Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 840 483
38 online
42 351 VIPy

3 proste sposoby, gdyby pechowo zachorować na covida/ grypę na bezludnej wyspie

Nie ma żadnego lekarza obok ciebie, sama więc stawiasz diagnozę: covid

Kilka słów o Billu Munro z Michigan, bo nie jest to ktoś do wygooglania, zmarł kilka lat temu, tuż po dziewięćdziesiątce, ale kiedyś podzielił się swoją prostą metodą, którą sam stosował i setki ludzi, którym pomógł, był tej metody pasjonatem.

Jest pytanie, czy możesz się w takim razie wyleczyć mając do dyspozycji jedynie ubogą apteczkę zaginionego kapitana tratwy?

Masz więc apteczną wodę utlenioną, trochę kwasu askorbinowego, kilka aspiryn (tak, tak, kapitan był w przeciwieństwie do Ciebie, normalny), bukłak wody, a na drzewkach cytrusowych opodal widzisz dorodne owoce.

Pierwsza metoda na wirusa to 30 letni sposób Billa Munro z Michigan na jakiekolwiek przeziębienia, wirusy grypy, zatoki, kaszle, czy poważniejsze problemy płucne, a nawet problemy ze swoją prostatą.

Kilka słów o Billu, bo nie był to ktoś do wygooglania, zmarł kilka lat temu, tuż po dziewięćdziesiątce, ale ponad 15 lat temu podzielił się z Tedam z Bangkoku na jego stronie Earth Clinic, swoją metodą, którą sam stosował i setki ludzi, którym pomógł, był jej pasjonatem. Z kolei na stronie Teda ponad 150 czytelników dało pozytywne referencje, że w ich przypadku metoda Billa zadziałała również. W tym w ostatnich czasach na Covid-19.

1. Instrukcja wdychania nadtlenku wodoru dla Covid-19

Powinnaś jeszcze znaleźć jakąś buteleczkę typu spray, chociaż nie ma tutaj Rossmana.

Tak czy siak, napełnij sterylną buteleczkę (lub wysterylizowaną gorącą wodą z mydłem i dobrze wypłucz mydło) 3% nadtlenkiem wodoru. Dobrze byłoby jakby był to nadtlenek z czystego perhydrolu (uwaga!35%) rozrobiony w odpowiednich proporcjach z wodą destylowaną, ale nie wymagajmy cudów, Bill używał przez 30 lat aptecznej wody utlenionej. Chociaż podobno teraz ta apteczna pogorszyła się, bo farmaceute nie żyłoby, muszo zawsze coś dodać.

I teraz kwestia, czy na pewno może to być woda 3%, czy nie bezpieczniej byłoby zrobić sobie roztwór 2 %, albo nawet 1,5%, a w razie pilnej potrzeby, dzieci wiadomo, że maksymalnie 0,5% roztwór wody utlenionej.

Następnie przykładasz spray do ust, aby mgiełka wody utlenionej uderzyła w tył Twojego gardła i na ostrym wdechu, zaciągasz się 6 razy przyciśniętym sprayem.

Uwaga:

NIE PRYSKAJ DO NOSA, tylko do gardła!

W przypadku jakiejkolwiek infekcji rób to 4-6 razy w ciągu dnia, a w przypadku covid-19 albo tak, albo co 2 godziny.

Pozbycie się wirusa powinno zająć między 36, a 48 godzin. Jeśli jest to wirus przechodzony, który zagnieździł się w systemie już jakiś czas temu, wytępienie go inhalacjami Billa może potrwać do 2 tygodni.

W przypadku innych schorzeń, takich jak rak zwykle stosuje się inny protokół kuracji doustnej.

Uwaga:

Przed rozpoczęciem techniki Monro, sprawdź, jak mało w rzeczywistości nadtlenku będzie wdychane, pompując 6 razy spray na łyżeczkę. To bardzo niewielka ilość wu.

Przestrogi

Nikt nie sugeruje stosowania nadtlenku wodoru w stężeniu wyższym niż 3% roztwów dla tej metody wdychania. Wręcz przeciwnie napisałam wcześniej o roztworze 1,5 do maksimum 2 %, szczególnie, gdy nie masz spożywczej wody utlenionej, tylko apteczną z jakimś dodatkiem.

H2O2 może być niebezpiecznie żrące w stężeniach wyższych, a nawet 3% bywa, że piecze i wysusza gardło!

Przypominam, że gdy rozjaśniasz włosy możesz odczuwać intensywny gorąc, niekiedy pieczenie, gdy fryzjerka użyje wody utlenionej 6%, a co tu mówić o 8%, więc miej jasność, że woda utleniona „utlenia” co jest synonimem słowa „pali”.

2. Dawkowanie witaminy C (kwasu askorbinowego) dla COVID-19

Jesteś na wyspie, nie ma lekarza, możesz więc na własną rękę zastosować kolejną pod względem skuteczności metodę na koronawirusa.

Witamina C jest uważana za jeden z najważniejszych suplementów podczas epidemii koronawirusa 2020 ze względu na jej właściwości odbudowy systemu odpornościowego.

Rosie Love (Hiszpania) pisze o ich skutecznej próbie zastosowania witaminy C dla covid-19:

Trzech członków naszej rodziny (w wieku 54, 50 i 15 lat) miało covid-19, a jedna osoba (20 lat) nadal go ma. Oto jak zapewniliśmy sobie szybki powrót do zdrowia i bardzo łagodne objawy.

Skorzystaliśmy z porady dr Richard Cheng biorąc po 2 do 3 g witaminy C (kwasu askorbinowego) co 2-3 godziny doustnie. Dr Richard Cheng jest lekarzem pierwszej linii, który leczył pacjentów z koronawirusem w Szanghaju. Mówi, że większość pacjentów wyzdrowiała w ciągu 2 dni. Nasze doświadczenie było podobne.

Protokół

Rozpuść 10 g sproszkowanego kwasu askorbinowego z wodą w butelce o pojemności 500 ml.

Co 15 minut należy przyjmować 25 ml tego roztworu, lub co 30 minut 50 ml.

Dla dorosłego można podawać na oko, ale dla dziecka trzeba użyć miarki, i odpowiednio zmniejszyć dawkowanie w zależności od wagi dziecka.

Aby upewnić się, że dawka została podjęta we właściwym czasie, użyj timera (na telefonie lub zegarze kuchennym). Na wyspie prościzna, naucz się odmierzać czas cieniem patyka wbitego w podłoże.

Gdy butelka jest pusta, ponownie ją napełnij i kontynuuj przyjmowanie przez cały czas, gdy nie śpisz. Korzystając z tej metody, trudny oddech stał się łatwy po zaledwie 1 godzinie (3 dawki).

Przestrogi

 • Gdy Twój żołądek słabo reaguje na kwas askorbinowy, zastąp go askorbinianem sodu.
 • Uwaga, z kolei askorbinian sodu może zaburzyć równowagę potasu, miej ocet jabłkowy pod ręką, generalnie zawsze bądź czujna i jak mówiła moja babcia, nawet na bezludnej wyspie wiedz z czego żyjesz dziewczyno!
 • Gdy bardzo szybko osiągasz próg jelitowy, metoda nie dla Ciebie (pocieszające, że nadnercza widocznie dobrze pracują)
 • Przy braniu leków na rozrzedzenie krwi metoda zakazana, gdyż witamina C, szczególnie w takich ilościach, rozrzedza krew.

No i w końcu metoda kontrowersyjna dla wolnościowców, ze względu na składnik prosto z głównego nurtu, ale podobno też może zadziałać. No i ludzie wolni wybierają to co dobre, odrzucając przekonania.

3. Herbata z yyy… Aspiryną i cytryną dla covid-19

Po wypróbowaniu wielu różnych domowych środków, ktoś pozbył się objawów covid-19 w ciągu 2 dni, pijąc herbatę z aspiryny i cytryny. Prawda jest taka, że aspiryna działa przy grypach. Jest wybitnie niezdrowa dla wyściółki żołądka, ale na wirusa może zadziałać.

Recepta

Weź:

 • 3 aspiryny (po 325 mg)
 • 1 cytryna
 • 1/2 szklanki wody
 • mały rondelek
 • Umyj cytrynę, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia na skórze, na wyspie jest zapewne BIO
 • Pokrój cytrynę na ćwiartki wraz ze skórą i włóż do małego rondelka
 • Dolej 1/2 szklanki czystej wody
 • Dodaj 3 aspiryny
 • Gotuj wszystko przez 5 minut
 • Pij powoli

Pij każdego dnia raz dziennie aż objawy znikną.

Przestrogi

Aspiryna brana przez dłuższy czas może być bardzo szkodliwa, przy wrzodach zakazana, przy braniu leków na rozrzedzenie krwi zakazana.

Ważne:

Żeby nie było, nie jestem lekarzem i nikogo nie namawiam do stosowania powyższych metod, gdyż nie jestem do tego uprawniona, jednak sytuacja jak widzicie jest taka, że na bezludnej wyspie może nie być pracownika służby zdrowia!

Zdrówka, pomyślnych wiatrów i spotkanie bratniej duszy, swojego Piętaszka
owocek

PS

Luuuudzie!

Jako pielęgniarka, jestem obecnie na pierwszej linii tego wirusa i trzymam się świetnie, dzięki temu, że

 • Biorę 1/2 łyżeczki 3% nadtlenku wodoru klasy spożywczej, dodaję do 1 łyżeczki przefiltrowanej wody.
 • Dodaj powyższe do komory nebulizatora. Pamiętaj, aby użyć maski, która obejmuje i usta i nos
 • Nebulizuję się przez 5 minut za każdym razem, gdy pojawi się jakieś narażenie na kontakt z osobą zarażoną.
 • Rutynowo też nebulizuję się 1 raz przed pracą i zaraz po przyjściu do domu.
 • W porze lunchu biorę tę samą mieszaninę jak powyżej, tyle, że 4 razy taka ilość i umieszczam w butelce ze sprayem do nosa. I tryskam w nos a jednak) i w usta 1 raz w porze lunchu.

Przy pierwszych oznakach przeziębienia, grypy, zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc itp… rób powyższą nebulizację 4 razy dziennie przez kilka dni.

To działa!

Przeczytaj też esej o glutationie, czyli NY City, matka z powikłaniami płucnymi, wyleczona przez syna, studenta medycyny.

owocek

Źródło: earthclinic.com/ailments/coronavirus/

(Visited 18 857 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Karola 19 kwietnia 2020 o 06:01

  Hej! super art dzięki wielkie A czy nebulizacja WU też będzie ok?

  1. avatar Jarmush 19 kwietnia 2020 o 06:54

   podobno też, ale 19 osób potwierdziło ostatnio dokładnie tę metodę Billa w przypadku coronawirusa https://earthclinic.com/ailments/coronavirus/hydrogen-peroxide-inhalation/

   1. avatar Alina 20 kwietnia 2020 o 07:13

    Pepsi kochana?chciałabym biegać od rana?albo chociaż poskakac na skakance?zastanawiam się tylko ….przed rytuałami czy po? bo robię, a po nich nadaje się tylko pod prysznic?buziaki?

    1. avatar Jarmush 20 kwietnia 2020 o 12:50

     na zmianę, jednego dnia to, drugiego co innego, niekiedy zamiast rytuałów rób kapsix007

     youtube
     1. avatar Ludmiła 4 października 2020 o 13:39

      Jestem fanką w/w sposobu. Ja stosuję 1,5 */* wodę utl.

 2. avatar AGNIESZKA 19 kwietnia 2020 o 07:18

  Hej. Czy dobrze zrozumiałam że wodę utlenioną należy rozcieńczyc wodą destylowaną? W jakich proporcjach?

  1. avatar Jarmush 19 kwietnia 2020 o 14:56

   Wszystko jest napisane, jak używasz 3% z apteki, to albo nie rocieńczasz bo chcesz mieć właśnie 3% jak Bill, albo rozcieńczasz dodając tyle samo wody destylowanje co utlenionej, i masz 1,5 %, albo troszkę więcej wody utlenionej i masz tak około 2%. Trzeba sobie ułożyć proste równanie matematyczne. Odrazu mówię, że ta metoda, to nie moje klimaty, ale skoro Bill tak twierdzi i sporo ludzi, to podaję do wiadomości. <3

 3. avatar Aniela 19 kwietnia 2020 o 20:11

  na 811 nie daje rady, czy witarianizm z wieksza iloscia tłuszczow niz w 811 ale tych zdrowszych np oliwa z oliwek bedzie to w miare zdrowe co o tym myslisz? mysle jeszcze nad keto ale cos mnie odciaga od tego

  1. avatar Jarmush 20 kwietnia 2020 o 05:57

   lepiej wprowadzić kasze, strączki, czyli coś gotowanego, i wtedy można więcej tłuszczu. Chodzi o to,że 811 to praktycznie w dużej mierze frutarianizm, pije się też szejki, soki, to duża ilość fruktozy, cukrów prostych i nie można stosować więcej tłuszczu, ale jak pójdziesz w taki zdrowe, czyli niesmażone roślinożerstwo, nie musi być w 100% i będziesz trzymała się 70% na surowo, mało słodkich owocóc, to możesz jeść oliwę, olej kokosowy w większych ilościach. Bardzo dobrą opcją jest dieta śródzielnomorska.

 4. avatar Zośka 8 czerwca 2020 o 07:57

  Kochana Pepsi, w jaki sposób myć owoce i warzywa, które jem na surowo? Przecież mycie w wodzie nie chroni przed koronawirusem. Wystarczy ,że ktoś zarażony na nie kichnie to wirus nie zginie przez parę dni. To w czym je myć?

  1. avatar Jarmush 8 czerwca 2020 o 11:31

   w wodzie

   1. avatar Zośka 8 czerwca 2020 o 12:55

    Znaczy na kogo padnie na tego bęc?

    1. avatar Kuna leśna 6 października 2020 o 11:51

     Ja myję owoce, warzywa płynem do mycia naczyń i letnią wodą

     1. avatar Jarmush 6 października 2020 o 17:56

      pomysł nie najfajniejszy, wręcz zły. płucz w czystej wodzie z dodatkiem octu jabłkowego,. czy sody.

 5. avatar Kasiawi 10 października 2020 o 04:45

  Droga Pepsi proszę o radę ile Wit C dla dzieci 18-23 kg aby zakończyć proces wirusowy w zarodku ?

  1. avatar Jarmush 10 października 2020 o 06:06
 6. avatar Robson 19 listopada 2020 o 12:32

  Droga Pepsi,
  dzięki za te patenty,
  2gi już raz wyciągnął mnie z infekcji

  teraz przy – obstawiam – covidzie dołączyłem jeszcze numer 1, i też zdaje się dawać efekty (co działa najbardziej nie wiem, bo i cynk, i d3, b12 i wszystkie inne suple biore).

  Chciałem się upewnić co do witaminy c, bo jedynie moje zęby/szkliwo nie dają już rady, mogę z czystym sumieniem przestawić się z picia witaminy C co 15/30 min przez cały dzień na trzy porcje 1000 mg witaminy C liposomalnej i wyjdzie na to samo? Oszczędzając sobie fatygi z timerem i a zębom ubytków szkliwa;>

  PS: Domyślam się, że nawet biorąc liposomalną można się wspomagać i popijać czasem dalej sproszkowaną witaminę C, ale to już w wyjątkowych opcjach zakładam

  1. avatar Jarmush 19 listopada 2020 o 16:25

   wyjdzie bardzo dobrze, liposomal C jest w stanie zastąpić wlewy dożylne, kwas zostaw sobie do kalibracji, na „specjalne okazje”, skoro tak żre twoje szkliwo, zaraz płucz dobrze zęby

  2. avatar Szymon P. 14 lutego 2021 o 03:00

   Miałem ten sam problem przez lata – wrażliwe zęby po kwasie askorbinowym. Płukanie nic nie dawało. Problem rozwiązało kupienie szklanych słomek, przez które teraz piję wszystkie mocno kwaśne płyny 🙂 (wkładam je trochę dalej do ust tak żeby Płyn popłynął prosto do gardła nie rozlewając się po jamie ustnej, wymagało to nieco praktyki ale zapewniam, że da się)

 7. avatar Monika 20 listopada 2020 o 18:53

  Wspomniałaś o wodzie utlenionej na raka, daj proszę znać jak dawkować? Przy raku płuc można spróbować?

  1. avatar Jarmush 20 listopada 2020 o 21:29

   Kiedyś napisałam artykuł czysto poglądowy, bo nie siedzę w temacie, o wodzie utlenionej na podstawie tej książki https://dobreksiazki.pl/woda-utleniona-na-strazy-zdrowia-iwan-nieumywakin,p101776 Nie jestem lekarzem <3

 8. avatar efka77 21 listopada 2020 o 17:56

  Potwierdzam, aspiryna z cytryną pomogła mi w walce z covidem.

  1. avatar Stasera 17 lutego 2021 o 18:08

   Zaczęłam stosować protokół:10g askorbinianu sodu w 500 ml wody. Piję to od popołudnia (jest 19.00). Teraz pytanie: czy mogę odstawić napój np. o 21.00 i na noc wypić herbatę aspirynową (tę z protokołu z cytryną), czy może w jakiś sposób połączenie w organizmie wcześniejszego r-ru askorbinianu z aspiryną może zaszkodzić? Ktoś może pomóc?

   1. avatar Pepsi Eliot 17 lutego 2021 o 18:34

    Można przecież kupić aspirynę z kwasem askorbinowym, dlaczego by nie z askorbinianem sodu? A jak u Ciebie z poziomem innych elektrolitów, potas, wapń, magnez?

 9. avatar Dorka 22 listopada 2020 o 16:05

  A mi w walce z tym paskudztwem pomogl węgiel aktywny brany co 5 godzin .

  1. avatar Danuta 25 lutego 2021 o 22:11

   Mi tez. 10 tabletek co 5 godz. az do czarnej kupy. Dwa dni i po klopocie.

   1. avatar Pan Handpan 9 marca 2021 o 08:33

    Hey. Chcę spróbować z tym węglem na COVID tym bardziej że mam ciągle biegunkę. Tylko chciałem się upewnić czy brać 10 tabletek węgla w jednym czasie i po 5 godz. to powtórzyć ? Ten mój to węgiel AKTYWOWANY nie aktywny . Czy to jest to samo?

  2. avatar Pan Handpan 9 marca 2021 o 08:36

   Hey Dorka . Mam pytanie . Ile brałaś tabletek węgla na raz? Dzięki z góry za odpowiedź

 10. avatar Natalia 23 listopada 2020 o 12:35

  Pepsi co sądzisz o pulsoksymetrach? Ja przypadkowo odkryłam ze mam takie urządzenie w zegarku sportowym ale szczerze to nie wiem czy wynik jest wiarygodny i czy nie kupic typowego pulsoksymetru …czy wogole warto. Ogólnie moje urządzenie pokazuje ze mam od 95 do 98 procent tlenu we krwi w ciągu dnia i sie zastanawiam czy to normalne czy urządzenie zle pokazuje czy cos ze mną nie tak. Bylam kiedys u takiego specjalisty co gdy zajrzy w oko to widzi jakie choroby moze człowiek posiadać i powiedział mi że mam słabe płuca. Zaczynam się nad tym wszystkim zastanawiać… mam 30 lat i bylam wczesniakiem urodzonym z wagą niespełna 2 kg.

  1. avatar Jarmush 23 listopada 2020 o 12:52

   Jak masz dobry zegarek, to to moim zdaniem działa. Dobrze dotleniona krew, to nie tylko sprawa płuc, ale alkalizacji ciała. A co do irydiologii to jest to bardzo trudna i niejednoznaczna dziedzina, odrobinę wróżenie w fusów, gdyż znikome załamanie światła zaciemnia obraz, ale wiem, ze są dobrzy irydolodzy, ale to rzadkość, więc bardziej oparłabym się na swojej wydolności wyczynowej

   1. avatar Marta Wiśniewska 25 listopada 2020 o 16:47

    Hmm ja mam średnio 91%, zegarek całkiem nowy i dobry…włączyłam pomiar nocny to mi spada do jakichś 86%. w Dzień jak stanę w miejscu jest jakieś 94-96%…cały czas zwalałam to na niepewność odczytu, ale jak Was czytam kochani, to się zaczynam zastanawiać czy nie mam jakiegoś pasażera na gapę:|…(a wydolność też jakoś zmarniała)

    1. avatar Paulina 3 kwietnia 2021 o 20:11

     Ponoć nie mierzy się pulsoksymetrem ani w ruchu ani po kaszlu ani na leżąco, tylko przechodzisz parę kroków, siadasz i wtedy robisz pomiar. Info od pielęgniarki. Ja właśnie po covid, niestety zaczęłam czytać te artykuły dopiero 11 dnia choroby, czyli dziś,gdy wszedł już do boju antybiotyk i inne dziadostwa. Ech mądra po szkodzie

     1. avatar Pepsi Eliot 4 kwietnia 2021 o 05:08

      wszystko będzie dobrze, już jesteś świadoma, po kuracji antybiotykiem dużo prebiotyków i probiotyków (fermentacja) a jeden mały jogurt bio na palcu, rano i wieczorem po myciu do pochwy. <3

 11. avatar Szymon P. 13 lutego 2021 o 18:28

  Wziąłem perhydrol 2,5 ml i wodę demineralizowaną 50 ml – powinna wyjść woda utleniona w przybliżeniu 1,7%. Nawet przy tym stężeniu Woda jest bardzo gryzącą i trudno wykonać 6 wdechów. Więc w ciągu pierwszej doby od wyniku testu łykam 2-3 wdechy co 2 godziny, zobaczymy jaki będzie efekt. Spróbuję powoli zwiększać liczbę. PS Raczej ciężko znoszę te chorobę. Glutation i wit C też ładuję

  1. avatar Pepsi Eliot 13 lutego 2021 o 20:42

   wu z apteki jest 3%, rozcieńczona na pół 1/5 %, może sobie źle policzyłeś. Perhydrol ma ile procent 30, czy 35?

   1. avatar Szymon P. 14 lutego 2021 o 02:52

    Perhydrol ma 35%, 20-krotne rozcieńczenie daje 1,7% więc policzyłem dobrze ale po tym jak napisałaś przeczytałem artykuł jeszcze raz i rozczieńczyłem do stężenia 1,5% – różnica jest diametralna! Nadal czuć działanie WU ale trudno to nazwać pieczeniem. Dzięki!

    PS
    Wiecie co u mnie jest najgorsze w tej chorobie (jak na razie)? Hiper czułość skóry – nie można mnie nawet dotknąć, przy leżeniu każdy cm skóry jakby się palił, ba! boli mnie koszulka dotykająca skóry. Dnie spędzam na poszukiwaniu pozycji w której skóra boli najmniej. Chyba rozległość tego bólu jest najgorsze bo boli jednocześnie wszystko od pasa w górę. Dalekie od znanej medialnie utraty węchu, aczkolwiek odnotowywane u części chorych. Niektórym zostaje na dłużej po chorobie, już się boję…

 12. avatar Paula 10 kwietnia 2021 o 11:40

  Czy mogę prosić o radę jak radzić sobie ze skutkami po przejściu COVID? Przechorowalam bardzo łagodnie, minęły prawie 2 miesiące a ja czuję zmęczenie i bóle mięśni które przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Przy wysiłku fizycznym pojawia się zadyszka, jestem w stanie przebiec tylko połowę dystansu sprzed choroby 🙁

  1. avatar Pepsi Eliot 10 kwietnia 2021 o 17:13

   Liposomla Glutationu TiB porcja przed śniadaniem oraz:
   Odporność

   Zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniających i odżywiających 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/4-szklanki-poznaj-najprostszy-z-prostych-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/,

   Wraz z drugą szklanką bierz albo płaską łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib–5905344040277.html?search_query=jablczan&results=3, albo 2 kapsułki Cytrynianu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html.

   Jeśli nie jesz nabiału, bo jest silnym alergenem, ale ma dużo wapnia, bierz także 1 kapsułkę cytrynianu wapnia G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3318-calcium-citrate-100mg-120kaps-gg–5060040827079.html?search_query=wapn&results=84. Ważne żeby brać ten wapń przy suplementacji magnezu.

   na marginesie

   Jeśli cierpisz z powodu zatwardzeń, możesz brać chlorek magnezu do drugiej szklanki, pomimo, że jest do użytku zewnętrznego, to według dr Sircusa, też Waltera Lasta znanego naturopaty jest to jakby skrystalizowana woda morska i można prozdrowotnie używać chlorku doustnie

   Podobnie jak soli Epsom w uzasadnionych przypadkach, tylko ta druga już bardzo bardzo rozwalnia, Last zaleca stosowanie jej na koniec 5 dniowego oczyszczania jelit z przerostu candida. Gdy bierzesz chlorek magnezu do drugiej szklanki, nie bierzesz już doustnie więcej magnezu.

   do 4 szklanki dodatkowo pół płaskiej łyżeczki Kelp This is BIO (jod) https://thisisbio.pl/kelp/3621-kelp-100-organic-180g-this-is-bio-5905344040581.html?search_query=kelp&results=6,

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu bierz 4 kapsułki D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3915-witamina-d3-60kaps-tib–5905344040758.html?search_query=D3&results=8 wraz z 1 kapsułką K2 https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3933-witamina-k2-60kaps-tib–5905344040789.html

   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

   Jeśli nie decydujesz się na kurację 4 szklanek, która zawiera w sobie szklankę z magnezem i tak powinnaś brać magnez. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html?search_query=magnez&results=94

   Sprawdzaj pH moczu rano na czczo i o 12 w południe. (Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html)

   A tu jest taka ogólna lista badań, którą zalecam i w miarę możliwości dobrze byłoby zrobić, ale Ty już masz badania https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i K2

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

   Nie jestem lekarzem, życzę zdrowia <3

 13. avatar Agnieszka 25 czerwca 2021 o 11:32

  A ja dzisiaj dostałam wynik na przeciwciała i okazało się, że nie mam! Jestem zaskoczona. Chorowałam 9 miesięcy temu. Miałam wykaz, przeszłam dość łagodnie, ale z bólem mięśni, stawów, zatok i utratą węchu. Mąż, któremu nic nie było, ma, minimalnie, ale ma. Co wiadomo na dzień dzisiejszy, dlaczego tak jest? Mam choroby autoimmunologiczne, karmie dziecko. Myślałam, że coś wyjdzie i będę mogła powiedzieć, że w tym szaleństwie właśnie dlatego się nie szczenię, a tu nic:(

  1. avatar Pepsi Eliot 25 czerwca 2021 o 14:08

   odpowiem później

   1. avatar Pepsi Eliot 25 czerwca 2021 o 20:57

    Postaw na zwiększenie odpornośc. Jakie masz choroby autoimmunologiczne, hashimoto?

    1. avatar Agnieszka 1 lipca 2021 o 13:44

     Niedoczynność tarczycy, bielactwo. Od lat tylko naturalne wspomaganie: dałam, cynk, omega 3, magnez, witamina C, witamina d3, k2, spirulina, maca. Tak też wyszłam z covid, zwiększając dawki i wzmacniając odporność. A i tak, jak widać, jestem na straconej pozycji. A Tu jeszcze na horyzoncie delta i straszenie…

     1. avatar Pepsi Eliot 1 lipca 2021 o 17:29

      nie myśl o tym, nie słuchaj, potrzebujesz radości i spokoju.
      Białe plamy (bielactwo skóry):
      PABA
      https://thisisbio.pl/antyoksydanty/3631-paba-300mg-120kaps-gg–5060040823095.html

      Cynk
      2 razy cynk https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3929-cynk-60kaps-tib–5905344040741.html, miej na uwadze, że cynk jest antagonistą miedzi, przy jego suplemetacji jedz suszone owoce-figi, daktyle, rodzynki, jedz od czasu do czasu pokarm z miedzianego garnka

      kwas pantotenowy, masz go w chlorelli
      https://thisisbio.pl/chlorella/3291-chlorella-100-organic-110g-this-is-bio–5905344040499.html

      Stosuj codzienną oczyszczającą kurację 4 szklanek – chlorella w tej kuracji idzie do 4 szklanki: https://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/

      witamina B6
      https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2525-vitamin-b6-100mg-120kaps-gg-5060040820230.html

      Psoralidin – Psoralea corylilyfolia (Babć i jest pospolitą rośliną o niebieskawo- purpurowych kwiatach występującą na obszarze Indii, Pakistanu, Iranu, Sri Lanki, Chin, a na marginesie – podobno jest w stanie całkowicie wyleczyć bielactwo)

      Bielactwo cd:
      ”Oliwa świętojańska czyli olej z dziurawca
      Przyda się.. na czerwiec
      To znakomite remedium na bóle mięśni, ścięgien i stawów, obrzęki, choroby węzłów chłonnych, nerwobóle i rwę kulszową.
      Skutecznie działa na oparzenia, trudno gojące się rany, zwichnięcia, ropnie, zakażenia, trądzik, bielactwo, depigmentacje i wszelkie problemy skórne, jest nawet pomocny w wyciąganiu opornych drzazg.
      Idealny do masażów obolałych pleców, karku, kończyn. Działa rozluźniająco, przeciwbólowo, antybakteryjnie, ściągająco, przeciwzapalnie, poprawia motorykę mięśni i stawów.
      Oliwa świętojańska – olej z dziurawca przepis
      Składniki:olej z dziurawca przepis i wlasciwosci
      Kwiat dziurawca
      Oliwa z oliwek
      Dziurawcem napełnić słoik lub butelkę, zalać oliwą z oliwy tak aby przykryć w całości kwiaty, szczelnie zamknąć i odstawić w ciepłe, słoneczne miejsce.
      Od czasu do czasu wstrząsać.
      Po 2-3 tygodniach ceglastobrązowy olej przecedzić przez płótno lub gazę mocno wyciskając i zlać ponownie do naczynia.
      Dziurawiec OSTROŻNOŚĆ!!!

      Ziele dziurawca powinno być stosowane jedynie w monoterapii, ponieważ surowiec ten wchodzi w ®liczne interakcje, jeżeli jest stosowany z innymi lekami.

      Nie jestem lekarzem, to nie są porady, zdrowiej <3

     2. avatar Agnieszka 1 lipca 2021 o 19:40

      Dziękuję zapowiedzi,zwłaszcza z tym bielactwem 🙂 u nas to rodzinne, niestety. Walczę z tym już wiele lat. Tata pił dziurawa, ale chyba miał jakieś żołądkowa problemy po nim. Biorę jeszcze dobrą sylimarynę na wątrobę, ale taka na prawdę dobrą. Dodam tylko, że karmię piersią 20 miesięcy i jestem zmęczoną mamą 🙂 dziękuję za dobre słowo. Już nie czytam nic tylko blog Twój i Noemi demi. Pozdrawiam serdecznie!

     3. avatar Pepsi Eliot 1 lipca 2021 o 20:46

      zdrowia życzę Kochana <3

     4. avatar Agnieszka 2 lipca 2021 o 11:06

      P.S. przydałby się jakiś oddzielny artykuł o bielactwie 🙂 widzę, że teraz dużo ludzi zmaga się z tym problemem.

     5. avatar Pepsi Eliot 2 lipca 2021 o 19:25

      Dużo, bo to wynik stresu, poszukam jakichś dobrych materiałów <3

     6. avatar Regina Kluczborska 5 października 2021 o 21:41

      Agnieszka – na bielactwo ziele – bodziszek cuchnący. Rób okłady na miejsca zmienione.Najszybciej znika na miejscach najpóźniej zajętych, a najdłużej na tych zadawnionych. Można też stosować doustnie. Przed wielu laty widziałam w telewizji program jakiegoś lekarza naturopaty, który takiej porady udzielił, a ja powtarzam za nim. Nie wiem czy to faktycznie pomaga, bo nikogo nie znam kto miałby bielactwo, ale na pewno nie zaszkodzi jak spróbujesz.

     7. avatar Ewa G 6 października 2021 o 06:30

      A czy bielactwo nie ma związku z cytomegalią? Sama się zmagam z CMV i pamiętam, ze jakiś czas temu czytałam, że CMV wątroby daje przebarwienia, bielactwo, ale badań nie znam..
      Pepsi co sądzisz?

 14. avatar Lullanka 18 listopada 2021 o 16:17

  Działa 🙂 właśnie wychodzimy z koronki, oczywiście C Magnez Kurkuma plus Wit C kalibracja i l- glutation, herbata z korzenia lukrecji, woda utleniona (mały atomizer połowa utlenionej połowa zwykła i do gardła – my również psikana w powietrze i wciągana do nosa) plus listerine cool mint; za kilka dni zrobimy Igg 🙂 trzymajcie się na noc polecam melisę i jak tylko się da do lasu na tlenoterapię 🙂

 15. avatar Karolina 19 grudnia 2021 o 12:30

  Hej ?Jestem w trakcie grypy,ostrego zapalenia zatok albo covida,co kto woli bo toż to objawy identyczne(chociaż trudniej znaleźć w Google objawy grypy,wszystko sprowadza się do jednego gara)?mam wrażenie, że dokucza mi serce.Do 4 szklanki daje colagen i 4 greens,oczywiście wszystkie suple Twoje.Czym mogę się jeszcze wzmocnić?Oprócz tego biorę omegę,greens&friuts,cynk,selen bo mam hashi.Kalibracja mi nie pomaga,ogólnie źle ja przechodzę,tak mi jelita napierniczają,a później w nocy mam bardzo bolesne skurcze.Probowałam kilka razy i zawsze kończy się tak samo..musze łykać przeciwbólowe bo mam takie dreszcze i najgorszy w życiu ból głowy,wrogowi nie życzę bo na to przeciwbólowe nie działają.Generalnie jest 5 dzień i poprawa ale jestem słaba.Biore też drugi dzień Twoje Probioforte. Co tam moglabym jeszcze do tej 4 szklani?Uściski?

  1. avatar Pepsi Eliot 19 grudnia 2021 o 16:07

   jeśli to covid, to to trochę potrwa, i jest spore osłabienie, dołożyłabym jeszcze 1 Greens & Fruits TiB dziennie, (czyli 2), Omegę 3 TiB, oraz 1 witaminę C 1000+ , a te inhalacje z wodą utlenioną robiłaś ? <3

   1. avatar Karolina 19 grudnia 2021 o 16:56

    Robię inhalacje 3 x dziennie,psikam też WU rozcieńczoną do 1.5 do gardła. Generalnie najgorszy był 3 dzień, wtedy ból głowy był najgorszy,nie mogłam nawet wzroku odwrócić bo miałam wrażenie jakby mi gałki miały wystrzelić,więc w porównaniu do tego teraz jest luz,głowa boli non stop ale da się żyć. Stosuje nebulizacje 5ml soli na 5 kropli WU.
    Dziękuję ?

  2. avatar Przemko :-) 19 grudnia 2021 o 18:23

   Hej Karolina. Polecam Ci nebulizację WU. Wg mnie ona najlepiej działa. Pokombinuj ze stężeniem. Ale oczywiście ostrożnie. Jeśli nie masz urządzenia, to inhalacje również będą działać. Jeśli masz takie problemy z jelitami, to najpierw spróbuj uszczelnić jelita za pomocą l-glutaminy. Ja też miałem podobne objawy i mi pomogło uszczelnianie. Teraz kalibracja nie wywołuje już u mnie bólu jelit. Protokół znajdziesz na blogu. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Zagęszczony wysuszeniem i sproszkowaniem organiczny jarmuż, TWOJE MIĘSO ROŚLINNE!

Kale This is BIO Wymiata nie tylko w 4 szklance! Polecam <3 :)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum