Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 414 108
15 online
35 538 VIPy

10 sposobów, aby zabezpieczyć się przed szkodliwością telefonów komórkowych

Podobno nie istnieje coś takiego, jak minimalne dopuszczalne promieniowanie, gdyż żadne nie jest obojętne dla człowieka.

Prawdopodobnie słyszałaś o tym, że korzystanie z telefonu komórkowego może narazić Cię na bardzo niezdrowy poziom promieniowania.

W tym momencie na świecie jest blisko 2 miliardy użytkowników komórek, z tego 208 milionów w USA i z każdą godziną tych mobilnych urządzeń przybywa.

Niektórzy eksperci faktycznie alarmują, inni są bardziej powściągliwi, jednak dr George Carlo naukowiec i były główny badacz branży telefonów komórkowych, który brał czynny udział w wielkim projekcie badawczym, na który przeznaczono 28 milionów dolarów, uważa, że możemy być akurat na skraju poważnego kryzysu opieki zdrowotnej.

Świat jego zdaniem stoi przed problemem 500 000 zachorowań na raka mózgu i innych powiązanych z tym raków, rocznie, w związku z tak szybkim rozprzestrzenianiem się technologii telefonów komórkowych.

Eksperci ostrzegają też przed innymi dolegliwościami, które mogą nam grozić w związku z komórami, takie jak bóle głowy, podwyższenie ciśnienia krwi, wcześniejsze występowanie Alzheimera.

Skutki promieniowania kumulują się i wpływają na różnych ludzi w różny sposób i w różnych okresach.

Tym bardziej raczej nie mamy czasu do stracenia i musimy szybko wprowadzić parę zmian, aby mogły się stać dobrymi nawykami zmniejszającymi potencjalne ryzyko.

1.

Pierwsza i najprostsza rada, ogranicz czas na telefon.

Niech połączenie będzie jak najbardziej rzeczowe, rzeczywiście niezbędne i na temat.

Podobno nawet 2 minuty telefonicznego połączenia może zmienić aktywność elektryczną mózgu przez 1 godzinę.

2.

Kiedy tylko możesz, pisz SMS-y zamiast rozmawiać.

3.

Zmień swój aktualny model telefonu na taki, który charakteryzuje się niskim promieniowaniem.

To ważne.

4.

Wprawdzie nie ma jeszcze wystarczająco dużo badań, aby jednoznacznie ogłosić, że rozmawiając za pomocą głośnika, lub zestawu słuchawkowego mamy większą ochronę przed naszym telefonem, ale jedno już bezsprzecznie wiadomo, że fale elektromagnetyczne emitowane przez telefon są najczęściej wchłaniane przez płaty skroniowe mózgu.

5.

Nie umieszczaj telefonu, podczas jego użytkowania na sobie, a przede wszystkim nie w pasie, gdyż jest to urządzenie emitujące i wysyłające fale elektromagnetyczne bardzo łatwo wchłaniane właśnie przez tkanki miękkie organizmu.

Mężczyźni, którzy noszą komórki w pobliżu genitaliów mają podobno mniej o jedną trzecią plemników od tych, którzy tego nie robią.

6.

Pamiętaj o każdym opóźnianiu wykorzystania telefonu, nie przykładaj go jeszcze do skroni, kiedy czekasz na sygnał.

7.

Unikaj stosowania telefonu w metalowych obudowach, chociaż może to brzmi śmiesznie, ale korzystanie z telefonu w samochodzie, czy windzie zmusza go do pobierania więcej energii aby realizować połączenie, ponieważ siła sygnału jest słabsza, no a potem emituje więcej promieniowania.

8.

I w ogóle jest taka zasada, im mniejszy masz zasięg w telefonie, tym więcej energii będzie potrzebował do połączenia, a potem wyemituje więcej szkodliwego promieniowania

9.

Tak czy inaczej musisz się chronić przed EMF, możesz to zrobić przez zakup potwierdzonej naukowo ochrony przed promieniowaniem.

Orgonit (?). Takie urządzenia wzmacniają pole bioenergii i tym samym wzmacniają nasz układ odpornościowy przed szkodliwym wpływem pól elektromagnetycznych.

Telefon w nocy nie może leżeć na nocnym stoliku!

Pamiętaj też, aby wyrzucić wszelkie elektroniczne budziki, całkowicie wyłączyć z prądu komputery, sprzęt grający i ma się rozumieć telewizor  w sypialni.

Promieniowanie elektromagnetyczne to naprawdę straszna kiła, a dodatkowo może powodować kłopoty ze snem.

10.

I tu Cię zadziwię, ale właściwe odżywianie niezwykle wspiera organizm w walce ze szkodliwym promieniowaniem EMF

Fioletową kukurydzę każdego ranka możesz dosypywać albo do 4 szklanki, albo do zielonego szejka. Wystarczy łyżeczka od herbaty
Słyszałaś o ogromnym potencjale przeciwzapalnym C3G ZNISZCZONEGO przez życie jedzenia?


Witarianizm, czerwone i fioletowe owoce, czyli dieta bogata w przeciwutleniacze takie jak katalaza, glutation, koenzym Q10, chlorofile, chlorella, spirulina, cynk, Gingo biloba

Przytaczam wypowiedź szefa badań nad promieniowaniem EMF, na Uniwersytecie w Lund, Szwecja Leifa Salforda:

Dobrowolne narażanie mózgu na działanie mikrofal z przenośnych telefonów komórkowych, jest największym eksperymentem biologicznym jaki człowiek na sobie przeprowadza w całej ludzkiej historii.

owocek

(Visited 32 369 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar Norenia 11 września 2016 o 21:31

  Niby wszyscy wiemy, że to promieniowanie JEST i na nas źle wpływa. Ale udajemy, że go nie ma. Mówimy, że nie zostało ONO dokładnie zbadane. Niemożliwe, żeby coś, czego nie widać ani nie czuć, tak źle na nas wpływało. Zaklinamy rzeczywistość. Przynajmniej jest tak w gronie moich znajomych. Nie chcemy przyznać, że nasze kochane telefoniki, supernowoczesne smartfoniki i praktyczne tableciki mogą spowodować poważną chorobę. Nie chcemy się z nimi rozstawać. A teraz Ty, Pepsi, napisałaś wszystko tak wprost i trzeba nam będzie z tym żyć.

 2. avatar Lawyer 11 września 2016 o 21:59

  Swietnie Pepsi. Dziekuje bardzo za powyzsze informacje. Ludzie patrza na mnie jak na wariata kiedy mowie zeby wlaczac 'airplane mode’ zanim sie da tablet/ telefon dziecku.
  Teraz mam Ciebie (i zrodla obviously) jako autorytet do potwierdzania moich 'wymyslow’. <3

 3. avatar gonia 12 września 2016 o 07:55

  no własnie też ostatnio ze względu na mój ”specyficzny” stan zdrowia się nad tym dogłębniej zastanawiałam. Otóż, na co dzień mój laptop wychwytuje 13 sieci wi-fi w mieszkaniu, pracuję w budynku gdzie na co dzień jest ok tysiąca ludzi, każdy z komórką, dodatkowo wi-fi, laptopy Nasze mózgi są grillowane non stop…

 4. avatar grzegorzadam 12 września 2016 o 07:56

  Wyłączajmy WIFI na noc, chociaż tyle.
  Pstryk na listwie i już.
  Telefon przed spaniem też można wyłączyć, budzik się włączy 😉

  1. avatar cam 16 września 2016 o 16:09

   Budzik się nie włączy jak tel. jest wyłączony

   1. avatar grzegorzadam 16 września 2016 o 19:19

    Budzik w mojej nokii się włącza.
    Ostatnia z klawiszami.

    1. avatar cam 17 września 2016 o 15:24

     A jaki to jest model tel. jeśli można zapytać?

 5. avatar Tat 12 września 2016 o 08:47

  A te takie naklejki na telefon albo maty uziemniające pod biurko? To działa czy ściema?

  1. avatar pepsieliot 12 września 2016 o 09:27

   każdego dnia dobrze jest się uziemiać, im więcej tym lepiej, nie wiem jak działają maty, ale na pewno trzeba połazić po ziemi boso, albo w skarpetach z bawełny, czy kierpcach bez gumy na podeszwach

  2. avatar grzegorzadam 12 września 2016 o 09:29

   Model telefonu też ma znaczenie.

   1. avatar Tat 12 września 2016 o 10:12

    Dzięki Pepsi, wiem, że nie na temat, ale jeśli możesz to poradź. Jak stosować witaminę C jeśli czuję się po niej totalnie ospała, wypisz wymaluj jak tutaj:
    http://www.pepsieliot.com/okreslic-swoj-typ-metaboliczny-ktos-ogole-moze-dobrze-sie-czuc-paleo/
    Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć.

    1. avatar pepsieliot 12 września 2016 o 12:06

     a na jakiej jesteś diecie w takim razie?

   2. avatar Bozen 13 września 2016 o 09:49

    A jak to sprawdzić który model jest ok?

    1. avatar grzegorzadam 13 września 2016 o 12:18

     Ktoś to badał.
     Najbezpieczniejsze są telefony starej daty.
     Najgorsze nowoczesne smartfony.

     1. avatar Hraundrangi 13 września 2016 o 17:39

      Orgonit da radę zmierzyć radiestezyjnie. Ten minerał oprócz tego ,że jest jak wszystko zrobiony z prany, też ją wydziela i dlatego jest taki porządany. Nazwałem praną domyślnie, ale chodzi ogólnie o energię wszechrzeczy, inni nazywają ją Ki, Chi, Maną czy nawet Duchem Świętym.
      Orgonit to jednak dosyć droga zabawa, ja bym się zajął raczej tym z czego lokalnie by dało radę zrobić odpromienniki ,np. czarny krzemień albo krzemień pasiasty. Z obu robi się dobre odpromienniki – biologicznie stosuje się je do uzdatniania i wzbogacania wody elementami. Nasze słowiańskie, Mimo wszystko takie zaleczanie problemu nie wyleczy więc raczej trzeba by się skoncentrować na eliminacji problemu od strony systemowej.
      Pytania są następujące:
      „Dlaczego stare kościoły budowane były na dawnych już istniejących świątyniach? Dlaczego ołtarz skierowany na wschód? Dlaczego cerkwie słowiańskie, romańskie, gotyckie i unickie kościoły były projektowane radiestezyjnie na 5 kamieniach gdzie centralny był największy? Dlaczego taki sam układ kamieni jest powszechny w kręgach w Węsiorach i Odrach? Dlaczego nikt kuzwa o tym nie mówi w telewizji? Dlaczego względnie najstarsze świątynie są odporne na promieniowanie, skrajne warunki atmosferyczne i mają niesamowitą akustykę? Dlaczego tam się koniecznie zborom katolickim chciało robić katakumby? Dlaczego w takich miejscach często zwłoki gniją wolniej albo w ogóle się same mumifikują?”

      Ogólnie to wszystko dlatego ,że coś takiego jak Feng Shui i Wastu pochodziło z wiedzy Ariów, kierunek wschód to drewno w systemie alchemicznym (pięciu-sześciu elementów), stare świątynie budowano na fundamencie pięciu kamieni gdzie centralny wysyłał słup energii do niebios a cztery zakotwiczały się na niewidzialnej dla ludzkiego oka kolumnie. Taki energetyczny namiot sprawia ,że zatrzymuje się czas wewnątrz budynku, tworzy się zaplecze eteryczne w którym jeśli programista nadał temu polu moc leczenia (np ołtarz na wschodzie ,odpowiednie drewno pozyskane z drzew o nieokrągłych liściach, odpowiedni kamień energetyczny np granit lub piaskowiec). W takich warunkach zwłoki wyschną i nie zamienią się w pył (suche mydło ). Koniec wykładu. Warto nadmienić, że ostatnio panuje moda na kopuły – i jest to względnie dobra moda. Nie mówi się o tych rzeczach otwarcie w mediach, ponieważ gdyby sobie ludzie zaczeli budować struktury materialne sprzyjające energetycznie narodzinom w energii beztroski – bardzo ciężko by się zniewalało takich ludzi od strony rodziców.

     2. avatar Bozen 13 września 2016 o 19:04

      Bardzo spoko komentarz czy znasz jakiejś miejsce w sieci gdzie kupie krzemień pasiasty?
      Pozdrawiam
      Skąd czerpiesz te info ? Poczytałbym

     3. avatar A. 14 września 2016 o 09:46

      Krzemień pasiasty występuje chyba tylko w Polsce. W Sandomierzu na każdym rogu są stoiska z tym kamieniem, ale nie każdy się tam wybierze 😉 w sieci jest pewnie tego sporo.
      Mam pytanie, co może oznaczać ciemnienie tegoż kamienia w kontakcie ze skórą?
      PS. Chyba znów zawiśnie krzemień na mej szyi 🙂

     4. avatar drefet 16 sierpnia 2018 o 08:21

      a orgonit gdzie mozna dostac?

     5. avatar grzegorzadam 17 sierpnia 2018 o 04:14

      jest w necie mnóstwo na ten temat, poszukaj

 6. avatar Hraundrangi 12 września 2016 o 08:56

  Dobry wpis. Niestety tzw Wi-Fi i Bluetooth są podobnie szkodliwe. Zestawy słuchawkowe douszne doprowadzają do straszliwych efektów – np ja przestałem używać zestawu słuchawkowego ponieważ miałem kłopoty z równowaga po używaniu go przez co najmniej 10 min. Badania w USA wykazały że dzieci w wieku około szkoły podstawowej po zakończeniu rozmowy przez tel komórkowy bardzo długo nie mogą się skoncentrować. Orgonit to dobre rozwiązania, podobnie z jonizatorami powietrza i lampami solnymi dającymi ciepło (czyli nie LED). Spotkałem się z technologią odpowiedników ADR jakoś 5 lat temu. Nalepke na telefon ADR mam już jakieś 3 lata i względnie mogę powiedzieć że dupy nie urywa ale tez nie czuje się zmęczony po 20 min rozmowy tak jak kiedyś. Oczywiście to subiektywna ocena i trzeba wziąć pod uwagę chińska zasadę, że jeśli każda komórka ciała ma równo lub więcej niż 1% wapnia w składzie ogólnym to napięcie zewnętrznej aury powinno niwelowac skutki mikrofal zanim dotrą do ciała fizycznego. Pepsi napisałaś kiedyś dobry artykuł o krzemie dającego boosta dla wapnia. Ogólnie krzem sam w sobie jest odpromiennikiem (np krzemien pasiasty dawniej dawało się kobietom w ciąży bu chronił przed złem ) a cała struktura biologiczna oparta na węglu potrzebuje szkieletu krzemowego by mieć formę. Ostatnio natrafiłem na kawał o alchemikach którzy zapomnieli dodać małej ilości krzemu przy tworzeniu ludzkiego ciała i wyszła im tylko kałuża z tkanek, wody i krwi. Dosyć makabryczne ale jak się zastanowić, ktoś kiedyś musiał zaprojektować formę w której się objawiamy ;]

  1. avatar flo 12 września 2016 o 13:43

   @Hraundrangi, fajne, dzięki. i dzięki Pepsi, nie wiedziałam o paru pkt. z tej listy. ten samochód! w ogóle zgrabne podsumowanko.

  2. avatar Tat 12 września 2016 o 14:45

   Żadnej na razie, szukam czegoś co będzie mi służyło, spełniam wszystkie te 3 warunki z Twojego wpisu i wynika, że powinnam jeść mięso, ale go nie lubię. Jeśli się np. przeziębię, to witamina C super pomaga, ale nie jestem w stanie się skupić na niczym, bo reaguje jak napisałaś w tym artykule.

 7. avatar Stanisław 12 września 2016 o 14:15
 8. avatar Magda 12 września 2016 o 14:39

  Dzięki za to kompendium wiedzy o szkodliwości telefonów.
  Ciekawa jestem, czy istnieją jakieś informacje na temat urządzeń elektrycznych i ich zasięgu szkodliwości.
  Np. czy jak sąsiad za ścianą ogląda TV to również działa to na osobę – pomimo, że za ścianą, ale odległość czasami jest
  niewielka.
  Może wiecie coś na ten temat?

  1. avatar Hraundrangi 12 września 2016 o 20:24

   Jeśli ściana jest z betonu (zawiera jakąkolwiek krzemionkę) i zawiera elementy aluminiowe promieniowanie TV raczej nie przechodzi ,natomiast Wi-fi już tak (możesz połączyć się z routerem sąsiada – „jest widoczny”). Książki Leszka Mateli i wykłady architekta Wojciecha Sergiela mogą Ciebie na wiele sposób uświadomić jak działa geomancja i symbole stosowane przynajmniej od czasów prastarego Khem ,czyli Egiptu. Jest też książka którą każdy architekt powinien przeczytać – „Domy ,które zabijają” autor Roger de Lafforest. Niestety nakład wyczerpał się więc posiadacze unikatów chcą za nią fortunę. To co poruszyła Pepsi w tym wpisie dotyczy szeroko pojmowanego elektrosmogu i oddziaływań fal. warto zacząć tu http://www.elektrosmog.pl/ – w Krakowie jest najwięcej masztów telefoni komórkowej na km2 w całej Polsce – mieszkający tamże Dionizy Pietroń bada i stara się neutralizować negatywne efekty oddziaływań fal głównie ze względu na masowe zgony starszych ludzi w pobliżu masztów. Jego wykłady są naprawdę godne polecenia.

   1. avatar grzegorzadam 13 września 2016 o 09:26

    Ciekawe informacje.
    Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak mogą popsuć życie i zdrowie domowe instalacje.

    1. avatar Darex 13 września 2016 o 19:12

     Oh życie współcześnie wydaje się być tragiczne sam ten tekst popularny jak włącza mi się gadka o matriksie znajomi mi odpowiadają: życie zabija , ze oddychanie może być toksyczne a gdzie cała reszta żywność instaLcje domowe promieniowanie rożnego typu chemia . Z jednej strony dla chcącego nic trudnego z drugiej – naprawdę kumaci fajni ludzie uważają ze przesadzam i to tylko mówiąc o tym bo z praktyka jest różnie w końcu mnie nie stać by się przeprowadzić w. Bieszczady i brać wodę ze studni
     Cieżko dać dziecko takiemu światu
     Grzegorzaadam nie wzdrygnąłeś się jak się dowiedziałeś ze będziesz tatą ? ( w kontekście powyższych przemysleń of kors)

     1. avatar grzegorzadam 13 września 2016 o 21:40

      Wzdrygnąłem?
      Tak, w pozytywnym sensie, myślałem, że mnie to już nie spotka 😉

      Czy te wykłady można gdzieś obejrzeć?
      Bo książka jak piszesz raczej niedostępna.

 9. avatar Monika 13 września 2016 o 09:08

  czy orgonit na prawdę działa? macie jakieś doświadczenia? czy to da się zmierzyć?

 10. avatar Michał 15 września 2016 o 20:51

  Co sądzicie o lampach solnych ? Mój lekarz medycyny naturalnej stosuje te lampy. No i gdzie można dostać ten Orgonit? Słyszałem też coś o jakiś wisiorkach Michał Undra o tym wspominał oraz Dr Leonard Coldwell…

 11. avatar Karina 17 marca 2017 o 20:57

  Ja swój tel okleilam orgonitem z ww str. W domu również mam jeden większy i mniejsze

  1. avatar drefet 16 sierpnia 2018 o 08:28

   gdzie kupilas?

 12. avatar zygi 22 grudnia 2017 o 14:46

  A poza telefonami. Co wiecie (myślicie) o różnych rodzajach terapii polem magnetycznym ? Gdzieś wyczytałam, że to bardziej szkodzi niż leczy (jeśli w ogóle) a te wyleczenia to nie efekt placebo?

 13. avatar grzegorzadam 22 grudnia 2017 o 20:48

  terapii polem magnetycznym ?”
  Konkretnie?

 14. avatar Terenia 12 czerwca 2018 o 15:40

  Walter Last opisuje siatki uziemiajace, które mozna zrobić we własnym zakresie i np.umiescic pod łózkiem,moze to byc tez uziemiona folia aluminiowa.W celach ochrony zaleca nawet spanie na uziemionym,wyłączonym kocu elektrycznym, podłączonym do uziemionego gniazdka.Czy ktos ma jakieś doświadczenia w tym temacie? a w temacie mat ekranujących?

  1. avatar drefet 16 sierpnia 2018 o 08:28

   podlaczam sie do pytania

   1. avatar Mateusz 29 października 2018 o 23:30

    brzmi interesujaco, ale to dalej będzie chyba podłączenie się do tego od czego chcemy się odłączyć – okablowania, które emituje również fale elektromagnetyczne. Wiec chyba najoptymalniej wykombinować sobie uziemienie – kabel przez okno z podłączonym do wbitego głęboko w ziemie pręta – tylko pytanie do czego to w domu przyłączyć – bo folia aluminiowa to raczej średnio praktyczna, ale chętnie zaopatrzyłbym się w taki produkt – jakieś takie uziemione prześcieradło np. ;D

   2. avatar Mateusz 29 października 2018 o 23:44

    chociaż teraz poczytałem, że takie właśnie uziemienie siebie to działa w drugą stronę bo ściągnie te fale by przechodziły przez nas i były uziemiane. Więc chyba zostaje tylko pomalowanie ścian specjalną farbą, lub wmontowanie w ściany i sufit foli aluminiowej. 😉

    1. avatar drefet 23 listopada 2018 o 09:16

     ja od dluzszego czasu „uziemiona” jestem w lozku …i z tym tez cos zrobic by trzeba….

     1. avatar Jarmush 23 listopada 2018 o 09:55

      Od kiedy Drefat jest tak źle, myślałam o Tobie niedawno, że nic nie piszesz?
      Bierz płyn Lugola kilka kropli na dłonie i wcieraj go w dole brzucha, tam gdzie są jajniki.

     2. avatar drefet 23 listopada 2018 o 11:21

      peps…nie pisalam, nie czytalam, chcialam nawet nie myslec o chorobach, bo zauwazylam ze psychika zaczyna siadac…pogorszylo sie, mocno, teraz co dzien to tylko bol…kregoslup glowa brzuch rece nogi…cos z oddychaniem , dusze sie czasami… zebra bola….dretwieje mi cialo trace wzrok…..wiele spraw …jakos to musze poskadac…fizycznie i psychicznie…poki co przemyslec, milo ze o mnie pamietalas 🙂

     3. avatar Jarmush 23 listopada 2018 o 12:23

      żal mi Cię, to może być też silna nerwica, na przykład lękowa, a magnez i pozostałe elektrolity?

     4. avatar drefet 23 listopada 2018 o 14:28

      niepotrzebnie …nie jest takz lzle…mam motywacje, nie mam depresji nadal kocham zycie i wiem ze jeszcze bede tanczyc ze szczescia 🙂
      nerwica moze nie ale na pewno psychika dostaje po d…przez wszystko co sie dzieje,
      z magnezem i potasem przesadzilam tak ze mialam najprawdopodobniej silne objawy przedawkowania, wspomagalam sie wapniem i d3+k2 i sola, soda odpadala ze wzgledu na wysokie ph
      teraz juz chyba sie unormowaly elektrolity
      stawiam na spokoj…to jest do ogarniecia tylko musze zabrac sie za to w odpowiedni sposob

     5. avatar Jarmush 23 listopada 2018 o 18:30

      Pewnie że będzie dobrze <3

 15. avatar Tomek198711 17 lutego 2019 o 12:43

  Ja mam nastepujacy problem co mam zrobic jesli mieszkam na 9pietrze wi bloku kiedy wylaczam u siebie wszystko od sprzetu grajacego tv i wifi konczac to mam wifi na klatce schodowej. Pokazuje mi 9/10 nazw z wifi od mocnego do najnizszego. I nijak nie moge tego badziewa wylaczyc. Co bys zrobil? Przeprowadzka nie wchodzi w rachube

  1. avatar Jarmush 17 lutego 2019 o 14:17

   przestać o tym myśleć, są też pewnie jakieś urządzenia zmniejszające promieniowanie

 16. avatar Tomek198711 17 lutego 2019 o 16:14

  Jak przestac skoro piszecie ze wifi dziala przeciw potomstwu?

  1. avatar Jarmush 17 lutego 2019 o 19:27

   no i co z tego, skoro nie możesz się wyprowadzić, wpadniesz w obsesję, zaakceptuj, że na razie jest jak jest, i postaraj się zmienić miejsce zamieszkania. Ale dzisiaj wifi jest praktycznie wszędzie, dlatego myślenie o tym do niczego dobrego nie doprowadzi

 17. avatar Kitku 2 kwietnia 2019 o 20:40

  Hej hej
  To bardziej wykracza poza temat telefonów..
  Długo z tą sprawą nic nie robiłam, ale ostatnio poszperałam głebiej i odkryłam, że mogę być podatna na infradźwięki.
  A przynajmniej tak mi sie wydaje. Żadna choroba psychiczna nie opisywała tego tak dokladnie jak właśnie te infradźwięki
  I tu mam pytanie… mogą one występować tak po prostu w mieszkaniu? Jak to zniwelować..? Dodam że tylko u siebie mam ten problem
  Dziękuję za odpowiedź, nie wiem gdzie/ do kogo mogłabym skierować to pytanie :c

 18. avatar sycyliada.pl 30 kwietnia 2019 o 06:44

  Ktoś napisał tylko pstryk na listwie i po wifi. A stu pięćdziesięciu sąsiadów w bloku z włączonym to pies???

  1. avatar Jarmush 30 kwietnia 2019 o 11:39

   Tak i to dotyczy, również domów jednorodzinnych, bo obok wszyscy na dużych łączach, chyba, że jesteś panem na dużych włościach, to co innego.

 19. avatar Kryptonit 24 maja 2019 o 15:32

  hello, A co sądzicie o Quantum Pendant – Angel – amulet, energia skalarna? w formie nalepki, i amuletów (Tak, wiem tylko z pewnego żródła). I drugie to Strukturyzator zjonizowanej wody alkalicznej – WODA ŻYCIA w formie modnego kubka na miasto ( typy jak do kawy).

  1. avatar Jarmush 24 maja 2019 o 19:13

   yyy …

 20. avatar Kryptonit 25 maja 2019 o 07:41

  Ok, a teraz czekam na opinie Innych.

 21. avatar defoa775 10 sierpnia 2019 o 14:03
 22. avatar Johny 21 listopada 2019 o 09:15

  Czy to możliwe, żeby wyłączony smartfon emitował takie samo EMF jak włączony? Tak wynika z moich pomiarów detektorem EMF 😀

  1. avatar Jarmush 21 listopada 2019 o 13:56

   dlategio trzeba go wynosić z sypialni, nie tryzmać u wezgłowia łóżka

 23. avatar Fale radiowe 2 grudnia 2019 o 19:32

  Droga Pepsi, temat mi ostatnio bliski ze względu na potrzebę skorzystania z urządzenia o miłej nazwie INDIBA. Stworzone ok 35 lat temu jako „naprawiacz” kontuzji sportowców. Wykorzystuje fale radiowe o stałej częstotliwości 448kHz, które usprawniają aktywność metaboliczną tkanek (komórki macierzyste szybciej się dzielą). Niby bezpieczne, niby przebadane, ale czy aby bezpieczne dla naszej wewnętrznej energii?

  1. avatar Jarmush 2 grudnia 2019 o 20:44

   Niw znam się na tym, czytałaś coś niepokojącego na ten temat?

 24. avatar Ewelina2 2 sierpnia 2020 o 14:10

  Jak myślisz kochana Pepsi czy mata/prześcieradło uziemiające ma sens ? Narobiło się tego promieniowania wszelakiego. Zaczynam to mocno odczuwać ❤?

  1. avatar Jarmush 2 sierpnia 2020 o 14:36

   wyjdź na dwór, przejdź się brzegiem na bosaka, trawa, to ma sens, a nie mata <3

 25. avatar Xxx 1 kwietnia 2023 o 16:19

  Czy internet LTE w smartfonie jest tak samo szkodliwy?

  1. avatar Pepsi Eliot 1 kwietnia 2023 o 22:58

   twierdzą, że energia częstotliwości radiowej nie jest szkodliwa https://www.fda.gov/radiation-emitting-products/cell-phones/do-cell-phones-pose-health-hazard

   Telefony komórkowe emitują promieniowanie w zakresie częstotliwości radiowych widma elektromagnetycznego . Telefony komórkowe drugiej, trzeciej i czwartej generacji (2G, 3G, 4G) emitują fale radiowe w zakresie częstotliwości 0,7–2,7 GHz. Oczekuje się, że telefony komórkowe piątej generacji (5G) będą wykorzystywać widmo częstotliwości do 80 GHz.

   Wszystkie te częstotliwości mieszczą się w niejonizującym zakresie widma, więc podobno są ok https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecam NAJWYŻSZEJ jakości Witaminę D3+K2 TiB zamkniętą w szklanym słoiczku:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum