logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 520 553
150 online
32 727 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

2 rzeczy, które najlepiej zadziałają na Twojego faceta

Dawidus

2 rzeczy, które najlepiej zadziałają na Twojego faceta

Jak wiemy faceci są różni. Ale najczęściej lubią się po pewnym czasie wymknąć, czyli jakby przestać (naszym zdaniem) kochać, lub wyskoczyć ze związku. To już ewidentnie.

Ale są 2 rzeczy, które zwykle działają na facetów:

Pierwsza: Twórz wspólne marzenia

Oczywiście nie zapominaj o marzeniach, które was dzielą, czyli o tych wręcz wzajemnie wykluczających się, jednak Ty musisz odnaleźć marzenia wspólne.

NAWET jak są zbyt górnolotne, i przesadzone, o ile tylko są WSPÓLNE, trzeba o tym mówić i wpływać na podświadomość, że was wiele łączy.

Marysię i Justyna dzieliło bardzo wiele:

Wiek – ona była znacznie starsza, wykształcenie – oboje po studiach, ale jedno z nich po AWF-ie, więc się nie liczy, elokwencja – on był bardziej wygadany, poczucie humoru – bardzo różne.

Jednak w każdy weekend zasiadali przy toskańskim czerwonym winie i trasowali wspólną przyszłość: ekscytującą wyprawę w nieznane.

Wprawdzie nigdy nie udali się na Rainforest Challenge w Malezji, jeżdżąc za to do znanych światowych kurortów z wszelkimi wygodami, to jednak wspólne marzenia scaliły ich związek znacznie mocniej niż ich znajomych, wydawało się, że o niebo bardziej dobranych.

Druga (a jednak): Broń własnej tożsamości

CZYLI upewnij się, że masz jeszcze jakieś ciekawe życie, w którym nie odgrywa roli twój partner.

Kobieta bluszcz nigdy nie będzie idealną żoną dla swojego męża, ani dziewczyną dla chłopaka, nawet jakby przez chwilę tego chciał. To się nie sprawdza w życiu.

Bowiem ostatecznie każdy chce na co dzień dźwigać przede wszystkim siebie samego. Często nawet myśli, żeby w razie czego móc się na kimś oprzeć. Kobieta bluszcz zawsze potrzebuje podtrzymującej tyczki. To fatalny materiał na partnerkę.

OCZYWIŚCIE nie wszystkie samice beta to kobiety typu bluszcz.

Z kolei mniej więcej 35% społeczeństwa to samcy, lub samice alfa, przy czym kobiety alfa stanowią około 10%

JEDNAK o ile samcy alfa mają wysoki poziom testosteronu, o tyle samice alfa mają wysoki poziom estrogenów, który rośnie w momentach rywalizacji. Podobnie samcy alfa posiadają więcej testosteronu niż samce beta i często doświadczają „pozytywnej pętli testosteronu”. Wysoki poziom estrogenów zwiększa konkurencyjność i prawdopodobieństwo wygranej, zaś wygrana zwiększa poziom estrogenów i ten zapętlony cykl trwa.

JEDNAK z drugiej strony, zachodzi taki paradoks, że wiele bardzo atrakcyjnych z powodu wysokiego poziomu estrogenów kobiet, wzbudza u wielu mężczyzn zagrożenie. Traktują je wręcz jak rywalki, co automatycznie odbiera mężczyznom chęć do wiązania się na poważnie z takim kobietami.

Piotr wziął sobie za żonę kobietę bluszcz, a potem już tylko żałował. Samicy alfa też by zresztą nie zniósł. To coś siedziało w nim samym.

I zrozum tu faceta

PS

Przypominam o WYDARZENIU, nowe, poprawione, dłuższe, polepszone wydanie „Jak zarabiać w Internecie? Jak zarobić na blogu?” do końca czwartku (26 maja) w promocyjnej cenie!


reklamaksiazkiBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 10 351 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Gina 24 maja 2016 o 09:28

  A ja gdzieś słyszałam receptę: przyjdź nago. I już 😛
  Jak napisała Maria Czubaszek – „Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie, tym lepiej dla niej. I dla niego.” 😉

  1. pepsieliot 24 maja 2016 o 09:56

   No ale Czubaszek właśnie zmarła. To nie jest majstrowanie przy mężczyźnie, to jest robienie coś ze sobą

 2. kiki001 24 maja 2016 o 09:33

  Z innej beczki.. ale będę wdzięczna za opinie, bo mam wątpliwości 🙁 Odebrałam wyniki – muszę wykluczyć gluten, większość zbóż (poza tapioką, amarantusem, prosem), mleko krowie + przetwory (mogę kefir) i jajka kurze (mogę tylko żółtka). Tu mam dylemat – czy faktycznie jeśli nie moge krowiego mleka (jogurtów, serów itp.) spożywanie kefiru jest OK, czy lepiej zrezygnować? Analogicznie ze zbożami i jajkami – lepiej wykluczyć z założenia całość, czy te wyjątki są OK? Bo obawiam się, że mogę reagować na nie, ale poniżej jakiejś tam normy i dlatego mi ich nie wykluczyli, a spustoszenie i tak siać będą …

  1. pepsieliot 24 maja 2016 o 09:56

   wykluczyć wszystko

   1. kiki001 25 maja 2016 o 08:50

    Tak sądziłam.. inne jaja i nabiał zwierzęcy też ? Podobno mogę jaja gęsi i mleko kozie…

 3. Agnieszka Moitrot 24 maja 2016 o 10:47

  He, he ja myślę,że trafiłam bingo.Mam męża, z którym łączą nas marzenia, no i mam niesamowicie dużo pasji,a mój mąż to akceptuje. Zresztą ja mam bardzo silną osobowość, nigdy nie mogłabym być bluszczem. Okropne są związki, w których siedzi się sobie nieustannie na głowie. Człowiek musi odetchnąć. Ja bardzo kocham mojego męża,ale kocham tez siebie i lubię być czasami sama.No i nigdy sie ze sobą nie nudzę.

  1. pepsieliot 24 maja 2016 o 10:48

   no to idealna z Ciebie partnerka 🙂 A moje marzenia są takie, że i tak wszyscy się podłączają 🙂

 4. Agnieszka Moitrot 24 maja 2016 o 12:54

  I to jak sie podłączają!

 5. P. 24 maja 2016 o 16:14

  a ja bym chciał poznać Pepsieliot osobiście 🙂

  1. pepsieliot 24 maja 2016 o 22:46

   supcio 🙂

   1. Paweł 24 maja 2016 o 22:55

    jak supcio to spróbujmy ? Jak mogłoby to wyglądać ? ☺️

    1. pepsieliot 25 maja 2016 o 08:51

     żartuję, będą spotkania ze mną grupowe i trzeba będzie wyskoczyć z kaski 🙂

 6. Lena 24 maja 2016 o 16:56

  kiedy w sklepie będą zestawy do diety jem i chudne?

  1. pepsieliot 24 maja 2016 o 22:45

   W tym tygodniu, już są gotowe, tylko tzreba wstawić

   1. fashionandmuffins 19 lipca 2016 o 01:38

    Wyskoczyć z kaski? Czyli nie można się z Tobą spotkać jak normalny człowiek z człowiekiem, za darmo 😀 ?

    1. pepsieliot 19 lipca 2016 o 10:18

     nigdy 🙂

 7. renotorii 24 maja 2016 o 20:39

  Jak ja lubię o sobie myśleć, żem alfa, mmmmhhhh 🙂

 8. Kasia 25 maja 2016 o 18:21

  Nic o golonce i piwie???

  1. pepsieliot 25 maja 2016 o 21:46

   ja nie znam takich mężczyzn 🙂

 9. orzeszek 26 maja 2016 o 21:26

  Peps, ja troche z innej beczki, a troche z tej samej: co robić ażeby w ciaze nie zajść, a nie chce używac sie tradycyjnych prezerwatyw, czy miedziana wkładka domaciczna to by było duże zło dla takiej panny jeszcze nierodzącej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *