Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 323 638
197 online
35 520 VIPy

15 skutecznych i prostych jak drut patentów na płaski brzuch

Roger Moor jako James 007 w roli osiołka i jego dylematu: brzuch bajadery vs życie?:)

Tłuszcz w okolicach brzucha to prawdziwa zmora dla większości ludzi w tak zwanych krajach wysoko rozwiniętych. Bowiem, jak już zapewne wiesz, jest to jedna z najtrudniejszych części ciała do wyrzeźbienia i wzmocnienia u osób wykonujących zawód siedzenia. Z niewiadomych powodów ponton (zamiast złożony na pawlaczu w oczekiwaniu na lato) ląduje w pełnej gotowości na Twoim pasie. Są jednak luzackie sposoby które możesz a nawet powinnaś wdrożyć, aby pozbyć się zbędnego nadmiaru falującej masy w tych rejonach Twojego body. Słabe mięśnie brzucha to oczywiście nie tylko kwestia niemodnego dzisiaj wyglądu (zupełnie inaczej rzecz ma się, gdybyś jako bajadera wykonywała taniec brzucha nagrzewając do czerwoności otoczenie), ale przede wszystkim mięśnie brzucha przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej (paradoks paradoksum, aby spalać tłuszcz trzeba mieć mięśnie, tylko skąd je wziąć, jak się ma głównie kościec i tłuszcz?). A więc to raz, a jeszcze ważniejsze dwa, że mięśnie brzucha trzymają kręgosłup w ryzach. Zamartwianie się o pieniądze lokuje emocje właśnie w tym miejscu, czyli krzyż ukośnik lędźwie. Mocne mięśnie brzucha wzmacniają ten ważny odcinek kręgosłupa. I jak już, to najbardziej bolesny. Szyja, to pikuś.

odszczekuję, trochę mięśnia pod spodem się ukrywa

Oto 15 wskazówek (bez żadnej spinki) dotyczących stalowego, czy raczej stylowego brzucha: Raz. Dobre ploty na ścieżce zdrowia Cotygodniowe sesje chodzono-gadane z kumpelami, abyś mogła nadrobić zaległości towarzyskie i kilometraż robiący dobrze dla limfy, a i na Twój brzuch płaski zadziała. Kumpel czy kumpela od spacerów lub biegów to dar na wagę złota. Nie wszyscy są już przebudzeni, nie wszyscy dotarli do twórczej pustki w sobie, nie wszyscy jarają się samotnym treningiem ciała, a Ty rób to, co na dany moment jest dla Ciebie najłatwiejsze, aby trwać w konsekwencji codziennego treningu. W końcu ten trening stanie się krokiem do wyzwolenia. Mięśnie brzucha to tylko fajny pretekst. 2. Cardio na bieżąco Jak wyżej. Jeśli naprawdę zależy Ci na spaleniu tłuszczu na brzuchu, aerobik to opcja najwłaściwsza ze słusznych. Spala nawet o 67% więcej kalorii niż trening siłowy i ćwiczy najbardziej problematyczne obszary, takie jak maciej. Gdy nie ma dobrej pogody, a Ty n ie jesteś jeszcze zahartowana, widzę Cię na bieżniusi.

odszczekuję odszczekane:)

3. Wciągaj błonnik (dużo) Na każde 10 g błonnika, które codziennie zjadasz, Twój brzuch „zyska” prawie 4% mniej tłuszczu. Największe źródła błonnika to świeże owoce i warzywa, nom i kontrowersyjne otręby. w didaskaliach i z góry sorki za poniższe słowa Gdy są problemy ze stolcem i nie pomaga nawet chlorek magnezu, bo musisz wziąć tyle, że już jest rozwolnienie, a mniejsze, wystarczające dawki (płaska łyżeczka od herbaty na szklankę wody z cytryną dajmy na to, bo chlorek jest gorzki jak piołun) nie pomagają. Gdy perystaltyka Twoich jelit dopiero budzi się ze snu dzięki bieganiu, ale jeszcze daleko jej do doskonałości. Gdy kał owszem, to nie są już kamienne elementy kolby kukurydzianej (o nie), ale teraz jest maź, która nie chce się przesuwać, gdy masz częste uczucie niepełnego wypróżnienia, bo są dajmy na to powiększone hemoroidy. A więc wtedy nic nie jest lepszego, jak 2-3 łyżek stołowych bio otrębów pszennych rozmoczonych w szklance wody i skonsumowanych przed śniadaniem. Pomaga też babka płesznik, czyli psyllium, tyle, że trzeba wziąć ją  z dużą ilością wody (w przeciwnym razie efekt odwrotny) 4. Jedz raz, góra dwa razy dziennie Czyli wejdź na post przerywany, o którym na tym blogasie znajdziesz sporo wpisów, bo mam na to zajawę od wielu lat, w tym: Czy odchudzający post przerywany jest naprawdę świetny? 5. Rób wycieraczki! Połóż się na plecach z wyciągniętymi na boki rękami, dłońmi w dół i złączonymi nogami podniesionymi pod kątem prostym do góry. Trzymając mocno brzuchem, opuść prawą nogę tuż nad podłogę, utrzymując ramiona w miejscu, a następnie podnieś nogę z powrotem. Powtórz to samo lewą nogą i wykonaj 20 powtórzeń.

6. Odkurzaj Odkurzanie domostwa zapewnia doskonały trening ABS, zwłaszcza jeśli podczas wykonywania tej czynności naprężasz mięśnie brzucha. W nagrodę czysty dom i wykonana praca na talię. 7. Strzeż się byle jakiej, zakamuflowanej w jedzeniu soli Zbyt duża ilość soli w diecie spowoduje zatrzymanie większej ilości płynów w organizmie i zwiększenie wodnej masy ciała. Jedz świetną sól morską świadomie, jak dwudziestopierwszowieczny geniusz, czyli tyle, ile chcesz zjeść dla zdrowia, a nie przypadkowe ilości w formie oczyszczonej ze wszelkich dóbr soli, za to „wzbogaconej” fluorem, którą producenci jako lud śpiący, zmatrixowany i póki co niereformowalny, dodaje do wszystkiego. 8. Zaawokaduj się Awokado jest bogate w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które wstrzymują wzrost poziomu glukozy we krwi odpowiedzialnej za zwiększenie ilości tłuszczu na brzuchach. Są pyszne i łatwe do zastosowania w jakiejkolwiek diecie. Jednak uważaj, gdy jesteś na diecie 811, gdyż ilość kalorii z tłuszczu w ciągu dnia nie może przekraczać 10%. Ale z drugiej strony, jakbyś była na takiej diecie nie miałabyś problemu z ilością tłuszczu na brzuchu.

stuletni brzuch pepsiaka mówi Ci: hejka

9. Odpuść sobie napoje gazowane Kalorie jakich dostarczasz z licznych napojów gazowanych zwykle lokują się na Twoim brzuchu. Jak lubisz bąbelki, to naturalnie gazowane wody mineralne (trochę schłodzone dla smaku) będą świetnym rozwiązaniem. To oczywiście mity, że mamy pić tylko niegazowaną wodę. Naturalnie gazowana to również zdrowotny wypas. 10. Unikaj robienia flaszek Nadmiar alkoholu w diecie może zwiększyć poziom kortyzolu, który przetransportuje tłuszcz prosto do Twojego brzucha. Kortyzol zabezpiecza tłuszcz na brzuchu, bo ciało sądzi, że od tego zależy jego przetrwanie. Ciało ma wciąż naleciałości prehistoryczne. Nie rozumie, że można siedzieć przed kompem wiele godzin, a potem jeszcze dołożyć siedzenia na tapczanie. Wybierz napoje bezalkoholowe, a zaoszczędzisz mnóstwo kalorii. 11. Kajak Spływy kajakowe to mega frajda, ale także doskonały trening dla mięśni brzucha i całej górnej części ciała! Na siłowni też wiosłuj. 12. Jedz nasiona słonecznika Słonecznik jest również doskonałym źródłem jednonienasyconych tłuszczy, a włączanie go do diety jest równie proste, jak posypanie jego nasionami dowolnej sałatki. Nie zapominaj jednak o zasadach 811, jeśli wybrałaś tę opcję stylu życia. Zresztą jedzenie za dużo słonecznika generalnie nie jest wskazane z powodu ogromnej ilości Omega 6. Jest to wprawdzie niezbędny kwas tłuszczowy, ale ma właściwości prozapalne, w przeciwieństwie do Omega 3. Nie musisz więc jeść nasion słonecznika. A zamiast tego zadbaj o prawidłowo wysoki poziom 25(OH)D: Słoneczko ukośnik D3 w protokole z K2. 13. Wciągnij brzuch! Wciąganie brzucha podczas codziennych obowiązków lub wykonywania prac domowych z wciągniętym ukośnik napiętym brzuchem jest prostym sposobem na ćwiczenie mięśni w trakcie Twojego zwykłego, ekstrawaganckiego  dnia.

TU ZNAJDZIESZ polecaną OMEGA 3 TiB, zero transów i metali ciężkich, potężne stężenie kwasów EPA i DEHA

14. Gdy nie kłóci się to z Twoimi wibracjami na dzień dzisiejszy przegryź rybę Organiczny, albo dziki łosoś z Alaski i inne tego typu rodzaje ryb są świetnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3, które również wspierają organizm w walce z tłuszczem. Pomimo tego, że jestem od 30 lat roślinożerna jem EPA i DEHA z polecanego oleju rybiego. Dobrym, chociaż pośrednim wskaźnikiem odpowiedniej ilości  kwasów tłuszczowych Omega 3 jest poziom fibrynogenu, albo trójglicerydów, chociaż odradzam poznawania i rozumienia swojego ciała tylko przez badania. 15. Nawadniaj się Dobre nawodnienie zapewnia lepsze funkcjonowanie całego organizmu a w szczególności metabolizmu. Potrzebujesz również więcej wody im więcej ćwiczeń fizycznych wykonujesz. W upale potrzebujesz jeszcze więcej wody. Gdy czujesz pragnienie oznacza to, że już jesteś odwodniona. Gdy wciąż odczuwasz pragnienie zbadaj cukier i insulinę na czczo. Gdy wcale nie odczuwasz pragnienia, oznacza to, że Twoje ciało jest teraz zagubione, wyprowadź go na prostą. Oddawaj biały, czyli przezroczysty mocz 10 razy dziennie o pH 6-6.5 rano na czczo, a następnie w ciągu dnia 7-8.

TU ZNAJDZIESZ SHAPE SHAKE TiB BIAŁKO SERWATKOWE 100% IZOLAT CFM bez cukru, tłuszczu i laktozy (słodzona stewią) z dużą ilością glutaminy i wszystkimi aminokwasami egzogennymi

Ten budowniczy mięśni nie zakwasza ciała, bo taka jest zaleta izolatu serwatki

Jak to działa?

26 gramów białka dostarczy 26 x 4 = 96 kalorii

26 gramów białka potrzebuje do strawienia 26 x 24 = 624 kalorii

SKORO porcja tego białka dostarczy nam 96 kalorii, a będą potrzebne aż 624 kalorie, żeby to białko strawić, wbić w mięsień, i temu podobne. To rachunek jest prosty 96 – 624 = – 528 kalorii

minus 528 kalorii

Skorzystanie z pomocy tych wskazówek nie jest yyy … trudne i nie wymaga wielkich wyrzeczeń, a może naprawdę się opłacić w postaci jędrniejszego i mocniejszego brzucha! Źródło: „Leczenie Dobrą Dietą”,  1

owocek:)

(Visited 8 669 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar piecia 23 stycznia 2018 o 12:22

  ok 19 pije szejka i zobaczy czy schudne.

  1. avatar Jarmush 23 stycznia 2018 o 12:23

   wszystko zależy od tego czy ostatni posiłek przed szejkiem jest o 16 i czy spożyłeś w nim dużo tłuszczu

 2. avatar Aneta D Falkiewicz 23 stycznia 2018 o 12:36

  z tego wszystkiego to u mnie najszybciej i najtrwalej leci post przerywany, bieganie, i zielone szejki z babką płesznik lub chlorkiem magnezu. reszta to oczywista oczywistość.

 3. avatar Agga 23 stycznia 2018 o 13:00

  Brzuch jak brzuch, ale nogi, widzę, cudne.

 4. avatar Mama28 23 stycznia 2018 o 13:02

  Czy można stosować post przerywany przy karmieniu piersią?

  1. avatar Jarmush 23 stycznia 2018 o 13:06

   teoretycznie każde karmienie piersią to strata 500 kalorii, a więc jak dasz radę dziewczyno z takim deficytem?

  2. avatar grzegorzadam 23 stycznia 2018 o 18:18

   czym się odżywiasz?

 5. avatar Siostra007 23 stycznia 2018 o 13:26

  Pepsi , a powiedz co jest z okresem u witarianek, to prawda że zanika. Może coś z autopsji dorzucisz.

  1. avatar Jarmush 23 stycznia 2018 o 13:45

   nie wszystkim znika, generalnie znika gdy się bardzo schudnie

 6. avatar Ania Gaj 23 stycznia 2018 o 13:31

  Hula hoop chyba też nie zawadzi…? Ja sobie kręcę do serialu, czy do muzyki i widzę, że jest lepiej. Rytuały tybetańskie też robią swoje, szczególnie rytuał drugi.

 7. avatar dżagoda 23 stycznia 2018 o 21:10

  Elo, postanowiłam zacząć post przerywany gdyż iż pomaga wyjść z chorób przewlekłych (a kilku się dorobiłam… Pcos, subkliniczna niedoczynność tarczycy i najnowszy nabytek łuszczyca) poszczę ok 20h… W zasadzie jem jeden posiłek koło 17, poza tym piję zieloną herbatę i wodę niegazowaną. Dobrze sie z tym czuję. Pepsi, jest ok czy cos byś zmieniła na mom miejscu?

  1. avatar Jarmush 24 stycznia 2018 o 01:02

   Jak się dobrze czujesz. Na łuszczycę podałam kurację.

 8. avatar basia 24 stycznia 2018 o 09:53

  Czy przy lekach przeciwzakrzepowych mozna stosowac ashwagandhe i gotu kole?

 9. avatar kasia.i 24 stycznia 2018 o 13:09

  ad zycia na wciagnietym brzuchu, to z jogi:
  prowadzi do napiecia ciała i emocji. Swiadomy oddech odbywa się nie tylko za pomoca płuc, ale i przepony. Brzuch powinien byc rozluzniony.
  juz nie bede wiecej cytowac:)

 10. avatar artek 25 stycznia 2018 o 09:53

  Juhu 🙂
  A proszę mi powiedzieć jak wyglądają wasze 2 posiłki dziennie ?
  Jestem bliski temu ale szukam wskazówek jak to mądrze połączyć?
  Dzięki

 11. avatar Majki 26 stycznia 2018 o 11:35

  a jak schudnąć z brzucha by nie zgubić biustu? ;))

 12. avatar Kluska 26 stycznia 2018 o 12:52

  wiem z doświadczenia że płaski brzuch jest możliwy dzięki właściwemu odżywianiu ale i również dzięki regularnym ćwiczeniom i brzucha i w ogóle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum