logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
95 902 378
409 online
32 610 VIPy
Reklama

hemp protein, białko konopne, this is bio, pepsi eliot

TWOJE BIAŁKO ROŚLINNE I OMEGA 3

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

10 sposobów na jak najlepsze rozpoczęcie dnia …

italy-wallpaper-37

Twoja ekologiczna farma nie musi być tylko marzeniem …

10 sposobów na jak najlepsze rozpoczęcie dnia …

KAŻDY dzień jest tym najważniejszym. To nie tylko cytat z pamiętnika nastolatki, ale ponadczasowa prawda, o której wciąż zapominasz? Każdy dzień warto przeżyć najlepiej jak umiesz i dlatego trzeba go dobrze rozpocząć.

Oto 10 sposobów na jak najlepsze rozpoczęcie dnia

1.

WSTAŃ wcześniej i zacznij dzień wcześniej niż zwykle. Zobaczysz jaka jasność myśli Cię ogarnie i jaką ma się wydajność rano. Ile można zdziałać do południa? Już tylko z samego wstania wcześniej może wyniknąć dla Ciebie jak najlepsze rozpoczęcie dnia.

13skin1-jumbo

To tylko kwestia umowna co jest naprawdę piękne

KAŻDEGO dnia Andżelika już o 5 rano wstawała, nie budząc drugiego mieszkańca pięknego domu na peryferiach miasta. Niestety Andżeli chodziło tylko o zrobienie makijażu (permanentny to mało) zanim obudzi się jej macho mąż (esteta).

Szkoda, mogła zupełnie inaczej wykorzystać ten twórczy czas.

marilynviatumblr

Merlin kochano  za jej twarz, ale to i tak mogło się znacznie lepiej skończyć

2.

RANO jest doskonałą okazją do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Chociaż to zwykle wieczorem obiecujesz sobie wielką przemianę, tak naprawdę zmiana może mieć miejsce tylko wtedy, gdy zaczniesz ją od rana. Trzeba sobie powiedzieć, że to już, właśnie dzieje się. Nie zapaliłeś papierosa teraz. Poszedłeś na trening teraz. Zaraz połkniesz kolejną żabę.

Takie dni wchodzą do Twojej historii.

Teraz.

fa1165603519670bfd3f43b66ee06709

Masz zaczynać każdy dzień, każdą chwilę „tu i teraz” jak najważniejszą w życiu?

084777_bb23010e

Nawet jak nie sprzyja klimat eko-farma może cieszyć

PEWNE małżeństwo naturopatów z zamiłowania, wieczorem pełne szalonych planów o własnym gospodarstwie agroturystycznym, rano pokornie udające się do banku. Wieczorem tamto, a każdego ranka zawsze to.

I tak przez całe życie obok życia.

3.

TO będzie ten dzień, gdy pierwszy raz wstaniesz wcześnie, wyczyścisz język szpatułką, weźmiesz butelkę wody pod pachę i wyskoczysz na dwór biegać. Następnie wrócisz i wypijesz ogromnego zielonego szejka z bananów, kiwi i pęku jarmużu. To będzie Twój pierwszy witariański dzień na diecie 811, który odmieni Twoje życie. Już nigdy nie spojrzysz na owoce tak jak kiedyś. To będzie od dzisiaj dla Ciebie największe źródło natychmiastowej energii.

grant-campbell-running-raw-80-10-10-square

Raw food, dieta 811, pięciopalczaki  & bieganie naturalne

ALBO tego dnia nie zrobisz tego, tylko pojmiesz yyy … teraźniejszość. Albo zrobisz dwa w jednym.

Dopóki potęga TERAŹNIEJSZOŚCI jest Ci niedostępna, każde bolesne emocjonalne doznanie pozostawia po sobie osad cierpienia. Żyje ono w Tobie jeszcze długo po fakcie, miesza się z zadawnionym bólem, który wcześniej w sobie miałaś, i wrasta w Twój umysł i ciało. Zasada ta oczywiście dotyczy także wszystkiego, co wycierpiałeś w dzieciństwie z powodu nieświadomości świata, w którym zdarzyło Ci się urodzić. Jest to ciało bolesne. Niektóre ciała bolesne doprowadzają do samobójstwa swoich żywicieli.

CIAŁO bolesne walczy o przetrwanie tak jak każdy byt.

Z chwilą, gdy ciało bolesne przejmuje władzę nad Tobą, Twój apetyt na yyy … ból wzrośnie. Staniesz się ofiarą, lub oprawcą. Zechcesz cierpieć, lub zadawać cierpienie, jak się zastanowić to strony tego samego medalu.

NA szczęście …

CIAŁO bolesne, czyli mroczny cień ego, boi się blasku świadomości. Trzeba spojrzeć na ból świadomie, prosto w jego gały spojrzeć, dzisiaj, teraz, już. Tylko konfrontacja z tym co Cię gnębi sprawi, że to co wydaje Ci się straszne, okaże się tylko zwiewnym widmem.

POKONASZ go najzwyczajniej w świecie potęgą swojej przytomności.

PRZY okazji raw food od rana, uzupełniająca wiedza na” tu i teraz” dla ciała z mojej rewolucyjnej książki „LECZENIE DOBRĄ DIETĄ”:

DZIENNIKARZ śledczy i pisarz Phillip Day zajmujący się pożywieniem, mówi, że gotując jedzenie system immunologiczny reaguje na nie jak na toksyny. Większość ludzi o tym nie wie, że krew przechodzi w proces leukocytozy trawiennej, który uaktywnia białe krwinki przeciwko zjadanemu, gotowanemu pożywieniu. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że proces gotowania zniekształca strukturę żywności, w wyniku czego ciało jej nie rozpoznaje i traktuje jak toksynę.

Paul Kouchakoff w latach 30-tych poprzedniego stulecia wykazał w swoich opracowaniach naukowych, że jeżeli w codziennej diecie 51% jedzenia stanowi pokarm surowy, nie wystąpi leukocytoza, czyli reakcja białych krwinek, o czym była mowa wcześniej.

DLATEGO Twoje dzisiejsze śniadanie wesprze Twoją odporność i Twoje ciało, a także dostarczy Ci ogromnej energii.

Pójdziesz w to?

kristina

Kristina poszła

4.

JEŻELI wstajesz, a Twoje mieszkanie jest w nieładzie, szybko uporządkuj chaos wokół siebie. Nie czekaj z tym do południa. Czysty dom wpływa bardzo stymulująco ku ogólnemu zadowoleniu.

0514-mess-990x659

To jest oczywiście pikuś, to artystyczny nieład

the-apartment-2

To dopiero jest zabałaganione mieszkanie …

AGNIESZKA z Krzysztofem mieszkali w bardzo zaniedbanym mieszkaniu. Po latach okazało się, że pomimo ogromnych możliwości, niewiele w życiu osiągnęli. Dla niepoznaki imiona tej pary zostały zmienione.

5.

RANO będziesz miała najlepsze pomysły, które można przekuć na przykład na ekwiwalent finansowy. Wieczorne pomysły są często utopiami, ale oświecenia z rana dobrze jest wziąć pod rozwagę, gdyż to one bywają najbardziej trafione.

TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci. Niech Twój blog będzie ogromny. Pieniądze nie

TU KUPISZ sposób na zarabianie w Sieci: JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE? JAK ZAROBIĆ NA BLOGU? Niech Twój blog będzie ogromny, wtedy Twoja EKO-FARMA będzie miała jeszcze większe szanse …

CZĘSTO ludzie sukcesu, w tym John Grisham (autor bestsellerów, takich jak: „Firma”), wstają kilka godzin wcześniej przed pracą. Jedni biegają, a inni jak John (który zaczynał jako prawnik) każdego dnia wstawał o 5 rano, udawał się do swojego biura, i przy filiżance kawy zasiadał do pisania jeszcze przed rozpoczęciem normalnego dnia pracy.

firm-hackman-cruise

Film „Firma” trochę się zestarzał, ale nie był też tak świetny jak książka

W ciągu kilku lat napisał w ten sposób dwie grube książki. 10 tysięcy godzin, które zainwestował w pisanie dało w końcu efekty, ponieważ osiągnął mistrzostwo w gatunku: sensacja. Przy okazji oprócz wytrwałości potrafił również poradzić sobie z porażką, gdy dwudziestu ośmiu wydawców odmówiło publikacji jego pierwszej książki.

ZA to teraz oni wczesnymi porankami plują sobie w brodę.

6.

CZASAMI z rana dobrze jest zadecydować, że znikasz. Weź wolny dzień i zaszyj się w sobie tylko wiadomej przestrzeni i rób tylko sobie wiadome rzeczy.

Po powrocie zwykle okaże się, że świat się nie zawalił, a Ty spędziłaś cudowny dzień sama ze sobą.

jeep-wrangler-1280x800

Wskocz w auto i zniknij dla wszystkich

GOSPODYNI domowa Hanka co jakiś czas wsiada w auto i już za parę godzin spaceruje plażą, albo wbiega na Kasprowy, zależnie skąd startuje. Niekiedy zaszywa się po prostu w kinie na 3 seanse pod rząd, jedną akcję i dwie komedie romantyczne, albo nawet trzy romanse.

hanka

Hanka znika

Przez parę następnych dni po swoim eskapizmie zwykle czuje się radośnie wyzwolona. Pomimo tego, że mąż Rumcajs dziwnie jej się przygląda.

7.

NIEKIEDY dobrze jest zacząć dzień od naprawienia czegoś w domu. Dokręć coś, albo uszczelnij. Możesz coś uszyć korzystając z dobrego światła. Te proste czynności przeniosą Cię może do krainy oczywistości i spokoju. Naprawianie i cerowanie działa jak medytacja.

dsc_0118

Trochę medytacji z rana 

KOPCIUSZEK obudził się kiedyś w domu Królewicza i okazało się, że nie musi już niczego cerować, ani łatać. Najgorzej, że nie było też powodu, aby oddzielał mak od piasku. Kopciuszek uronił łzę, gdyż zatęsknił za zwyczajnym życiem.

435110_xr227_4413_005_100_0000_light-embroidered-denim-jacket-with-shearling

A potem takie fajne skutki

8.

ZACZNIJ dzień od widoku wschodu słońca. Wschód słońca bywa jeszcze bardziej wzruszający niż zachód, gdyż niesie w sobie obietnicę spełnionego dnia. Tym bardziej, że w życiu ogląda się o wiele mniej wschodów niż zachodów słońca.

beautiful-sunrise-87653-colorful-pictures

Ile widziałaś już wschodów słońca?

FAJNIE jest oglądać wschód słońca, ale fajnie jest też go nie zobaczyć, pomyślała fitnesska Wiesia obracając się na drugi bok. W tym czasie pływaczka Kinga kończyła już czwarte okrążenie basenu. Życie jednak nie jest sprawiedliwe, to Wiesia ma mniejsze worki pod oczami.

9.

RANEK jest najlepszym czasem, żeby zamówić sobie w głowie jakieś szczęśliwe wydarzenie na nadchodzący dzień. Może wkrótce zadzwoni telefon z jakąś propozycją? Może ktoś Ci się oświadczy? Nie znasz jeszcze swoich możliwości w przesyłaniu i odbieraniu cudzej energii, chociaż zajmuje się tym zagadnieniem poważna nauka zwana fizyką kwantową, no i Wereszczagin.

draft-6ab5be9e-e1c1-4a3f-b4eb-7eb3a248812f

Najlepszy dzień w życiu? yyy … To była noc… (ale to tekst Brigitte Bardot, więc się nie liczy 🙂

SKORO można rozbić strukturę wody i wprowadzić chaos, mówiąc do niej nieprzyjemne słowa, jak nienawiść, czy Hitler, i odwrotnie natchnąć wodę strukturą wymawiając słowa typu miłość, czy Mozart.

To dlaczego nie miałbyś zamówić u ludzi jakichś bardzo dobrych dla siebie wiadomości z rana?

10.

Z drugiej strony rano musisz być dla siebie bardziej stanowczy niż wieczorem, żeby dzień nie prześlizgnął Ci się między palcami. Powinieneś się czymś zainspirować, pobudzić do działania, czymś napędzić. To dlatego rekiny muszą dostać na pożarcie z rana na biurko Puls Biznesu. Własna firma potrafi bardzo dobrze człowieka nakręcić.

d0cfaf8a4c68acf0ac372f600504d57e

Wszystko może być kreacją i mieć sens” tu i teraz”

Bądź każdego dnia od rana kreatywna, nawet jak obierasz zielony groszek.

KREATYWNOŚĆ to wolność.

vista

Źródła: „100 sposobów na lepsze życie” (niewydana, ale po zaawansowanych rozmowach z Wydawcą) Pepsi Eliot, „Potęga teraźniejszości” Eckhart Tolle


awatar małyBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 7 707 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. malgo 15 października 2016 o 15:01

  swietny, swietny tekst. bardzo inspirujacy a dla niektorych motywujacy do wstawania
  jeszcze jakas mala podpowiedź dla tych zywiacych sie JESZCZE nie w sposob witarianski

  1. pepsieliot 15 października 2016 o 16:27

   trzeba tylko 51% pożywienia jeść na surowo, a to nawet w Polsce i w zimie nie jest takie trudne

 2. Nadia 15 października 2016 o 16:56

  Pepsi a Ja tak z innej beczki… wiem ze juz to na to kiedyś odpowiadałas, ale proszwyjasnij mi jeszcze raz bardziej „łopatologicznie” dlaczego jest najlepiej pic Shake proteinowy z woda? Dziękuje!

  1. pepsieliot 15 października 2016 o 17:12

   po pierwsze należy ustalić w jakim celu pijesz tego szejka, gdy w celu redukcji tkanki tłuszczowej, to wtedy z wodą bezwzględnie, gdy głownie jako budulec tkanki mięśniowej to można, a nawet trzeba zmieszać go z energią, czyli owocami, mlekiem migdałowym, czy innym mlekiem roslinnym,za wyjątkiem produktów, które będą zawierały kazeinę i laktozę. Shape shake zostało z najwyższą starannością w drogiej technologii, która nie denaturalizuje białka, pozbawione kazeiny i laktozy, a potem ktoś sobie to białko zaleje mlekiem?

   1. Czytelniczka 15 października 2016 o 18:23

    Czesc Pepsi – Mam pytanie odnosnie suplementu Maca : Czy istnieje roznica pomiędzy tej w tabletkach i w proszku ? Wiem ze u Ciebie można kupic w proszku, ale czy ta w tabletkach również ma zachowane wszelkie mineraly witaminy ? pozdrawiam

    1. pepsieliot 15 października 2016 o 18:56

     nie wiem, czy ona ma takie właściwości jak chlorella czy spirulina, że się po prostu je prasuje, i to jest ten sam pokarm bez dodatków, tylko uformowany, jak cukier i kostki cukru, dosłownie o samo

     1. Czytelniczka 15 października 2016 o 20:05

      AHA> Czyli proszek i tabletka to to samo – Dziekuje. Czasem się zastanawiam czy to zdrowe lykac dużo sulementow….. Z 1 strony chce się być zdrowym – a wiesz mi Pepsi chciałabym wyjść na prosta a z drugiej czy suple o kilka tabletek dziennie to dobre dla wątroby ???

      M.in. zamgam się z pcos, anemia, problem z metylacja, hierhomocystenemia :((

      Pozdrawiam !

    2. Bluetopaz 17 sierpnia 2018 o 22:18

     Pod innym artykulem przeczytalam, ze po treningu mozna czyste bialko wtedy ono nie zaburza postu przerywanego. Czy bedzie sie to tez liczylo jesli do bialka uzyje mleka roslinnego zamiast wody? Bo rozumiem, ze jak „wpiernicze” tam pol banana to juz po poscie? 🙁

     1. Pepsi Eliot 18 sierpnia 2018 o 00:20

      z mlekiem roślinnym post przerwany i to konkretnie

 3. suchar 15 października 2016 o 21:19

  tu suchar-achhhhh …muszę się odnieść do tematu,bo widzę po wypowiedziach,że matrix trwa i ma się dobrze…TERAŻNIEJSZOŚĆ-sama jej świadomość dla wielu jest TRUDNA…bo wierzą tylko ”w jutro”-czyli cały czas śpią… np.;jak rozmwiają, ze mną są w ”JUTRZE”/matrixie/ czyli ja obudzony-dla nich inny-dziwny- na innych ”falach”….tylko że ja jestem teraz szczęśliwy a ONI…jutrooo……………..? /:-)

  1. pepsieliot 15 października 2016 o 21:47

   tu pepsi – ja jestem szczęśliwa jak czytam suchara – teraz

 4. suchar 15 października 2016 o 22:14

  tu suchar-obudzeni tak czują…/:-)

 5. Piotr Kierus 16 października 2016 o 08:45

  Największy problem ludzi – że zmianę nie zaczynają od teraz.

  I już!

  Ale czekają do Nowego Roku.

  1. pepsieliot 16 października 2016 o 09:53

   no właśnie

 6. Joanna 16 października 2016 o 10:11

  Hej, jestem na diecie wegańskiej, oprócz tego spożywam wiele superfoods i suplementów dziennie: Chlorella, spirulina, maca powder, shiitake powder, nasiona Kozieradki, reishii w tabletkach, guarana sproszkowana, ostroplest nasiona, d3+k2, nascent iodine, hemp protein, trawa jęczmienna, kurkuma, czosnek, imbir i to chyba by było na tyle. Staram sie spożywać w ciagu dnia, dodając do shakeów i jedzenia jednak czasem czuje ze boli mnie brzuch:( zastanawiam sie czy moge zaszkodzić swojej wątrobie?

  1. pepsieliot 16 października 2016 o 10:52

   nie wiem jakie jesz suplementy, czyli gdzie je kupujesz i w jaki sposób wprowadzasz je do diety, nie wiem co jesz, generalnie coś robisz słabo

 7. goro2688 16 października 2016 o 11:23

  Hej właśnie przeczytałem Twój artykuł „Dlaczego nie należy przyjmować chlorelli tuż obok witaminy C?” Rano po obudzeniu pije wodę z cytryną i miodem manuka, po 30 minutach od wypicia tej mikstury robię zielony koktajl, więc po przyjęciu mieszanki woda + cytryna + manuka spożywanie chlorelli mija się z celem ?

  1. pepsieliot 16 października 2016 o 14:39

   możesz jak jej jest mało, tu chodzi o duże dawki chlorelli do kuracji oczyszczania z zatrucia metalami ciężkimi

   1. goro2688 17 października 2016 o 00:48

    czyli spirulina plus chlorella w proporcji 2:1 zmiksowana z woda zrodlana bedzie na miejscu. Jak myslisz ile czasu po takim drinku mogę zjeść posiłek np omlet z warzywami?

    1. pepsieliot 17 października 2016 o 07:51

     15-20 minut

 8. Diana 16 października 2016 o 15:48

  Wow, Kristina promienieje szczęściem i pozytywną energią, do twarzy jej z tymi owocami

 9. grzegorzadam 16 października 2016 o 18:16

  ==DZIENNIKARZ śledczy i pisarz Phillip Day zajmujący się pożywieniem, mówi, że gotując jedzenie system immunologiczny reaguje na nie jak na toksyny. ==

  (…)
  Gotowana żywność okazuje się tak obca dla ludzkiego organizmu, że może powodować reakcję odpornościową, podobną do tej, kiedy atakuje wirus. Naukowiec Udo Erasmus, autor książki Fats and Oils, pisze:

  Kiedy spożywamy gotowane (lub nieżywe) pokarmy, w tkankach żołądka i w przewodzie pokarmowym następuje reakcja obronna. Przypomina ona reakcję, któ­ra powstaje przy infekcjach i wokół guzów gromadzą się białe krwinki, pojawia się opuchlizna, temperatura w żołądku i jelitach wzrasta jak przy gorączce. W kon­sekwencji po posiłku czujemy zmęczenie. Taka sama reakcja zachodzi, gdy połowę posiłku jemy na surowo, ale zaczynamy od pokarmu gotowanego.

  Jeśli jednak zaczynamy od produktów surowych, tego typu reakcja nie następuje.
  (…)

  Pożenaj się z chorobami” Raymond Francis, Kester Cotton

  1. Rysiek 17 października 2016 o 19:15

   Last zaleca więcej gotowanego przy niedowadze (którą mam odkąd odstawiłam cukier) więc jedynie rano jem na surowo a później gotowane. Z tego wynika, że postępuję źle. Czy zjedzenie kawałka jakiegoś warzywa przed gotowanym posiłkiem wystarczy?

   1. pepsieliot 17 października 2016 o 20:15

    51% kalorii w posiłku

   2. grzegorzadam 17 października 2016 o 21:00

    Tak zaleca, szczególnie gotowane jako ostatni posiłek

 10. Evka 24 października 2016 o 22:43

  Pepsi! Szacun! Wszystko to wiem, ale fajnie przeczytać u Ciebie raz jeszcze! Dajesz czadu Dziewczyno!!!!

  1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 22:46

   <3

 11. Wojtek 12 listopada 2016 o 09:07

  Czy znajdę tu jakieś informację na temat szumów usznych ?

  1. grzegorzadam 12 listopada 2016 o 11:45

   Spróbuj zrobić na początek biorezonans , czyli vegatest-Volla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *