Słyszałaś o DEIR? Zadaniem projektu „Pasterz” było opracowanie systemu technik i chwytów, za pomocą których jedna osoba mogłaby manipulować innymi w sposób niezauważalny. Badacze wypracowali sposoby dostępne dla każdego człowieka (nawet najbardziej sceptycznego w stosunku do istoty energoinformacyjnej) o uśpionej zdolności panowania nad energetyką Ziemi i Kosmosu, aby te zdolności przebudzić.

Gdybyś tylko potrafiła czerpać energię z Ziemi i Kosmosu, dokonywać przepływów energetycznych miałabyś świadomy wpływ na to co się z Tobą dzieje. Wszystko jest energią i zachowuje się tak jak fala, o czym mówi fizyka kwantowa. Świat nie mógłby istnieć, gdyby działała fizyka newtonowska, zapadlibyśmy się w ułamku sekundy. Jednak fizyka newtonowska zupełnie wystarczy, żeby tłumaczyć podstawowe zasady, jak prawo akcji i reakcji. Działać trzeba świadomie, otrzymasz wtedy czytelną odpowiedź od Wszechświata. Żyjąc w uśpieniu, dążąc do jakichś tam swoich celów, poszarzała na twarzy, nieobecna w teraz, kontrolująca zeszyty zamiast bawić się z własnym dzieckiem, wystraszona, nieżywa, bo to nie jest życie, to sen.

7. Energia Ziemi i Kosmosu

System DEIR (czyli Dalszego EnergoInformacyjnego Rozwoju) zagwarantował swobodny rozwój jednostki, jako indywidualnego elementu natury dążącej do doskonałości cielesnej i duchowej. Tak ukształtowany byt odporny jest na choroby. Potrafi zabezpieczyć się przed sidłami otoczenia, manipulacją szkół i wychowania w domu. jednym słowem p[optrafi uwolnić się od lęków, przekonań i ego. Przestaje być ogłupiały i zamknięty na własne możliwości. Tymczasem może korzystać z ziemskiego i kosmicznego strumienia, czyli zacząć wykorzystywać własną bioenergię. Może otworzyć się na własną duszę i dzięki temu otrzymać dostęp do strumienia danych.

Energia jest podstawą egzystencji w harmonijnym świecie przyrody

8. Jak żyć?

Życie zgodne z regułami żywiołów, pór roku, dnia i nocy eliminuje patologie i porażki, przekształca się w nieprzerwane pasmo sukcesów, gwarantuje szczęście i zdrowie. Zrozumienie czym jest lęk w Twoim życiu, jak krępujące dotarcie do Twojej prawdy są przekonania, które zawsze są cudzym programem, jak bardzo ogranicza Cię wierzę, lub nie wierzę, oraz własne ego, czyli dyskomfort psychiczny w Twoim życiu. Jednak życie współczesne, a raczej wahadła destrukcji mówią Ci co innego. Przyduszaj emocje fają, flaszką, albo prozakiem, bo nie dasz rady dziewczyno. Spiesz się wiecznie, bierz kredyty na nowe przedmioty i lokale użyteczności prywatnej. Nic dziwnego, że taki świat wywołuje mutacje świadomości, czyli staje się przyczyną depresji, załamań psychicznych, chorób i przedwczesnej śmierci. Tylko jedząc właściwie (organiczny witarianizm) i korzystając ze słońca jesteś w stanie żyć bardzo długo, nie wiem, czy rzeczywiście 140 lat, ale długo. Natomiast korzystając z DEIR możnaby żyć podobno 400 lat i więcej, chociaż nie są to na bank prognozy. Ale i  tak naprawdę nie chodzi o Bo≥g wie jakie długie życie, bo to dla Wszechświata i tak mgnienie oka, tylko o ewolucję świadomości. Trzeba jednak przyznać bez bicia, że dłuższe życie w jednym wcieleniu, daje więcej czasu na skumanie o co chodzi i o przebudzenie teraz. Nawet gdy pojawia się tutaj bardzo stara, czyli dojrzała świadomość, to musi się przebudzić. Dziecko z gwiezdną duszą, będzie sprawiało trochę więcej kłopotów, niż to z młodą jeszcze niewyewoluowaną, dlatego powinnaś być szczególnie czujna, gdy Twoje dziecko ma alergię na ten świat, dosłownie i w przenośni. Należy jak najszybciej pomóc mu się przebudzić, użyj do tego własnego pola bioenergetycznego.

Masz dokładnie to co myślisz, stwarzasz intencjonalnie, kreujesz. Gdy Twoje życie jest chaotyczne i samo sobie zaprzecza, raz na wozie, raz pod wozem, to tylko jest kwestią, że nie nauczyłaś się jeszcze grać.

9. Żyć tak samo jak biegać?

Firmy z obuwiem sportowym wmówiły nam, że przenigdy nie można biegać na bosaka, albo w rozczłapanych trampkach bez amortyzatorów. Tymczasem wystarczy spojrzeć na małe dziecko, które zamiast chodzić rusza bez obuwia śmiesznym biegiem na palcach i śródstopiu. Bo tak się biega naturalnie. I okazuje się, że trzeba teraz zacząć od nowa uczyć się biegać, ale to nie znaczy, że bieganie nie siedziało w Tobie. Prawidłowy przepływ strumieni energii przez czakry, czyli energetyczne centra człowieka, umożliwia wzniesienie się na wyższy poziom ewolucji. Uwalnia od natrętnej i szarej rzeczywistości, uodparnia na ataki złych pokładów energii ze strony innych ludz pojedynczo i pasożytów elektroinformacyjnych stadnie. Bieganie może uratować życie fizyczne i psychiczne. Dzięki niemu możesz łatwiej dotrzeć do swojej prawdy, możesz zacząć się budzić. 

10. Instrukcje Dimitria Wereszczagina Dimitri Wereszczagin w swoich książkach, instruktażach wyjaśnia sposoby odczuwania energii przepływającej przez ciało człowieka. Ćwiczeniami praktycznymi udowadnia, że dusza jest strukturą energoinformacyjną, że świadomość to energia. Dlatego nawet, gdy w Twoich komórkach są braki selenu, gdyż nie ma go w pokarmach i powinnaś suplementować selen, to gdy nauczysz się wykorzystywać energię Ziemi i Kosmosu i bez tego odzyskasz swoje niezbywalne prawo do szczęścia i zdrowia na tym planie i w tym wcieleniu. Potrzeba tylko trochę czasu na zdobycie umiejętności. Gdy nauczysz się obserwować własną i obcą aurę bioenergetyczną możesz być pewna, że Twoje życie wskoczy na inny poziom wibracyjny. Każdy słyszał, że ludzie bez kończyn miewają tak zwane bóle fantomowe, czyli czują ból, niekiedy tylko obecność, czyli czucie kończyny, której nie posiadają. To samo można odczuwać z zębem, którego już nie masz.

owocek

(Visited 5 820 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. Mi 3 marca 2019 o 16:00

  Pepsi jak można nauczyć się widzieć czyjąś aurę?

  1. Jarmush 3 marca 2019 o 22:29

   najpierw nauczy się widzieć/poczuć swoją, to jest dość proste, a cudzą aurę z pewnością już nieraz wyczułaś intuicyjnie

   1. Mi 4 marca 2019 o 10:36

    a jak w takim razie nauczyć się widzieć/poczuć swoją aurę? I czy można wtedy ją „naprawiać” samemu?

    1. Jarmush 4 marca 2019 o 13:53

     oczywiście, że można, poczuj ją, z boku wyobraź sobie siebie, że masz idealną aurę, po czym oczyść się w myślach z tej, a nałóż tę idealną, zdrową, bez żadnych dziur, a tę starą podczep w myślach do przejeżdżającego auta, niech ją zabierze. Leczenie fantomowe działa.

 2. Gabi Orchita 3 marca 2019 o 18:15

  Ponoć książkowe ćwiczenia Wereszczagina różnią się od tych, które są pokazywane w zajęciach praktycznych. Słyszałam od osoby, która uczęszczała w owych zajęciach.
  Ty Pepsi przerobiłaś sporą część tych ćwiczeń?
  Pozdrawiam <3

  1. Jarmush 3 marca 2019 o 22:24

   nie przerabiam, tylko ciągnę tę energię 😀

 3. Anna Rejment 3 marca 2019 o 20:07

  Chyba lepiej sie tego tematu opisać już nie da. Pozdrawiam ❤

 4. metkor 4 marca 2019 o 05:54

  „Na marginesie dodam, że wśród masonerii i generalnie wśród „wtajemniczonych” najstarsza grupa krwi „zero RH minus”, jest tą najbardziej pożądaną. ”

  O kurka wodna…aż mi lepiej teraz, skoro jestem potomkiem jaszczurów 0RH- 🙂

 5. Anna 4 marca 2019 o 07:50

  Przepraszam ze pytanie nieadekwatne do posta, ale jest w totalnej desperacji. Prosze o pomoc! Moja mama umiera w szpitalu na zapalenie pluc, teraz jest podejrzenie sepsy, jest pod respiratorem na oiomie. Chcemy jej podac wlewy z askorbinianu natychmiast ale ordynator i dyrektor szpitala odmawiaja. Czy jest jakis sposob zeby ich do tego zmusic? Jakis przepis prawny? Oni nawet by podali, ale argumentuja to tym ze wlewy zwiekszaja zapotrzebowanie na tlen a mama dostaje go juz i tak 100%. Ja nigdzie nie znalazlam takiej informacji, czy orientuje sie ktos jak jest rzeczywiscie? Blagam o pomoc bo wszedzie odbijamy sie od muru!

  1. Jarmush 4 marca 2019 o 09:30

   nie ma takiego prawa, które można byłoby teraz przytoczyć, nie ma u nas też prywatnych, legalnych klinik. Wlewy dożylne z askorbinianu sodu byłyby doskonałą opcją teraz, ale faktycznie panuje takie przekonanie o wtłaczaniu tlenu w największych ilościach, co według Nieumywakina nie jest właściwym podejściem https://www.pepsieliot.com/aby-nie-miec-raka-w-komorkach-musi-pojawic-sie-yyy-miedz-i-dwutlenek-wegla/. Może udałoby się jej podać zamiast wlewów dożylnych 6 gramów Liposomalu witaminy C dziennie w 3 porcjach po 2 gramy.

   1. Anna 4 marca 2019 o 09:47

    Pepsi dziękuje za odpowiedz! Ale ustnie ten liposomal? Ona ma tracheotomie zrobiona, nie wiem czy są w stanie jakoś podać ustnie, jeżeli tak to jaki liposomal? Jest w aptece?

    1. Jarmush 4 marca 2019 o 09:49

     my mamy TiB, ale to doustnie trzeba podać, nasz jest całkowicie bez konserwantów, ma tylko odrobinę alkoholu. Ale w jej przypadku nie ma jak tego podać, to jest płyn.

    2. Anna 4 marca 2019 o 14:53

     Stał się cud zgodzili się na wlewy tylko potrzebują dokładne dawkowanie. To jest zapalenie płuc rozległe i prawdopodobnie sepsa, pod respiratorem na tlenie 100%. Pepsi proszę pomóż! Mamy czysty askorbinianu sodu do rozrobienia. Liczy się każda minuta!!

     1. Jarmush 4 marca 2019 o 15:26

      Historia, o której dr. Klenner wspomina, to historia mężczyzny bliskiego śmierci z ciężkim, wirusowym zapaleniem płuc, który nie chciał być już hospitalizowany. Doktor przybył do niego do domu i podał mu dożylnie 5000 miligramów witaminy C (askorbinianu sodu). Następnie opuścił chorego, a po powrocie (tego samego dnia) okazało się, że jego temperatura spadła o 3 stopnie. Doktor podał choremu mężczyźnie kolejną dawkę 5000 mg witaminy C i podawał mu taką samą dawkę 4 razy dziennie przez kolejne 3 dni. Beznadziejnie chory człowiek wyzdrowiał.
      Czyli 5 gramów razy 4 = 20 gramów dziennie przez kolejne 3 dni

      Nie jestem lekarzem

     2. nikodem60 5 marca 2019 o 01:51

     3. Jarmush 5 marca 2019 o 06:59

      przekazałam Annie w wiadomości prywatnej

 6. pbas4 4 marca 2019 o 09:31

  Moje dziecko ma alergię na ten świat. Jak mam użyć własnego pola bioenergetycznego? :)))))))))

  1. Jarmush 4 marca 2019 o 09:33

   Pomagaj mu się przebudzić, a przy okazji najpierw sama zgromadź energię, rób przepływy i dziel się z nim.

 7. Ivyt 5 marca 2019 o 12:09

  Kochana Pepsi, z czego może się brać taka wewnętrzna trzesiawa? Zwykle nie czuje głodu ale mam trzesiawe czasem jak już Np jest czas na obiad. Rece mi drżą lekko i jak zjem to przechodzi. Czy to jest związane ze spadkiem jakiegoś minerału , np potasu ? Czy to bardziej kwestie psychiczne? Zdarza się może pare razy do roku.

  1. Jarmush 5 marca 2019 o 16:18

   zaburzenia gospodarki cukru, zbadaj cukier i insulinę na czczo, sód i potas, robisz 4 szklanki? bierzesz magnez?

 8. Ivyt 5 marca 2019 o 21:21

  Cukier miałam w ciąży badany i wyszedł Ok (1,5 roku temu). Takie akcje mam od lat. Pije trzy szklanki. Za czwarta się zabieram i zabrać nie mogę. Wiec magnez z sodem pije w 2 a potas w 3. Może więcej magnezu potrzebuje. Ciekawe ze po jedzeniu mi przechodzi. Zbadam cukier może jeszcze raz faktycznie bo trochę to tak wyglada. Planuje zrobić wszystkie badania po odstawieniu synka od piersi.

 9. pbas4 7 marca 2019 o 18:37

  A czy jesteś w stanie zobaczyć czyjąś aurę oglądając tą osobę np. na filmiku?

 10. La Loba 13 marca 2019 o 09:30

  A ja mam pytanie/prośbę co do biegania i techniki biegania naturalnego. Jestem ciekawa Pepsi jak to w realu u Ciebie wygląda, chciałabym bardzo zobaczyć fragment takiego biegu w Twoim wykonaniu, jako że wiem, że spędzasz na tej formie aktywności dużą część swojego bytowania. Sama też staram się to robić, jednak z pewnością nie poświęcam tyle czasu, stopniowo jednak staram się biegać więcej. Ciekawi mnie to z punktu widzenia biomechanicznego, czy jako moje blogowe guru z zakresu szeroko pojętej zdrowotności, skupiasz się na tym i masz to wypracowane na poziomie równie wysokim co wiedzę z innych sfer, czy też robisz to bardziej na czuja i nie zagłębiasz się w biomechaniczne analizowanie ułożenia stopa/kolano/biodro, przetaczanie stopy i nacisk konkretnej jej części na powierzchnię, świadome napięcie konkretnych grup mięśniowych itp itd. Ściskam!

  1. Jarmush 13 marca 2019 o 09:47

   w nic się nie zagłębiam, ale zastosowałam się do opisu biegania naturalnego z książki „Urodzeni Biegacze”, zresztą dopiero od wydania tej książki w Polsce biegam naturalnie, czyli około 7 lat, wcześniej biegałam tak jak większość skacząc na super amortyzowaną piętę i miewałam kontuzje.
   Biega się tak jak biega dziecko. łopatki złączone, miednica wysunięta do przodu, więcej ale mniejszych kroków, podnosisz wyżej kolana, a upadasz na śródstopie i palce, które masz raczej rozcapierzone przy odbiciu. Ale w necie znajdziesz bardziej naukowe podejście, rozrysowane siły, jak się przenoszą na kręgosłup, kolana, głowę

 11. milla 26 kwietnia 2019 o 13:30

  Pepsi, proszę o pomoc córka 16 lat selen 380, gdzie wynik u dziewczynki w tym wieku podają , że powinien być 64-110!. Podawany selen w związku ze stwierdzonym Hashi. Wynik cynku 88, Vit D3 na pozionie 60, inne wyniki tarczycy już ok, oraz przeciwciała Anty TPO 22. Eutyrox 1,35 bierze.
  Proszę o pomoc, jak teraz jej obniżyć selen??

  1. Jarmush 26 kwietnia 2019 o 13:54

   odstaw oczywiście selen, jak najszybciej, antagoniści selenu to: witamina A (podawaj jej sok z marchwi i możesz dołożyć betacaroren G&G) , B2 G&G mamy, ale nie zdziw się, jak będzie oddawać mocz cytrynowo, zielonkawo transparentny po ryboflawinie, cynk , cynku rozumiem że ma za dużo, nie mam w głowie wszystkich tabeli

   1. milla 26 kwietnia 2019 o 14:26

    Dziękuję, cynk jest ok.
    Tacy jak Wy potraficie pomóc, a endokrynolog dzieciaka truje!!! SZOOK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum