logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 483 984
275 online
32 724 VIPy
Reklama

 

POLECANA WITAMINA C 1000+ TiB
o przedłużonym działaniu
z dodatkiem
bioflawonoidów z cytrusów

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

2 poważne powody, aby raczej zacząć kurację uzdrawiającą od leczenia naturalnego

dream/ pepsieliot.com

Jednak.

Dlaczego w pierwszej kolejności powinno się przedłożyć naturalne metody uzdrawiania  ponad praworządne sposoby medycyny konwencjonalnej?

Internet jest maksymalnie zaśmiecony z tego powodu, że nie da się go kontrolować. Sygnały dochodzą z całego świata i z różnych komputerów. W związku z czym w czasach, gdzie można skompromitować kogoś jednym zdjęciem, tworzy się masę treści absurdalnych, na kilometr śmierdzących teoriami spiskowymi, lub tylko kretynizmem, sprzecznościami, tak, aby już nikt niczemu nie dawał wiary, żeby uznano to zdjęcie pijanego polityka za zgrabny fotomontaż.
Ludzie są straszeni, skołowani, zaczynają żyć pod dyktando wahadeł destrukcji, które beznamiętnie podkradają sobie popleczników, gdyż to jest ich żer.znachor
Dochtore obwinia znachore, a znachore miota się od jednej teorii wyczytanej w necie do drugiej, która właśnie tej pierwszej zaprzecza. Ego zawsze będzie skłonne wybrać wersję wygodniejszą dla siebie, dlatego oddanie się w czyjeś ręce, z którymi akurat mu po drodze jest dla ego łatwiejszym rozwiązaniem, ale czy lepszym dla awatara?
Ludzie czytajo, próbujo zrozumieć i bojo się, bojo.
Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, oczyszczającej wątrobę KURACJI 4 SZKLANEK


I taki komć:

Jak wcześniej wspomniano, chemoochronne właściwości kurkuminy wiążą się również z działaniem przeciwutleniającym tego związku, umożliwiającym zmiatanie reaktywnych w odniesieniu do kwasów nukleinowych i białkowo-lipidowych struktur komórkowych form tlenu i azotu. Stwierdzono, że przeciwutleniająca aktywność kurkuminy jest kilkakrotnie większa niż tokoferolu. 

Ale, badania wykazują, że pod wpływem światła kurkumina w rozpuszczalnikach organicznych może generować powstawanie wolnych rodników, ulegając jednocześnie rozkładowi. Wyniki, które uzyskali Sandur i wsp. oraz Das i wsp. sugerują, że kurkumina działając jako utleniacz może uszkadzać DNA i indukować apoptozę w komórkach nowotworowych.

Rozpuszczalniki organiczne to m.in, te, które ludzie spożywają, alkohole (metanol, etanol itd.), kwasy karboksylowe czyli kwasy octowe (ocet jabłkowy i wszelkie inne octy), a także dimetylosulfotlenek czyli DMSO popularny przeciwzapalny.

Ostatnie 2 zdania z cytatu odnoszą się do połączenia kurkuminy z np. octem jabłkowym jako rozpuszczalnikiem, skutkiem czego kurkumina staje się utleniaczem i może wyrządzać szkody w komórkach. A ja sobie lekką ręką być może lekkomyślnie wlewam i to, dosypuję tamtego, mieszam, wypijam. Dobrze rozumuję?

Reklama

Tu znajdziesz białko roślinne i Omega 3, oraz Omega 6 w idealnych proporcjach 100% Organic HEMP PROTEIN This is Bio, doskonały dodatek do 4 SZKLANKI


Moim zdaniem przesadzasz, ale.

Kuracja 4 szklanek ma bardzo przemyślany skład i kolejność szklanek. Ma za zadanie systematyczne oczyszczanie ciała, przede wszystkim wątroby, nawodnienie go po nocnym odwodnieniu i odżywienie.

Wiadomo, że każda śmierć spowodowana jest w ostatecznym rozrachunku zgęstnieniem krwi, i to może tłumaczyć dlaczego w szpitalach odnotowuje się więcej zgonów nad ranem.

Z powodu nocnego odwodnienia rano budzisz się z gęściejszą krwią, a pierwsza szklanka z kuracji 4 szklanek ma Cię nie tylko nawodnić, ale także wykorzystuje przede wszystkim właściwość kurkumy do rozrzedzania krwi. Taka szklanka to balsam dla ciała i po to przyjmuje się kurkumę na czczo.

Kurkuma zawiera zaledwie 3 % kurkuminy, owszem czarny pieprz zwiększa dostępność kurkuminy 20 razy, ale to i tak są bardzo niewielkie ilości, jeśli przyjmować by kurkumę jako silny antyoksydant. Nie po to dodajesz jej do pierwszej szklanki, rozrzedzasz nią krew i ułatwiasz szybkie nawodnienie ciała.

transerfing/ pepsieliot.com

W sytuacjach, gdy jest rak jelita, trzustki, powinno się przyjmować  czystą kurkuminę, najlepiej w formie zamkniętej w liposomalu, czyli cząsteczce tłuszczu, który pozwala kurkuminie łatwo wniknąć do komórki, co jest porównywalne z iniekcją dożylną.

Kolejne szklanki również na bazie wody z sokiem z cytryny z magnezem, ewentualnie solą, octem jabłkowym, oraz czwarta z algami i trawami, mają nie tylko zbawienny wpływ na układ trawienny, ale także na psychikę, gdyż magnez i trawy, oraz Omega 3 z Hemp Protein (rozbudowana czwarta szklanka) to zestaw naturalnych substancji antylękowych.

Pomijając, że wśród ponad 3000 badań powiązanych z kurkumą, ponad 600 wykazało jej właściwości prozdrowotne, o czym można przeczytać na stronie GreenMedInfo, jej założyciela filokurkumina:) Sayera Ji.

Wracając do komentarza, to ta znikoma ilość kurkuminy, która ewentualnie weszłaby w reakcję z octem jabłkowym, gdyby jednak naraz wszystko zmieszać do jednej szklanki, prawdopodobnie nie zniszczyłaby nikomu DNA. A może wręcz przeciwnie, miałaby wpływ na pozytywną zmianę DNA, o czym też możesz znaleźć badania.

Istnieje wiele badań, a wyniki są takie jaka była intencja badających.

No i w końcu tytułowe:

2 poważne powody, abyś zaczęła kurację uzdrawiającą od leczenia naturalnego

Raz, to bezpieczeństwo

To szokujące, ale ponad 200 tysięcy ludzi umiera rocznie tylko w  samych Stanach Zjednoczonych z powodu leków na receptę. Kolejne 300 tysięcy każdego roku odkłada widelec w szpitalach w wyniku zaniedbań medycznych, też tylko w Stanach. W sumie rok do roku umiera pół miliona Amerykanów i pewnie drugie tyle Europejczyków. A statystyki te są dowiedzione tutaj.

Jest pytanie ilu ludzi umiera z powodu używania środków medycyny naturalnej? Praktycznie nikt. Za to jak tylko zdarzy się precedens internet wrze, jak w ukropie.

Dwa, najważniejszy powód, że naturalia działają lepiej

Główną przyczyną, że naturalne metody leczenia działają lepiej jest to, że odnoszą się do przyczyn choroby. Żadna choroba nie została spowodowana brakami chemioterapeutyków i naświetlania.

Natomiast brakami magnezu, witaminy D, C, E, A, jodu, selenu, cynku, antyoksydantów, tlenu, dwutlenku węgla, B compleks i innych elementów, jak odpowiednia ilość kwasu w żołądku, powiązanych z życiem komórki w zdrowiu, a więc takimi brakami owszem, dziesiątki częstych chorób, w tym większość o ile nie wszystkie autoimmunologiczne, oraz tak zwane cywilizacyjne.

Nie przez przypadek dochtore nazywa się „lekarz”, czyli facio od leków, a felczere, nazywa się „znachor”, od rozeznania w chorobach, zna choroby, (o czym niedawno też przypomniała nam Niki, autorka komcia)

Dajmy na to wysokie ciśnienie krwi, przecież to niedobór wapnia, oraz zaburzona równowaga pH ciała. Ale dochtore coś wie i zapisuje wapń, i wtedy mamy masę skamieniałych, ze zwapnieniami tkanek miękkich, tętnic, z kamieniem nazębnym, ze zwapnieniami w piesiach, z ostrogami na stopach.

Wapń to tylko element układanki, musi być arcyważna witamina K2, rozprowadząjąca wapń tam gdzie jest faktycznie potrzebny, a którą bierzesz w protokole z witaminą D3, oraz oczywiście magnez, aby D osiągnęło równowagę.

A przy okazji powód trzeci yyy …  cena

Jaką płacisz indywidualnie (o wiele rzadziej, więc wydaje Ci się, że masz to za darmo), najczęściej całe społeczeństwo w podatkach za kuracje medycyny alopatycznej, które są niezwykle drogie.

Oczywiście dżentelmen o pieniądzach nie rozmawia, tylko je posiada, jednak dobrze jest mieć jasność, że jeden cykl chemioterapii to zwykle ponad 20 000 złotych.

Naturalne leczenie i leki naturalne, z drugiej strony, są o wiele tańsze. Zwłaszcza jeśli rosną obok Twojego domu, jak to ma w zwyczaju lada moment rozpanoszyć się mniszek.

rejuvenation/ pepsieliot.com

Ale moje dochtore powiedziało, że medycyna alternatywna to szarlataneria …

Jest to typowy tekst, który usłyszysz od chorego, po konsultacjach z własnym lekarzem na temat korzystania z naturalnych metod leczenia domowymi środkami. 

Szkorbut leczysz witaminą C? Wezwij z bazy danych Krzysztofa Kolumba, to przyzna się ile koszy pomarańczy i cytryn woził ze sobą na statkach, aby uniknąć wybuchu paradentozy.

„Ojciec” medycyny, Hipokrates lata temu moczył żelazny miecz w wodzie, aby podrdzewiał i takim eliksirem raczył chorych z ciężką anemią niemegaloblastyczną. Inaczej leczył niedokrwistość z braku B12 i kwasu foliowego, a tak naprawdę z braku folianów, podając dużo zielonych liści i trochę niedomytych (B12). 

Krzywicę, czyli choroby zwyrodnieniowe kości mogą być leczone wapniem i witaminą D, ma się rozumieć w protokole z K2.

Wole (powiększenie tarczycy) może zostać odwrócone jedynie przez jedzenie wodorostów, bo chodzi o jod i selen.

W Meksyku dietą roślinną w przewadze surową leczy się w 3 miesiące ludzi, którzy mieli już skierowanie na operację bajpasów, którą to operację należy co dekadę (maksymalnie) powtarzać, a która kosztuje krocie wyrwane podatnikom. Dlaczego w Meksyku? To proste, gdyż tam wolno leczyć dietą, w przeciwieństwie do Stanów, czy też Europy.

w epilogu

Gdy postąpisz odwrotnie, najpierw udasz się do medycyny alopatycznej po operacje i farmakologię oraz promieniowanie, może się zdarzyć, że medycyna naturalna już niewiele będzie mogła zdziałać.

Nieprawdą jest, że zawsze musisz decydować się natychmiast, najczęściej możesz dać sobie trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji o leczeniu chemią i radiem. Daj sobie szansę na kontakt z naturalnymi metodami, tlenem, lasem, bieganiem, odtruciem, antyoksydantami. Zobacz, jak to na Ciebie działa.

Jednak najlepiej nie dopuścić do tak imperatywnych decyzji życiowych, spokojnym byciem z naturą, dobrym odżywianiem, codziennym oczyszczaniem się kuracją 4 szklanek i niespiesznym bieganiem, bieganiem, oraz autofagią na przerywanym poście.

owocek

(Visited 4 367 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Ania 8 marca 2019 o 17:18

  Super tekst☺ Pozdrawiam ☺

  1. Pepsi Eliot 8 marca 2019 o 20:24

   <3

  2. Gabriela 16 marca 2019 o 08:58

   Bardzo podobaja mi się Twoje wpisy na blogu. Mam 72 lat jestem zdrowa, bo wzięłam zdrowie we własne ręce
   Od lat piję wodę z cytryną, używam kurkumę,i wiele innych naturalnych składników.
   Zaprogramowała się,że jak długo żyję jestem zdrowa i zadowolona i jak przyjdzie czas to z radością odchodzę z Ziemi do domu, pozostawiając moje ubranie/ ciało/ a dusza radośnie powraca do domu po wykonanych zadaniach tutaj na Ziemi w materii.

   1. Pepsi Eliot 16 marca 2019 o 09:13

    Kocham Gabrielę

 2. Iw 8 marca 2019 o 22:23

  Tak niewiele trzeba a zmienic można tak dużo… super tekst! Jak każdy zreszta;)

 3. Jolik 9 marca 2019 o 07:28

  Wspaniale piszesz, inspirujesz mnie, pozdrowionka 😘

  1. Pepsi Eliot 9 marca 2019 o 08:25

   <3

 4. Zofia 9 marca 2019 o 08:54

  Pepsi, czytelnicy bloga prosze o pomoc. Od 4 dni mam jeczmień na oku, jest coraz gorzej. Dzisiaj wyszła opuchlizna nie tylko powieki ale tez wokół oka i spuchnięty polik. Sam jeczmień jest po wewnętrznej stronie dolnej powieki.
  Proszę o poradę jak mogę domowymi sposobami sobie pomóc. Czy od razu iść do apteki po jakieś krople? Okulista przyjmuje dopiero od poniedziałku.

  1. Anja 9 marca 2019 o 15:38

   Na jeczmien mi ZAWSZE pomagalo delkatne nacieranie zlota obraczka lub pierscionkiem. Nie nosze niczego, ale trzymam wylacznie w tym celu.

   1. Pepsi Eliot 9 marca 2019 o 17:30

    ale na tym etapie rozhulania może być za późno, można zakazić, obrączka musi być sparzona.

   2. Zofia 9 marca 2019 o 17:48

    Dzięki. Sprobuje pocierac odkażoną obrączką.
    Kuzyn, student medycyny poradził rozgrzewać kompresami żeby jak najszybciej wyszła ropa.

 5. Żaneta 9 marca 2019 o 10:29

  Witam Cię Pepsi! Moje pytanie to czy witaminę D zawsze trzeba stosować w protokole z K2? Jeżeli tak to dlaczego? Obecnie przyjmuję Wit. D 10 000 bez K2 czy mam to zmimenić?

  1. Pepsi Eliot 9 marca 2019 o 11:18
 6. Dominika 9 marca 2019 o 17:40

  Pepsi moja kochana szybkie pytanko . Zakupiłam właśnie u ciebie hemp protein. Do 4 szklanki dodaje już :jarmuż brokuły 4 greens i acai czy z hemp protein nie będzie już za dużo ?

  1. Pepsi Eliot 9 marca 2019 o 21:33

   nie za dużo, dodaj kopiatą dużą łyżkę hempa.

   1. Dominika 10 marca 2019 o 08:07

    Dziękuje kochana ❤️❤️❤️❤️

 7. Agnieszka 9 marca 2019 o 23:36

  Hej Pepsi
  Powiem bez owijania w bawełnę : Mam nerwice lękową …. potrzebuje pomocy … czytam Twojego bloga, stosuje suple od Ciebie, ale ostatnio jest coraz gorzej … od 3 miesięcy prawie nie sypiam , natłok myśli , ataki paniki a problem mały urasta do rangi … strasznego. Lekarz przepisał leki nie chce ich brać ….. potrzebuje….. przeczytać Twoją książkę Biegam bo muszę …czytałam recenzje wiem że by mi pomogła. Poradzisz coś…. bo ja już nie wytrzymuje… a mam rodzine… trójkę dzieci .. muszę dla nich wygrać … dla siebie zdrowie. Czekam na info. Buziaki

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 06:44

   Jesteś młodą duszą tutaj, dlatego tak się boisz, trzeba przyspieszyć ewolucję. Suplementy, czyli uzupełnienie braków, to tylko jeden fragment układanki, trzeba jeszcze zacząć oczyszczać umysł, wychodzić strachowi na przeciw. Acha, to Ty jesteś strach? Dobra, no to zaczynaj. Zaakceptuj, że możesz się wystraszyć, no i co z tego? Masz nadwagę? Biegasz?

 8. Agnieszka 10 marca 2019 o 10:41

  Hej
  Dzięki za szybką odpowiedź to dla mnie bardzo ważne. Nie mam nadwagi, mam 42 lata ważę 49 kg i nigdy nie miałam problemów z wagą. Urodziłam 3-kę dzieci w tym ostatnio ciąża bliźniacza wszystko prawidłowo. Niestety z braku czasu nie mam możliwości biegania rano ( praca na 6 tą rano ) a po południu brak czasu ( dzieci , przedszkole , szkoła, zakupy , gotowanie) Zaczęłam ostatnio biegać wieczorem ze starszą córką i ….. jeszcze bardziej sie nakręciłam i nie mogłam spać, nawet zmęczenie po bieganiu nic nie dało. Gdzie mogę dostać Twoją książkę , może ktoś przeczytał i mu już nie potrzebna ..?Pomóż bo sama nie potrafię. 😘 Ps. Jak by co to Poziom Wit. D3 – 62 , wyniki ogólne idealane.

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 11:36

   nieee, książka Ci nie pomoże, przeczytaj wpis dzisiejszy o nerwicy lękowej, jak jesteś taka szczupła to bieganie wieczorne zupełnie nie dla Ciebie, wieczorem kąpiel z dodatkiem soli epsom, czy chlorku, cynk i B6.

 9. Agnieszka 10 marca 2019 o 12:46

  Hej
  Dziękuje za szybką odpowiedź, oprócz cynku moczę stopy już od dawna w chlorku magnezu i soli jakby co. Terapia 4 szklanek od pół roku- działa. Wiem że muszę sama nad sobą popracować. A że uwielbiam czytać to pomyślałam że Twoja książka była by dla mnie idealna właśnie. Buziaki 😘

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 13:16

   piszę, będzie <3

 10. Ola1234 10 marca 2019 o 18:50

  A co z tym dzieciaczkami które chorują np na raka mózgu mając roczek? Hmmm? Skąd to się bierze? Zawsze mnie to zastanawia… 😔

  1. Pepsi Eliot 10 marca 2019 o 19:04

   co ma być, to wcielenie służy czemu innemu, to jest często doświadczenie dla matki, świadomości logują się tysiące razy, zwierzęta robią to samo co my, wszystko co ma świadomość

 11. Pepsi Eliot 11 marca 2019 o 09:56

  nikomu niczego nie narzucam, chociaż sama jestem zwolenniczką diety w wielkiej przewadze roślinnej, surowej conajmniej w 70%, co nie znaczy, że pokarmy mają być z lodówki, jednak nie można przekraczać 41 stopni

 12. Aga123 11 marca 2019 o 12:48

  Pepsi, czytam Twoje artykuły od dawna. uczę się, wdrażam, wspieram Twoją wiedzą. Teraz jestem na innym etapie. Ale parę lat temu (dokładnie 3) byłam gdzie indziej. I zgodziłam się na wyciachnięcie połowy tarczycy z guzem. Obserwuję coraz większe problemy z konwersją. Od 2 miesięcy do Euthyroxu dołączył Novothyral. Biorę D3 + K2, Magnez, Omegę 3, astaksantynę, Wit. C. Ta połówka, co została, jak widać nie daje rady. Wszystko przepadło?

  1. Pepsi Eliot 11 marca 2019 o 13:23

   niekoniecznie, ale zgódź się na każdą opcję

 13. Kobe 12 marca 2019 o 08:41

  1. Pepsi Eliot 12 marca 2019 o 12:50

   nie mam pojęcia gdzie to jest, nie wiem o czym mówisz, dlaczego nie napisałaś tam gdzie są do usunięcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *