logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 387 236
435 online
28 244 VIPy
Reklama

OMEGA 3 TiB DUŻE DAWKI KWASÓW ZERO TRANSÓW I METALI CIĘŻKICH

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 10 sposobów, aby zabezpieczyć się przed szkodliwością telefonów komórkowych

  1

  10 sposobów, aby zabezpieczyć się przed szkodliwością telefonów komórkowych

  Podobno nie istnieje coś takiego, jak minimalne dopuszczalne promieniowanie, gdyż żadne nie jest obojętne dla człowieka.

  Prawdopodobnie słyszałaś o tym, że korzystanie z telefonu komórkowego może narazić Cię na bardzo niezdrowy poziom promieniowania.
  W tym momencie na świecie jest blisko 2 miliardy użytkowników komórek, z tego 208 milionów w USA i z każdą godziną tych mobilnych urządzeń przybywa.

  Niektórzy eksperci faktycznie alarmują, inni są bardziej powściągliwi, jednak dr. George Carlo naukowiec i były główny badacz branży telefonów komórkowych, który brał czynny udział w wielkim projekcie badawczym, na który przeznaczono 28 milionów dolarów, uważa, że możemy być akurat na skraju poważnego kryzysu opieki zdrowotnej.

  Świat jego zdaniem stoi przed problemem 500 000 zachorowań na raka mózgu i innych powiązanych z tym raków, rocznie, w związku z tak szybkim rozprzestrzenianiem się technologii telefonów komórkowych.

  Eksperci ostrzegają też przed innymi dolegliwościami, które mogą nam grozić w związku z komórami, takie jak bóle głowy, podwyższenie ciśnienia krwi, wcześniejsze występowanie Alzheimera.

  Skutki promieniowania kumulują się i wpływają na różnych ludzi w różny sposób i w różnych okresach.

  TTM bardziej raczej nie mamy czasu do stracenia i musimy szybko wprowadzić parę zmian, aby mogły się stać dobrymi nawykami zmniejszającymi potencjalne ryzyko.

  TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci. Niech Twój blog będzie ogromny. Miłość nie zawsze jest pewna, a kaska zawsze się przyda w razie czego ...
  TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci. Niech Twój blog będzie ogromny. 
  Poziom ekonomiczny życia ma znaczenia dla Twojego zdrowia …

  OTO 10 sposobów, aby zabezpieczyć się przed szkodliwością telefonów komórkowych:

  1.

  Pierwsza i najprostsza rada, ogranicz czas na telefon.

  Niech połączenie będzie jak najbardziej rzeczowe, rzeczywiście niezbędne i na temat. Podobno nawet 2 minuty telefonicznego połączenia może zmienić aktywność elektryczną mózgu przez 1 godzinę.

  2.

  Kiedy tylko możesz, pisz SMS-y zamiast rozmawiać.

  3.

  Zmień swój aktualny model telefonu na taki, który charakteryzuje się niskim promieniowaniem. To bardzo ważne.

  4.

  Wprawdzie nie ma jeszcze wystarczająco dużo badań, aby jednoznacznie ogłosić, że rozmawiając za pomocą głośnika, lub zestawu słuchawkowego mamy większą ochronę przed naszym telefonem, ale jedno już bezsprzecznie wiadomo, że fale elektromagnetyczne emitowane przez telefon są najczęściej wchłaniane przez płaty skroniowe mózgu.

  5.

  Nie umieszczaj telefonu, podczas jego użytkowania na sobie, a przede wszystkim nie w pasie, gdyż jest to urządzenie emitujące i wysyłające fale elektromagnetyczne bardzo łatwo wchłaniane właśnie przez tkanki miękkie organizmu.

  Mężczyźni, którzy noszą komórki w pobliżu genitaliów mają podobno mniej o jedną trzecią plemników od tych, którzy tego nie robią.

  6.

  Pamiętaj o każdym opóźnianiu wykorzystania telefonu, nie przykładaj go jeszcze do skroni, kiedy czekasz na sygnał.

  0bdb08da3e2513a5_elevator

  7.

  Unikaj stosowania telefonu w metalowych obudowach, chociaż może to brzmi śmiesznie, ale korzystanie z telefonu w samochodzie, czy windzie zmusza go do pobierania więcej energii aby realizować połączenie, ponieważ siła sygnału jest słabsza, no a potem emituje więcej promieniowania.

  8.

  I w ogóle jest taka zasada, im mniejszy masz zasięg w telefonie, tym więcej energii będzie potrzebował do połączenia, a potem wyemituje więcej szkodliwego promieniowania

  9.

  Tak czy inaczej musisz się chronić przed EMF, możesz to zrobić przez zakup potwierdzonej naukowo ochrony przed promieniowaniem. Orgonit (?). Takie urządzenia wzmacniają pole bioenergii i tym samym wzmacniają nasz układ odpornościowy przed szkodliwym wpływem pól elektromagnetycznych.

  Telefon w nocy nie może leżeć na nocnym stoliku!

  Pamiętaj też, aby wyrzucić wszelkie elektroniczne budziki, całkowicie wyłączyć z prądu komputery, sprzęt grający i ma się rozumieć telewizor  w sypialni.

  Promieniowanie elektromagnetyczne to naprawdę straszna kiła, a dodatkowo może powodować kłopoty ze snem.4greens, pepsi eliot, this is bio

  TU KUPISZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO
  idealny do oczyszczającej kuracji 4 szklanek.

  A tu mega oczyszczająca „terapia 4 szklanek”

  10.

  I tu Cię zadziwię, ale właściwe odżywianie niezwykle wspiera organizm w walce ze szkodliwym promieniowaniem EMF

  Witarianizm, czerwone i fioletowe owoce, czyli dieta bogata w przeciwutleniacze takie jak katalaza, glutation, koenzym Q10, chlorofile, chlorella, spirulina, cynk, Gingo biloba

  Na koniec przytaczam wypowiedź szefa badań nad promieniowaniem EMF, na Uniwersytecie w Lund, Szwecja Leifa Salforda:

  DOBROWOLNE narażanie mózgu na działanie mikrofal z przenośnych telefonów komórkowych, jest największym eksperymentem biologicznym jaki człowiek na sobie przeprowadza w całej ludzkiej historii.

  owocek:)

  (Visited 12 477 times, 25 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. Norenia 11 września 2016 o 23:31

   Niby wszyscy wiemy, że to promieniowanie JEST i na nas źle wpływa. Ale udajemy, że go nie ma. Mówimy, że nie zostało ONO dokładnie zbadane. Niemożliwe, żeby coś, czego nie widać ani nie czuć, tak źle na nas wpływało. Zaklinamy rzeczywistość. Przynajmniej jest tak w gronie moich znajomych. Nie chcemy przyznać, że nasze kochane telefoniki, supernowoczesne smartfoniki i praktyczne tableciki mogą spowodować poważną chorobę. Nie chcemy się z nimi rozstawać. A teraz Ty, Pepsi, napisałaś wszystko tak wprost i trzeba nam będzie z tym żyć.

  2. Lawyer 11 września 2016 o 23:59

   Swietnie Pepsi. Dziekuje bardzo za powyzsze informacje. Ludzie patrza na mnie jak na wariata kiedy mowie zeby wlaczac ‚airplane mode’ zanim sie da tablet/ telefon dziecku.
   Teraz mam Ciebie (i zrodla obviously) jako autorytet do potwierdzania moich ‚wymyslow’. <3

  3. gonia 12 września 2016 o 09:55

   no własnie też ostatnio ze względu na mój ”specyficzny” stan zdrowia się nad tym dogłębniej zastanawiałam. Otóż, na co dzień mój laptop wychwytuje 13 sieci wi-fi w mieszkaniu, pracuję w budynku gdzie na co dzień jest ok tysiąca ludzi, każdy z komórką, dodatkowo wi-fi, laptopy Nasze mózgi są grillowane non stop…

  4. grzegorzadam 12 września 2016 o 09:56

   Wyłączajmy WIFI na noc, chociaż tyle.
   Pstryk na listwie i już.
   Telefon przed spaniem też można wyłączyć, budzik się włączy 😉

   1. cam 16 września 2016 o 18:09

    Budzik się nie włączy jak tel. jest wyłączony

    1. grzegorzadam 16 września 2016 o 21:19

     Budzik w mojej nokii się włącza.
     Ostatnia z klawiszami.

     1. cam 17 września 2016 o 17:24

      A jaki to jest model tel. jeśli można zapytać?

  5. Tat 12 września 2016 o 10:47

   A te takie naklejki na telefon albo maty uziemniające pod biurko? To działa czy ściema?

   1. pepsieliot 12 września 2016 o 11:27

    każdego dnia dobrze jest się uziemiać, im więcej tym lepiej, nie wiem jak działają maty, ale na pewno trzeba połazić po ziemi boso, albo w skarpetach z bawełny, czy kierpcach bez gumy na podeszwach

   2. grzegorzadam 12 września 2016 o 11:29

    Model telefonu też ma znaczenie.

    1. Tat 12 września 2016 o 12:12

     Dzięki Pepsi, wiem, że nie na temat, ale jeśli możesz to poradź. Jak stosować witaminę C jeśli czuję się po niej totalnie ospała, wypisz wymaluj jak tutaj:
     http://www.pepsieliot.com/okreslic-swoj-typ-metaboliczny-ktos-ogole-moze-dobrze-sie-czuc-paleo/
     Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć.

     1. pepsieliot 12 września 2016 o 14:06

      a na jakiej jesteś diecie w takim razie?

    2. Bozen 13 września 2016 o 11:49

     A jak to sprawdzić który model jest ok?

     1. grzegorzadam 13 września 2016 o 14:18

      Ktoś to badał.
      Najbezpieczniejsze są telefony starej daty.
      Najgorsze nowoczesne smartfony.

      1. Hraundrangi 13 września 2016 o 19:39

       Orgonit da radę zmierzyć radiestezyjnie. Ten minerał oprócz tego ,że jest jak wszystko zrobiony z prany, też ją wydziela i dlatego jest taki porządany. Nazwałem praną domyślnie, ale chodzi ogólnie o energię wszechrzeczy, inni nazywają ją Ki, Chi, Maną czy nawet Duchem Świętym.
       Orgonit to jednak dosyć droga zabawa, ja bym się zajął raczej tym z czego lokalnie by dało radę zrobić odpromienniki ,np. czarny krzemień albo krzemień pasiasty. Z obu robi się dobre odpromienniki – biologicznie stosuje się je do uzdatniania i wzbogacania wody elementami. Nasze słowiańskie, Mimo wszystko takie zaleczanie problemu nie wyleczy więc raczej trzeba by się skoncentrować na eliminacji problemu od strony systemowej.
       Pytania są następujące:
       „Dlaczego stare kościoły budowane były na dawnych już istniejących świątyniach? Dlaczego ołtarz skierowany na wschód? Dlaczego cerkwie słowiańskie, romańskie, gotyckie i unickie kościoły były projektowane radiestezyjnie na 5 kamieniach gdzie centralny był największy? Dlaczego taki sam układ kamieni jest powszechny w kręgach w Węsiorach i Odrach? Dlaczego nikt kuzwa o tym nie mówi w telewizji? Dlaczego względnie najstarsze świątynie są odporne na promieniowanie, skrajne warunki atmosferyczne i mają niesamowitą akustykę? Dlaczego tam się koniecznie zborom katolickim chciało robić katakumby? Dlaczego w takich miejscach często zwłoki gniją wolniej albo w ogóle się same mumifikują?”

       Ogólnie to wszystko dlatego ,że coś takiego jak Feng Shui i Wastu pochodziło z wiedzy Ariów, kierunek wschód to drewno w systemie alchemicznym (pięciu-sześciu elementów), stare świątynie budowano na fundamencie pięciu kamieni gdzie centralny wysyłał słup energii do niebios a cztery zakotwiczały się na niewidzialnej dla ludzkiego oka kolumnie. Taki energetyczny namiot sprawia ,że zatrzymuje się czas wewnątrz budynku, tworzy się zaplecze eteryczne w którym jeśli programista nadał temu polu moc leczenia (np ołtarz na wschodzie ,odpowiednie drewno pozyskane z drzew o nieokrągłych liściach, odpowiedni kamień energetyczny np granit lub piaskowiec). W takich warunkach zwłoki wyschną i nie zamienią się w pył (suche mydło ). Koniec wykładu. Warto nadmienić, że ostatnio panuje moda na kopuły – i jest to względnie dobra moda. Nie mówi się o tych rzeczach otwarcie w mediach, ponieważ gdyby sobie ludzie zaczeli budować struktury materialne sprzyjające energetycznie narodzinom w energii beztroski – bardzo ciężko by się zniewalało takich ludzi od strony rodziców.

      2. Bozen 13 września 2016 o 21:04

       Bardzo spoko komentarz czy znasz jakiejś miejsce w sieci gdzie kupie krzemień pasiasty?
       Pozdrawiam
       Skąd czerpiesz te info ? Poczytałbym

      3. A. 14 września 2016 o 11:46

       Krzemień pasiasty występuje chyba tylko w Polsce. W Sandomierzu na każdym rogu są stoiska z tym kamieniem, ale nie każdy się tam wybierze 😉 w sieci jest pewnie tego sporo.
       Mam pytanie, co może oznaczać ciemnienie tegoż kamienia w kontakcie ze skórą?
       PS. Chyba znów zawiśnie krzemień na mej szyi 🙂

  6. Hraundrangi 12 września 2016 o 10:56

   Dobry wpis. Niestety tzw Wi-Fi i Bluetooth są podobnie szkodliwe. Zestawy słuchawkowe douszne doprowadzają do straszliwych efektów – np ja przestałem używać zestawu słuchawkowego ponieważ miałem kłopoty z równowaga po używaniu go przez co najmniej 10 min. Badania w USA wykazały że dzieci w wieku około szkoły podstawowej po zakończeniu rozmowy przez tel komórkowy bardzo długo nie mogą się skoncentrować. Orgonit to dobre rozwiązania, podobnie z jonizatorami powietrza i lampami solnymi dającymi ciepło (czyli nie LED). Spotkałem się z technologią odpowiedników ADR jakoś 5 lat temu. Nalepke na telefon ADR mam już jakieś 3 lata i względnie mogę powiedzieć że dupy nie urywa ale tez nie czuje się zmęczony po 20 min rozmowy tak jak kiedyś. Oczywiście to subiektywna ocena i trzeba wziąć pod uwagę chińska zasadę, że jeśli każda komórka ciała ma równo lub więcej niż 1% wapnia w składzie ogólnym to napięcie zewnętrznej aury powinno niwelowac skutki mikrofal zanim dotrą do ciała fizycznego. Pepsi napisałaś kiedyś dobry artykuł o krzemie dającego boosta dla wapnia. Ogólnie krzem sam w sobie jest odpromiennikiem (np krzemien pasiasty dawniej dawało się kobietom w ciąży bu chronił przed złem ) a cała struktura biologiczna oparta na węglu potrzebuje szkieletu krzemowego by mieć formę. Ostatnio natrafiłem na kawał o alchemikach którzy zapomnieli dodać małej ilości krzemu przy tworzeniu ludzkiego ciała i wyszła im tylko kałuża z tkanek, wody i krwi. Dosyć makabryczne ale jak się zastanowić, ktoś kiedyś musiał zaprojektować formę w której się objawiamy ;]

   1. flo 12 września 2016 o 15:43

    @Hraundrangi, fajne, dzięki. i dzięki Pepsi, nie wiedziałam o paru pkt. z tej listy. ten samochód! w ogóle zgrabne podsumowanko.

   2. Tat 12 września 2016 o 16:45

    Żadnej na razie, szukam czegoś co będzie mi służyło, spełniam wszystkie te 3 warunki z Twojego wpisu i wynika, że powinnam jeść mięso, ale go nie lubię. Jeśli się np. przeziębię, to witamina C super pomaga, ale nie jestem w stanie się skupić na niczym, bo reaguje jak napisałaś w tym artykule.

  7. Stanisław 12 września 2016 o 16:15
  8. Magda 12 września 2016 o 16:39

   Dzięki za to kompendium wiedzy o szkodliwości telefonów.
   Ciekawa jestem, czy istnieją jakieś informacje na temat urządzeń elektrycznych i ich zasięgu szkodliwości.
   Np. czy jak sąsiad za ścianą ogląda TV to również działa to na osobę – pomimo, że za ścianą, ale odległość czasami jest
   niewielka.
   Może wiecie coś na ten temat?

   1. Hraundrangi 12 września 2016 o 22:24

    Jeśli ściana jest z betonu (zawiera jakąkolwiek krzemionkę) i zawiera elementy aluminiowe promieniowanie TV raczej nie przechodzi ,natomiast Wi-fi już tak (możesz połączyć się z routerem sąsiada – „jest widoczny”). Książki Leszka Mateli i wykłady architekta Wojciecha Sergiela mogą Ciebie na wiele sposób uświadomić jak działa geomancja i symbole stosowane przynajmniej od czasów prastarego Khem ,czyli Egiptu. Jest też książka którą każdy architekt powinien przeczytać – „Domy ,które zabijają” autor Roger de Lafforest. Niestety nakład wyczerpał się więc posiadacze unikatów chcą za nią fortunę. To co poruszyła Pepsi w tym wpisie dotyczy szeroko pojmowanego elektrosmogu i oddziaływań fal. warto zacząć tu http://www.elektrosmog.pl/ – w Krakowie jest najwięcej masztów telefoni komórkowej na km2 w całej Polsce – mieszkający tamże Dionizy Pietroń bada i stara się neutralizować negatywne efekty oddziaływań fal głównie ze względu na masowe zgony starszych ludzi w pobliżu masztów. Jego wykłady są naprawdę godne polecenia.

    1. grzegorzadam 13 września 2016 o 11:26

     Ciekawe informacje.
     Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak mogą popsuć życie i zdrowie domowe instalacje.

     1. Darex 13 września 2016 o 21:12

      Oh życie współcześnie wydaje się być tragiczne sam ten tekst popularny jak włącza mi się gadka o matriksie znajomi mi odpowiadają: życie zabija , ze oddychanie może być toksyczne a gdzie cała reszta żywność instaLcje domowe promieniowanie rożnego typu chemia . Z jednej strony dla chcącego nic trudnego z drugiej – naprawdę kumaci fajni ludzie uważają ze przesadzam i to tylko mówiąc o tym bo z praktyka jest różnie w końcu mnie nie stać by się przeprowadzić w. Bieszczady i brać wodę ze studni
      Cieżko dać dziecko takiemu światu
      Grzegorzaadam nie wzdrygnąłeś się jak się dowiedziałeś ze będziesz tatą ? ( w kontekście powyższych przemysleń of kors)

      1. grzegorzadam 13 września 2016 o 23:40

       Wzdrygnąłem?
       Tak, w pozytywnym sensie, myślałem, że mnie to już nie spotka 😉

       Czy te wykłady można gdzieś obejrzeć?
       Bo książka jak piszesz raczej niedostępna.

  9. Monika 13 września 2016 o 11:08

   czy orgonit na prawdę działa? macie jakieś doświadczenia? czy to da się zmierzyć?

  10. Michał 15 września 2016 o 22:51

   Co sądzicie o lampach solnych ? Mój lekarz medycyny naturalnej stosuje te lampy. No i gdzie można dostać ten Orgonit? Słyszałem też coś o jakiś wisiorkach Michał Undra o tym wspominał oraz Dr Leonard Coldwell…

  11. Karina 17 marca 2017 o 21:57

   Ja swój tel okleilam orgonitem z ww str. W domu również mam jeden większy i mniejsze

  12. zygi 22 grudnia 2017 o 15:46

   A poza telefonami. Co wiecie (myślicie) o różnych rodzajach terapii polem magnetycznym ? Gdzieś wyczytałam, że to bardziej szkodzi niż leczy (jeśli w ogóle) a te wyleczenia to nie efekt placebo?

  13. grzegorzadam 22 grudnia 2017 o 21:48

   terapii polem magnetycznym ?”
   Konkretnie?

  Dodaj komentarz