logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
79 815 815
247 online
30 836 VIPy
Reklama
  

TU SIĘ ODBYWA ODCHUDZANIE ŻONY ZA POMOCĄ SUPER SPALACZA TŁUSZCZU BIKINI BURN TiB

     

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 10 punktów jak od braków selenu dojść do korzystania z energii Kosmosu?

  5

  I poznasz w końcu Dimitria Wereszczagina

  1. Bioenergia

  Złe pokłady energii i pasożyty elektroinformacyjne w matrixie znieczuliły nas na przepływającą przez nas i gromadzoną wokół nas bioenergię. Żyjesz w ciągłym strachu o siebie i bliskich, albo prognozujesz przyszłość, czas liniowy pędzi jak szalony. Rozpamiętujesz przeszłość, żeby znaleźć  winnego zaistniałej sytuacji. A w pełni rozkwitu zadręczasz się nieuchronnym kryzysem. Nie rozumiesz o co chodzi, szukasz sensu poza sobą.

  Tymczasem najgorsze co mogło Ci się wydarzyć to odejście od natury.

  Jakby co, przypominam definicję pasożyta: on czerpie korzyści ze współżycia, a ten drugi ponosi szkody.

  To, że 4 wymiar, czyli technologie matrixu zabrały nam naturę, że nawet igrzyska na powietrzu i chleb ze starej odmiany mąki dla tłuszczy, zamieniono na telewizor z sofą i pizzę z glifosatem świadczy o tym, że na pobudkę dzwonią już ostatnie dzwonki.

  2. Selen

  Wyobraź sobie współczesne areały rolne. Z powodu powszechnego stosowania herbicydów i pestycydów, a także innych destrukcyjnych praktyk związanych z uprawą rolną. Przykładowo: niedanie szansy, aby ziemia odpoczęła i mogła się zregenerować. A więc z tego powodu około 2/3 areału rolnego na świecie wykazuje krytyczny stan, lub jest całkowicie pozbawiony selenu.

  Co w prostej linii przekłada się na uprawiane warzywa i owoce. W pokarmach nie ma obecnie selenu. Kiedyś był, ale teraz nie ma.

  3. SOD I glutation

  Tymczasem selen i cynk są niezbędne do produkcji dwóch najpotężniejszych enzymów antyoksydacyjnych antyoksydacyjnych w naszym organizmie.Są to SOD i glutation.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ WITAMINĘ C 1000+ TiB w dużej dozie o przedłużonym działaniu z dodatkiem dzikiej róży, bioflawonoidów z cytrusów i kwercetyny

  Polecamy  ten selen,  ten cynk i ten glutation

  Należy pamiętać, że wyizolowanego selenu nie należy przyjmować wraz z wyizolowanym cynkiem, gdyż są antagonistami, również B2 jest antagonistą selenu.

  Cynk najlepiej brać do śniadania razem z B complex, zaś selen koło podwieczorku wraz z witaminą C i witaminą E. W tym czasie należy również dostarczać jod. 


  SOD i glutation są to enzymy przeciwstarzeniowe!

  Z tego powodu, że nasza biologia ma za główne zadanie przetrwanie, gdy układ immunologiczny zaczyna słabnąć (starość, albo ciężka choroba, jak rak) organizm sam wyłącza produkcję SOD. Gdy nie możesz się rozmnażać, stajesz się bezużyteczny dla natury.

  4. Natura wyłączająca SODrp_zmarszczki-1024x888.jpg

  To nie są kurze łapki, to już są pięty kondora!

  Prawie każdy z nas zauważył prawidłowość, że ludzie bardzo chorzy, nagle w przyspieszonym tempie zaczynają się starzeć. To jest właśnie to o czym mówię.

  Czy można coś zrobić w tym temacie?

  Owszem (na już) należy pamiętać o suplementacji selenem i cynkiem. Musisz też zdawać sobie sprawę że braki selenu to zwykle również braki jodu. Ale nie wszystko jest takie proste. Bowiem cynk jest antagonistą miedzi.

  Co to oznacza? Że gdy masz za mało cynku w diecie, możesz doprowadzić nawet do groźnego zatrucia miedzią.

  5. Sprawy z miedzią powiązane

  Jednak oznacza to także coś przeciwnego, że gdy jesz za dużo cynku zaczyna brakować Ci miedzi.

  Tymczasem również nie może Ci brakować miedzi!

  W teoriach spiskowych o miedzi jest sporo. Okazuje się, że ludzie o grupie krwi zero (bardzo silnej i starej grupie krwi) byli mocni, inteligentniejsi i przez to groźni, mieli większą ilość miedzi w organizmie (włosy).

  W pewnym momencie dziejów wpływowi Żydzi zakazali używania miedzianych garnków i biżuterii, aby osłabić poddanych. Na marginesie dodam, że wśród masonerii i generalnie wśród „wtajemniczonych” najstarsza grupa krwi 0 (RH-) jest tą najbardziej pożądaną.

  Grupa krwi zimnych jaszczurów?

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ KURACJA UODPORNIAJĄCA I SILNE ODŻYWIANIE GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminowy plus 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i probiotyków


  6. Odżywianie i dużo więcej …

  Wracając do naszych ciał. Brak odpowiedniego odżywiania, oraz upośledzone wchłanianie, związane najczęściej ze zbyt zakwaszonym ciałem, przy czym niedokwaszonym żołądkiem jest prawdopodobnie przyczyną większości, jeśli nie wszystkich chorób za wyjątkiem urazów.

  Ale czy tylko o to chodzi?

  Słyszałaś o projekcie „Pasterz”? Słyszałaś o pojęciu energoinformacji? Słyszałaś o DEIR?

  Zadaniem projektu „Pasterz” było opracowanie systemu technik i chwytów, za pomocą których jedna osoba mogłaby manipulować innymi w sposób niezauważalny. Badacze wypracowali sposoby dostępne dla każdego człowieka (nawet najbardziej sceptycznego w stosunku do istoty energoinformacyjnej) o uśpionej zdolności panowania nad energetyką Ziemi i Kosmosu. Aby je przebudzić.

  Gdybyś tylko potrafiła czerpać energię z Ziemi i Kosmosu, dokonywać przepływów energetycznych miałabyś świadomy wpływ na to co się z Tobą dzieje. Wszystko jest energią i zachowuje się tak jak fala, o czym mówi fizyka kwantowa. Świat nie mógłby istnieć, gdyby działała fizyka newtonowska. Zapadlibyśmy się w ułamku sekundy. Jednak fizyka newtonowska zupełnie wystarczy, żeby tłumaczyć podstawowe zasady, jak prawo akcji i reakcji. Działać trzeba świadomie, otrzymasz wtedy czytelną odpowiedź od Wszechświata. Żyjąc w uśpieniu, dążąc do jakichś tam swoich celów, poszarzała na twarzy, nieobecna w teraz, kontrolująca zeszyty zamiast bawić się z własnym dzieckiem, wystraszona, nieżywa, bo to nie jest życie. To sen.

  Gdy mały ptaszek wpada przez okno do mieszkania, lata jak oszalały, miota się, może nawet dostać zawału, ponieważ nie rozumie tego co się z nim dzieje. Dla Ciebie jest oczywiste, że zaraz pomożesz mu odlecieć, ale nie dla niego. Tak zachowujesz się w życiu, gdy śpisz, czyli niczego nie rozumiesz. Jesteś śmiertelnie przerażona. Gdy obok Ciebie leżą pokłady bioenergii, którymi możesz się naładować i ruszyć ze skrzyżowania.

  7. Energia Ziemi i Kosmosu

  System DEIR (czyli Dalszego EnergoInformacyjnego Rozwoju) zagwarantował swobodny rozwój jednostki, jako indywidualnego elementu natury dążącej do doskonałości cielesnej i duchowej. Tak ukształtowany byt odporny jest na choroby.

  Potrafi zabezpieczyć się przed sidłami otoczenia, manipulacją szkół i wychowania w domu. Człowiek jest ogłupiały i zamknięty na własne możliwości. Tymczasem może korzystać z ziemskiego i kosmicznego strumienia, czyli zacząć wykorzystywać własną bioenergię.

  Energia jest podstawą egzystencji w harmonijnym świecie przyrody

  fruits2

  8. Jak żyć?

  Życie zgodne z regułami żywiołów, pór roku, dnia i nocy eliminuje patologie i porażki, przekształca się w nieprzerwane pasmo sukcesów, gwarantuje szczęście i zdrowie. Dlatego tak często zachęcam do witarianizmu, do przebywania na słońcu, do jedzenia organicznego jedzenia, a nawet właściwych suplementów, które w dzisiejszym matrixie są niezbędne. Stoją nawet na etażerce u Dalajlamy.

  Jednak życie współczesne mówi Ci co innego. Przyduszaj emocje fają, flaszką, albo prozakiem, bo nie dasz rady dziewczyno. Spiesz się wiecznie, bierz kredyty na nowe przedmioty i hawirę. Jest już pomysł, abyś zaciągnęła kredyt wielopokoleniowy, już na konto potomstwa. Dziecko nie będzie rodziło się w grzechu pierworodnym, bo to faktycznie niedorzeczne, ale za to urodzi się obciążone ratą kredytu.

  Nic dziwnego, że taki świat wywołuje mutacje świadomości, czyli staje się przyczyną depresji, załamań psychicznych, chorób i śmierci. Tylko jedząc właściwie (organiczny witarianizm) i korzystając ze słońca jesteśmy w stanie żyć 140 lat dzisiaj. Natomiast korzystając z DEIR moglibyśmy żyć 400 lat i więcej. Chociaż tak naprawdę nie chodzi o długie życie, bo to dla Wszechświata i tak mgnienie oka, tylko o ewolucję świadomości chodzi. Natomiast owszem, dłuższe życie w jednym wcieleniu, daje więcej czasu liniowego na skumanie o co chodzi i o przebudzenie teraz. Nawet gdy pojawia się tutaj bardzo stara, czyli dojrzała świadomość, to musi się przebudzić. Dziecko z gwiezdną duszą, będzie sprawiało trochę więcej kłopotów, niż to z młodą jeszcze niewyewoluowaną, dlatego powinnaś być szczególnie czujna, gdy Twoje dziecko ma alergię na ten Świat, dosłownie i w przenośni. Musisz jak najszybciej pomóc mu się przebudzić, tak samo jak ratowałaś ptaka, który wpadł przez otwarte okno Twojej hawiry. Użyj do tego własnego pola bioenergetycznego.

  Centralnie, aby uniknąć ześwirowanego (cywilizacyjnego), negatywnego scenariusza, konieczne jest opanowanie, a właściwie lepiej byłoby napisać o przypomnieniu sobie umiejętności odczuwania i kierowania własnym polem bioenergetycznym.

  9. Żyć tak samo jak biegać

  To jest tak samo jak z bieganiem. Firmy z obuwiem sportowym wmówiły nam, że przenigdy nie można biegać na bosaka, albo w rozczłapanych trampkach bez amortyzatorów. Tymczasem wystarczy spojrzeć na własne malutkie dziecko, które zamiast chodzić rusza bez obuwia śmiesznym biegiem na palcach i śródstopiu. Bo tak się biega naturalnie. I okazuje się, że musisz zacząć od nowa uczyć się biegać, ale to nie znaczy, że bieganie nie siedziało w Tobie.

  Prawidłowy przepływ strumieni energii przez czakry, czyli energetyczne centra człowieka, umożliwia wzniesienie się na wyższy poziom ewolucji. Uwalnia od natrętnej i szarej rzeczywistości, uodparnia na ataki złych pokładów energii ze strony innych ludzi i pasożytów elektroinformacyjnych.

  Kiedyś bieganie uratowało moje życie, pomimo tego, że spałam, mimowolnie, każdego dnia medytowałam bieganiem. Jestem starcem wdzięcznym za każdą nanosekundę, która była i wciąż jest mi dana na ewolucję świadomości. Zrozumienie mechanizmów własnego działania jest czymś takim, jak pierwsza jazda bez kółek w rowerze. Gdy pojęłam czym jest ego, dopiero wtedy mogłam się nim wzruszyć, rozbawić, pochylić nad nim, czyli poobserwować ten miotający się program, wystraszony własną śmiertelnością. Moje ego już mnie nie może dotknąć naprawdę.

  10. Instrukcje Dimitria Wereszczagina

  Dimitri Wereszczagin w swoich książkach/instruktażach wyjaśnia sposoby odczuwania energii przepływającej przez ciało człowieka. Ćwiczeniami praktycznymi udowadnia, że dusza jest strukturą energoinformacyjną, że świadomość to energia.

  Dlatego nawet, gdy w Twoich komórkach są braki selenu, gdyż nie ma go w pokarmach i powinnaś suplementować selen, to gdy nauczysz się wykorzystywać energię Ziemi i Kosmosu i bez tego odzyskasz swoje niezbywalne prawo do szczęścia i zdrowia na tym planie i w tym wcieleniu. Potrzeba tylko trochę czasu liniowego na zdobycie umiejętności.

  Gdy nauczysz się obserwować własną i obcą aurę bioenergetyczną możesz być pewna, że Twoje życie wskoczy na inny poziom wibracyjny.

  Każdy słyszał, że ludzie bez kończyn miewają tak zwane bóle fantomowe, czyli czują ból, niekiedy tylko obecność, czyli czucie kończyny, której nie posiadają. To samo można odczuwać z zębem, którego już nie masz.

  Gdy będziesz dostatecznie często machać ręką. Po pewnym czasie bez machania poczujesz, że machasz. To są proste ćwiczenia, które działają na każdego. Można mieć uczucie dotykania ściany, która jest kilka metrów przed Tobą. To są wtajemniczenia do wykorzystania energii Kosmosu. Ale o tym innym razem.

  Jesteś energią

  (Visited 14 451 times, 2 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Komentarze

  1. Anka 17 czerwca 2016 o 13:08

   Pepsi, co myślisz o akupunkturze?

   1. pepsieliot 17 czerwca 2016 o 14:08

    pozytywnie

  2. Kalis 17 czerwca 2016 o 13:18

   Hej Pepsi, skąd nagle do diaska u Ciebie ” wpływowi Żydzi” sie wzięli?

   1. pepsieliot 17 czerwca 2016 o 14:07

    nie mam pojęcia

  3. Iwona 17 czerwca 2016 o 14:35

   Była Pani na ich szkoleniu? tzn DEIR

   1. pepsieliot 17 czerwca 2016 o 14:55

    nie, sama zgłębiam

    1. Iwona 2 lipca 2016 o 10:46

     Z jego książek? Możę podsuniesz Pepsi jakieś inne źródła jeśli korzystasz 🙂

     1. pepsieliot 2 lipca 2016 o 11:37

      podsunę wszystko krok po kroku

  4. kalina 17 czerwca 2016 o 15:45

   i DEIR i Transerfing rzeczywistości rewelacyjne, polecam jeszcze Hunę ☺

  5. este 17 czerwca 2016 o 15:58

   „W roku 1992 Kełdorowski i ja złożyliśmy wymówienie. Tak zaczęły się nasze nieszczęścia. Jako pierwszy zorientowałem się, że znaleźliśmy się pod ostrzałem broni psychotronicznej stosowanej z demonicznym wyrafinowaniem i potężną, porażającą mocą. Piotr umarł na zawał serca, Aleksieja Gryszczaka w 1994 zabił nowotwór.”
   To cytat z Wereszczagina.
   Rosjanie za czasów ZSRR prowadzili na szeroką skalę badanie z zakresu szeroko pojętej psychotroniki. W kraju, gdzie ateizm był wyznaniem państwowym, trzeba było sobie znalezć/stworzyć swojego boga. W pewnym sensie Rosjanie byli w tym skuteczni. warto dodać, że to oni wprowadzili na rynek większość substancji nootropowych mających na celu poprawę działania ludzkiego mózgu.
   To tak offtopowa łyżka dziegciu 🙂

   1. grzegorzadam 18 czerwca 2016 o 11:31

    Broń psychotroniczną mamy na co dzień w domach – Wifi..
    Jest wszędzie.
    Wystarczy kierunkowo przekazać pewne częstotliwości.

  6. Sirielle 17 czerwca 2016 o 16:34

   Zawsze, jak czytam o tym, że ejsteśmy energia odtwarza mi się w głowie:
   „Light will guide your way through time
   And love will help you heal your mind and
   (…) Cos everything is energy and energy is you and me..”
   Jest pewnie wiele piosenek z podobnymi słowami, ale polecam „Everything” Anathemy.

  7. Waga 17 czerwca 2016 o 18:17

   Pepsi zrobisz wpis o stresie oksydacyjnym ? Czy przy tym można wykonnywac wysiłek fizyczny np. bieznia ? Pozdrawiam

   1. pepsieliot 18 czerwca 2016 o 02:23

    Waga dużo piszę o tym w mojej książce Leczenie dobrą dietą, ale też był z pewnością niejeden wpis

  8. kellysss 18 czerwca 2016 o 01:42

   Chcemy jeszcze I jeszcze 🙂 Kocham te tematy a dopiero od niedawna zostalam uswiadomiona o matrixie na ziemi 🙂

  9. kochasia 18 czerwca 2016 o 09:08

   mginęły mi te buty do biegania 😀 Jakie używasz/ polecasz ?

  10. grzegorzadam 18 czerwca 2016 o 11:21

   ==W pewnym momencie dziejów wpływowi Żydzi zakazali używania miedzianych garnków i biżuterii, aby osłabić poddanych.==

   Nie tylko miedzi, ale też soli, witamin, jodu.. Cała lista.

   Niedługo zamieszczę ciekawy wpis o .. Wieprzowinie..
   I tu mają rację, ta ich koszerność wynika z twardej biochemii, świnki są zbyt genetycznie zbliżone do nas powodując kłopoty
   z połączeniami nerwowymi w mózgu..
   Dzikiej świni też nie jedzą..
   Ale drób ‚z wolem’, kaczki, gęsi (oprócz drapieżnych), pozostałą dziczyznę, baraninę, ryby, jaja i owszem.

   I unikają białek mlecznych.. Ma to sens..

  11. Lucy 18 czerwca 2016 o 16:18

   Pepsi, co polecilabys przeciwko nicieniom – pasozyty? Pozdrawiam

    1. Lucy 18 czerwca 2016 o 19:24

     dzieki :*

   1. grzegorzadam 18 czerwca 2016 o 19:23

    Nicienie są trudne do zwalczenia, bo ukrywają się w torbielach, podobnie jak np. chlamydia, paciorkowce.
    Bez paniki, najgorsze są przywry,

    Nie lubią MMS, WU, nafty i terpentyny.

    Spróbowałbym jednak na początek z łagodnym MSM, czyli siarką organiczną,
    Można dodać wrotycz i glistnikiem (nalewka, ocet)

    ==GROMADA: Nicienie, TYP: Obleńce

    Glista ludzka (Ascaris lumbricoides), Glista psia, glista kocia

    Zawroty głowy, bóle brzucha, drgawki, kaszel, podwyższona temperatura, pokrzywka, ślinotok, spadek apetytu, bóle głowy, nocne ataki lęku, zgrzytanie zębami (bruksizm), zapalenie oskrzeli, kaszel, duszności astmatyczne, astma, zapalenie płuc, zawał, niedokrwistość, infekcje dróg oddechowych, zapalenia ropne w drogach żółciowych, ropień wątroby, zapalenie otrzewnej, posocznica, zapalenie trzustki, zapalenie wyrostka, zaburzenia jelitowo-żołądkowe, zaburzenia psychiki, choroby nerwowe, spadek apetytu, mdłości, wymioty, bóle brzucha, ślinotok, zawroty głowy, rozdrażnienie, tiki nerwowe, napady epilepsji, choroby organów oddechowych, niestrawność (dyspepsja), myśli samobójcze (pragnienie śmierci), przeziębienia, tiki nerwowe, długotrwałe choroby płuc.==

    1. Justyna 19 czerwca 2016 o 11:42

     Grzegorzuadamie jak już piszesz o przywraca wątrobowych , to chciałabym się Ciebie dopytać o nie. Robiłam synowi (3 latka) vega scan i ma przywry w ogóle jest bardzo zapasożytowany ( dużo glist, owsiki, przywry jelitowe, psia wosogłówka, owsiki). W gabinecie,którym byłam zalecono mi kordyceps królewski, jego skład:
     Cordyceps sinesis ( kordyceps chiński ) – 70%
     Lentinus edodis ( czarny grzyb) – 15%
     Canoderma Lucidumm ( grzybek Ling-Chi)-10%
     Fluclus Corni, Cistande Deserticola, arizona Polygonali Odorki, Ophiopogonis japoński – -3%
     Miód himalajski – 2 %
     Jestem świeżo po lekturze W. Lasta o drożdżakach, bo myślałam, że tylko ten problem nas dotyczy. Teraz zastanawiam się co zrobić, czy wziąć ten preparat co mi polecają , czy zastosować bardziej zalecenia Lasta tj. Boraks, WU, naftę ? Przy tak dużym zapasożytowaniu, nie chciałabym, żeby syn miał bardzo silne reakcje odtruwające.

     1. grzegorzadam 20 czerwca 2016 o 00:06

      To jest małe dziecko, ale metody działania są identyczne jak u dorosłych.
      Starałbym się ustalić z wykonującym badanie zastosowanie odpowiednich
      czestotliwości likwidujących te przypadłości.

      Metody Lasta zgodnie z protokołem dostosowanym do wagi i odporności dziecka również.
      Trzeba postępowac bardzo ostrożnie, organizm musi miec czas na pozbycie się z organizmu
      pasożytów, toksyn z nimi związanych.
      Czyli dużo wody lekko solonej, ale z dziećmi nie jest to takie proste.
      Wypożyczenie do domu lub zakup odpowiedniego urzadzenia wziąłbym również pod uwagę.

      A jak pozostali członkowie rodziny i Twoje obciążenia?
      Są w domu zwierzaki .

      Polecam mocno lekturę H. Clark – ”Kuracja życia”, opisuje to szczegółowo i bardzo przystępnie.

      1. Justyna 20 czerwca 2016 o 10:22

       Gdy byłam na badaniu, to jeszcze nie czytałam Lasta, więc nie rozmawiałam z tą Panią o innych metodach usuwania pasożytów. Poleciła nam ten Kordyceps i dała dawkowanie – 3 krople na dzień oraz mamy umówioną wizytę za 2 miesiące. Teraz po lekturze Lasta zaczęłam się zastanawiać czy nie skuteczniejsze są te metody.

       Pisząc o odpowiednim urządzeniu, masz na myśli zapper dr Clark ? Patrzyłam na allegro i to jest niedrogi koszt, więc ciekawa alternatywa. Tylko wtedy stosuje się to razem z tymi innymi preparatami (nafta, boraks itp.) czy naprzemiennie ?

       W domu zwierząt nie mamy, a co do reszty rodziny to sprawa wygląda tak:
       1) ja nie mam pasożytów,ale mam grzybka i wirusa polio w mózgu oraz wirusa przewlekłego zmęczenia
       2) mąż ma duża grzybicę, glistę morską i psią wosogłówkę
       3) córka ma dużą grzybicę, lambiozę i mało glist ludzkich
       4) najmłodszy syn ( 20-cy) nie był badany, bo się nie dał

       A książkę zakupię napewno.

      2. grzegorzadam 20 czerwca 2016 o 13:00

       Wejdź na forum np. Cheops4.org, tam panowie rozkminiają problemy zapperów i EAV, polecam.
       Poczytaj też podręcznik H. Clark.

       Przy Wszych kłopotach przydałoby się mieć takie urządzenie w domu..
       Nie czekając zastosujcie rodzinnie kurację WU i boraksem, jedno drugiemu nie szkodzi.

      3. Justyna 26 czerwca 2016 o 22:55

       Dzięki za rad grzegorzadam! książkę już zamówiłam, WU i boraks tez. O zapperach będę czytać, a od następnego tygodnia zaczynam walkę z tym całym badziewiem, które w nas siedzi… bo przy trójce dzieci z takim zdrowiem, to każdy dzień jest ciężki, więc najwyższa pora to zmienić 🙂 Pozdrawiam!

      4. pepsieliot 27 czerwca 2016 o 08:03

       Mam nadzieję, że zamówiłaś moją „Leczenie dobrą Dietą” 🙂

      5. Justyna 27 czerwca 2016 o 21:18

       Pepsi Twoją książkę zamówiłam jako jedna z pierwszych! 🙂 Po pierwszych efektach odgrzybiania i odpasożytowywania ( teraz mam za dużo marudzenia, płaczu o słodkie smaki w domu ) rodzinki planuję ją przeczytać od „deski do deski”:) na razie tylko przejrzałam tematy, ktore mnie naj bardziej interesują. Ile lat już się interesujesz tematyką zdrowia, że masz tak ogromną wiedzę? 🙂 gratuluję i podziwiam 🙂

      6. pepsieliot 27 czerwca 2016 o 22:13

       15, ale ostatnie 4 lata to studia po 10 godzin dziennie.

      7. Justyna 28 czerwca 2016 o 23:20

       Wow…widać, że to kochasz 🙂 Ludzie z pasjami zawsze osiągają sukcesy 🙂
       Skoro już z Tobą pisze to spytam się o zamówienie, które wczoraj robiłam w TiB.
       1)Jaką dawkę mogę dać dzieciom 3 latka i 6 lat B-complex & Vitamin C+E ?
       2) czy mogę dzieciom( 2- latka, 3-latka i 6 lat) podawać czosnek w kapsułkach Garlic & Parsley? Jak tak, to w jakich dawkach?
       3 ) olej lnianych w kapsułkach Swansona , jaka dawka dla dzieci?

      8. pepsieliot 29 czerwca 2016 o 11:22

       ale masz jasność, że to są suplementy dla dorosłych? taki czosnek może zbyt obniżyć ciśnienie zwykle niskie u dziecka.

      9. grzegorzadam 29 czerwca 2016 o 12:29

       Czosnek i olej stosuję od natury, czosnek rozgniatam, mielę siemię i kupuję gotowe mieszanki olejowe zbilansowane
       pod kątem Omega3 do Omega6.

       Nie ma witamin dla dorosłych i dzieci oddzielnie, wystarczy dostosować do wagi ciała, choć np.
       w przypadku wit.C dziecko może potrzebować 10-20x więcej niż dorosły.

       Witamin nie można przedawkować stosując zgodnie z zaleceniami, ale to nie znaczy że można objadać się nimi bez umiaru.
       Dawki lecznicze przekraczają czasami kilkaset razy RDA.
       Stosuj, obserwuj.

      10. Justyna 29 czerwca 2016 o 12:58

       Tak wiem, że dla dorosłych są te suplementy. Synowi wyszły duże niedobory witamin z grupy B ( na vega scanie) , dlatego muszę mu je uzupełnić. Suplementy polecane na miejscu były o polowe wyższe niż u Ciebie w sklepie, więc wybrałam Twój sklepik, czy wymienione powyżej można podać w mniejszych dawkach czy polecisz jakieś inne? A co do czosnku, to lepiej, żebym podawała dzieciom po prostu surowy do jedzenia , w różnych pastach i sosach?

      11. pepsieliot 29 czerwca 2016 o 17:35

       naturalny czosnek tak i to też bez szaleństw, dziecku można niekiedy pokroić na talerzyku i postawić koło łóżeczka, będzie wdychało przez noc. A myślałaś o chlorelli naszej dla dzieci?

      12. grzegorzadam 29 czerwca 2016 o 18:17

       Czytałęm ostatnio, że dobrze aplikuje się jod podobnie jak piszesz.

       Na miseczkę wody 10 kropli Lugola i oddychać do rana.
       Jak powietrze nadmorskie 🙂
       Prosta wziewna suplementacja, ktoś sprawdził, wyniki poszły w górę.

       Musze przetrenować w domu, bo moje za chińskiego boga jodyny (Lugola) nie łykną 😉

      13. grzegorzadam 29 czerwca 2016 o 18:14

       Czosnek nie za często, mamy teraz za free mnóstwo innych roślin siarkowych:
       szczypior, rzodkiewka (zwykla, biała, czarna), cebula (syrop z dobrym miodem również profilaktycznie co jakiś czas)
       Czosnek zmiażdżony z wodą świetny na przerosty candidy i pasożyty jelitowe.

      14. Justyna 29 czerwca 2016 o 21:50

       Pepsi chllorelę Waszą też mam, kupowałam razem z książką, gapa ze mnie 😀 nie wpadłam na to, żeby najpierw spróbować tego, a to przecież bogactwo witamin i minerałów 🙂 jaka dawka w takim razie dla dzieci?
       A czosnek spróbuję najpierw naturalnie, a potem ten od Was w kapsułkach, małymi dawkami i będę obserwować.

       Grzegorzuadamie siemię lniane mieliłam do tej pory, ale całkiem niedawno zrobiłam test na jakość mojego ekologicznego siemienia lnianego ( firmy dostarczającej produkty do supermarketu w Szwecji) i okazało się, że tam jest znikoma ilość Omega 3, bo mi nie zjełczało :/ będę robić próby na innych firmach, ale zanim znajdę dobrej jakości chciałam suplementować, stąd zakup u Pepsi w sklepie.
       Jakiej firmy polecacie siemię lniane dobrej jakości w PL? Bo obawiam się, że tu to wysokiej jakości, będzie mega drogie i będzie mi się bardziej opłacało zamówić paczką wiekszą ilość niż kupować tutaj ( tak już robię z pestkami dyni, nasionami chia, kaszą jaglaną, jagodami goi, acai, mąką orkiszową i kukurydzianą , orzechami włoskimi – ceny są 3-4 razy wyższe).

      15. pepsieliot 30 czerwca 2016 o 07:28

       już roczne dziecko mozę brać 1 gram, 7 latki 2 gramy. Ale zacznij d ćwiartki tabletki półgramowej, i co kilka dni dodawaj kolejną ćwiartkę

      16. grzegorzadam 30 czerwca 2016 o 07:51

       Pisałem o jakości lnu nie raz.
       Takie siemię to antyzdrowotna porażka.
       Z olejami jest to samo, odpuść sobie ten ”gatunek” przemysłowy.
       Tylko odmiany polskie oleiste (Szafir, Opal , Oliwin).

      17. Justyna 29 czerwca 2016 o 23:54

       Grzegorzadam ja zmiażdźony czosnek z wodą mogę śmiało pić, ale moje dzieci na pewno tego nie ruszą…dlatego kupiłam te kapsułki, bo córka 6 lat i syn 3 lata już umią łyknąć. Będę próbować małymi dawkami… Jak coś to co jaki czas mogę im dawać ten czosnek i ile mniej więcej ?
       Szczypior, cebulkę lubią bardzo, a rzodkiewki to lubią, ale kiełki. Codziennie staram się im coś tych siarkowych roślin podawać.

       Ja i syn mamy niedobory jodu ( choć mieszkamy 5 km od morza, tyle że w mieście koło centrum handlowego, więc do nas nie dociera 🙁 ). Właśnie planowałam zrobić ten płyn Lugola, tylko myślałam o wchłanianiu raczej przez skórę.

      18. grzegorzadam 30 czerwca 2016 o 07:49

       Jak zrobisz Lugola albo jodynę, do pokoju dziecinnego nan noc na spodek z woda wkraplaj 10 kropli
       jodu, też cos się wchłonie wdechem.
       Możesz smarować równiez SSKI, jest bezbarwny.

      19. Justyna 30 czerwca 2016 o 17:03

       Dziękuję Wam za wszystkie rady, będę wdrażać w życie… I dodam, że ten blog jest tak obszerny, że po prostu nie da się tak szybko wszystko poskładać do kupy, a i komentarzy jest od groma, więc wiem,że pewnie nie raz pisaliście to co mi, ale nie z lenistwa zadaje pytania , tylko z braku sił na częste choroby dzieci + moja słaba kondycja zdrowotna. W miarę możliwości czytam ( wydaje mi sie sporo) , tylko gdyż przychodzi co do czego to jakieś elementy z całej układanki mi uciekają ( np. Ta chlorella)

       Mam jeszcze jedno ostanie pytanie: na co zwracać uwagę z tych produktów niby zdrowych, ale ‚przemyslowych’ , ktore więcej zrobią szkody niż pożytku?

   2. Irena K. 28 czerwca 2016 o 06:15

    Bardzo interesuje mnie temat miedzi (APW)- jak pozbyć się jej nadmiaru (poza tym że filtruję wodę bo mam rurki miedziane), no i pomimo suplementacji cynku (30mg gluconianu cynku) mam bo ledwie na granicy normy

    1. grzegorzadam 28 czerwca 2016 o 08:42

     ==Wymień metalową instalację hydrauliczną na wykonaną z tworzywa sztucznego (PCV).
     Miedziana instalacja powoduje leukemię, schizofrenię i problemy z płodnością. Jeśli sądzisz,
     że posiadasz plastikową instalację, powinieneś dokładnie sprawdzić, czy nie pozostawiono
     w niej nawet krótkiego odcinka rury cynkowanej. Kłopoty może powodować kawałek lub złączka
     długości 5 cm.==

     ==Chora zniszczyła pasożyty, oczyściła nerki,
     lecz nie zauważyła spadku ciśnienia skurczowego, które pozostało na poziomie 150 do 170.
     Jej nadnercza były wręcz zapchane miedzią i platyną. Wymieniła metal na kompozyty w jamie
     ustnej i zauważyła spadek ciśnienia do 145-150. Po trzech miesiącach utrzymywało się
     ono na poziomie 128-133 przy połowie dawki leków. Pacjentka nie została jeszcze przetestowana
     na toksyn´ T-2, ani nie wymieniła miedzianej instalacji hydraulicznej.==

     ==Nie używaj aluminiowych naczyń i garnków – właściwe są emaliowane, szklane lub ceramiczne.
     Unikaj miedzianych czajników i szklanek ozdobionych złotymi czy srebrnymi brzegami.
     Nie zapominaj o staromodnych, drewnianych akcesoriach kuchennych (łyżki, deski, wałki itp.).==

     ==Miedź z sieci wodociągowej. We wszystkich przypadkach raka występuje kumulacja tego
     metalu w tkance nowotworowej. Instalacja hydrauliczna stanowi drugie w kolejności zagrożenie.==

     Tyle pani dr Clark, jest tam tego więcej.
     Cynk powinien wyprzeć nadmiar miedzi.
     jaki poziom ołowiu?
     .

     1. Irena K. 2 lipca 2016 o 18:32

      Poziom wszystkich toksycznych pierwiastków jest w dolnych granicach normy (ołów 0,21 ppm, norma do 4) poza własnie miedzią. Trudno będzie mi wymienić instalację wodną, bo niedawno dopiero ją wymieniałam, oczywiście nie miałam wtedy tej wiedzy którą mam teraz. Kupiłam filtr do wody (w opisie filtra napisano, że eliminuje miedź), kupiłam czajnik szklany, nie używam aluminium w kuchni, ale i tak planuję wymienić garnki ze stali nierdzewnej na szklane. Zastanawiam się, czy mój nadmiar miedzi we włosach może być spowodowany tym, że jakiś czas przed badaniem robiłam w ogrodzie oprysk winogron miedzianem (jakieś środki ostrożności przedsięwzięłam ale bez przesady..)

      1. grzegorzadam 3 lipca 2016 o 08:17

       Ciężko powiedzieć, ale może tak być teoretycznie z tym miedzianem.
       Doszły nowe ważne elementy 😉

      2. grzegorzadam 3 lipca 2016 o 08:20

       Próbowałbym zastosować suplementację Formuła Schweitzera, powinna
       zrównoważyć nierównowagę miedzi i cynku, poza tym ma wiele innych
       bardzo ciekawych właściwości

      3. Irena K. 3 lipca 2016 o 21:37

       formuła Schweitzera zawiera kwas salicylowy a ja jestem uczulona na salicylany( a przynajmniej kilka lat temu miałam objawy po salicylanach – po serii zabiegów akupunktury… jakby ustąpiło, więc nie wiem co o tym sądzić

      4. grzegorzadam 4 lipca 2016 o 10:22

       Jest problem jak widać.
       Są różne alternatywne sposoby aplikacji

  12. Witarianka 18 czerwca 2016 o 20:15

   Tak, jesteśmy energią. Wszystko jest energią. Weszłam dziś Peps na Twój blog po paru dniach nieobecności, a tu takie niespodzianki…Wereszczagina czytasz, DEIR zgłębiasz to fantastycznie. Ktoś polecił/dorzucił do tego V. Zelanda, Hunę (i słusznie), to ja jeszcze i Silvę dodam (chociaż pewnie znasz). Uściskuję 😀

  13. Kasia 18 czerwca 2016 o 20:29

   jeśli to szybkie tempo życia, kredyty, ściagły wyścig szczurów uniemożliwia nam życie 140;at.to co z ludzmi którzy żyli o wiele wcześniej przed nami? oni nie mieli tego wszystkiego, a średnia życia wcale nie była wysoka.

   1. pepsieliot 18 czerwca 2016 o 20:30

    Coś Ty, zależy o jakich latach mówisz, są dowody, że żyliśmy też i po 400 lat, ale zdecydowanie dawniej

    1. Witarianka 18 czerwca 2016 o 21:07

     Nie tak dawno żył sobie podobno taki Chińczyk zielarz, któremu przeżyło się lat 250: http://www.virsmai.com/blog/256-year-old-chinese-herbalist-li-ching-yuen-holistic-medicine-and-15-character-traits-that-cause-diseases Podobno i dziś jogini w Tybecie dociągają do 350 wiosenek 🙂 (kiedyś czytałam artykuł jakiegoś brytyjskiego badacza, który się z nimi zetknął; jeśli znajdę to podeślę). Parę lat temu czytałam pismo zwane świętym i w starym testamencie poraziła mnie długość życia niektórych osobników (oscylowała koło tysiąca lat), a to tylko 5,5 tys. lat temu.

  14. marzenita 18 czerwca 2016 o 22:20

   Jak wyleczyć zatoki? Gdzieś czytałam że to może być gronkowiec,często boli mnie głowa nawet przy lekkim wiaterku albo jak pojeżdżę rowerem,co radzicie?

  15. Agah 19 czerwca 2016 o 22:38

   Pepsi, dlaczego selen należy przyjmować osobno, z dala od innych preparatów witaminowych/mineralnych?

  16. mellania 22 czerwca 2016 o 13:02

   Polecam obejrzeć lub poczytać Thomasa Metzingera na temat fantomowych kończyn i zagadnienia świadomości. Wnioski zgoła inne i niestety bliższe prawdy.

   1. pepsieliot 22 czerwca 2016 o 15:39

    Mellanio pisząc bliższe prawdy, oddalasz się od prawdy

    1. mellania 26 czerwca 2016 o 11:22

     Pepsi jak zwykle odbija piłeczkę, a ja tylko zapomniałam o cudzysłowiu

  17. Marciocha 1 października 2016 o 10:35

   Czy skoro selen powinniśmy przyjmować solo, to znaczy że również w oddaleniu od jodu (Lugola), któremu tenże selen jest do szczęścia niezbędny?

   1. pepsieliot 1 października 2016 o 11:12

    nie, w tym czasie właśnie aplikuje sobie jod przez skore

  18. boskar 29 grudnia 2016 o 18:53

   Czyli łyknąć selen i popić wodą z jodem (lugolą), czy jednak brać tylko sam selen? Bo nie mogę zajarzyć…

   1. Pepsi Eliot 29 grudnia 2016 o 19:52

    selen z witaminą C i E, a jod najlpiej przez skórę.

  19. Kamila85 18 marca 2018 o 13:54

   Hej 🙂 Pepsi i Grzegorzadamie moze ktores z Was mi pomoze. Jestem chora od 6 tygodni, najpierw zlewne poty, ale goraczka tylko max 37,5. Leczylam sie Pepsi Twoja herbatka na 60 chorob, witamina C duze dawki przez 10 dni, nie pomoglo, poszlam do lekarza. Lekarz stwierdzil ze to bakteryjne, dostalam Zinnat. Nie pomogl. Potem Klacid, nie pomogl, przenioslo sie na zatoki. Zapalenie zatok ropne odeszlo po Klacidzie. Ale nie pocenie i stany podgoraczkowe. Dostalam hiszpanski antybiotyk Cefixoma Normon na 10 dni, nie pomogl. W koncu morfologia i posiew plwociny.
   Morfologia Leukocyty 10,25 (norma 10)
   Erytrocyty 5,5 (norma 5)
   Plytki krwii 461 (norma 460)
   OB 25 (norma 15)
   CRP 8,1 (norma 5)
   Reszta w normie, moge wkleic jakby co.
   Ale w plwocinie wyszlo CITROBACTER BRAAKII. Moj lekarz mowi,ze to tak rzadkie, ze nigdy sie z ta bakteria nie spotkal. Dostalam Ciprinol 500mg, niby z antybiogramu jest na to wrazliwa, ale znow nie pomaga. Poty i stany podgoraczkowe sa nadal.
   Blagam powiedzcie czy moge sobie pomoc jakos doraznie, nie stac mnie juz na badania. Na tego lekarza i leki wydalam juz prawie 2000zl i jestem splukana. Wiem, ze Wy macie duza wiedze, moze cos Wam sie obilo o uszy.
   Kamila

  20. Kasia 18 marca 2018 o 13:54

   Czesc Pepsi, dostalam wyniki i chcialabym zebys mi dobrala suplementy, ale duzo tych wynikow, czy mozna przeslac na maila?

   1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 13:57

    prześlij, ale mam kolejkę 14 dni.

   2. Kasia 18 marca 2018 o 14:08

    ok, to postaram sie jutro to powpisywac. To sa wyniki z zagranicy i widze, ze inaczej tu kalkuluja niz w Polsce.

    1. Kasia 19 marca 2018 o 03:21

     Pepsi, nie wiem czy cos pokrecilam czy nie, ale nie widze swojej poprawionej odpowiedzi, wiec juz ostatni raz podaje w bardziej przejrzystej formie moje wyniki.
     OB 18 norma ( <=35mm/h)
     sod 137 norma ( 135-145 nmol/L)
     potas 3.6 norma (3.3 -51 nmol/L)
     chlor 103 norma (96-108 nmol/L)
     bicarbonate 24 norma (19-31 nmol/L)
     mocznik 18 norma (10-46 mg/dL)
     kreatynina 0.6 norma (<1.3 mg/dL))
     wapn 9.3 norma (84-104 ml/dL)
     fosforany 4.2 norm a(2.3-4.7 mg/dL)
     kwas moczowy 2.9 norma (2.4-5.7 mg/dL)
     C-Reactive Protein < 0.2 norma (0.0-5.0 mg/L)
     ASOT < 50 norma (0.0-250.0 IU/mL)
     totalny cholesterol 177 norma (< 200mg/dL)
     triglicerydy 62 norma ( 40 mg/dL)
     LDL cholesterol 85 norma (< 100 mg/dL)
     T. Chol / HDL
     cholesterol ratio 2.21 norma (< 4.40)
     kinaza kreatynowa 52 norma (38-164 U/L)
     hemocysteina 4.9 norma (< 15.0 nmol/L)
     Totalna proteina 7.0 norma (6.2 8.2g/dL)
     albuminy 4.5 norma (3.7-5.1 g/dL)
     globuliny 2.5 norma (2.0 -3.7 g/dL)
     A/G ratio 1.8 norma (1.0 – 2.0)
     bilirubina calkowita 0.59 norma (0.20 – 1.20 mg/dL)
     fosfataza alkaliczna 72 norma (36 – 120 U/L)
     ALAT 14 norma (< 35 U/L)
     AspAT 15 norma (<28 U/L)
     GGTP 24 norma (8 – 40 U/L)
     Ferrytyna 5 norma (5-204 ng/mL)
     zelazo 5 norma (11 -27 umol/L)
     TIBC 71 norma (39 – 60 umol/L)
     % Fe saturation 7 norma (14 – 50%)
     Wit B12 233 norma (138-652 pmol/L)
     kwas foliowy 24.9 norma ( 7.0 – 46.4 nmol/L)
     prolaktyna 7.0 norma (5.2 – 26.5 ug/L)
     kortyzol 217 norma (przed 10 rano 101.2 – 535.7 nmol/L)
     (po 17.00 79.0 – 471.8 nmol/L)
     SHBG 143.3 norma ( 14.7 – 122.5 nmol/L)
     FT4 13.3 norma (9 9.0 – 19.0 pmol/L)
     FT3 3.31 norma (2.89 – 4.88 pmol/L)
     TSH 2.5281 norma (0.3500 – 4.9400 mIU/L)
     thyroglobulin antibody 0.75 norma (< 4.11 IU/mL)
     TPO przeciwciala 0.28 norma (< 5.61 IU/mL)
     amylaza 57 norma (28 – 100 U/L)
     wit D 25.6 norma (30.0 0 99.9 ng/mL)
     cynk 854.64 norma (724.0 – 1244.0)
     kobalt 2.3 norma (1.5 – 2.7 mg/dL)
     magnez 2.3 norma (1.5 – 2.7 mg/dL)
     T3 reverse 17 ng/dL norma ( 10 – 24)
     fibrynogen 2.57 norma ( 1.80 – 3.50 g/L)

     1. Pepsi Eliot 19 marca 2018 o 08:25

      niskie żelazo, za niska homocysteina, według moich info trochę za wysokie rT3, powinno być mniejsze od 15, i trochę za wysokie TSH, sód i potas w dolnych granicach, no i wiadomo, że słaba witamina D.
      Proponuję: Terapia oczyszczająca i odżywiająca 4 szklanek. https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO (lub chlorellę) brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO.
      Potem śniadanie, do śniadania 1 tabletka Greens & Fruits TiB
      Po śniadaniu 6 tabletek D3 TiB i 2 witaminy K2 TiB. Badanie 25(OH)D za 2 miesiące, na 5 dni przed badaniem odstaw D3 i Greens & Frruits TiB. 
      Również po śniadaniu 1 Omega 3 TiB.
      Nie zbadałaś selenu, niedobór selenu upośledza pracę tarczycy. 
      Koło podwieczorku bierz  1 kapsułkę selenu G&G (nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17
      Witamina C albo kwas askorbinowy TiB https://thisishttps://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.htmlbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
      (nadaje się do kalibracji) albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

      Braki witaminy C i przewlekłe i ostre stany zapalne, w tym Hashimoto
      Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html

      KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
      Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
      Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

      Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
      jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna 

      Nie jestem lekarzem, pzdr

      1. Kasia 25 marca 2018 o 15:11

       Pepsi co myslisz o tym, zeby jeszcze po poludniu popic woda lyzeczke suszonego jarmuzu albo buraka zeby podniesc sobie zelazo? Juz pije lyzeczke do 4 szklanki rano. czy dwa razy dziennie to nie bedzie za duzo? Dzieki

      2. Pepsi Eliot 25 marca 2018 o 16:48

       myślę, że spoko, wiesz po co to robisz, masz bardzo niskie żelazo tak?

      3. Kasia 26 marca 2018 o 06:09

       Tak Pepsi kochana, mam bardzo niskie , a te wyniki powyzej sa moje. Jestem tez bardzo drobna i waze 43 kg, wiec chcialabym sie upewnic czy w sumie dwie lyzeczki dziennie buraka albo jarmuzu bedzie dla mnie ok czy za duzo. Zakupy u Ciebie juz rozbilam, dzieki bardzo

      4. Pepsi Eliot 26 marca 2018 o 10:01

       z burakiem uważaj, obniża ciśnienie

      5. Kasia 27 marca 2018 o 03:24

       Pepsi, piszesz mi o Hashimoto w pod moimi wynikami, czy mozesz prosze jeszcze raz spojrzec i powiedziec mi czy widzisz w tych wynikach Hashimoto? Dzieki bardzo

      6. Kasia 28 marca 2018 o 08:38

       Pepsi czy moglabys mi odpowiedziec prosze czy w moich wynikach dopatrzylas sie Hashimoto? Oprocz tego co mi polecilas kiedy i z czym moge brac MSM? Dzieki

      7. Pepsi Eliot 28 marca 2018 o 09:51

       MSM z Kwasem askorbinowym TiB, i łyżeczką kolagenu TiB, możesz dodać soku z granatów, czy pomarańczy i popijasz kiedy chcesz. Muszę jakoś dotrzeć do Twoich wyników, bo nie widzę ich spod kokpitu.

  21. Carrie 18 marca 2018 o 14:04

   No to opuścilam selen i cynk…dobrze, że znalazlam ten wpis

   GrzegorzAdam
   pod obojczykiem dostrzeglam sporo pieprzyków. Co to może być? nie było ich tyle wcześniej…
   Dzieki z gory 🙂

   1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 18:26

    pod którym? jak pod prawym? Oczyść wątrobę.

    1. Carrie 18 marca 2018 o 20:46

     Pepsi
     Lewy, dokładnie nad i pod
     Wątroba w stanie swietnym po latach ( w trakcie i przed latami) picia trawy pszenicznej, jarmużu i najróżniejszych zielonych mixow z banankami. Uwielbiam to z wzajemnością
     <3

     1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 21:55

      no to jeszcze ją czyść 🙂

      1. Carrie 18 marca 2018 o 21:58

       Taak
       Dziękuję <3

  22. Niki 18 marca 2018 o 14:10

   podobnie z odczuciem kwaśności cytryny na języku i w efekcie ślinienia się, a to dzięki samej wyobraźni, projektu myśli i uczuć
   Pepsi, jaki piękny celny tekst! nie przypominam sobie, bym go wcześniej czytała 🙂 albo przeczytałam nieświadomie, albo przeczytałam tylko dopiero teraz mam takie odczucia dzięki świadomości

   1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 18:25

    bardzo go zmieniłam i pewnie bym go wrzuciła jako nowy, ale Gregorzadam tego bardzo nie lubi i rozumiem go, bo komenty są mega ważne <3

    1. grzegorzadam 18 marca 2018 o 18:53

     Chyba są 🙂
     mogę się mylić..

     Odsyłając do linku wiem (wiedziałem) co tam jest.
     Potem patrzę, 50 wpisów nie ma.. I buba.

  23. ana 18 marca 2018 o 17:21

   pepsi widziałaś już „bardzo dziki kraj” netflixa ??

   1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 17:47

    nie ale zaciekawiłaś mnie

    1. ana 18 marca 2018 o 19:14

     dok o osho XD

  24. Przemysław 18 marca 2018 o 18:11

   Pepsi, od dziś jesteś moim guru :), niech wena towarzyszy CI przez kilka wcieleń, pozdrawiam

   1. Pepsi Eliot 18 marca 2018 o 18:17

    z miłością

  25. Aneta D Falkiewicz 18 marca 2018 o 23:48

   Ok, brakuje selenu to nie ma łączności z energiami. A co jak brakuje innych pierwiastków – magnezu? miedzi? wapnia? 😀

   1. Pepsi Eliot 19 marca 2018 o 08:29

    to po kolei leci :))

   2. grzegorzadam 19 marca 2018 o 09:25

    Dostarczyć .

    1. Aneta D Falkiewicz 19 marca 2018 o 09:29

     GA, chodzi mi o analogię energetyczną 🙂

     1. grzegorzadam 19 marca 2018 o 10:13

      To grubszy temat kosmiczny 😉

      1. Aneta D Falkiewicz 19 marca 2018 o 10:23

       Pepsi poradziła sobie z selenem 😀

  26. Gosia 19 marca 2018 o 08:25

   Grzegorzuadamie boraks i wu pić przed 4 szklankami czy po ,ile powinno być odstępu?Dzięki za odpowiedź.

   1. grzegorzadam 19 marca 2018 o 09:25

    WU pijesz zawsze przed innymi.
    Boraks kiedy chcesz, z wu, do posiłków, jak pasuje.

  27. Kasia 19 marca 2018 o 14:06

   dzieki Pepsi, mam kilka pytan:
   – czy tylko wniskujesz z tych rezultatow, ze mam niska wit C czy jakis test pokazuje na wynik wit C?
   Myslalam, ze cala cytryna rano w czterech szklanka zalatwia niedobory wit C.
   – ile jarmuzu suszonego do 4 szklanki? Czy moge jarmusz zamiennie z burakiem suszonym?
   – ile kwasu askorbinowego o 17.00 z selenem i wit E? Czy 2 gramy? Mozesz wyjasnic czy to co pije w trzeciej szklance nie wystarczy jako te dzienne 2 gramy czyli 0.4 lyzeczki?
   – co mozesz mi poradzic odnosnie hormonow?
   Dzieki

   1. Pepsi Eliot 19 marca 2018 o 15:49

    sprawdź jeszcze raz mój komentarz, źle mi się napisało, poprawiłam, chodzi o D. Nie należy czytać moich komenetów w mejlu, bo zwykle coś poprawiam. A co do witaminy C, to wysycenie sprawdza się kalibracją.

    KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
    Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
    Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

    A najdrobniekszy stan zapalny, typu lekki ból zeba, czy ugryzienie niegroźnego pająka, nie mówiąc o zapaleniu gardła, czy pęcherza już powoduje drastyczny spadek C.

    Jednak ja napisałam omyłkowo C, chodziło o D.

    Do 4 szklanki możesz i to i to, albo to, albo to.

  28. Kasia 19 marca 2018 o 16:18

   Pepsi, zanim mi odpisalas, zobaczylam, ze poprawilas wit D, ale nie wiedzialam, ze poprawilas i spedzilam kilka minut nad zastanawianiem sie jak to mozliwe, ze czytalam kilka razy i widzialam za kazdym razem wit C :)))
   Juz sobie poogladalm filmiki dr Cathcart. Nie znalam, dziekuje, ze o nim wspomnialas, fantastyczne informacje, niezbedne kiedy ma sie dzieci.
   Ja 4 szklanke pije tylko z lyzeczka 4 Greens. Ile dolozyc tego suzonego jarmuzu czy buraka, pol lyzeczki?

   1. Pepsi Eliot 19 marca 2018 o 21:08

    ja wrzucam po płaskiej łyżeczce, jak robię dla siebie, ale jak też dla G. to kopiatą.

    1. Kasia 20 marca 2018 o 10:54

     Pepsi, a czy moge tez druga lyzeczke jarmuzu albo buraka w ciagu dnia? Czy to nie za duzo? O co chodzi z tym przyswajaniem zelaza? Martwie sie, bo leci caly czas w dol.

     1. Pepsi Eliot 20 marca 2018 o 11:25

      możesz, dodaj do tego witaminę C

  29. Kasia 20 marca 2018 o 15:45

   czyli moge zmieszac jedna lyzeczke jarmuzu albo buraka z 2 gramami kwasu askorbinowego i woda i popic tym selen i wit E?

   1. Pepsi Eliot 20 marca 2018 o 19:35

    1 selen G&G popij wodą, weź 1 E G&G i zrób sobie w tym samym czasie plamę z jodu na nadgarstku. Burak z kwasem askorbinowym wypij rano, rozumiem, że masz niskie żelazo?

  30. Weronika 21 marca 2018 o 11:37

   Hej Pepsi ? co sądzisz o piciu nafty petronelum d5? Słyszałaś coś o tym? Mnie kiedyś ten sposób na polily macicy poleciła bardzo stara pielęgniarka w szpitalu. Mówiła o tym bardzo cicho, jakby w tajemnicy przed lekarzami ?

  31. grzegorzadam 21 marca 2018 o 13:46

   W D5 prawie połowa to spirytus.

   http://www.health-science-spirit.com/kero.htm

  32. Klaudia 21 marca 2018 o 23:35

   Pepsi Kochana. Mnie te Twoje wpisy to za mało… chciała bym cos w kartce do ręki. Poza Tolle i Osho co polecasz do zgłębiania? Bo poszesz tak, ze jato czuję, kumam. Chcialabym więcej…

  33. Joanna 22 marca 2018 o 15:56

   Jak antagonizmy między suplementami wyglądają w preparatach typu Greens&Fruits? Bo w nich jest przecież wrzucone wszystko, a nawet więcej. Nie przeszkadzają sobie?

   1. Pepsi Eliot 22 marca 2018 o 16:20

    są wzięte właśnie pod uwagę, to w wyizolowanych suplementach należy się obawiać i znać zasady o antagonistach, a w G&F np. jest cynk, ale też odpowiednia ilość miedzi, itd. To jest mega suplemnet.

    1. Joanna 22 marca 2018 o 18:21

     Super! U nas G&F je cała rodzina i jest to strzał w dziesiątkę. Tak tylko chciałam się upewnić.
     Pozdróweczka!

   2. grzegorzadam 22 marca 2018 o 23:12

    Proszę zauważyć, że w naturalnej żywności również razem są te ”antagonizmy”.

  34. giwonka 26 kwietnia 2018 o 16:35

   Helloł Pepsi, proszę o help.

   Od 1 października do 1 lutego brałam Twój selen w dawce 200. Zrobiłam wynik 1 lutego – 378. Na pewno był jeszcze wyższy na dzień odbioru, bo cały czas selen brałam, a wynik po miesiącu, czyli 1 marca. Zgodnie z Twoją poradą porzuciłam selen, bcomplex, wzięłam tylko b2. Kolejny wynik zrobiłam 3 kwietnia, dziś (26 kwietnia) otrzymałam – 310. Czy to normalne tempo spadania? Czy coś jeszcze działać, żeby był mniejszy? Jestem po mastektomii obustronnej.

   1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2018 o 21:37

    ważne że spada, dalej bierz B2. A bierzesz cynk i betakaroten?

    1. giwonka 26 kwietnia 2018 o 21:42

     Oczywiście, słucham się Ciebie. Cynk Twój a betakaroten w soku z marchwi. Czyli brać samą b12, nie brać bcomplex?

     1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2018 o 21:46

      masz brać B2, jest antagonistą selenu

      1. giwonka 26 kwietnia 2018 o 21:54

       A kurna ślepa baba na komórce. Ofkors że b2. Ale napisz jeszcze czy zrezygnować z bcomplex? ?

      2. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2018 o 22:03

       tu masz synergię z selenem: sód Na, potas K, wapń Ca, mangan Mn, żelazo Fe, miedź Cu, witamina E
       Nie ma żadnej B, więc B complex możesz sobie brać

      3. giwonka 26 kwietnia 2018 o 22:05

       ??? dzięki

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *