logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
88 153 796
272 online
31 738 VIPy
Reklama

JAKBY CO 🙂
ZLIKWIDUJ OZNAKI STARZENIA
PURPLE CORN This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

3 młode kobiety udowadniają, że organiczne da Ci ciało fantastyczne :)

 

Dziś opowiem Ci o kobietach, które bronią swojego zdania jak pies szynki. Są pewne, że to właśnie dzięki ekologicznemu i organicznemu sposobowi odżywiania ich ciała wyglądają jak milijon dolarosów. Udowadniają, że wiek to tylko liczba, a stan ciała może pozostać forever young. Co do ducha, to jest nieśmiertelny, gorzej z ego, ale nie o tym teraz:.

Niemożliwe, a jednak?

Przyjrzyjmy się sprawie bliżej

Poznaj Yazemeenah Rossi, która zaskarbiła uwagę całego świata, choć nie przypomina większości modelek pozujących w strojach kąpielowych, gdyż jej portrety nie są jak to zwykle bywa: hiper-seksualne. Podczas sesji w Malibu, w Kalifornii, rezydent miał wobec niej znacznie szersze pomysły. Podczas współpracy ze sklepem internetowym Dreslyn i domem z bielizną o nazwie Land of Women miała być nie tylko modelką, ale wizytówką całej kampanii.

„Ta 61-latka jest uosobieniem wdzięku oraz piękna”, jak założyciel firmy Dreslyn wypowiada się na jej temat. Według Huffington Post przedsiębiorca chciał aby prosta kolekcja nie na obiektywizowaniu kobiet, ale by skupiała się na kobietach i ich tożsamości. Ładnie z jego strony:)

„To jest kobieta, z której promieniuje zdrowie i witalność.” – mówi Corcia.

„Jest pewna siebie, jest artystką wizualną, dba o siebie. Kolekcja skupia się na osobach, które żyją dobrze i dużo podróżują oraz są inteligentne i odważne i nie kryją się z tym.”

Swój wygląd, tak zdrowy i piękny (jak na swój wiek – co nie jest wstawką aż tak uprzejmą) zawdzięcza, jak sama twierdzi, spożywaniu wysokiej jakości pokarmów, które nie zostały potraktowane pestycydami. Mówiąc prościej: Yazemeenah Rossi je organicznie.

this is bio, pepsi eliot, shape shake

TU KUPISZ 100% IZOLAT SERWATKI CFM SHAPE SHAKE TiB, czyli jędrne ciało, mocne włosy, bowiem ów szejk zawiera wszystkie niezbędne, do tego łatwo trawione, aminokwasy

W wywiadzie z Sunday Times mówi:

„Nie ma żadnej wielkiej tajemnicy. Wszystko, co kiedykolwiek robiłam w tej sprawie, to jedzenie organicznego jedzenia – na długo wcześniej, niż stało się to modne.”

„Biorę olej i nakładam go na moją skórę. Na włosy nakładam surowy olej rzepakowy. (jednak?, bo my jesteśmy trochę innego zdania:) Peelinguję moje ciało raz na tydzień oliwą z oliwek i cukrem. Codziennie jem awokado oraz organiczne mięso i ryby.”

Jak widać ciało może nieźle wyglądać pomimo tego, że dostarcza się mu pokarm niskowibracyjny. Zastanawiam się też dlaczego modelka jest taka siwa w tak młodym wieku? Być może sytuacja została podkręcona za pomocą rozjaśniacza i tonerów, lub może jednak za mało w diecie modelki: zielonych surowych pokarmów roślinnych, w tym trawy pszenicznej.  Nie drążę.

trawa pszeniczna, this is bio, pepsi eliot

ODŻYW CIAŁO, ODTRUJ JE I ZLIKWIDUJ SIWIZNĘ 100% ORGANIC TRAWĄ PSZENICZNĄ WHEAT GRAAS THIS IS BIO

Kolejną szałową kobietką jest Linda Rodin, której wigor leci w górę jak w funkcji liniowej. Wraz z wiekiem jej poziom energii tylko się zwiększa

Jest ikoną stylu i „przedsiębiorcą piękna”.

Ostanie 67 lat spędziła na poszukiwaniu piękna w każdym aspekcie życia.

„Zawsze myślałam, że jestem syreną – to była moja fantazja jako małej dziewczynki. To dlatego ten apartament tak do mnie przemawia. Czuję się, jakbym była pod wodą razem z moimi myślami. To taka moja mała grota.”

Sama potwierdza, że czasem jest zbyt szczera i odważna. Oryginalna w każdym wydaniu oraz lubiąca podkreślać swoją osobowość.

wishy washy, I’m not – co znaczy w wolnym tłumaczeniu, nijaka to ja nie jestem.

this is bio, pepsi eliot, kobieta

Z oburzeniem opowiada o sytuacjach, w których taksówkarze chcą pomóc jej wysiąść z samochodu.

„Mam tylko 67 lat, nie jestem inwalidką.”

Można powiedzieć, że jest osobą, która czegokolwiek by się nie chwyciła, zamienia to w złoto.

Jednak czy zawsze tak było?

Swój charakter Linda zbudowała sama. Szaleńcza odwaga, głód życia i wiara w siebie, to cechy, które napędzają ją do działania każdego dnia.

Jej młodość sprawiła, że wyrobiła sobie myślenie spoza wszelkich schematów – jej ojciec, biedny Żyd, jedyny na wyspie dentysta (dzisiaj nie byłby taki biedny), w dodatku z duszą artysty oraz matka, kobieta ze wszech miar kreatywna.

W wieku 16 lat Linda uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Rok później dostała odszkodowanie 1000 dolarów, które przeznaczyła na wyjazd do Włoch. Było to coś wielkiego dla dziewczyny z jej rocznika, z pięknego  rocznika 1950.

Wydała własną serię produktów (kremy, olejki do ciała i mydła) apetycznych i zdecydowanie godnych uwagi. Jej perfumy Linda Robin Bis, to pyszna mieszanka kwiatu anyżowego, bergamotki i innych, które nadają im elegancję lat pięćdziesiątych. Zainspirowana wspomnieniem matki stworzyła zapachy stokroć bardziej wyrafinowane niż współczesne, syntetycznie pompowane przez większość marek.

Czemu zawdzięcza doskonałe zdrowie?

„Jem bardzo zdrowo i chodzę wszędzie na piechotę. Pies bardzo mi w tym pomaga.”

„Jestem tutaj, żywa i zdrowa. Starzenie się jest błogosławieństwem.”

No proszę, mówi to samo co Osho:)

Wdzięczność za każdy dzień, pozytywne nastawienie oraz karmienie swojego ciała odżywczym jedzeniem górują u Lindy!

Jej historia jest naprawdę ciekawa i inspirująca, a pozytywnych wibracji nigdy dość!

Trzecią niesamowitą kobietą jest Karyn Calabrese

Można by nazwać ją łamaczką wszystkich reguł i praw rządzących światem.

Ma 64 lata, a wygląda przynajmniej o jedno pokolenie młodziej.

Karyn jest odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią oraz popularnym, holistycznym ekspertem w dziedzinie zdrowia. Mieszka w Chicago i tam prowadzi swoje naturalne centrum zdrowia.

Co Cię zachwyci w tej kobiecie?

Przede wszystkim bezgraniczna energia i świetne zdrowie.

Odrobina obiektywizmu nigdy nie zaszkodzi (to nie ocena), a więc niewątpliwie Karyn ma zrobioną szyję, ale to nic takiego. Każdy kto chce może to zrobić:)

Swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęła od zmagania się z wieloma alergiami i dolegliwościami już jako dziecko. W wieku 20 lat przeszła na wegetarianizm i włączyła do menu świeżo wyciśnięte soki aby poprawić swoje zdrowie. Po spotkaniu nauczycielek i pionierek surowego odżywiania, Anny Wigmore i Wiktorii Kulvinskas, sukcesywnie zmieniła swoją dietę najpierw na wegańską, a po jakimś czasie przeszła na surowy weganizm, którego ambasadorką jest do dziś.

Przez ostatnie 30 lat Karyn zobowiązała się dbać o swoje ciało oraz pomaga innym robić to samo. Oprócz surowej diety, wierzy w potęgę regularnych detoksykacji. Dodatkowo opracowała program,  którym dzieli się z tysiącami osób od lat i który jest już dostępny w jej debiutanckiej książce pt. „Soak Your Nuts: Cleansing with Karyn” (Namocz swoje orzechy, czyli oczyszczanie z Karyn).

TWÓJ POKARM OD DZISIAJ : ELIKSIR ODKWASZANIA/DETOXU/ DOTLENIANIA Z MASĄ CHLOROFILU: 4 GREENS 100% ORGANIC This is BIO

Ależ, ależ! Jej działalność wcale się na tym nie kończy, bardziej powiedziałabym, że dopiero się rozkręca!

Karyn posiada trzy wegańskie restauracje, holistyczne centrum odnowy biologicznej oraz linię naturalnych suplementów, kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz do makijażu.

Została niejednokrotnie nagrodzona za swoje osiągnięcia oraz zaangażowanie w tematyce zdrowia.

A teraz przytoczę fragmenty wywiadu Karyn z Caryn Hartglass, który został opublikowany na stronie responsibleeatingandliving.com:

Karyn wyznacza 3 główne zasady:

1. Masz być numerem jeden dla siebie. Jest to niezwykle trudne dla ludzi.

2. Nie oceniaj swoich wyborów.

3. Wszystko jest w porządku, jeśli popełnisz błąd, po prostu pocałuj swoje ramię i powiedz: „To część mojego procesu” i idź naprzód!

Nawet nie masz pojęcia jak daleko te 3 proste regułki mogą Cię zaprowadzić. Calabrese również zaleca, abyś nie mówiła zbyt wielu osobom o procesie zmiany, gdyż jeśli w coś głęboko wierzymy i ktoś chce zburzyć nam nasz mur przekonań, intuicyjnie przystępujemy do ataku.

A więc nie trać niepotrzebnie energii i skoncentruj się na swoich celach, a nie opinii innych ludzi.

Brawo Karyn, I love you.

this is bio, pepsi eliot, piękna kobieta

Uważa, że wiele cywilizacyjnych chorób spowodowanych jest chemia w powietrzu i pożywieniu. Aby utrzymać silne i zdrowe ciało, 4 razy w roku stosuje detoksykację i od ponad 40 lat je w 99 % na surowo (wegańsko).

Witarianizm rządzi.

Trzy kobiety, które centralnie rozwaliły system?

Może za dużo emfazy w tym stwierdzeniu, bo zapomnieliśmy jak można żyć. Służba zdrowia tak naprawdę służy chorobie, a ludzie przedwcześnie się starzeją, bo tego się od nich oczekuje.

Nie bądź niczyją baterią. Ładuj się energią Ziemi i Kosmosu. Nie patrz na innych. Skontaktuj się ze sobą, pomijając fałszywe ego. Jedz pokarm, który Cię odżywia. Stosuj suplementy diety, gdy Twoje wchłanianie jest ograniczone, albo pokarmy nieidealne. Pij zielone szejki z rana. Pij soki warzywne i owocowe. Tańcz, biegaj, żyj w kreacji. Jak jest źle, ciesz się, bo to początek dobrego. Wszystko jest energią, w związku  z czym musi wibrować.

Akceptuj to co jest, bo zawsze jest idealnie, zawsze jest „po coś”, i posłużę się pepsinym: rusz ze skrzyżowania.

Na naszych talerzach niech królują organiczne owoce, warzywa, liście i (namoczone) orzeszki, a na twarzach będą widnieć same uśmieszki!  (Szekspir:)

Źródła: 1,2,3,4

Cudownego!

 

(Visited 8 394 times, 1 visits today)
Karolina-Maya Karolina Maya pasjonatka roślinnej kuchni w wolnym czasie pochłonięta zagłębianiem teorii kwantowej. Lubi lekki absurd i bananowe smoothie z rana. Na drodze do samorozwoju i samorealizacji. Przyświeca jej zasada, że wolność to stan umysłu."Surowa szama i ani trochę surowe regułki życiowe czy słowne" to jej motto.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Hannah77 23 sierpnia 2017 o 11:43

  🙂

  1. Kolendra 23 sierpnia 2017 o 13:03

   Bedzie, bo chyba jeszcze wiekowo za mloda na takie spekulacje 😉

 2. paula 23 sierpnia 2017 o 13:20

  ale Karyn ma chyba 70 lat w tym roku 🙂
  p.s. Hannah77 ale pepsi to raczej daleko do szescdziesiątki lol

 3. Niki 23 sierpnia 2017 o 13:41

  Pięknie, Karolina! zanim otworzyłam link do tekstu właśnie na takie motywujące słowa się nastroiłam <3
  Pepsi, jak nic otwieraj podwoje witariańskiej restauracji! 🙂 🙂 popularność (wyrzucam słowo moda, bo to niczemu dobremu nie służy jeśli idzie o odżywianie!) roślinożerności i blogasa o pardon! gazetki… portalu! 🙂 zatacza coraz szersze kręgi, coraz większą ma siłę rażenia, jest taka potrzeba, konieczność, na fali tej energii działamy, jest nam bliższa. Działaj! 😉

  1. Pepsi Eliot 23 sierpnia 2017 o 14:15

   <3 <3

 4. Niki 23 sierpnia 2017 o 13:44

  Inaczej? Nie inaczej, one są młode bo ich wnętrze jest takie, ciało z nim współbrzmi – co w środku to i na zewnątrz – ciało to tylko powierzchowność, za bardzo ludzie patrzą na powłokę, oceniają po okładce, po pozorach, one są młodsze niż niejedna młoda wiekiem narzekająca na swój „los”

  1. Pepsi Eliot 23 sierpnia 2017 o 14:14

   to ja dodałam to inaczej, Karolina nie napisała, wykreślę 🙂

 5. jefka 23 sierpnia 2017 o 14:13

  Pepsi, szukaj dalej. Na pewno nie odżywianie łączy te panie. Jedna je mięso, druga „zdrowo się odżywia” – cokolwiek to znaczy 😉 trzecia witarianka.

  Zbliżam się do 62 lat i – uwierz Pepsi – mniej zmarszczek niż każda z tych pań. Ludzie dają mi 34 – 40, a ja wyglądam coraz lepiej. Nie mam siwych włosów, mam swoje zdrowe zęby, szyja gładka. Ciało mam spoko, choć figury nigdy nie miałam super-hiper. Może dlatego nie myślałam nigdy o ciele za dużo.

  Od 20 lat jem wg Jana Kwaśniewskiego, a teraz doszedł Borys Bołotow. Nie znam ścieżek do kosmetyczki i nie używam kupnych kosmetyków, oprócz wazeliny i mydła bez mydła.

  Wg mnie ważne są: dobre, przyswajalne białka, jak najczyściejsze jedzenie, tłuszcz zwierzęcy, woda w umiarkowanej ilości, sen, gimnastyka każdej części ciała [bez przesady], pozytywne i życzeniowe myślenie. Nie wiem, czy to ostatnie nie jest najważniejsze?

  O pewnych detalach nie piszę, bo nie

  1. Pepsi Eliot 23 sierpnia 2017 o 14:21

   Jefka cieszymy się, kochamy i prosimy o zdjątko więc 🙂

  2. grzegorzadam 24 sierpnia 2017 o 13:12

   teraz doszedł Borys Bołotow. ”

   Jakieś szczegóły? 😉

 6. Slawa 23 sierpnia 2017 o 15:29

  Pisałam już kiedyś o tym w komentach ale co tam, powtórze:)

  W pewnej kawiarni usłyszałam „poprosze ekspreso”.
  Myślę sobie, co za… (no nie za bardzo ładnie pomyślałam, niestety).
  Obracam się a tam baaardzo dojrzała Pani ubrana w stylu: lekki obcas, eleganckie materiałowe spodnie, fajna puchówka, delikatny lakier na pazurach, z kartą stałej klientki w ręce.
  Owa Pani, przyszła do kawiarni sama, zaczepiłam ją wiec. Miała wówczas…. 94 lata.
  Więc jakby co to od dziś EKSPRESO:):):)

  1. Emanuela Urtica 23 sierpnia 2017 o 15:41

   <333

 7. Chloe 23 sierpnia 2017 o 18:30

  To ja SIĘ piszę też na takie coś. Mimo siwych włosów.A w ogóle to lubię tego blogasa i bardzo Ci Pepsi danke za Emanuelcię i Horrego P. 🙂 Oni sa jak takie maleńkie buddy (albo buddowie ) i dzięki ich artykułom chce mi się chcieć. Tak, że wysyłam uśmiech dla Was wszystkich : Naczelniczce bloga, współautorom , Grzegorzowiadamowi i czytającym. A co. Bananek <3

  1. Pepsi Eliot 23 sierpnia 2017 o 21:00

   bananek <3

 8. Lucia 23 sierpnia 2017 o 22:28

  Szyje, szyjami. Można spiąć je z tyłu tylko do zdjęcia. 😀 Ale zęby to bankowo solidnie podbudowane ma ta piękna Pani. No i co z tego? Sama myślę nad jakimś naciąganiem, jeno znieczulenie ogólne mnie odrzuca. No i cennik. Ale to dygresyja taka. Najważniejsze jest chyba ŻYĆ. Żyć i cieszyć się tym życiem jak głupek, celebrować je, smakować i każdorazowo rozcierać na podniebieniu jak najlepsze lody. 🙂

  1. Pepsi Eliot 23 sierpnia 2017 o 22:29

   Lucia <3

 9. Carrie 23 sierpnia 2017 o 22:58

  Jeszcze Lilian Muller ex króliczek Playboya 😀
  Mi się frutarianizm nie udaje- wprowadziłam jeden posiłek surowy dziennie, potem dwa, potem okresowo na owocach i …waga leci w zastraszjacym tempie. Nie jestem w stanie zjeśc tak dużo owoców. Na dniu arbuzowym z ledwością zjadłam 1,5 kg przez cały dzień i nic więcej nie dałam rady wcisnąć…

  1. Pepsi Eliot 24 sierpnia 2017 o 07:55

   jaki kto do jedzenia taki do roboty 😀

   1. Kobitka 24 sierpnia 2017 o 13:40

    A to ciekawe, bo ja jem i jem owocki, w zasadzie jest ich tyle że nie trzeba nic więcej jeść a nawet zastępują świetnie wodę. Latem są super.

  2. grzegorzadam 24 sierpnia 2017 o 13:12

   Trzeba odnaleźć swoją ścieżkę.
   Nie wszystko jest dla wszystkich.

 10. Andzia 25 sierpnia 2017 o 10:00

  Pepsi , a ta trawa pszeniczna to naprawdę przywraca włosom ich naturalny kolor? Nie chce mi się wierzyć;)))

  1. Pepsi Eliot 25 sierpnia 2017 o 10:16

   nie wszystkim, i nie zawsze, tak samo jak witarianizm

  2. grzegorzadam 26 sierpnia 2017 o 15:35

   ”30 łusek cebuli gotować z 200g wody. Po odcedzeniu dodać 55 gliceryny. Wciera się do uzyskania żądanego odcienia brązu. metoda nie nadaje się do włosów tłustych.
   Przepis pochodzi z Leksykonu roślin leczniczych ś.p. prof. Ożarowskiego”
   Jak z jajami na wielkanoc. 😉
   Można jeszcze próbować z wywarami z łupin orzecha.
   Tatarak – ten również polecany jest do siwych włosów.
   Na forum Różańskiego jest sporo sposobów naturalnych

   http://www.pepsieliot.com/jak-pozbyc-sie-siwizny-w-te-swieta-bez-wizyty-u-fryzjera/
   http://www.pepsieliot.com/nie-chce-siwiec-nie-chce-lysiec-co-robic/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *